Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Green Idea Masážní olej Levandulový, 200 ml, Masážní oleje pro ženy, Tělový olej Green Idea Masážní olej Levandulový dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči. Vlastnosti: vyživuje a pečuje o pokožku zanechává pokožku pružnou a vláčnou Jak používat: Malé množství oleje jemně vmasírujte do pokožky celého těla.

Smells Like Spells Massage Candle, 170 g, Vonné svíčky Vůně do bytu

Weleda Pregnancy and Lactation, 50 ml, Péče o prsa pro ženy, Tělový olej Weleda Pregnancy and Lactation dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči. Vlastnosti: zanechává pokožku pružnou a vláčnou vyživuje a pečuje o pokožku Složení: bez parfemace Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Lymfodrenážní přístroj je určen hlavně pro domácí léčbu pro pacienty s onemocněním lymfatického systému, nebo pro menší zdravotnické a rehabilitační centra, je vybaven dotykovým ovládáním a ovládáním pomocí čipové karty.

Příslušenství obsahuje sadu 8 baněk různých průměrů nebo sadu na diamantovou mikrodermabrazi.

Přenosný multifunkční přístroj pro presoterapii a rehabilitaci.

Různé druhy návleků, které jsou potřebným příslušenstvím k lymfodrenážní přístroji Pneuven MEDI 6.7

Účinná pomůcka na stimulaci akupresurních bodů, uvolnění ztuhlého svalstva, jakož i bolesti zad či krční páteře.

Náš dr, botanicals pleťový váleček stimuluje kolagen, aktivuje krevní oběh tím, že poskytuje více kyslíku do tkání a má za cíl podpořit omlazení buněk a pokožky, zlepšuje pružnost pokožky, podporuje lymfatickou drenáž, redukuje tmavé kruhy pod očima. Použijte tento váleček jako stimulační masáž, používejte ho večer asi 15 - 20 minut tak, že si na obličej nanesete buď hydratační krém, sérum nebo olej. Začněte na bradě a používejte pohyby směrem nahoru k vlasové linii. Poté začněte pohybovat po obličeji nahoru, vytvořením tvaru U od nosu k uším. Poté, co ucítíte, že má spodní část tváře dost, přesuňte se do oblasti obočí a čela. Vytvořte oblouk přes obočí k uším. Posledním krokem bude přetočení od obočí nahoru směrem k vlasové linii a poté vodorovně přes čelo. Váleček můžete také nechat v ledničce, protože vám uklidní obličej.

Nobilis Tilia Těhotenství & Mateřství, 50 ml, Péče o prsa pro ženy, Pečujte o svá prsa, aby vás nebolela. Produkt Nobilis Tilia Těhotenství & Mateřství zvláčňuje pokožku poprsí, ulevuje od nepříjemných pocitů pnutí a zmírňuje podráždění. Vlastnosti: jemná a šetrná aplikace napravuje bolavé a popraskané bradavky pro použití během těhotenství a v období kojení Jak používat: Pravidelně aplikujte na pokožku kolem bradavek.