Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Braun Lady Shaver LS5560, 1 ks, Holicí strojky pro ženy, Chcete dosáhnout hladce oholeného těla, nebo jeho částí? Holicí strojek Braun Lady Shaver LS5560 představuje ten nejjednodušší způsob, jak toho docílit – snadno, rychle a bezbolestně. Svými břity zachytí každý chloupek, kterého se chcete zbavit, a precizně ho oholí. Užívejte si dokonale hladkou pokožku přesně podle vašich představ. Vlastnosti: holí rychle a snadno holí podpaží, nohy i intimní partie nedráždí pokožku zajistí důkladné oholení a precizní výsledek snadná manipulace dostane se i do těžko přístupných míst Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Philips 5000/7000 Series SH71/50, 1 ks, Náhradní břity pro muže, Nedosahujete s holicím strojkem stejně precizního výsledku jako dřív? Je čas na výměnu ostří. Náhradní břity Philips 5000/7000 Series SH71/50 a jejich pravidelná výměna vám zaručí stále stejně hladké oholení tváře jako s novým holicím strojkem. Vlastnosti: snadno se vyměňuje nedráždí pleť zajišťuje maximálně hladké oholení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

BIC Soleil Click Sensitive, 1 ks, Holicí strojky pro ženy, Chcete dosáhnout hladce oholeného těla, nebo jeho částí? Holicí strojek BIC Soleil Click Sensitive představuje ten nejjednodušší způsob, jak toho docílit – snadno, rychle a bezbolestně. Svými břity zachytí každý chloupek, kterého se chcete zbavit, a precizně ho oholí. Užívejte si dokonale hladkou pokožku přesně podle vašich představ. Vlastnosti: snadná manipulace strojek je vybaven zvlhčovacím páskem obsahuje výkyvnou hlavici přizpůsobí se záhybům těla Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

BIC Soleil Click, 1 ks, Holicí strojky pro ženy, Chcete dosáhnout hladce oholeného těla, nebo jeho částí? Holicí strojek BIC Soleil Click představuje ten nejjednodušší způsob, jak toho docílit – snadno, rychle a bezbolestně. Svými břity zachytí každý chloupek, kterého se chcete zbavit, a precizně ho oholí. Užívejte si dokonale hladkou pokožku přesně podle vašich představ. Vlastnosti: snadná manipulace strojek je vybaven zvlhčovacím páskem obsahuje výkyvnou hlavici přizpůsobí se záhybům těla Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

BaByliss PRO Blades T-Spare, 1 ks, Náhradní břity pro muže, Nedosahujete s holicím strojkem stejně precizního výsledku jako dřív? Je čas na výměnu ostří. Náhradní břity BaByliss PRO Blades T-Spare a jejich pravidelná výměna vám zaručí stále stejně hladké oholení tváře jako s novým holicím strojkem. Vlastnosti: snadno se vyměňuje zajišťuje maximálně hladké oholení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

BaByliss PRO Blades U-Spare, 1 ks, Náhradní břity pro muže, Nedosahujete s holicím strojkem stejně precizního výsledku jako dřív? Je čas na výměnu ostří. Náhradní břity BaByliss PRO Blades U-Spare a jejich pravidelná výměna vám zaručí stále stejně hladké oholení tváře jako s novým holicím strojkem. Vlastnosti: snadno se vyměňuje zajišťuje maximálně hladké oholení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

BaByliss PRO Straighteners Baby Crimp 2151E, 1 ks, Náhradní břity pro muže, Nedosahujete s holicím strojkem stejně precizního výsledku jako dřív? Je čas na výměnu ostří. Náhradní břity BaByliss PRO Straighteners Baby Crimp 2151E a jejich pravidelná výměna vám zaručí stále stejně hladké oholení tváře jako s novým holicím strojkem. Vlastnosti: snadno se vyměňuje nedráždí pleť zanechává pleť svěží a bez zarudnutí zajišťuje maximálně hladké oholení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Náhradní hlavice se čtyřmi břity pro holicí strojek Wilkinson Sword Quattro for Women zajistí sametově hebkou pokožku v podpaží, na nohou a v oblasti bikin až po dobu několika dní. Zvlhčující proužky s aloe vera a vitamínem E zajistí šetrné oholení. Speciální ochranná mřížka na břitech zajišťuje dodatečnou ochranu před kožním podrážděním a zraněními vzniklými říznutím žiletkou.

Náhradní hlavice se čtyřmi břity pro holicí strojek Wilkinson Sword Quattro for Women zajistí sametově hebkou pokožku v podpaží, na nohou a v oblasti bikin až po dobu několika dní. Zvlhčující proužky s aloe vera a vitamínem E zajistí šetrné oholení. Speciální ochranná mřížka na břitech zajišťuje dodatečnou ochranu před kožním podrážděním a zraněními vzniklými říznutím žiletkou.

Wad Nixe Silver Blade, 1 ks, Náhradní břity pro muže, Nedosahujete s holicím strojkem stejně precizního výsledku jako dřív? Je čas na výměnu ostří. Náhradní hlavice Wad Nixe Silver Blade a její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně hladké oholení tváře jako s novým holicím strojkem. Vlastnosti: nedráždí pleť snadno se vyměňuje zajišťuje maximálně hladké oholení zanechává pleť svěží a bez zarudnutí Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.