Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nioxin Intensive Therapy Night Density Rescue, 70 ml, Séra na vlasy pro ženy, O okamžitou dávku intenzivní hydratace a výživy se postará bezoplachová péče Nioxin Intensive Therapy Night Density Rescue. Vašim vlasům dodá po umytí vše, co budou právě potřebovat, aniž byste museli trávit v koupelně více času, než je nutné. Pomůže vlasy uhladit a obnovit jejich přirozený lesk i celistvost jejich struktury. Podpoří jejich regeneraci a přispěje k snadnějšímu rozčesávání. To vše snadno, rychle a bez nutnosti oplachování. Stačí nanést, promnout, případně pročesat, a o krásu i zdravý vzhled vašich vlasů bude postaráno. Vyzkoušejte tuto bezoplachovou péči a objevte jednoduchý a rychlý způsob regenerace vlasů s mnoha dalšími benefity. Vlastnosti: zvyšuje hustotu a sílu vlasů aktivuje činnost vlasových kořínků má regenerační účinky

Crescina Transdermic 500 Re-Growth and Anti-Hair Loss, 40x3,5 ml, Aktivátory růstu vlasů pro ženy, Vlasová péče Crescina Transdermic účinně stimuluje růst nových vlasů, posiluje je a zároveň reguluje vypadávání těch stávajících. Radujte se opět z krásných a hustých vlasů. Vlastnosti: efektivně podporuje růst nových vlasů zastavuje vypadávání vlasů posiluje vnitřní strukturu vlasových vláken navrací vlasům vitalitu Jak používat: Aplikujte po umytí vlasů. Nanášejte přímo na pokožku hlavy. Pokožku hlavy jemně promasírujte. Neoplachujte. Pro maximální účinek kombinujte s ostatními vlasovými produkty ze stejné řady.

L’Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced, 10x6 ml, Aktivátory růstu vlasů pro ženy, Toužíte po hustých, silných vlasech, ale místo toho se vám lámou nebo dokonce nadměrně vypadávají? Ať už je důvod pro tyto problémy jakýkoli, vlasová péče L’Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced navrátí vašim vlasům ztracenou vitalitu a zdravý vzhled. Podpoří regeneraci již vyrostlých vlasů, ale také růst nových – bude účinně stimulovat pokožku hlavy a aktivovat činnost vlasových folikul. Postará se o výrazné posílení nově rostoucích vlasů a zároveň bude regulovat vypadávání těch stávajících. Při pravidelné aplikaci se vlasy zpevní, získají sametový lesk, budou se méně třepit a jejich celková kvalita bude výrazně lepší. Radujte se opět z krásných a hustých vlasů. Vlastnosti: aktivuje činnost vlasových kořínků efektivně podporuje růst nových vlasů prodlužuje životní cyklus vlasových vláken stimuluje pokožku hlavy brání předčasnému vypadávání vlasů Jak používat: Nanášejte přímo na pokožku hlavy. Pokožku hlavy jemně promasírujte. Neoplachujte. Pro maximální účinek kombinujte s ostatními vlasovými produkty ze stejné řady.

L’Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced, 42x6 ml, Aktivátory růstu vlasů pro ženy, Toužíte po hustých, silných vlasech, ale místo toho se vám lámou nebo dokonce nadměrně vypadávají? Ať už je důvod pro tyto problémy jakýkoli, vlasová péče L’Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced navrátí vašim vlasům ztracenou vitalitu a zdravý vzhled. Podpoří regeneraci již vyrostlých vlasů, ale také růst nových – bude účinně stimulovat pokožku hlavy a aktivovat činnost vlasových folikul. Postará se o výrazné posílení nově rostoucích vlasů a zároveň bude regulovat vypadávání těch stávajících. Při pravidelné aplikaci se vlasy zpevní, získají sametový lesk, budou se méně třepit a jejich celková kvalita bude výrazně lepší. Radujte se opět z krásných a hustých vlasů. Vlastnosti: aktivuje činnost vlasových kořínků efektivně podporuje růst nových vlasů prodlužuje životní cyklus vlasových vláken stimuluje pokožku hlavy brání předčasnému vypadávání vlasů Jak používat: Nanášejte přímo na pokožku hlavy. Pokožku hlavy jemně promasírujte. Neoplachujte. Pro maximální účinek kombinujte s ostatními vlasovými produkty ze stejné řady.

L’Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced, 90 ml, Aktivátory růstu vlasů unisex, Toužíte po hustých, silných vlasech, ale místo toho se vám lámou nebo dokonce nadměrně vypadávají? Ať už je důvod pro tyto problémy jakýkoli, vlasová péče L’Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced navrátí vašim vlasům ztracenou vitalitu a zdravý vzhled. Podpoří regeneraci již vyrostlých vlasů, ale také růst nových – bude účinně stimulovat pokožku hlavy a aktivovat činnost vlasových folikul. Postará se o výrazné posílení nově rostoucích vlasů a zároveň bude regulovat vypadávání těch stávajících. Při pravidelné aplikaci se vlasy zpevní, získají sametový lesk, budou se méně třepit a jejich celková kvalita bude výrazně lepší. Radujte se opět z krásných a hustých vlasů. Vlastnosti: aktivuje činnost vlasových kořínků zvyšuje hustotu a sílu vlasů efektivně podporuje růst nových vlasů zastavuje vypadávání vlasů Jak používat: Nanášejte přímo na pokožku hlavy. Pokožku hlavy jemně promasírujte. Neoplachujte. Pro maximální účinek kombinujte s ostatními vlasovými produkty ze stejné řady.

