Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
VENTILÁTOR STYL 120 S-P   Ventilátor Dospel, domovní, do, koupelen, koupelny, kuchyní, kuchyně, koupelnový, sklepa, wc, toalet, na, stěnu, bílý, jednofázový,   Ventilátor Dospel Styl 120 S-P se zpětnou klapkou, průměr : 120 mm Popis : Ventilátor Dospel Styl je vyroben z antistatické hmoty ABS. Motor u ventilátoru je jednofázový, asynchronní s ochranou proti přetížení motoru. Součástí motoru jsou kluzná ložiska a stálá tuková náplň, pro celou dobu životnosti.   Použití : Ventilátor Dospel Styl je ideální pro kratší vzduchové rozvody, či ventilaci přes stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd. Ventilátor Dospel Styl lze montovat pouze na stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd.   Technické údaje : Průměr výstupního hrdla: 118mm Délka vstupního hrdla: 56mm Šířka mřížky: 158mm Výška mřížky: 158mm Tloušťka mřížky: 20mm Hladina hluku: 46db Příkon motoru: 17W Jmenovité napětí: 230V Stupeň krytí IP: IPx4

Ventilátor Dospel Styl 150 S základní provedení pouze se svorkovnicí : 150 mm Popis : Ventilátor Dospel Styl  je vyroben z antistatické hmoty ABS. Motor u ventilátoru je jednofázový, asynchronní s ochranou proti přetížení motoru. Součástí motoru jsou kluzná ložiska a stálá tuková náplň, pro celou dobu životnosti. Rozteč otvorů pro montáž je 175mm Použití : Ventilátor Dospel Styl  je ideální pro kratší vzduchové rozvody, či ventilaci přes stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd. Ventilátor Dospel Styl lze montovat pouze na stěnu. Používá se pro větrání koupelen, sklepů, toalet, wc, kuchyní atd.

Ventilátory > Příslušenství pro ventilátory

Ventilátory > Příslušenství pro ventilátory

Zpětná klapka Cata 100F je určena pro ventilátory CATA e100, X-MART 10 a B-10 PLUS/B. Její instalace zabrání zpětnému tahu vašeho ventilátoru. Zpětná klapka má průměr 100 mm, je vyrobena z plastu a je v bílém provedení. Vybírejte z naší kompletní nabídky příslušenství pro ventilátory, které zahrnuje klapky pro ventilační systém, pružné potrubí, větrací mřížku či čelní panel k ventilátoru. Podívejte se také na náš sortiment ventilátorů, ve kterém nechybí koupelnové ventilátory, potrubní ventilátory, průmyslové ventilátory či stolní ventilátory. O firmě Cata Cata je společnost, která vznikla v roce 1947 ve Španělsku a specializuje se na výrobu kuchyňských digestoří a ventilátorů. V našem sortimentu najdete koupelnové ventilátory Cata s příslušenstvím.

Stropní ventilátor Sulion 072826 Anke v bílé barvě. Těleso je z kovu a má bílou barvu. Osvětlení zajišťuje 2 světelný zdroje E27 o síle 40W (není v balení). Je vhodný pro místnosti o velikosti 14 - 20 m2. Reverzní lopatky umožňují oteplování místnosti v zimě - zimní (zpětný) chod stropního ventilátoru tlačí teplý vzduch od stropu dolů. Ventilátor je možné namontovat s tyčí a také na lehce šikmý strop.
Vzdálenost lopatek od podlahy se z bezpečnostních důvodů doporučuje minimálně 2 m 20 cm. Lopatky umístěné cca 3 m nad zemí začínají mít sníženou účinnost. V případě použití prodlužovací tyče je nahrazena původní tyč v balení. Prodlužovací tyče se dají zkrátit bez ztráty záruky.
Přečtěte si naše články, rady a další informace o stropních ventilátorech
Parametry pro stropní ventilátor Sulion anke:
Průměr vrtule:
122 cmOrientační velikost místnosti:
14 - 20 m2 
(při výšce stropu 2,5m)Barva lopatek:
bílá

