Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Výrobek má úpravu se starožitným vzhledem.

Obrázek je pouze ilustrativní, svíčka není součástí balení.Má silikonovou vázací smyčku na připevnění k zábradlí.

Nakupte Svícen na čajovou svíčku POESIA fialový Leonardo už za 155 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Leonardo si zamilujete i vy.

Nakupte Svícen na čajovou svíčku POESIA modrý Leonardo už za 155 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Leonardo si zamilujete i vy.

Nakupte Svícen na čajovou svíčku POESIA čirý Leonardo už za 129 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Leonardo si zamilujete i vy.

Gentlemen's Hardware Garden, 20 ks, Vonné tyčinky Vůně do bytu, Vonné tyčinky Gentlemen's Hardware Garden jsou vhodné k provonění interiéru a také k vytvoření příjemné atmosféry. Působí antistresově, mají pozitivní účinek na lidskou psychiku, uklidňují mysl a působí také dezinfekčně. Vlastnosti: dřevitá vůně bylinné aroma Jak používat: Nenechávejte produkt v dosahu dětí nebo domácích mazlíčků. Stojan umístěte na pevný povrch, abyste zabránili jeho pádu. Ujistěte se, že vonné tyčinky jsou dobře upevněny. Důsledně zamezte průvanu. Zapalte špičku vonné tyčinky a sfoukněte plamen. Umístěte tyčinku do držáku. Důsledně zamezte průvanu v místnosti. Držák umístěte na pevný povrch, abyste zabránili jeho pádu.

Sada 2 skleněných číší pro dekoraci interiéru.

Interiérový kovový svícen na 1 svíčku.

Interiérový kovový svícen na 1 svíčku.

Interiérový kovový svícen na 1 svíčku.