Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Chraňte svou domácnost či jiné prostory pořízením požárního hlásiče Elektrobock za skvělou cenu. Tento detektor má citlivý senzor, který reaguje i na nepatrné množství kouře, jež vnikne do detekční komory. Na základě toho začne vydávat hlasitý signál, aby upozornil na vznikající požár. Fotoelektrický detektor kouře upozorní na doutnající oheň a pracuje na principu rozptýleného světla. Požární hlásič je od června 2008 povinnou součástí všech nových i nově zrekonstruovaných domácností a dalších nových objektů. Doporučujeme vám je ale pořídit i do prostor, kde detektor kouře povinný není. Detektor kouře nepoužívejte pro karavany. Požární hlásič Elektrobock je napájen 9V baterií, která je součástí balení. Zda je přístroj funkční, lze otestovat integrovaným tlačítkem. Detektor je určen pro domácnosti i kanceláře a jeho hlasitost činí 85 dB. Přístroj signalizuje slabou baterii akusticky i opticky. Stupeň krytí je IP20. Vybírejte z naší kompletní nabídky požárních hlásičů. Hodit se vám mohou také detektory oxidu uhelnatého, detektory plynu a nouzová požární tlačítka.  O společnosti Elektrobock Elektrobock je česká společnost, která vznikla v roce 1992 a od začátku se úzce specializovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost. V sortimentu E1.cz najdete například domovní zvonky Elektrobock, termostaty, časové relé či pohybová čidla. Prohlédněte si kompletní sortiment  Elektrobocku v naší nabídce.

Pořiďte si kvalitní detektor kouře Ei650iC, který disponuje integrovanou lithiovou baterií vynikající velmi dlouhou životností. Tento optický požární hlásič irské značky Ei Electronics zabrání šíření požáru ve vaší domácnosti už v jeho prvotní fázi před vznikem plamenů. Požární hlásič Ei605 má hlasitost 85 dB a je určený k montáži na povrch. Průměr detektoru je 115 mm a má integrovanou lithiovou baterii. Hlásič má vlastní kontrolou stavu senzoru a kontrolou jeho správné činnosti. Vybírejte z naší kompletní nabídky požárních hlásičů. Hodit se vám mohou také detektory CO, detektory plynu a nouzová požární tlačítka. Pokud uvažujete o komplexnějším zabezpečení vaší domácnosti, pořiďte si zabezpečovací systémy včetně bezpečnostních kamer a PIR čidel. O firmě Ei Electronics Ei Electronics vznikla v roce 1963 jako irská dceřiná společnost firmy General Electric, od které se oddělila v roce 1988. Zabývá se prvky požární bezpečnosti a ochrany pro domovní instalace. Podívejte se na požární hlásiče Ei Electronics v našem sortimentu.

Chraňte své zdraví i majetek s detektorem kouře Emos, který disponuje opticko-akustickou signalizací. Požární hlásič se vyznačuje jednoduchou obsluhou. Namontujete jej doma či v práci na strop, a dramaticky tak zvýšíte bezpečnost v obytných prostorech v případě požáru, protože až 95 % obětí požárů umírá na otravu kouřem. Požární hlásič je od června 2008 povinnou součástí všech nových i nově zrekonstruovaných domácností a dalších nových objektů. Doporučujeme vám je ale pořídit i do starších prostor, kde detektor kouře povinný není. Požární hlásič Emos má životnost 10 let. Disponuje vestavěným bezdrátovým modulem pro propojení více čidel do jedné soustavy. Hlasitost detektoru je 85 dB. Stupeň krytí je IP20. Napájecí 9V baterie je součástí balení. Vybírejte z naší kompletní nabídky požárních hlásičů. Hodit se vám mohou také detektory oxidu uhelnatého, detektory plynu a nouzová požární tlačítka.  O společnosti Emos Česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Od té doby se z ní stala moderní obchodní firma, která dorostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami. Na e-shopu E1.cz můžete zakoupit například součástky pro AV a TV techniku EMOS, měřicí přístroje, zásuvky a zástrčky, akumulátory či různé druhy kabelů. Podívejte se na kompletní sortiment EMOS, který nabízíme.

