Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nakupte Rychlovarná konvice 1,5 l Stelton EM77 - dusty blue už za 2255 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Stelton si zamilujete i vy.

Nakupte Rychlovarná konvice 1,2 l Stelton EMMNA Emma - blue už za 4135 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Stelton si zamilujete i vy.

Chytrá elektrická rychlovarná konvice Brewista Artisan je kráska, která okamžitě upoutá vaši pozornost. Umožňuje nastavit přesnou teplotu, na kterou se má voda ohřát pro správnou přípravu nápoje. Funk

Chytrá elektrická rychlovarná konvice Brewista Artisan je kráska, která okamžitě upoutá vaši pozornost. Umožňuje nastavit přesnou teplotu, na kterou se má voda ohřát pro správnou přípravu nápoje. Funk

Lauben Electric Kettle 17GR Rychlovarná konvice je stylovým doplňkem, který pozvedne celý interiér na vyšší úroveň. Je vyrobena z nerezové oceli s prémiovým pogumovaným povrchem. Údržba je velice snadná, topné těleso je skryto uvnitř konvice takže se méně zanáší a lépe se čistí. Aktuální množství vody snadno poznáte z ukazatele na těle konvice. Základna je otočná o 360° pro jednoduchou manipulaci a samozřejmostí je prostor pro skrytí kabelu, který jinak překáží.

Rychlovarná konvice Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S Rychlovarná konvice Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S 2v1 slouží jako konvice a termoska. Pasivní udržování horké vody díky vakuu mezi dvojitými stěnami konvice. Díky vakuu mezi stěnami konvice udrží vodu horkou až několik hodin, není potřeba jí ohřívat znovu, což oceníte třeba při přípravě horkých nápojů pro větší množství přátel. Cool touch funkce zajišťuje, že se konvice při ohřívání vody nezahřívá zvenku, takže se nikdy nespálíte. Konvice je také vybavena elektrickým ovládáním se značkovým termostatem který umožňuje ohřát vodu na jakoukoli vámi preferovanou teplotu v rozmezí 40-100 °C. Funkce Keep Warm udrží vodu v konvici na vámi nastavené teplotě až po dobu 4 hodin. Kabel, který na lince překáží a nevypadá zrovna nejlépe, snadno schováte do prostoru ve dně základny konvice.

Rychlovarná konvice Lauben Electric Kettle EK17WS Rychlovarná konvice Lauben Electric Kettle EK17WS s nastavitelnou teplotou ohřevu vody a Keep Warm funkcí. Už nikdy nemusíte čekat, až voda vychladne, stačí si preferovanou teplotu zvolit na přehledném LCD displeji. V konvici Lauben ohřejete až 1,7 l vody naráz. Její aktuální množství vždy poznáte podle externího indikátoru. Víko konvice je opatřeno bezpečnostní pojistkou proti rozlití a otevíráte jej snadno, pomocí tlačítka umístěného na držadle. Nespornou výhodou Lauben Electric Kettle je vyjímatelný omyvatelný filtr, tudíž nižší riziko vzniku vodního kamene. Konvice se velmi snadno čistí a udržuje a díky integrovanému prostoru pro kabel vám nebude na kuchyňské lince překážet.

Jednoduchá a stylová rychlovarná konvice Wilfa WSPOK-1000B je ideální pro "pour over", tedy pro alternativní metody přípravy kávy jako je V60, Chemex, nebo také Aeropress, a to díky úzké a d

Rychlovarná konvice značky Lauben Electric Kettle 17BC je skvělý design do každé moderní kuchyně. Konvice je ve stylu Artdeco s prémiovým matným povrchem z nerezové oceli. Výrobce myslel i na bezpečnost, konvice má pojistku proti přehřátí i vaření bez vody. Aktuální teplotu vody můžete sledovat na teploměru. Údržba konvice je velice snadná, topné těleso je skryto, tudíž se méně zanáší a tím se konvice lépe čistí. Základna konvice je otočná o 360° pro jednoduchou manipulaci a samozřejmostí je prostor pro skrytí kabelu.

"Domácí" verze rychlovarné konvice Fish Smart Pour Over. Fish Smart duální datová skrytá LED obrazovka, teplotu upravíte přejetím po obrazovce Menší kapacita 600 ml pro snazší nalévání Paten