Počet lopatek:
v sadě 4 lopatkySvítidlo:
ano, max 40 W,
světelný zdroj 2x E27
(není součástí balení)Ovládání součástí balení:
dálkové ovládání

Alternativní ovládání (lze dokoupit):
nemá Zimní (zpětný) chod:
anoMontáž bez tyče:
výrobce neuvádí

Prodlužovací tyč:
1 tyč součástí balení, lze dokoupit tyče - kontaktujte násMontáž na šikmý strop:
ano,
maximální úhel náklonu 15°Otáčky za minutu:
99/169/220

Příkon motoru:
16W - 32W - 48W
počet rychlostí: 3Průtok vzduchu:
2520 - 4860 - 7320 m3/hHmotnost stropního ventilátoru:
5,7 kg - brutto

Typ motoru:
AC (střídavý)Hlučnost:
45/48/52Záruka na motor:
5 let


 

Stropní ventilátor se zpětným chodem využijete i v zimě
Jak? Ve vytápěné místnosti se tvoří teplotní vrstvy: chladnější vzduch se drží u podlahy, zatímco lehčí teplejší vzduch stoupá vzhůru a ohřívá především strop. Tam nám ale není moc platný. Teplo potřebujeme hlavně u podlahy. Tady přichází na řadu stropní ventilátor, který teplotní vrstvy rozruší jemným pohybem vzduchu a prohřeje místnost rovnoměrně. Pro majitele vysokých stropů je to malý zázrak!
V zimě by se stropní ventilátory měly točit pomalu po směru hodinových ručiček. Tím dochází k nasávání studeného vzduchu zespodu a současně je stoupající teplý vzduch vytlačován podél stěn k zemi. Pozvolná cirkulace promíchává vrstvy vzduchu a vyrovnává  teplotu v celé místnosti, ale bez  průvanu. Takže nastavte topení místo 24 °C třeba na 18 °C a ušetřete až 20 % nákladů na topení.
Jakým způsobem stropní ventilátor dům ochlazuje?
Stropní ventilátory ovlivňují díky tahu vzduchu vnímání tepla a chladu, takže v létě není nutné tolik ochlazovat vzduch a přece při teplotách 25 °C nebo dokonce 27 °C máme stejný pocit jako při 22 °C bez stropního ventilátoru. Takto lze ušetřit mnoho energie a až 40 % z účtu za elektřinu. Samotný stropní ventilátor při plné rychlosti spotřebovává méně energie než 100wattová žárovka. Mnoho lidí proto upřednostňuje díky příjemnému a přirozeně vznikajícímu vánku stropní ventilátor před klimatizací.
 

Multifunkční ochlazovač vzduchu Sencor je kvalitní ochlazovač na dálkové ovládání s moderním vzhledem. Oproti běžným klimatizacím má nižší spotřebu, takže při jeho provozu výrazně ušetříte peníze. Kromě ochlazování vzduchu můžete využít i funkci ventilátoru a zvlhčovače vzduchu. Ke zvlhčování a chlazení vzduchu využívá okruh s vodním čerpadlem, součástí je vyjímatelná nádrž na vodu (5,5 litrů) a 2 chladící náplně. Abyste se stříbrným ochlazovačem mohli snáze manipulovat, je opatřen madly a kolečky. Mobilní ochlazovač vzduchu Sencor SFN 9011SL má příkon 110 W a cirkulace vzduchu dosahuje až 799,8 m3/h. Hlučnost může být až 66 dB a rozměry činí 408 x 282 x 889 mm. Ochlazovač má 3 rychlosti a 3 provozní režimy: normal, natural (kombinace různých rychlostí, tzv. přírodní vánek) a sleep (po 30 minutách snižuje rychlost ventilace). Využít můžete také časovač a ukazatel zbytkového času (0,5 hod – 7,5 hod). Vše lze ovládat buď pomocí dálkového ovladače nebo na podsvíceném LED displeji. Součástí ochlazovače je také omyvatelný prachový filtr a vodní filtr. Vybírejte ze všech ochlazovačů vzduchu na našem e-shopu, případně sáhněte po mobilní klimatizaci, stolním ventilátoru, stojacím ventilátoru či oblíbeném sloupovém ventilátoru. V našem sortimentu najdete i další druhy ventilátorů, jako jsou koupelnové ventilátory, potrubní ventilátory či ventilátory pro průmyslové využití.  O společnosti Sencor Sencor je japonská firma s elektronikou, která vznikla v roce 1969. Zabývá se výrobou spotřební elektroniky, telefonů a tabletů, kancelářské techniky, autoelektroniky či spotřebičů do kuchyně a domácnosti. V našem sortimentu najdete ventilátory, ochlazovači i mobilní klimatizace Sencor.

