Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Wilkinson Sword Quattro Titanium, 3 ks, Náhradní břity pro muže, Produkt Wilkinson Sword Quattro Titanium snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity. Vlastnosti: zvhlčující proužek je součástí břitu snadno se vyměňuje zajišťuje maximálně hladké oholení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Series 5000 S5589/30 Wet & Dry, , Elektrické holicí strojky pro muže, Elektrický holicí strojek Philips Series 5000 S5589/30 Wet & Dry vám zajistí dokonale hladkou tvář. Vlastnosti: akumulátorový provoz přístroj je určen na suché i mokré oholení precizně holí zajišťuje hladké oholení i na těžce přístupných místech Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Angry Beards Shavetta Žižka, , Klasické holení pro muže, Klasické holení se těší stále větší oblibě. Produkt Angry Beards Shavetta Žižka je nezbytným kouskem do vaší kosmetické výbavy. Vlastnosti: 100% hladké oholení snadné oplachování a údržba designové provedení pomáhá k hladkému a preciznímu oholení Jak používat: Štětku namočte do horké vody a poté naneste krouživými pohyby mýdlo na holení, napěňte a aplikujte na obličej.

HeadBlade ATX, , Holicí strojky pro muže, Holicí strojek HeadBlade ATX představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře. Vlastnosti: snadné oplachování a údržba 100% hladké oholení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Profi Care BHT 3015, , Zastřihovače pro muže, Přístroj Profi Care BHT 3015 vám zajistí dokonalé zastřihnutí vousů nebo vlasů. Vlastnosti: pomáhá udržovat tvar kníru či kotlet zajišťuje hladké oholení i na těžce přístupných místech přístroj je omyvatelný přesně kopíruje kontury obličeje ergonomicky tvarováno Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Braun Series 5 50-M1000s, , Elektrické holicí strojky pro muže, Elektrický holicí strojek Braun Series 5 50-M1000s vám zajistí dokonale hladkou tvář. Vlastnosti: precizně holí zajišťuje hladké oholení i na těžce přístupných místech snadná údržba přístroj je určen na suché i mokré oholení přístroj je omyvatelný Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Strojek na holení Jolyon 641 CZK  -23% 
Strojek na holení s žiletkou Gillette Mach 3. Tradiční poniklovaná rukojeť je zpracovaná ručně ve Velké Británii pod značkou Edwin Jagger a nabízí nejlepší ovladatelnost. Díky vyspělé technologii se 3 žiletkami, strojek poskytuje klouzání bez námahy, rychlejší holení mnohem menší potřebu opakovat pohyby, což zajišťuje menší podráždění i pro citlivou pokožku.

GAMMA PIÙ Absolute Zero, , Elektrické holicí strojky pro muže, Elektrický holicí strojek GAMMA PIÙ Absolute Zero vám zajistí dokonale hladkou tvář. Vlastnosti: USB nabíjení zajišťuje hladké oholení i na těžce přístupných místech Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

GAMMA PIÙ Wireless Prodigy, , Elektrické holicí strojky pro muže, Elektrický holicí strojek GAMMA PIÙ Wireless Prodigy vám zajistí dokonale hladkou tvář. Vlastnosti: USB nabíjení nabíjecí a úložný stojan precizně holí Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

BaByliss PRO 4Artists FoilFX02, , Elektrické holicí strojky pro muže, Elektrický holicí strojek BaByliss PRO 4Artists vám zajistí dokonale hladkou tvář. Vlastnosti: akumulátorový provoz lze používat s kabelem i bez precizně holí přesně kopíruje kontury obličeje Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.