Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Moser Pro Li+Pro2 Mini, Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Moser Pro Li+Pro2 Mini vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů ergonomicky tvarováno odnímatelné nástavce Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro NeoLiner 1586-0051, Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Moser Pro NeoLiner 1586-0051 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů ergonomicky tvarováno akumulátorový provoz Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Kiepe Stilo 5900, Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Kiepe Stilo 5900 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů nastavení délky zastřižení akumulátorový provoz Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Kiepe Combo Bad, Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Kiepe Combo Bad vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Sada obsahuje: V12 Superfast strojek na vlasy Zero Estremo EVO zastřihovač chloupků Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů snadno se postará o nežádoucí chloupky nastavení délky zastřižení akumulátorový provoz odnímatelné nástavce Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Ducati HC 719 Steering, Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Ducati HC 719 Steering vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: nastavení délky zastřižení zajišťuje snadnou úpravu vlasů provoz na baterie odnímatelné nástavce Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro Type 1400-0050, Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Moser Pro Type 1400-0050 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů nastavení délky zastřižení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BEURER HT 22, Strojky a zastřihovače pro ženy, Přístroj BEURER HT 22 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů USB nabíjení indikátor nabíjení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro Primat Titan (1230-0053), Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Moser Pro Primat Titan (1230-0053) vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: nastavení délky zastřižení ergonomicky tvarováno Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro Chrom2Style 1877-0050, 1 ks, Strojky a zastřihovače pro muže, Přístroj Moser Pro Chrom2Style 1877-0050 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů nastavení délky zastřižení odnímatelné nástavce indikátor nabíjení ergonomicky tvarováno Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Rowenta Selectium Expert TN9460F4, 1 ks, Zastřihovače pro muže, Přístroj Rowenta Selectium Expert TN9460F4 vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: spolehlivě zastřihne vlasy i vousy snadno se postará o nežádoucí chloupky zajišťuje snadnou úpravu vlasů nastavení délky zastřižení odnímatelné nástavce indikátor nabíjení akumulátorový provoz Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.