Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Remington All in One Kit PG6045, 1 ks, Multifunkční zastřihovače pro muže, Chcete na své okolí působit dokonale upraveným vzhledem? Nemusíte hned do specializovaného salonu, přístroj Remington All in One Kit PG6045 se postará o precizní zastřižení jako z rukou profesionála v pohodlí vašeho domova, a umožní vám tak mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. A díky snadnému použití s ním zvládne provádět jednoduché stylingové úpravy zevnějšku skutečně každý – přístroj se sám postará o dokonalost výsledku a přesnost délky zastřižení. Vlastnosti: spolehlivě zastřihne vlasy i vousy snadno se postará o nežádoucí chloupky nastavení délky zastřižení samoostřící břity odnímatelné nástavce integrovaný systém vysávání titanová povrchová úprava snadná údržba Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Remington Stylist HC450, 1 ks, Zastřihovače na vlasy pro muže, Chcete na své okolí působit dokonale upraveným vzhledem? Nemusíte hned do specializovaného salonu, přístroj Remington Stylist HC450 se postará o precizní zastřižení jako z rukou profesionála v pohodlí vašeho domova, a umožní vám tak mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. A díky snadnému použití s ním zvládne provádět jednoduché stylingové úpravy zevnějšku skutečně každý – přístroj se sám postará o dokonalost výsledku a přesnost délky zastřižení. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů nastavení délky zastřižení indikátor nabíjení samoostřící břity Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro Genio Pro Fading Edition 1874-0053, Multifunkční zastřihovače pro muže, Chcete na své okolí působit dokonale upraveným vzhledem? Nemusíte hned do specializovaného salonu, přístroj Moser Pro Genio Pro Fading Edition 1874-0053 se postará o precizní zastřižení jako z rukou profesionála v pohodlí vašeho domova, a umožní vám tak mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. A díky snadnému použití s ním zvládne provádět jednoduché stylingové úpravy zevnějšku skutečně každý – přístroj se sám postará o dokonalost výsledku a přesnost délky zastřižení. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů ergonomicky tvarováno nastavení délky zastřižení odnímatelné nástavce indikátor nabíjení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro Type 1400-0050, 1 ks, Strojky a zastřihovače pro muže, Chcete na své okolí působit dokonale upraveným vzhledem? Nemusíte hned do specializovaného salonu, přístroj Moser Pro Type 1400-0050 se postará o precizní zastřižení jako z rukou profesionála v pohodlí vašeho domova, a umožní vám tak mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. A díky snadnému použití s ním zvládne provádět jednoduché stylingové úpravy zevnějšku skutečně každý – přístroj se sám postará o dokonalost výsledku a přesnost délky zastřižení. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů nastavení délky zastřižení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

ProfiCare HSM/R 3052, 1 ks, Zastřihovače pro muže, Přístroj ProfiCare HSM/R 3052 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů. Sada obsahuje: zastřihovač vlasů a vousů odstraňovač chloupků Vlastnosti: nastavení délky zastřižení odnímatelné nástavce akumulátorový provoz ergonomicky tvarováno indikátor nabíjení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BEURER HT 22, 1 ks, Strojky a zastřihovače pro ženy, Chcete na své okolí působit dokonale upraveným vzhledem? Nemusíte hned do specializovaného salonu, přístroj BEURER HT 22 se postará o precizní zastřižení jako z rukou profesionála v pohodlí vašeho domova, a umožní vám tak mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. A díky snadnému použití s ním zvládne provádět jednoduché stylingové úpravy zevnějšku skutečně každý – přístroj se sám postará o dokonalost výsledku a přesnost délky zastřižení. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů USB nabíjení indikátor nabíjení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro 1887-0050 Kuno, 1 ks, Multifunkční zastřihovače pro muže, Chcete na své okolí působit dokonale upraveným vzhledem? Nemusíte hned do specializovaného salonu, přístroj Moser Pro 1887-0050 Kuno se postará o precizní zastřižení jako z rukou profesionála v pohodlí vašeho domova, a umožní vám tak mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. A díky snadnému použití s ním zvládne provádět jednoduché stylingové úpravy zevnějšku skutečně každý – přístroj se sám postará o dokonalost výsledku a přesnost délky zastřižení. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů nastavení délky zastřižení odnímatelné nástavce ergonomicky tvarováno Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

GAMMA PIÙ Absolute Alpha, 1 ks, Multifunkční zastřihovače pro muže, Přístroj GAMMA PIÙ Absolute Alpha vám umožní mít svůj vzhled neustále pod kontrolou. Jeho snadné používání z něj dělá ideálního pomocníka při jednoduchých stylingových úpravách. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů odnímatelné nástavce USB nabíjení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Wahl Elite Pro, 1 ks, Zastřihovače na vlasy pro muže, Zakládáte si na dokonale upraveném vzhledu, především pak pokud jde o váš účes? Nemusíte pokaždé, když je zapotřebí drobných či větších stylingových úprav, navštěvovat holiče či kadeřníka. Zastřihovač vlasů Wahl Elite Pro vám bude stačit. S ním se můžete vždy spolehnout na precizní zastřižení jako z rukou profesionála a výsledek přesně podle vašich představ, navíc z pohodlí domova. Přístroj se postará o přesnost délky zastřižení a vám ulehčí práci díky jednoduchosti použití. Vlastnosti: zajišťuje snadnou úpravu vlasů nastavení délky zastřižení samoostřící břity odnímatelné nástavce ergonomicky tvarováno Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Wahl Home Pro Basic Hair Clipper, 1 ks, Zastřihovače na vlasy pro muže, Zakládáte si na dokonale upraveném vzhledu, především pak pokud jde o váš účes? Nemusíte pokaždé, když je zapotřebí drobných či větších stylingových úprav, navštěvovat holiče či kadeřníka. Zastřihovač vlasů Wahl Home Pro Basic Hair Clipper vám bude stačit. S ním se můžete vždy spolehnout na precizní zastřižení jako z rukou profesionála a výsledek přesně podle vašich představ, navíc z pohodlí domova. Přístroj se postará o přesnost délky zastřižení a vám ulehčí práci díky jednoduchosti použití. Vlastnosti: nastavení délky zastřižení zajišťuje snadnou úpravu vlasů odnímatelné nástavce ergonomicky tvarováno Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.