Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lactacyd Pharma, 250 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Lactacyd Pharma zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla zamezuje množení bakterií redukuje podráždění a zarudnutí Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Babaria Aloe Vera, 300 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek Babaria Aloe Vera zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji intenzivně hydratuje Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Lactacyd Pharma, 250 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Lactacyd Pharma zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla zamezuje množení bakterií redukuje podráždění a zarudnutí Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Farmona Herbal Care Oak Bark, 330 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek Farmona Herbal Care Oak Bark zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji jemně myje citlivé partie těla redukuje podráždění a zarudnutí dodává dlouhodobý pocit svěžesti nedráždí Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Lactacyd Precious Oil, 200 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Lactacyd Precious Oil zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla intenzivně hydratuje respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Chilly Hydrating, 200 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Chilly Hydrating zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla intenzivně hydratuje dodává dlouhodobý pocit svěžesti Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Babaria Almendras, 300 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy

DeoDoc Daily Intimate Wash Fresh Coconut, 100 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek DeoDoc Daily Intimate Wash zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: dodává dlouhodobý pocit svěžesti zamezuje množení bakterií jemně myje citlivé partie těla jemně voní Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Aveeno Daily Moisturising Intimate wash, 500 ml, Intimní péče v těhotenství a po porodu pro ženy, Intimní partie vyžadují delikátnější péči než zbytek těla. V období před porodem a po něm to platí dvojnásob. Produkt na intimní hygienu Aveeno Daily Moisturising Intimate wash vám poskytne šetrnou a cílenou péči v citlivém období kolem narození miminka. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji redukuje podráždění a zarudnutí dodává dlouhodobý pocit svěžesti Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Aveeno Daily Moisturising Intimate wash, 300 ml, Intimní péče v těhotenství a po porodu pro ženy, Intimní partie vyžadují delikátnější péči než zbytek těla. V období před porodem a po něm to platí dvojnásob. Produkt na intimní hygienu Aveeno Daily Moisturising Intimate wash vám poskytne šetrnou a cílenou péči v citlivém období kolem narození miminka. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji redukuje podráždění a zarudnutí dodává dlouhodobý pocit svěžesti Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.