Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů


Univerzální zvýšená ochrana proti vlhkosti a nečistotám Active Outdoor Impregnace je ošetřující a ochranná směs se zvýšeným obsahem FC-chemikálií, které zamezují pronikání vlhkosti do sruktury materiálu.Impregnace po nanesení na materiál vytváří tenký film, který minimalizuje kontakt vody s materiálem a udržuje vodní kapky na povrchu. Nesnižuje propustnost pro vodní páry ( nezhoršuje mikroklima v obuvi ) a je proto vhodná pro membrány typu Gore-tex, Sympatex apod.Univerzální použití pro různé druhy výrobků a kombinace různých materiálů (oblečení, sportovní vybavení, batohy, tašky, kabelky, deštníky, čepice, stany apod.)Nezhoršuje mikroklima v obuvi a oblečení, lze ji proto použít i u výrobků vybavených membranami.Pravidelné používání prodlužuje dobrý vzhled materiálu.Doporučení:Impregnací ošetřete zejména švy a spoje, protože tato místa jsou narušena a může

jimi časem proniknout vlhkost. Po vyprání nebo vyčištění opětovně naimpregnujte.Výrobek není vhodný pro rozsáhlé pogumované plochy.


Historie impregnačního přípravku Sno-Seal od společnosti Atsko sahá až do roku 1933. Jedná se o přípravek z pravého včelího vosku, který byl vyvinutý proto, aby chránil kůži před deštěm, sluncem, sněhem a solí. Umí například výjimečně dobře odpuzovat posypovou sůl, čímž brání tvoření skvrn na obuvi.


Boty pružné a pevné


Po impregnaci obuvi přípravkem Sno-Seal přestane voda pronikat kůží, protože výrobek díky svému jedinečnému složení vyplní kožní váčky a zaschne do podoby pevného vosku. Kromě toho chrání Sno-Seal kůži před vysycháním – díky tomu budou vaše obuv i další výbava z kůže pružné a pevné i v těch nejsušších podnebných podmínkách.


Impregnace bez vedlejších účinků


Včelí vosk Sno-Seal díky svému originálnímu složení neproniká skrze všechny vrstvy kůže. A to na rozdíl od běžných krémů, olejů a výrobků z živočišného tuku, které prosakují všemi vrstvami kůže a tak postupně zanesou všechny její póry. Tímto způsobem zaplní přirozené průduchy ve struktuře materiálu, jež mají izolační funkci a slouží i pro vstřebávání potu.


Nevhodnost živočišných tuků pro kůži


Živočišné tuky a oleje kůži narušují a rozkládají. V koželužně se z kůže tuky odstraňují za tím účelem, aby se kůže co možná nejdéle uchovala v neporušeném stavu. Proč tedy tuky do kůže vracet? Na rozdíl od živočišných tuků se Sno-Seal nekazí a proto kůži nenarušuje ani nerozkládá.


Neovlivňuje funkci membrán obuvi


Díky Sno-Seal se budete moci cítit pohodlněji i v botách vybavených membránou Gore-Tex apod. Tato impregnace totiž neovlivňuje fungování membrán. Membrána sice chrání vaše nohy před proniknutím vlhkosti zvenčí, ale když je bota promáčená vodou, kůže nemůže dýchat a je tak neprodyšná. Promočená kůže pak odvádí z nohou teplo, což vede k pocitu vlhkosti a chladu.


Nižší únava při chůzi


Sno-Seal vás bude nejenom udržovat v teple a suchu, ale kromě toho vám může pomoci odolávat únavě. Běžná kožená bota totiž může nasáknout až půl kilogramem vody. To znamená, že při chůzi na vzdálenost 1 km musíte zvednout navíc v průměru téměř sedm set kilogramů. Sno-Seal tedy uchovává vaši obuv nejen suchou a hřejivou, ale také lehkou.


Univerzální pro výrobky z hlazené kůže


Kromě obuvi můžete impregnaci Sno-Seal používat také na další výrobky z hlazené kůže. Stačí přitom jedna aplikace ručním nanesením pomocí hadříku nebo umělohmotné houbičky. Impregnace je doporučena na obuv s membránami Gore-Tex, Sympatex apod.


Vydrží opravdu dlouho


Ačkoliv vám možná 15 gramů impregnačního přípravku na jedno ošetření páru obuvi bude připadat jako relativně velké množství, vydrží vám impregnace skutečně dlouho. Podle recenzí dlouhodobých uživatelů totiž stačí obuv pomocí přípravku Sno-Seal impregnovat pouze 3× až 4× do roka.


