Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Gillette Mach3 Turbo, 8 ks, Náhradní břity pro muže, Produkt Gillette Mach3 Turbo snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: zajišťuje maximálně hladké oholení nedráždí pleť zvhlčující proužek je součástí břitu Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care, 1 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno nedráždí pokožku strojek je vybaven zvlhčovacím páskem přizpůsobí se záhybům těla Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Wilkinson Sword Hydro Silk, 1 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Wilkinson Sword Hydro Silk zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno nedráždí pokožku přizpůsobí se záhybům těla zajistí důkladné oholení a precizní výsledek Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Mach3 Turbo Champions League, 3 ks, Náhradní břity pro muže, Holicí strojek Gillette Mach3 Turbo Champions League představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře. Vlastnosti: balení obsahuje náhradní břity 100% hladké oholení snadné oplachování a údržba zanechává pleť svěží a bez zarudnutí

Holicí strojek Wilkinson Intuition Sensitive obsahuje mýdlo, takže mydlí a holí zároveň. Hladké oholení zaručují 4 břity a proužek pro napínání pokožky.

Gillette Venus Sensitive dámské pohotové holítko poskytuje díky 3 břitům s potahem a výkyvné oblé hlavici dokonalé a pohodlné oholení i na hůře dostupných místech. Hlavice má zvlhčující pásek obsahující rostlinné oleje, které zajišťují šetrné oholení.

Náhradní hlavice Shave & Edging obstarají perfektní oholení a přitom nedráždí pleť. Díky gelovému pásku hlavice lehce klouže po kůži. Pásek časem vybledne, čímž vám napoví, kdy je potřeba hlavici vyměnit.

Pouze jediný tah strojkem Venus zanechá vaši pokožku hladce oholenou a hedvábně jemnou.

Dámský holicí strojek Extra Smooth je skvělým pomocníkem každé ženy pro pohodlné oholení a hedvábně hladkou pokožku. Dokonale hladké oholení zaručuje pět břitů s potahem podobným diamantu, přičemž vaše pokožka zůstane hladší po delší dobu. Pro ještě lepší skluz a holení bez podráždění je strojek vybaven ochranným zvlhčujícím páskem.

Pouze jediný tah strojkem Venus zanechá vaši pokožku hladce oholenou a hedvábně jemnou.