Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Farmona Herbal Care Oak Bark, 330 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek Farmona Herbal Care Oak Bark zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji jemně myje citlivé partie těla redukuje podráždění a zarudnutí dodává dlouhodobý pocit svěžesti nedráždí Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Below the Belt Grooming Cool Intimate Gel, 75 ml, Intimní kosmetika pro muže, Přípravek Below the Belt Grooming Cool Intimate Gel šetrně pečuje o citlivé mužské partie a spolehlivě tak zajišťuje každodenní intimní hygienu. Vlastnosti: přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužské pokožky dodává dlouhodobý pocit svěžesti Jak používat: Přípravek je vhodný ke každodennímu použití.

Below the Belt Grooming Fresh, 75 ml, Intimní kosmetika pro muže, Přípravek Below the Belt Grooming Fresh šetrně pečuje o citlivé mužské partie a spolehlivě tak zajišťuje každodenní intimní hygienu. Vlastnosti: přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužské pokožky dodává dlouhodobý pocit svěžesti nedráždí Složení: veganský produkt Jak používat: Přípravek je vhodný ke každodennímu použití.

Sylveco Body Care Gentle, 300 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek Sylveco Body Care Gentle zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji nedráždí intenzivně hydratuje Složení: přípravek je hypoalergenní Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Silk'n Gel For Tightra, 130 ml, Intimní péče v těhotenství a po porodu pro ženy, Přípravek Silk'n Gel For Tightra zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: intenzivně hydratuje nedráždí dodává dlouhodobý pocit svěžesti

Green Idea Tea Tree Oil Intim gellé, 50 ml, Intimní kosmetika unisex, Přípravek Green Idea Tea Tree Oil zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji nedráždí zamezuje množení bakterií Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Below the Belt Grooming Cool, 75 ml, Intimní kosmetika pro muže, Přípravek Below the Belt Grooming Cool šetrně pečuje o citlivé mužské partie a spolehlivě tak zajišťuje každodenní intimní hygienu. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla redukuje podráždění a zarudnutí nedráždí dodává dlouhodobý pocit svěžesti zamezuje množení bakterií v oblasti intimních partií přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužské pokožky Jak používat: Použijte malé množství přípravku k omytí intimních partií těla.

Menstruační kalíšek Feel Good s komfortním tvarováním se stopkou zajišťuje jednoduchou manipulaci. Kalíšky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu, který se plně přizpůsobí vašemu tělu. Sada obsahuje 2 velikosti kalíšku (15 ml a 20 ml). Doporučujeme zavádět s lubrikačním gelem na vodní bázi, který nepoškozuje materiál.

Angry Beards Puffer Sit & Chill, 57 g, Intimní kosmetika pro muže, Přípravek Angry Beards Puffer Sit & Chill šetrně pečuje o citlivé mužské partie a spolehlivě tak zajišťuje každodenní intimní hygienu. Vlastnosti: redukuje podráždění a zarudnutí nedráždí dodává dlouhodobý pocit svěžesti jemně voní zamezuje množení bakterií Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie.

Nivea Intimo Mild, 250 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Nivea Intimo Mild zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla dodává dlouhodobý pocit svěžesti redukuje podráždění a zarudnutí intenzivně hydratuje Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.