Long 4 Lashes More 4 Care Anti Hair Loss Specialist, 70 ml, Séra na vlasy pro ženy, Toužíte po hustých, silných vlasech, ale místo toho se vám lámou nebo dokonce nadměrně vypadávají? Ať už je důvod pro tyto problémy jakýkoli, vlasová péče Long 4 Lashes More 4 Care Anti Hair Loss Specialist navrátí vašim vlasům ztracenou vitalitu a zdravý vzhled. Podpoří regeneraci již vyrostlých vlasů, ale také růst nových – bude účinně stimulovat pokožku hlavy a aktivovat činnost vlasových folikul. Postará se o výrazné posílení nově rostoucích vlasů a zároveň bude regulovat vypadávání těch stávajících. Při pravidelné aplikaci se vlasy zpevní, získají sametový lesk, budou se méně třepit a jejich celková kvalita bude výrazně lepší. Radujte se opět z krásných a hustých vlasů. Vlastnosti: aktivuje činnost vlasových kořínků stimuluje pokožku hlavy dlouhodobě zlepšuje kvalitu vlasů efektivně podporuje růst nových vlasů zvyšuje hustotu a sílu vlasů Jak používat: Aplikujte přímo na pokožku hlavy do suchých nebo umytých a ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte.

CADU-CREX Hair Loss HSSC Advanced Hair Loss, 40x3,5 ml, Séra na vlasy pro ženy, Toužíte po hustých, silných vlasech, ale místo toho se vám lámou nebo dokonce nadměrně vypadávají? Ať už je důvod pro tyto problémy jakýkoli, vlasová péče CADU-CREX Hair Loss HSSC Advanced Hair Loss navrátí vašim vlasům ztracenou vitalitu a zdravý vzhled. Podpoří regeneraci již vyrostlých vlasů, ale také růst nových – bude účinně stimulovat pokožku hlavy a aktivovat činnost vlasových folikul. Postará se o výrazné posílení nově rostoucích vlasů a zároveň bude regulovat vypadávání těch stávajících. Při pravidelné aplikaci se vlasy zpevní, získají sametový lesk, budou se méně třepit a jejich celková kvalita bude výrazně lepší. Radujte se opět z krásných a hustých vlasů. Vlastnosti: aktivuje činnost vlasových kořínků efektivně podporuje růst nových vlasů zastavuje vypadávání vlasů dlouhodobě zlepšuje kvalitu vlasů Jak používat: Aplikujte na suchou pokožku hlavy a jemně promasírujte.

CADU-CREX Hair Loss HSSC Serious Hair Loss, 40x3,5 ml, Séra na vlasy pro ženy, Toužíte po hustých, silných vlasech, ale místo toho se vám lámou nebo dokonce nadměrně vypadávají? Ať už je důvod pro tyto problémy jakýkoli, vlasová péče CADU-CREX Hair Loss HSSC Serious Hair Loss navrátí vašim vlasům ztracenou vitalitu a zdravý vzhled. Podpoří regeneraci již vyrostlých vlasů, ale také růst nových – bude účinně stimulovat pokožku hlavy a aktivovat činnost vlasových folikul. Postará se o výrazné posílení nově rostoucích vlasů a zároveň bude regulovat vypadávání těch stávajících. Při pravidelné aplikaci se vlasy zpevní, získají sametový lesk, budou se méně třepit a jejich celková kvalita bude výrazně lepší. Radujte se opět z krásných a hustých vlasů. Vlastnosti: aktivuje činnost vlasových kořínků efektivně podporuje růst nových vlasů zastavuje vypadávání vlasů zanechává vlasy posílené a vyživené Jak používat: Obsah ampulky naneste ke kořínkům vlasů a krouživými pohyby proveďte jemnou masáž.  Aplikujte přímo na pokožku hlavy do suchých vlasů.

Lee Stafford Grow It Longer Stimulating Scalp Serum, 75 ml, Séra na vlasy pro ženy, Chcete mít vlasy krásné od kořínků až po konečky a cítíte, že péče poskytnutá šamponem, kondicionérem či třeba maskou nestačí? Sérum Lee Stafford Grow It Longer Stimulating Scalp Serum skvěle obohatí vaši stávající pečující rutinu a pomůže vám dosáhnout kýženého výsledku. Postará se o potřebnou výživu, posílí vlasy a dodá jim vše potřebné, aby mohly opět zářit. Díky pečujícímu složení, které podpoří přirozenou regeneraci, vdechne sérum vlasům nový život. Při pravidelném používání se brzy dočkáte silných, zářivých a na první pohled zdravých vlasů. Vlastnosti: vyživuje vlasy po celé jejich délce dodává vlasům potřebnou hydrataci obnovuje přirozený lesk vlasů aktivuje činnost vlasových kořínků efektivně podporuje růst nových vlasů Jak používat: Nanášejte přímo na pokožku hlavy. Používejte každé ráno a/nebo večer.

Vitalcare Professional Caffeine, 10x6 ml, Aktivátory růstu vlasů pro ženy, Vlasová péče Vitalcare Professional Caffeine účinně stimuluje růst nových vlasů, posiluje je a zároveň reguluje vypadávání těch stávajících. Radujte se opět z krásných a hustých vlasů. Vlastnosti: stimuluje pokožku hlavy zanechává vlasy posílené a vyživené zastavuje vypadávání vlasů Jak používat: Aplikujte na suchou pokožku hlavy a jemně promasírujte. Neoplachujte.