Sencor mobilní klimatizace SAC MT1240C nabízí kvalitní ochlazení v poutavém designu, který lichotí domácímu i kancelářskému interiéru. Navíc umožňuje snadnou manipulaci pomocí rukojeti a 4 integrovaných koleček. Navíc lze velmi snadno a pohodlně ovládat pomocí Wifi a vašeho chytrého telefonu s aplikací Sencor HOME. Mobilní klimatizace Sencor se 4 režimy provozu, dotykovým ovládacím panelem a příkonem chlazení 1350 W. Hlavní výhody mobilní klimatizace Sencor Chladicí výkon 12000 BTU Vychladí místnosti do velikosti až 47 m2/ 122 m3 Energetická třída A 3 provozní režimy Ovládání pomocí mobilní aplikace MŮŽETE MĚ OVLÁDAT POMOCÍ WIFI A CHYTRÉHO TELEFONU Užíváte si rádi výhody chytré domácnosti? To vás jistě potěší informace, že v tomto ohledu pro vás budu jako stvořená. Jsem vybavená možností nejen mě ovládat na mém LED panelu a pomocí dálkového ovladače, ale též prostřednictvím bezkontaktního ovládání pomocí vaší domácí Wifi a chytrého telefonu. Veškeré nastavení naleznete v aplikaci Sencor HOME, která je dostupná zdarma ke stažení pro operační systém Android i iOS. CHLUBÍM SE VÝKONNÝM CHLAZENÍM AŽ 12000 BTU Vynikám vysokým chladicím výkonem až 12000 BTU a účinně rozptyluji ochlazující vánek i ve větší místnosti. Jednou z mých dalších předností je nižší cena a velmi jednoduchá instalace. I manipulace se mnou je snadnou záležitostí, s níž si poradí absolutně každý! Naleznu efektivní uplatnění v domě, bytě, kanceláři, ale i na chatě. PRO SVŮJ CHOD VYUŽÍVÁM 3 REŽIMY EFEKTIVNĚ VYCHLADÍM AŽ 47 M2 Splním očekávání i náročnějších uživatelů. Celý provoz zvládám bez problému i ve větší místnosti o rozměrech až 47 m2. Zajišťuji ukázkovou teplotu, ať už spíte, nebo pracujete. Můžete volit ze 3 provozních režimů dle preferencí a potřeb. Poskytuji režim chlazení, odvlhčování a větrání v několika stupních od nízkého po ten nejsilnější.  MŮJ PROVOZ JE EKOLOGICKÝ I ENERGETICKY ÚSPORNÝ Sencor myslel na efektivnost mého chodu a zároveň na ekologický provoz. Pro chlazení využívám vysoce účinné ekologické chladivo R290, které je přírodní, a tudíž maximálně šetrné k životnímu prostředí. Také jsem energeticky nenáročná a řadím se do energetické třídy A. Vyzkoušejte mobilní klimatizaci, která myslí na životní prostředí i na úsporu elektrické energie. UŽIJTE SI PŘÍJEMNÉ KLIMA I V TOM NEJVĚTŠÍM HORKU Vytvořím v místnosti příjemnou teplotu od 17 do 30 °C a s režimem odvlhčování zajistím lehký a svěží vzduch za všech okolností. Disponuji též režimem ventilátoru, který je vhodný, pokud není venku až takové horko. Rychlost ventilátoru můžete nastavit na jemné ofukování, střední větřík nebo na slušný vichr. Jistě překvapím i tichým chodem. V maximálním vytížení ze sebe vydám pouhých 63 dB(A). VYUŽIJTE VÝHODY MÝCH UŽITEČNÝCH FUNKCÍ Se mnou budete mít doma příjemně i po příchodu z práce nebo výletu. Umožňuji dokonce trojí ovládání, které je jednoduché a zcela intuitivní. Pomocí dálkového ovladače, mobilní aplikace Sencor HOME nebo ovládacího panelu mi můžete navolit režimy i mnoho praktických funkcí. A jaké funkce nabízím? 1. Funkce časování Jsem vybavena časovačem pro automatické zapnutí i vypnutí. Můžete tak libovolně volit dobu, kdy chcete, abych byla v provozu. Ještě více pohodlně a podrobně vše nastavíte prostřednictvím mobilní aplikace Sencor HOME. 2. Funkce SLEEP Funkce SLEEP mi umožňuje pracovat ohleduplně, ale stále efektivně ve chvílích, kdy chcete odpočívat nebo spát. 3. Automatický režim Automaticky upravuji intenzitu chladného vzduchu dle navolené teploty, abych udržela efektivní a zároveň úsporný chod. 4. Automaticky si pamatuji poslední nastavený režim Kdykoliv mě opětovně spustíte, automaticky nastavím poslední spuštěný režim i stupeň teploty, abyste se nemuseli o nic starat. 5. Funkce SHORTCUT Tato funkce mi slouží k obnově předchozího nastavení. Super v případě, když jste už dostatečně ochlazeni a potřebujete například zvýšit teplotu. 6. Funkce Follow Me V tomto případně hraje hlavní roli dálkové ovládání, které slouží jako dálkový termostat, jenž umožňuje ovládat teplotu v místnosti. Pokud je třeba nastavit výkon podle teploty v jiné části místnosti, než kde jsem zrovna umístěna, stačí do dané části položit dálkové ovládání a spustit tento režim. Informace o teplotě v místnosti se pak řídí údajem poskytnutým ovladačem. 7. Funkce samoodpařování kondenzátu Za normálních okolností nemusíte myslet na vylévání vody z kondenzátu. Její výpusť obstarávám samoodpařováním, ale zároveň zachovávám optimální vlhkost v místnosti.   HLAVNÍ BODY Skvělý chladicí výkon 12000 BTU/h Max. velikost místnosti: 47 m2/ 122 m3 (výška stropu 2,6 m) Nabízí 3 provozní režimy a mnoho užitečných funkcí   POPIS PRODUKTU Skvělý chladicí výkon 12 000 BTU/h Možnost ovládání přes Wifi skrze aplikaci Sencor HOME Max. velikost místnosti: 47 m2/ 122 m3 (výška stropu 2,6 m) 3 režimy provozu 1.       Chlazení 2.       Odvlhčování (84 l/den) 3.       Samostatný ventilátor Tři možnosti odvodu horkého vzduchu z místnosti 1.       Zdí 2.       Oknem otevřeným vlevo ne

