Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
ClimaSys CVe ventilátor motoru. 230 V 50 Hz nebo 60 Hz. 17 W 50 Hz, 15 W 60 Hz. Volný průtok se standardním filtrem 85 m3/h při 50 Hz a 98 m3/h při 60 Hz. 170 x 150 x 62 mm. Rozměry výřezu 125 x 125 mm. výstupní mřížka pro termoplast (ASA PC), šedá RAL 7035. Připojovací svorky pomocí kabelu. 2 ochraná mřížka na přední a zadní straně. Ochrana IP54.

VENTILÁTOR STYL 120 S-P   Ventilátor Dospel, domovní, do, koupelen, koupelny, kuchyní, kuchyně, koupelnový, sklepa, wc, toalet, na, stěnu, bílý, jednofázový,   Ventilátor Dospel Styl 120 S-P se zpětnou klapkou, průměr : 120 mm Popis : Ventilátor Dospel Styl je vyroben z antistatické hmoty ABS. Motor u ventilátoru je jednofázový, asynchronní s ochranou proti přetížení motoru. Součástí motoru jsou kluzná ložiska a stálá tuková náplň, pro celou dobu životnosti.   Použití : Ventilátor Dospel Styl je ideální pro kratší vzduchové rozvody, či ventilaci přes stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd. Ventilátor Dospel Styl lze montovat pouze na stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd.   Technické údaje : Průměr výstupního hrdla: 118mm Délka vstupního hrdla: 56mm Šířka mřížky: 158mm Výška mřížky: 158mm Tloušťka mřížky: 20mm Hladina hluku: 46db Příkon motoru: 17W Jmenovité napětí: 230V Stupeň krytí IP: IPx4

Ventilátor Dospel Styl 150 S základní provedení pouze se svorkovnicí : 150 mm Popis : Ventilátor Dospel Styl  je vyroben z antistatické hmoty ABS. Motor u ventilátoru je jednofázový, asynchronní s ochranou proti přetížení motoru. Součástí motoru jsou kluzná ložiska a stálá tuková náplň, pro celou dobu životnosti. Rozteč otvorů pro montáž je 175mm Použití : Ventilátor Dospel Styl  je ideální pro kratší vzduchové rozvody, či ventilaci přes stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd. Ventilátor Dospel Styl lze montovat pouze na stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd.

Ventilátory > Příslušenství pro ventilátory

ClimaSys CVe ventilátor motoru. 230 V 50 Hz nebo 60 Hz. 68 W 50 Hz, 85 W 60 Hz. Volný průtok 550 m3/h při 50 Hz a 60 Hz. 336 x 316 x 161 mm. Rozměry výřezu 291 x 291 mm. výstupní mřížka pro termoplast (ASA PC), šedá RAL 7035. Připojovací svorky pomocí kabelu. 2 ochraná mřížka na přední a zadní straně. Ochrana IP54.

Ventilátory > Příslušenství pro ventilátory

Zpětná klapka Cata 100F je určena pro ventilátory CATA e100, X-MART 10 a B-10 PLUS/B. Její instalace zabrání zpětnému tahu vašeho ventilátoru. Zpětná klapka má průměr 100 mm, je vyrobena z plastu a je v bílém provedení. Vybírejte z naší kompletní nabídky příslušenství pro ventilátory, které zahrnuje klapky pro ventilační systém, pružné potrubí, větrací mřížku či čelní panel k ventilátoru. Podívejte se také na náš sortiment ventilátorů, ve kterém nechybí koupelnové ventilátory, potrubní ventilátory, průmyslové ventilátory či stolní ventilátory. O firmě Cata Cata je společnost, která vznikla v roce 1947 ve Španělsku a specializuje se na výrobu kuchyňských digestoří a ventilátorů. V našem sortimentu najdete koupelnové ventilátory Cata s příslušenstvím.

