Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pořiďte si kvalitní detektor kouře Ei650iC, který disponuje integrovanou lithiovou baterií vynikající velmi dlouhou životností. Tento optický požární hlásič irské značky Ei Electronics zabrání šíření požáru ve vaší domácnosti už v jeho prvotní fázi před vznikem plamenů. Požární hlásič Ei605 má hlasitost 85 dB a je určený k montáži na povrch. Průměr detektoru je 115 mm a má integrovanou lithiovou baterii. Hlásič má vlastní kontrolou stavu senzoru a kontrolou jeho správné činnosti. Vybírejte z naší kompletní nabídky požárních hlásičů. Hodit se vám mohou také detektory CO, detektory plynu a nouzová požární tlačítka. Pokud uvažujete o komplexnějším zabezpečení vaší domácnosti, pořiďte si zabezpečovací systémy včetně bezpečnostních kamer a PIR čidel. O firmě Ei Electronics Ei Electronics vznikla v roce 1963 jako irská dceřiná společnost firmy General Electric, od které se oddělila v roce 1988. Zabývá se prvky požární bezpečnosti a ochrany pro domovní instalace. Podívejte se na požární hlásiče Ei Electronics v našem sortimentu.

Čidlo vlhkosti Elektrobock je určeno pro montáž na ventilátor, který se sepne, pokud čidlo zaznamená příliš vysokou hodnotu vlhkosti v prostoru. Pomůže tak zamezit škodám vzniklých při kondenzaci vodní páry. Chrání tak před plísní nebo nepříjemným vydýchaným vzduchem. Díky tomu, že sníží potřebu větrání zejména v období zimních měsíců, ušetří i vaše náklady na vytápění. Čidlo vlhkosti Elektrobock má rozsah relativní vlhkosti 20 až 95 % RH. Je určeno k montáži na stěnu. Stupeň krytí je IP20. Maximální spínaný výkon činí 15 - 200 W. Vybírejte i z dalších bytových ventilátorů do koupelny, na našem e-shopu nabízíme ventilátory například od značek Kanlux, Vents, Solar & Palau a Dospel. Některé koupelnové ventilátory nabízejí funkce jako zpětná klapka a automatická elektrická žaluzie. Nabízíme také potrubní ventilátory nebo stolní ventilátory. Podívejte se na kompletní nabídku ventilátorů a příslušenství na E1.cz. O společnosti Elektrobock Elektrobock je česká společnost, která vznikla v roce 1992 a od začátku se úzce specializovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost. V sortimentu E1.cz najdete například domovní zvonky Elektrobock, termostaty, časové relé či pohybová čidla. Prohlédněte si kompletní sortiment této společnosti, který prodává náš e-shop.

Pomocí detektoru kouře Ei605 od firmy Ei Electronics zabráníte požáru ve vaší domácnosti už v jeho prvotní fázi před vzplanutím plamenů. Tento oblíbený optický požární hlásič nenaruší vzhled vašeho interiéru a je napájen baterií, takže se nemusíte bát složité montáže. Požární hlásič Ei605 má hlasitost 85 dB a je určený k montáži na povrch. Průměr detektoru je 115 mm. Součástí balení je i napájecí 9V baterie, která je vyměnitelná. Kouřové čidlo provádí kontrolu stavu senzoru automaticky každých 40 vteřin. Vybírejte z naší kompletní nabídky požárních hlásičů. Hodit se vám mohou také detektory CO, detektory plynu a nouzová požární tlačítka. Pokud uvažujete o komplexnějším zabezpečení vaší domácnosti, pořiďte si zabezpečovací systémy včetně bezpečnostních kamer a PIR čidel. O firmě Ei Electronics Ei Electronics vznikla v roce 1963 jako irská dceřiná společnost firmy General Electric, od které se oddělila v roce 1988. Zabývá se prvky požární bezpečnosti a ochrany pro domovní instalace. Podívejte se na požární hlásiče Ei Electronics v našem sortimentu.

Rezonanční frek.: 4 KHz Intenzita zvuku: 78dB Vnitřní generátor: Ne Typ vývodů: Do DPS

Rezonanční frek.: 2.73 KHz Intenzita zvuku: 85dB Vnitřní generátor: Ne Typ vývodů: SMD

Rezonanční frek.: 4 KHz Impedance: 500 ohm Vnitřní generátor: Ne Typ vývodů: K připájení

Detektor oxidu uhelnatého LM-218A: Displej poskytuje informace o koncentraci CO, stav baterie a upozorňuje i na nízkou koncentraci CO (30 PPM) během 40 minut. Tlačítko TEST/ MENU slouží k otestování funkčnosti, ztlumení a resetu naměřených hodnot. Tento autonomní detektor CO je certifikovaný podle nové normy EN 50291-1:2018 a je vhodný pro použití v obytných prostorách. Je napájen 3 tužkovými bateriemi, které jsou součástí balení. Stupeň krytí IP40.   Výhody LM-218A: bateriové napájení český popis včetně návodu multifunkční LCD displej s informacemi o úrovni koncentrace CO detekce elektrochemickým čidlem vhodné i pro vlhké prostředí při relativní vlhkosti 0–90% (např. koupelny) akustická signalizace > 85 dB ve vzdálenosti 1 m signalizace i nízké koncentrace CO (25PPM) multifunkční tlačítko na test akustického signálu, ztlumení signálu a resetu 10 letá životnost s ohlášením konce životnosti na LCD snadná a rychlá instalace Technické parametry   Napájení 4,5V, 3x1,5V alkalické baterie Životnost baterie 3 roky Zjišťovaný plyn oxid uhelnatý Detekční metoda elektrochemický článek Hlasitost 85 dB Příkon 0,003 mA (pracovní <65mA) Indikace slabé baterie 3,5V Stupeň krytí IP40 Životnost 7 let Pracovní teplota -10 °C až 45 °C Rozměry (DxŠxH) 107x77x36mm

Lalizas Fire blanket 700 CZK  -1% 
Protipožární deka ze skelných vláken umístěna v pevné ABS schránce. Splňuje normy BS EN 1869. Rozměr 1 x 1 m.
Země původu : Čína

EI208DW, autonomní detektor plynu CO s displejem Slouží k detekci plynu CO (oxid uhelnatý), a včasnému varování před nebezpečnými účinky tohoto plynu na lidské zdraví. Detektor je certifikován pro instalace v interiérech budov, karavanech a lodích. Indikace opticky signálkou a také na displeji. Parametry: Napájení = integrovaná nevýměnná lithiová baterie, Životnost = 7 let,max. datum použitelnosti je uveden na štítku, Typická životnost baterií = po celou dobu životnosti detektoru, Rozsah pracovních teplot = -10 až +40 °C, Splňuje = EN 50291-1; EN 50291-2, EN 50270, Vlhkost okolního prostředí = 15% až 95% (bez kondenzace) Rozměry: 105 x 120 x 40 mm

Automatické hasicí zařízení pro druhy hoření A, B, C pro motorové prostory. Objem 2 kg stačí pro prostor do 2,5 m3. Automatické spuštění nastává při teplotě 93 ° C. Součástí je i držák.
Země původu : Německo