Pořiďte si detektor oxidu uhelnatého (CO) za bezkonkurenční cenu. Ten byste měli instalovat do všech prostor, kde únik tohoto jedovatého plynu hrozí – tedy například pokud máte karmu, krb či plynový kotel. Oxid uhelnatý není vidět a je bez zápachu, je proto nutné být včas varován před jeho přítomností ve vašem domě. Hlásič oxidu uhelnatého má indikátor poruchy a stavu baterie. Detektor oxidu uhelnatého Solight má hlasitost 85 dB (A) a stupeň krytí IP20. 9V baterie je součástí balení. Vybírejte z naší kompletní nabídky detektorů oxidu uhelnatého. Hodit se vám mohou také požární hlásiče, detektory plynu a nouzová požární tlačítka.  O společnosti Solight Česká firma Solight vznikla v roce 2009 a specializuje se především na distribuci elektro příslušenství a spotřebičů. V našem sortimentu najdete například rozbočovací zásuvky, detektory kouře Solight či prodlužovací kabely na bubnu.

Bateriové zařízení, jenž detekuje kouř prostřednictvím optického (musí se spustit jak primární tak sekundární) čidla měřících počet částeček na milimetr a doplňkově teplotního čidla. V detektoru je zabudována siréna o hlasitosti 85 dB (měřeno 3 m daleko).  Neinstalujte detektor do míst kde je průvan, kde se kondenzuje voda (koupelna, nad sporák) a jiných míst kde je pravděpodobnost prudkých poryvů větru či kouře mohlo by dojít k nechtěnému spuštění poplachu. Nový Z-Wave čip řady 500 umožňuje delší výdrž baterie a výrazně delší radiový dosah. Certifikováno dle Z-Wave Plus. Technická specifikace: Senzor kouře a teploty Akustický a LED alarm Funkce detekce neoprávněné manipulace Bezdrátová integrace s poplašnými systémy Ovládání a kontrola na dálku přes Internet s mobilním telefonem, tabletem nebo PC Napájení: baterie CR123A  Bezdrátový Z-Wave standard, 868.42 Mhz Měřící teplotní rozsah: -20°C až +100°C Přesnost měření: 0.5°C Rozměry: 65mm x 28mm ##VIDEO:https://www.youtube.com/embed/z7gfwd5kOkE## ##VIDEO:https://www.youtube.com/embed/ThTcLrGxu0U##

Čidlo vlhkosti Elektrobock je určeno pro montáž na ventilátor, který se sepne, pokud čidlo zaznamená příliš vysokou hodnotu vlhkosti v prostoru. Pomůže tak zamezit škodám vzniklých při kondenzaci vodní páry. Chrání tak před plísní nebo nepříjemným vydýchaným vzduchem. Díky tomu, že sníží potřebu větrání zejména v období zimních měsíců, ušetří i vaše náklady na vytápění. Čidlo vlhkosti Elektrobock má rozsah relativní vlhkosti 20 až 95 % RH. Je určeno k montáži na stěnu. Stupeň krytí je IP20. Maximální spínaný výkon činí 15 - 200 W. Vybírejte i z dalších bytových ventilátorů do koupelny, na našem e-shopu nabízíme ventilátory například od značek Kanlux, Vents, Solar & Palau a Dospel. Některé koupelnové ventilátory nabízejí funkce jako zpětná klapka a automatická elektrická žaluzie. Nabízíme také potrubní ventilátory nebo stolní ventilátory. Podívejte se na kompletní nabídku ventilátorů a příslušenství na E1.cz. O společnosti Elektrobock Elektrobock je česká společnost, která vznikla v roce 1992 a od začátku se úzce specializovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost. V sortimentu E1.cz najdete například domovní zvonky Elektrobock, termostaty, časové relé či pohybová čidla. Prohlédněte si kompletní sortiment této společnosti, který prodává náš e-shop.

Detektor kouře Sentek SD-218 je spolehlivý bezpečnostní přístroj za příznivou cenu. Na přítomnost kouře vás upozorní hlasitým signálem. Je vybaven zkušebním tlačítkem a napájení tohoto požárního hlásiče obstarává 9V baterie, která je součástí balení. Specifikace detektoru kouře Sentek SD-218 Detektor kouře Sentek SD-218 nabízí snadnou povrchovou instalaci – ideálně na strop. Díky bílé barvě a malým rozměrům snadno zapadne a stane se nenápadným, ale stále bdělým strážcem vašeho klidu. Požární hlásič Sentek SD-218 funguje na principu fotoelektrického (optického) snímání kouře a na jeho přítomnost upozorňuje hlasitým alarmem o hlučnosti 85 dBA. To je mimochodem úroveň hluku třeba kohoutího kokrhání, které rozhodně nelze přeslechnout. K dispozici je testovací tlačítko, kterým otestujete jeho funkčnost. Od roku 2008 jsou požární hlásiče povinnou výbavou všech nových a nově zrekonstruovaných objektů, avšak je samozřejmě doporučeno pořídit je i do starších nemovitostí. Kromě detektorů kouře si u nás můžete pořídit také hlásiče oxidu uhelnatého, detektory plynu a další. Nabízíme i zabezpečovací techniku, jako jsou kamery či PIR čidla. Najdete u nás i pohybová čidla či nejrůznější typy sdělovací techniky. Rozměry detektoru kouře Sentek SD-218: výška 33 mm, průměr 100 mm. Technické detaily požárního hlásiče Sentek SD-218 Požární hlásič Sentek SD-218 napájí 9V baterie (je součástí balení) a jeho tělo je kompletně vyrobeno z plastu. Nabízí stupeň krytí IP20 a jeho provozní teplota by se měla pohybovat v rozmezí 0 °C až +40°C. Při prvním vsazením baterie může požární hlásič vydat krátký zvukový signál – trvající 1 sekundu –, kterým oznamuje správnou polohu baterie. Po uzavření baterie stiskněte testovací tlačítko a podržte jej po dobu 5 sekund. Pokud se signál ozve znovu, zařízení funguje správně a můžete jej používat. Certifikáty výrobku Detektor kouře Sentek SD-218 85dB 9V splňuje příslušné normy ČSN.