Benefity, o kterých musíte vědět: • kvalitní impregnační přípravek na kůži

 • dlouhá tradice

 • patentované složení se základem z včelího vosku

 • nezalepí póry kůže (na rozdíl od živočišných impregnací)

 • struktura má formu vícemolekulární vrstvy

 • neobsahuje oleje a živočišné tuky, silikon

 • jedno ošetření obuvi vydrží tři až čtyři měsíce

 • vyrobeno v USAJak je známo tak Lowa® je společnost, která vyrábí velmi kvalitní outdoorovou obuv. Mimo to samozřejmě myslí i na péči této obuvi, kterou nabízí například i tento kvalitní sprej.Sprej Water Stop jak už z názvu vypovídá, uzavírá póry, kvůli kterým se může do naší obuvi snadno dostat voda. Samozřejmě, že póry neuzavře úplně, ale akorát tak, aby obuv dokázala dýchat a vypouštět páry. Je to skvělá možnost jak zamezit průniku molekul vody a přitom zachovat prodyšnost našich outdoorových bot, kterou bezpochyby na cestách potřebujeme.Sprej můžete použít na textilní, ale také na kožené boty. Sprej Lowa® Water Stop se vám může hodit také k obnově ochrany před vodou, například u starších bot.Objem

300 ml

Způsob aplikace

mechanický rozprašovač

Výrobce

Lowa® Německo


 


Benefity, o kterých musíte vědět:

 • Pochází od kvalitní celosvětové značky Lowa®.
 • Uzavírá póry, tak aby se do bot nedostala voda a přitom naše boty v pořádku dýchaly.
   

První impregnace značky Sno-Seal Atsko byla vyvinuta v roce 1933 jako přípravek z pravého včelího vosku, jehož účelem je chránit kůži před deštěm, sluncem, sněhem a solí. Tento vosk například výjimečně dobře odpuzuje posypovou sůl a tak zabraňuje tvoření skvrn na obuvi.


Pružná a pevná obuv


Impregnační přípravek Sno-Seal zabraňuje vodě v tom, aby pronikala kůží, protože na jejím povrchu vyplní kožní váčky a zaschne do podoby pevného vosku. Sno-Seal chrání kůži také před vysycháním a udržuje ji pružnou a pevnou i v těch nejsušších klimatických podmínkách.


Není impregnace jako impregnace


Díky svému originálnímu složení ale Sno-Seal neproniká skrze všechny vrstvy kůže. Běžné krémy, oleje a výrobky z živočišného tuku naopak prosakují všemi vrstvami kůže, takže postupně zanesou všechny její póry a vyplní tak přirozené průduchy ve struktuře materiálu, které mají izolovat a také vstřebávat pot.


Živočišné tuky jsou pro kůži nevhodné


Živočišné tuky a oleje narušují a rozkládají kůži. V koželužně se z kůže tuky odstraňují, aby se kůže uchovala v neporušeném stavu. Proč je tedy do kůže vracet? Na rozdíl od živočišných tuků se Sno-Seal nekazí a proto kůži nenarušuje ani nerozkládá.


Neovlivňuje funkci membrány Gore-Tex®


Sno-Seal vám umožní cítit se pohodlněji i v botách opatřených membránou Gore-Tex apod. Neovlivňuje totiž fungování této membrány. Membrána sice chrání vaše nohy před proniknutím vlhkosti zvenčí, ale když je bota promáčená vodou, kůže nemůže dýchat, je neprodyšná. Promočená kůže pak odvádí z nohou teplo, což vede k pocitu vlhkosti a chladu.


Snižuje únavu při chůzi


Sno-Seal vás bude nejenom udržovat v teple a suchu, ale nadto vám také pomůže odolávat únavě. Běžná kožená bota může nasáknout až půl kilogramem vody. To znamená, že při chůzi na vzdálenost 1 km musíte zvednout navíc zhruba 688 kg. Sno-Seal uchovává vaši obuv nejen suchou a hřejivou, ale také lehkou.


Na výrobky z hlazené kůže


Kromě obuvi můžete impregnaci Sno-Seal používat také na další výrobky z hlazené kůže. Stačí přitom jedna aplikace ručním nanesením pomocí hadříku nebo umělohmotné houbičky. Impregnace je doporučena na obuv s membránami Gore-Tex, Sympatex apod.


Vydrží skutečně dlouho


Ačkoliv vám možná 15 gramů impregnačního přípravku na jedno ošetření páru obuvi bude připadat jako velké množství, vydrží vám impregnace skutečně dlouho. Podle dlouhodobých uživatelů totiž stačí obuv pomocí přípravku Sno-Seal impregnovat pouze 3× až 4× do roka.