Axiální Koupelnový ventilátor se zpětnou klapkou a časovým spínačem DOSPEL STYL 100 WC v bílé barvě je jednoduchý a spolehlivý. Báječně se hodí nejenom k odvětrávání koupelen, ale také toalet, kuchyní či třeba sklepů. Nabízí výkon 100 m³ za hodinu a hlučnost pouze 40 dB. Specifikace axiálního koupelnového ventilátoru se zpětnou klapkou a časovým spínačem DOSPEL STYL 100 WC 14764 Jednofázový koupelnový ventilátor DOSPEL STYL 100 WC můžete namontovat na stěnu i na strop, je ideální pro krátké vzduchové rozvody či ventilaci přes stěnu. Je vyroben z antistatické a lehce čistitelné bílé hmoty ABS, tudíž s údržbou není problém. Ventilátor dosahuje hluku 40 dB, což je úroveň šumu v tichém bytě nebo tichého hovoru a nebude vás tedy zbytečně rušit. Průměr ventilátoru činí 100 mm a stupeň krytí IPX4. Časový spínač lze nastavit v rozmezí 30 sekund až 25 minut. Jedná se o axiální (osový) ventilátor, využívající proudění vzduchu ve směru otáčení vrtule na hřídeli. Díky tomu je dosaženo vysokého průtoku vzduchu bez velkých nároků na dopravní tlak.  Pořídit si u nás můžete i další koupelnové ventilátory jiných značek. Nabízíme však i ventilátory stolní a stojací, potrubní či průmyslové. Technické detaily ventilátoru DOSPEL STYL 100 WC Koupelnový ventilátor DOSPEL STYL 100 WC dosahuje 2 650 otáček za minutu a je konstruován pro napětí 230 V. Rozteč otvorů pro montáž činí 130 mm. Ventilátor pohání jednofázový asynchronní motor s ochranou proti přetížení s kluznými ložisky a stálou tukovou náplní po celou dobu životnosti. Příkon ventilátoru je 15 W a hmotnost cca 0,50 kg. Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem. Certifikáty výrobku Koupelnový ventilátor se zpětnou klapkou a časovým doběhem DOSPEL STYL 100 WC splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti Dospel Polská společnost Dospel je jedním z největších výrobců domovní a průmyslové ventilace. Historie společnosti se začala psát roku 1974 a dnes se tedy jedná o zavedeného výrobce s desítkami let zkušeností. Dospel vyváží své výrobky do více než 50 zemí světa.

