Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nakupte Rychlovarná konvice 1,5 l Stelton EM77 - dusty blue už za 2255 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Stelton si zamilujete i vy.

Nakupte Rychlovarná konvice 1,2 l Stelton EMMNA Emma - blue už za 4135 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Stelton si zamilujete i vy.

Nakupte Rychlovarná konvice 1,2 l Stelton EMMNA Emma - white chalk už za 4135 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Stelton si zamilujete i vy.

Nakupte Rychlovarná konvice 1,2 l Stelton EMMA - dark blue už za 4135 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Stelton si zamilujete i vy.

Elegantní, moderní a přítažlivý vzhled ... konvičku Fellow Stagg EKG jednoduše rádi uvidíte ve své kuchyni :) A proč bude tato rychlovarná konvice vaším skvělým pomocníkem ? Podívejme se na její funkce a vlastnosti: Praktická kapacita 900 ml Úzká a dlouhá hubice umožňuje plnou regulaci při nalévání. Příprava kávy s dripperem, chemexem, či aeropressem bude konzistentnější a příjemnější Regulace teploty od 57 do 100 stupňů Celsia (135 až 212 stupňů Fahrenheita). Požadovanou teplotu nastavíte rychle a jednoduše, pouze otáčením knoflíku Displej LCD zobrazuje jak nastavenou teplotu, tak teplotu v daném okamžiku ve stupních Celsia nebo Fahrenheita Režim HOLD umožňuje udržovat nastavenou teplotu po dobu až 60 minut Konvice se automaticky vypne po 15 minutách v pohotovostním režimu Stopky - pokud voda dosáhne požadované teploty, můžete na obrazovce zobrazit časovač Díky výkonu 1200 W rychle ohřívá vodu Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 304 18/8 potažené matně černou barvou, která je bezpečná pro použití k potravinám Tvarovaná plastová rukojeť zajišťuje vyvažování a větší stabilitu při nalévání Rozměry: 29,2 cm x 17,1 cm x 20,3 cm 220V Stagg EKG získal cenu Red Dot Design Award - jedno z nejznámějších hodnotících ocenění pro dobrý design a inovace.

Elegantní, moderní a přítažlivý vzhled... konvici Fellow Stagg EKG jednoduše rádi uvidíte ve své kuchyni! A proč bude tato rychlovarná konvice vaším skvělým pomocníkem ? Podívejme se na její funkce a vlastnosti: Praktická kapacita 900 ml Úzká a dlouhá hubice umožňuje plnou regulaci při nalévání. Příprava kávy s dripperem, chemexem, či aeropressem bude konzistentnější a příjemnější Regulace teploty od 57 do 100 stupňů Celsia (135 až 212 stupňů Fahrenheita). Požadovanou teplotu nastavíte rychle a jednoduše, pouze otáčením knoflíku Displej LCD zobrazuje jak nastavenou teplotu, tak teplotu v daném okamžiku ve stupních Celsia nebo Fahrenheita Režim HOLD umožňuje udržovat nastavenou teplotu po dobu až 60 minut Konvice se automaticky vypne po 15 minutách v pohotovostním režimu Stopky - pokud voda dosáhne požadované teploty, můžete na obrazovce zobrazit časovač Díky výkonu 1200 W rychle ohřívá vodu Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 304 18/8 potažené matnou bílou barvou, která je bezpečná pro použití k potravinám Tvarovaná plastová rukojeť zajišťuje vyvažování a větší stabilitu při nalévání Rozměry: 29,2 cm x 17,1 cm x 20,3 cm 220V Černá varianta Stagg EKG získala cenu Red Dot Design Award - jedno z nejznámějších hodnotících ocenění pro dobrý design a inovace.