CHARAKTERISTIKA • Rozměrová řada 120 mm • Spirálovitě stáčený a profilovaný pás z hliníkové slitiny tloušťky 100 mikronů • Flexopotrubí SEMIVAC lze použít pro všechna nízko, středo i vysokotlaká větrací zařízení, průmyslové aplikace, kde se jedná o dopravu vzduchu s lehce abrazivním prachem nebo pro jakékoliv použití v interiérech a exteriérech • Při dodržení podmínek zavěšování je flexopotrubí samonosné, ohebné a tvárné TECHNICKÁ DATA Barva: Stříbrná Materiál: 1-vrstvá hliníková slitina tloušťky 100 mikronů Teplotní odolnost: -30 °C až +60 °C Pracovní přetlak: Max. 2 000 Pa Pracovní podtlak: Max. 1 500 Pa Rychlost vzduchu: Max. 25 m/s Měrná hmotnost: 0,17 kg/bm (∅100) DÉLKA Tahem za oba konce a současným otáčením proti směru vinutí se potrubí roztáhne na původní výrobní délku. BALENÍ Flexo potrubí SV se dodává nebalené ve stlačenémstavu. Stlačeno: 1 m – 30 cm

Čištění vzduchu ionizátorem
Přístroj disponuje vestavěným ionizátorem. Jedná se o část přístroje, produkující záporné ionty. Ty na sebe vážou prachové částice, mikroorganismy a jiné nežádoucí látky, které následně shlukují do jednoho většího chuchvalce. Jelikož je takový shluk částic těžší, než vzduch, klesají k zemi a následně jsou odfiltrovány.
Funkce navíc
Stojanový ventilátor disponuje až 3 rychlostmi ventilátoru (možnost nastavení pro normální proudění vzduchu, přirozené proudění vzduchu a režim spánku) a pokročilým systémem - dynamickým průtokem vzduchu s vertikálním rotorem.
Další užitečnou funkcí je časovač, nastavitelný pro 1, 2, 4 a 8 hodin. Princip je velmi jednoduchý. Nastavíte si dobu, po kterou chcete, aby přístroj fungoval a po uplynutí této doby se sám automaticky vypne.
Dálkové ovládání
Pohodlnost přístroje podtrhuje i možnost využití infračerveného dálkového ovládání. Nemusíte tak chodit k přístroji pokaždé, když budete chtít přepnout program ventilace, nebo jej zcela vypnout.

Axiální Koupelnový ventilátor se zpětnou klapkou a časovým spínačem DOSPEL STYL 100 WC v bílé barvě je jednoduchý a spolehlivý. Báječně se hodí nejenom k odvětrávání koupelen, ale také toalet, kuchyní či třeba sklepů. Nabízí výkon 100 m³ za hodinu a hlučnost pouze 40 dB. Specifikace axiálního koupelnového ventilátoru se zpětnou klapkou a časovým spínačem DOSPEL STYL 100 WC 14764 Jednofázový koupelnový ventilátor DOSPEL STYL 100 WC můžete namontovat na stěnu i na strop, je ideální pro krátké vzduchové rozvody či ventilaci přes stěnu. Je vyroben z antistatické a lehce čistitelné bílé hmoty ABS, tudíž s údržbou není problém. Ventilátor dosahuje hluku 40 dB, což je úroveň šumu v tichém bytě nebo tichého hovoru a nebude vás tedy zbytečně rušit. Průměr ventilátoru činí 100 mm a stupeň krytí IPX4. Časový spínač lze nastavit v rozmezí 30 sekund až 25 minut. Jedná se o axiální (osový) ventilátor, využívající proudění vzduchu ve směru otáčení vrtule na hřídeli. Díky tomu je dosaženo vysokého průtoku vzduchu bez velkých nároků na dopravní tlak.  Pořídit si u nás můžete i další koupelnové ventilátory jiných značek. Nabízíme však i ventilátory stolní a stojací, potrubní či průmyslové. Technické detaily ventilátoru DOSPEL STYL 100 WC Koupelnový ventilátor DOSPEL STYL 100 WC dosahuje 2 650 otáček za minutu a je konstruován pro napětí 230 V. Rozteč otvorů pro montáž činí 130 mm. Ventilátor pohání jednofázový asynchronní motor s ochranou proti přetížení s kluznými ložisky a stálou tukovou náplní po celou dobu životnosti. Příkon ventilátoru je 15 W a hmotnost cca 0,50 kg. Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem. Certifikáty výrobku Koupelnový ventilátor se zpětnou klapkou a časovým doběhem DOSPEL STYL 100 WC splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti Dospel Polská společnost Dospel je jedním z největších výrobců domovní a průmyslové ventilace. Historie společnosti se začala psát roku 1974 a dnes se tedy jedná o zavedeného výrobce s desítkami let zkušeností. Dospel vyváží své výrobky do více než 50 zemí světa.