Vysoušeč zdiva Güde GBT 50.1 využijete pro vysoušení obytných i komerčních prostor s plochou do 120 m². Mohou to být například novostavby nebo budovy po rekonstrukci. Nabízí jmenovitý výkon 900 W, objem zásobníku 7 litrů, časovač a vypouštěcí hadici pro nepřetržitý provoz. Specifikace vysoušeče zdiva Güde GBT 50.1 55547 Vysoušeč zdiva Güde GBT 50.1 se vám hodí třeba i pro nápravu škod po vodovodní havárii, ochranu prostor před vznikem a následným šířením plísní a podobně. Díky časovači můžete nastavit přesnou délku chodu zařízení a k dispozici je i funkce AUTO-STOP, kdy se vysoušeč zdivy vypne po naplnění nádrže kondenzátem. K chlazení využívá ekologická (přírodní) chladiva bez obsahu freonů. Vysoušeč zdiva Güde GBT 50.1 je vybaven velkými pojezdovými koly a přepravním madlem, což činí jeho přepravu mnohem snazší a pohodlnější. Dále přístroj tvoří elektronický hygrostat, kompresor chlazení, ventilátor a 7 l nádoba na kondenzát. Nabízíme i další ventilátory, jako například ventilátory koupelnové, stolní a stojací, potrubní nebo průmyslové. Rozměry elektrického vysoušeče zdiva Güde GBT 50.1 jsou 408 x 450 x 655 mm. Technické detaily elektrického vysoušeče zdiva Güde GBT 50.1 Elektrický vysoušeč zdiva Güde GBT 50.1 je konstruován pro napětí 230 V, dosahuje cirkulace vzduchu 300 m³ a stupně ochrany IP 22. Rozsah teplot se u něj pohybuje v rozmezí 5 až 35 °C. Přístroj váží 30 kg a je vyroben z ocelového plechu. Při provozu využívá chladicí prostředek R290/200 gramů. Upozornění: Vysoušeč v žádném případě neumisťujte do vody, ať už se jedná o louži či tratoliště. Totéž platí pro přípojné vedení. Přístroj ochraňte i před kapající nebo stříkající vodou. Pokud k něčemu takovému dojde, okamžitě vysoušeč vytáhněte ze zástrčky!   Certifikáty výrobku Vysoušeč zdiva Güde GBT 50.1 55547 splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti GÜDE Společnost GÜDE GmbH & CO byla založena v půlce 80. let v tehdejší Spolkové republice Německo a dnes se jedná o špičkového německého výrobce nářadí a stavebních strojů, který se na českém trhu pohybuje již více než 18 let. Nabídnout může více než 2 000 položek vlastní výroby, z nichž si vybere profesionální řemeslník i domácí kutil. V našem e-shopu si z produkce společnosti GÜDE můžete objednat třeba nejrůznější AKU i elektrické nářadí, zahradní nářadí, elektrocentrály a kompresory či různý dílenský nábytek a vybavení.