"Domácí" verze rychlovarné konvice Fish Smart Pour Over. Chytrá konvice přichází s funkcí Bluetooth a WIFI, lze ji připojit k telefonu v aplikaci TIMEMORE. Stabilní průtok Fish Smart duální datová skrytá LED obrazovka, teplotu upravíte přejetím po obrazovce (delším stiskem tlačítka HOLD nastavíte rovnou 100℃) Menší kapacita 600 ml pro snazší nalévání Patentovaná hubice ve tvaru husího krku Ergonomický design Pohodlná rukojeť Regulátor teploty Strix (zastavení ohřevu, když voda dosáhne cílové teploty, rozdíly po 1℃, pojistka vypnutí naprázdno) Funkce Proti opaření Výkon: 1000 W Napětí: 220 V / 50 Hz Materiál: 304 potravinářská nerezová ocel Výrobce: Timemore (Tchaj-wan)

Chytrá elektrická rychlovarná konvice Brewista Artisan je kráska, která okamžitě upoutá vaši pozornost. Umožňuje nastavit přesnou teplotu, na kterou se má voda ohřát pro správnou přípravu nápoje. Funkce Keep Warm vám navíc udrží nastavenou teplotu až po dobu 60 minut. Poté se z bezpečnostních důvodu automaticky vypne. Pokud chcete vodu v konvici bleskově dostat do bodu varu, poslouží vám k tomu funkce Smart Boil. Displej umístěný na skleněné základně ukazuje aktuální teplotu vody, funguje tedy i jako teploměr. Konvice měří s přesností na 1° C což z ní dělá nejpřesnější konvici na trhu. Měření je ve stupních Celsia či Fahrenheita. Teplotu v ní můžete nastavit mezi 60° C až 100° C. Klíčovou vlastností Brewisty je úzká dlouhá hubice, díky které je nalévání naprosto přesné, pomalé a stejnoměrné. Tedy takové, jaké potřebujete pro profesionální přípravu filtrované kávy. Zde oceníte i integrované stopky. Konvice disponuje otočnou 360° základnou z odolného tvrzeného skla a s dotykovým panelem pro snadné použití a snadné čištění. Objem: 1lPříkon: 1000WNapětí: 220 - 240VMateriál: odolná nerezová ocel, odolné tvrzené sklo, plast

Obdoba klasické konvice Hario Buono v elektrickém provedení z dílny japonské značky Hario byla speciálně navržena pro přípravu kávy pomocí >>dripperu<<. Při této přípravě kávy totiž nesmírně záleží na přesnosti. Při zalévání kávy záleží jednak na směru a především také na proudu tekoucí vody. Zalijete-li kávu v dripperu příliš silným proudem vody, nebude výsledná chuť dobrá. S konvicí Hario Buono se Vám toto nemůže stát. Díky speciálně tvarované dlouhé hubici je proud vody pomalý a stejnoměrný. Správné zalití kávy je stejně tak důležité při přípravě ve french pressu, či v >>Aeropressu<<. Díky speciální hubici a luxusnímu designu zdaleka překoná klasické rychlovarné konvice. Voda se v konvici ohřeje zapnutím jediného tlačítka. Ve chvíli, kdy je voda v konvici ohřátá, se automaticky sama vypne. Pokud omylem zapnete konvici, ve které není žádná voda, rovněž se automaticky sama vypne. Více o přípravě filtrované kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy - Filtrovaná káva. Materiál: nerezová ocel Objem: 0,8 litru

Chytrá elektrická rychlovarná konvice Timemore umožňuje nastavit přesnou teplotu, na kterou se má voda ohřát pro správnou přípravu nápoje. Tuto teplotu Vám navíc konvice bude udržovat až po dobu 60 minut! Konvice kromě nastavené teploty ukazuje i aktuální teplotu vody, funguje tedy i jako teploměr. Konvice měří s přesností na 1° C což z ní dělá nejpřesnější konvici na trhu. Klíčovou vlastností konvice Timemore je úzká dlouhá hubice, díky které je nalévání naprosto přesné, pomalé a stejnoměrné. Přesně takové, jaké potřebujete pro profesionální přípravu filtrované kávy. Konvice disponuje otočnou 360° C základnou se stylovým dotykovým panelem bez jakýchkoliv knoflíků. Vlastnosti: Cca 3 minuty do bodu varu Volba teploty; možnost udržení dané teploty 1 hod Vysoká přesnost; ukazuje skutečnou i cílovou teplotu Žádné spínače, teplotu nastavíte pouze posunem prstu po dotykovém displeji Pro vaření vody stačí stisknutím tlačítka vlevo po dobu 1,5 sekund Protiskluzové víko s dvojitou stěnou Kabel lze schovat do základny Objem: 800ml Příkon: 1500W Materiál: nerezová ocel 304 Velikost těla 117 cm, výška 163 cm Velikost základny 147 mm, šířka 161 cm váha: 1 kg