Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kallos KJMN Shine Hair, 50 ml, Ostatní styling pro ženy, Stylingový přípravek Kallos KJMN Shine Hair podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu. Vlastnosti: poskytuje zdravý lesk Jak používat: Naneste malé množství přípravku do dlaní a aplikujte do vlasů.

Wella Professionals SP Luxe Oil, 100 ml, Klasické vlasové oleje pro ženy, Dopřejte svým vlasům luxusní péči. Klasický vlasový olej Wella Professionals SP Luxe Oil jim dodá hebkost, jemnost a lesk. Vlastnosti: napravuje poškozenou strukturu vlasů poskytuje vlasům pevnost a pružnost výrazně vlasy regeneruje a chrání dodává vlasům sametovou hebkost dodává vlasům lesk nezatěžuje vlasy Jak používat: Aplikujte do délek a konečků suchých nebo mokrých vlasů.

Revlon Professional Style Masters Shine Spray Glamourama, 300 ml, Lesky na vlasy pro ženy, Stylingový přípravek Revlon Professional Style Masters Shine Spray Glamourama podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu. Vlastnosti: poskytuje zdravý lesk nezatěžuje vlasy uhlazuje usnadňuje styling Jak používat: Vpracujte do suchých vlasů a vytvarujte do požadovaného tvaru.

invisibobble Hairhalo Rosie Fortescue, Doplňky do vlasů pro ženy, Vlasový doplněk invisibobble Hairhalo Rosie Fortescue dokonale dotvoří váš účes. Vlastnosti: zaručuje šetrnost k vlasům drží na svém místě nezanechává na vlasech otlak vytváří jednoduchý a trendy účes hravý a originální design Jak používat: Vytvořte účes požadovaného tvaru.

Sebastian Professional Shaper Zero Gravity, 400 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Sebastian Professional Shaper Zero Gravity zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: přirozená fixace neslepuje vlasy a dodává účesu přirozený vzhled zachová pružnost a nezatěžuje vlasy snadná a rychlá aplikace Jak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Brelil Numéro Elasticizing & Frizz-Free Curl Boost, 200 ml, Krémy a gely na vlasy pro ženy, Bezoplachová péče Brelil Numéro Elasticizing & Frizz-Free dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: poskytuje vlasům hydrataci a výživu působí proti krepatění vlasů krotí nepoddajné vlasy Jak používat: Aplikujte na vlhké vlasy, zejména do délek a konečků.

Sebastian Professional Craft Clay, 50 ml, Modelovací hlíny na vlasy pro ženy, Stylingový přípravek Sebastian Professional Craft Clay podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu. Vlastnosti: usnadňuje styling poskytuje matný vzhled snadno se vymývá Jak používat: Vpracujte do suchých vlasů a vytvarujte do požadovaného tvaru.

Keune Style Restyle Cream, 125 ml, Ostatní styling pro ženy, Stylingový přípravek Keune Style Restyle Cream podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu. Vlastnosti: usnadňuje styling dodává tvar poskytuje zdravý lesk Jak používat: Naneste malé množství přípravku do dlaní a aplikujte do vlasů. Vpracujte do suchých vlasů a vytvarujte do požadovaného tvaru.

Kallos Hair Pro-Tox, 400 ml, Styling pro ženy, Lak na vlasy Kallos Hair Pro-Tox zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: má vyživující účinek zachová pružnost a nezatěžuje vlasy přípravek je šetrný k vlasům dodává vlasům vitalitu a lesk silná fixace dodává vlasům okamžitý objem Jak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm. Pro dosažení maximálního objemu nastříkejte přímo ke kořínkům.

Depot No. 302 Clay Pomade, 25 ml, Pomády na vlasy pro muže, Vlasový styling, který vydrží po celý den, a zároveň má přirozený vzhled. Modelovací hlína Depot No. 302 Clay Pomade vám umožní během okamžiku dosáhnout perfektního účesu přesně podle představ. Ať už chcete zkrotit neposedné prameny, vytvořit nedbalý rozcuch nebo dodat vlasům texturu. Vlastnosti: ve vlasech vypadá přirozeně dodává vlasům matný efekt poskytuje střední zpevnění dodává účesu texturu a tvar Jak používat: Naneste malé množství přípravku do suchých vlasů a upravte do požadovaného tvaru.