Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky System Professional z kolekce Balance byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 125 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky System Professional z kolekce Balance byly vytvořeny pro citlivá pokožka hlavy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 30 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky System Professional z kolekce Balance byly vytvořeny pro citlivá pokožka hlavy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Nioxin z kolekce System 5 byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml + 150 ml + 50 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Kérastase z kolekce Spécifique byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 12 x 6 ml.

Posilující péče proti vypadávání vlasů intenzivně posiluje vlasová vlákna a dodává jim vitalitu. Udržuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky a stimuluje, posiluje a zpevňuje vlasová vlákna.

Posilující péče proti vypadávání vlasů intenzivně posiluje vlasová vlákna a dodává jim vitalitu. Udržuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky a stimuluje, posiluje a zpevňuje vlasová vlákna.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Kemon z kolekce Actyva byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Alfaparf Milano z kolekce Semi Di Lino byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 12 x 10 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Davines z kolekce Natural Tech byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 12 x 6 ml.