Pomocí detektoru kouře Ei605 od firmy Ei Electronics zabráníte požáru ve vaší domácnosti už v jeho prvotní fázi před vzplanutím plamenů. Tento oblíbený optický požární hlásič nenaruší vzhled vašeho interiéru a je napájen baterií, takže se nemusíte bát složité montáže. Požární hlásič Ei605 má hlasitost 85 dB a je určený k montáži na povrch. Průměr detektoru je 115 mm. Součástí balení je i napájecí 9V baterie, která je vyměnitelná. Kouřové čidlo provádí kontrolu stavu senzoru automaticky každých 40 vteřin. Vybírejte z naší kompletní nabídky požárních hlásičů. Hodit se vám mohou také detektory CO, detektory plynu a nouzová požární tlačítka. Pokud uvažujete o komplexnějším zabezpečení vaší domácnosti, pořiďte si zabezpečovací systémy včetně bezpečnostních kamer a PIR čidel. O firmě Ei Electronics Ei Electronics vznikla v roce 1963 jako irská dceřiná společnost firmy General Electric, od které se oddělila v roce 1988. Zabývá se prvky požární bezpečnosti a ochrany pro domovní instalace. Podívejte se na požární hlásiče Ei Electronics v našem sortimentu.

Detektor oxidu uhelnatého LM-218A: Displej poskytuje informace o koncentraci CO, stav baterie a upozorňuje i na nízkou koncentraci CO (30 PPM) během 40 minut. Tlačítko TEST/ MENU slouží k otestování funkčnosti, ztlumení a resetu naměřených hodnot. Tento autonomní detektor CO je certifikovaný podle nové normy EN 50291-1:2018 a je vhodný pro použití v obytných prostorách. Je napájen 3 tužkovými bateriemi, které jsou součástí balení. Stupeň krytí IP40.   Výhody LM-218A: bateriové napájení český popis včetně návodu multifunkční LCD displej s informacemi o úrovni koncentrace CO detekce elektrochemickým čidlem vhodné i pro vlhké prostředí při relativní vlhkosti 0–90% (např. koupelny) akustická signalizace > 85 dB ve vzdálenosti 1 m signalizace i nízké koncentrace CO (25PPM) multifunkční tlačítko na test akustického signálu, ztlumení signálu a resetu 10 letá životnost s ohlášením konce životnosti na LCD snadná a rychlá instalace Technické parametry   Napájení 4,5V, 3x1,5V alkalické baterie Životnost baterie 3 roky Zjišťovaný plyn oxid uhelnatý Detekční metoda elektrochemický článek Hlasitost 85 dB Příkon 0,003 mA (pracovní <65mA) Indikace slabé baterie 3,5V Stupeň krytí IP40 Životnost 7 let Pracovní teplota -10 °C až 45 °C Rozměry (DxŠxH) 107x77x36mm

EI208DW, autonomní detektor plynu CO s displejem Slouží k detekci plynu CO (oxid uhelnatý), a včasnému varování před nebezpečnými účinky tohoto plynu na lidské zdraví. Detektor je certifikován pro instalace v interiérech budov, karavanech a lodích. Indikace opticky signálkou a také na displeji. Parametry: Napájení = integrovaná nevýměnná lithiová baterie, Životnost = 7 let,max. datum použitelnosti je uveden na štítku, Typická životnost baterií = po celou dobu životnosti detektoru, Rozsah pracovních teplot = -10 až +40 °C, Splňuje = EN 50291-1; EN 50291-2, EN 50270, Vlhkost okolního prostředí = 15% až 95% (bez kondenzace) Rozměry: 105 x 120 x 40 mm