Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fotoalbum je přímo určen pro rozměry snímků z Instax Mini. Do kvalitního alba z odolné PU kůže se vejde 108 snímků, takže můžete mít hromadu vzpomínek pěkně na jednom místě. Díky kompaktním rozměrům není problém mít album stále při sobě. Vejde se i do menší kabelky.
Barva: Šedá
Země původu: Čína
Kapacita: 108 Fotek
Barva podle výrobce: Charcoal Gray
Kompatibilní s: Instax mini
Vhodné pro značku: Instax

Dejte život fotkám. Rodinné fotky již nemusí ležet v krabicích nebo zůstat nevyvolané v počítači. Uchovejte své fotografie v ručně vázaném klasickém fotoalbu, které pro vás s péčí vyrobili čeští knihaři v poctivé malé řemeslné dílně.


Album v kvalitě, jakou znali naše babičky a dědečkové, má pevné desky s potahovaným hřbetem, 25 pevných černých listů, na kterých se budou vaše fotografie krásně vyjímat a jemné prokladové papíry. K fotografiím můžete přidat své popisy a uchovat tak vzpomínky pro další generace.
K fotoalbu si můžete koupit fotorůžky a kvalitní bílou tužku pro popisování vašich vzpomínek  ZDE  


Pořiďte své babičce originální knihu „Babičko, vyprávěj“ a fotoalbum z řemeslné dílny. Do knížky zapíše své nejzajímavější vzpomínky a zážitky. Do fotoalba si vloží své nejhezčí fotografie. Dárek, který bude babičku bavit, a vám prozradí více o jejím životě.