Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pánev Pro Poele 20 cm 282 CZK  -19% 
Květináč má otvory pro odtok vody.

Balení obsahuje 1 podložku pod horké nádoby.Je vybaven odnímatelnou rukojetí. Neobsahuje PFOA, kadmium a nikl.

Lze použít na indukčních vařičích.

Lze použít na indukčních vařičích.

Lze použít na indukčních vařičích.

Pánev Natural 20 cm 490 CZK  -7% 
Vhodný pro plynové a elektrické varné desky

Cedník má složitelnou konstrukci pro snadné skladování. Může být použit i jako pařák na potraviny do hrnce. Držadla jsou z materiálu Softgrip. Lze mýt v myčce na nádobí. Výška: 460 mm, délka: 99 mm, šířka: 260 mm, hmotnost: 320 g.

Jemné struhadlo s ochranou prstů. Skvělé pro strouhání zázvoru, citrónové kůry a čokolády. Čepel z kvalitní nerezové oceli. Lze mýt v myčce na nádobí. Výška: 59 mm, délka: 320 mm, šířka: 83 mm. Hmotnost: 156 g.

Pánev je vhodná pro každodenní vaření. Je vyrobena z hliníku s dvouvrstvým nepřilnavým povrchem z odolného materiálu Hardtec. Má snadnou údržbu, design šetřící místo - jednoduše se skladuje a lze ji mýt v myčce. Bakelitové držadlo zůstává během vaření příjemně chladné a zajišťuje tak bezpečné uchopení. Povrchová úprava dna zajišťuje vaření bez poškrábání varné desky. Pánev je vhodná na všechny typy varných desek. Lze použít v troubě do teploty 150°C. Výška: 87 mm, délka: 293 mm, šířka: 485 mm, hmotnost: 1153 g.

Děrovaná poklička na pánev může být použita na všech velikostech pánví. Zajistí skvělý výsledek smažení bez nepořádku. Chraňte před přímým ohněm. Lze mýt v myčce na nádobí. Délka: 400 mm, délka: 56 mm, šířka: 300 mm, hmotnost: 310 g.