Benefity, o kterých musíte vědět: • kvalitní impregnační přípravek na kůži

 • dlouhá tradice

 • patentované složení

 • nezalepí póry kůže (na rozdíl od živočišných impregnací)

 • struktura má formu vícemolekulární vrstvy

 • neobsahuje oleje a živočišné tuky, silikon

 • jedno ošetření obuvi vydrží tři až čtyři měsíce

 • vyrobeno v USAMalý kartáč na obuv, který vaše boty změní k nepoznání. Byly zaslechnuty povídačky, že můžete boty po vyčištění používat místo zrcadla. Rukojeť je dřevěná, tudíž máte neustále blízko k přírodě. Štětiny jsou vyrobeny z nylonu. Velikost je 12x4x6 centimetrů.Benefity, o kterých musíte vědět:


Hlavní přednosti kartáče na čištění obuvi Web-Tex® - malý

 • dřevěná rukojeť
 • vynikající čistící schopnosti
 • nylonové štětiny
   


Tento přípravek, který je ve formě krému vám zaručí kvalitní ochranu na silikonové bázi, kterou můžete použít pro ošetření vaší textilní a kožené obuvi. Mezi obuv, kterou můžete, ošetřit tímto skvělým přípravkem patří i materiály jako Gore-tex®, Event®Sympatex® či Climashield®.Svým botám tak můžete poskytnout impregnaci, která vyživuje a zároveň neucpává důležité póry. Vaše boty tak budou vždy spolehlivě dýchat a přitom budou pod kvalitní ochranou.Ručním nanesením tohoto krému na své boty tak můžete docílit kvalitní dlouho trvající ochrany, která se postará o to, aby vaše obuv byla vždy chráněna a přitom zachovávala své vlastnosti a prodyšnost své membrány.
 


Benefity, o kterých musíte vědět:

 • Kvalitní ochrana pro vaše boty
 • Lze použít jak na textilní tak i na koženou obuv
 • Po impregnaci dojde k dodání lesku vašich bot


Tento přípravek, který je ve formě krému vám zaručí kvalitní ochranu na silikonové bázi, kterou můžete použít pro ošetření vaší textilní a kožené obuvi. Mezi obuv, kterou můžete, ošetřit tímto skvělým přípravkem patří i materiály jako Gore-tex®, Event®Sympatex® či Climashield®.Svým botám tak můžete poskytnout impregnaci, která vyživuje a zároveň neucpává důležité póry. Vaše boty tak budou vždy spolehlivě dýchat a přitom budou pod kvalitní ochranou.Ručním nanesením tohoto krému na své boty tak můžete docílit kvalitní dlouho trvající ochrany, která se postará o to, aby vaše obuv byla vždy chráněna a přitom zachovávala své vlastnosti a prodyšnost své membrány.Objem

75 ml

Výrobce

Lowa® Německo

Barva

černá


 


Benefity, o kterých musíte vědět:

 • Kvalitní ochrana pro vaše boty
 • Lze použít jak na textilní tak i na koženou obuv
 • Po impregnaci dojde k dodání lesku vašich bot


Tento přípravek, který je ve formě krému vám zaručí kvalitní ochranu na silikonové bázi, kterou můžete použít pro ošetření vaší textilní a kožené obuvi. Mezi obuv, kterou můžete, ošetřit tímto skvělým přípravkem patří i materiály jako Gore-tex®, Event®Sympatex® či Climashield®.Svým botám tak můžete poskytnout impregnaci, která vyživuje a zároveň neucpává důležité póry. Vaše boty tak budou vždy spolehlivě dýchat a přitom budou pod kvalitní ochranou.Ručním nanesením tohoto krému na své boty tak můžete docílit kvalitní dlouho trvající ochrany, která se postará o to, aby vaše obuv byla vždy chráněna a přitom zachovávala své vlastnosti a prodyšnost své membrány.Objem

75 ml

Výrobce

Lowa® Německo

Barva

černá


 


Benefity, o kterých musíte vědět:

 • Kvalitní ochrana pro vaše boty
 • Lze použít jak na textilní tak i na koženou obuv
 • Po impregnaci dojde k dodání lesku vašich bot

Asi se shodneme na tom, že každé boty potřebují údržbu. Dvojnásobně to však platí pro obutí, které si bereme do přírody. A právě s údržbou vám pomůže sada na čištění obuvi s pouzdrem Mil-Tec®. Obsahuje vše potřebné pro čištění a navíc si ji s sebou snadno vezmete i na cesty.

Ideální (nejenom) na cesty

Díky malé velikosti soupravy, která je navíc uložena v praktickém pouzdře na zip, je sada ideální i na cesty.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • rozměry pouzdra: 12 cm x 7 cm x 4,5 cm
 • 2x dřevěný kartáč na boty (malý a větší)
 • 2x krém na boty (černý a bezbarvý)
 • 1x čisticí a lešticí hadřík
 • 1x přepravní pouzdro se zipem

Asi se shodneme na tom, že každé boty potřebují údržbu. Dvojnásobně to však platí pro obutí, které si bereme do přírody. A právě s údržbou vám pomůže sada na čištění obuvi s pouzdrem Mil-Tec®. Obsahuje vše potřebné pro čištění a navíc si ji s sebou snadno vezmete i na cesty.

Ideální (nejenom) na cesty

Díky malé velikosti soupravy, která je navíc uložena v praktickém pouzdře na zip, je sada ideální i na cesty.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • rozměry pouzdra: 12 cm x 7 cm x 4,5 cm
 • 2x dřevěný kartáč na boty (malý a větší)
 • 2x krém na boty (černý a bezbarvý)
 • 1x čisticí a lešticí hadřík
 • 1x přepravní pouzdro se zipem