Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lactacyd Pharma, 250 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Lactacyd Pharma zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla zamezuje množení bakterií redukuje podráždění a zarudnutí Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Lactacyd Pharma, 250 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Lactacyd Pharma zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla zamezuje množení bakterií redukuje podráždění a zarudnutí Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Lactacyd Girl, 200 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Lactacyd Girl zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla intenzivně hydratuje respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Lactacyd Femina, 400 ml, Intimní hygiena pro ženy, Přípravek Lactacyd Femina zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji dodává dlouhodobý pocit svěžesti Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Eveline Cosmetics Dermapharm LactaMED, 250 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Dermapharm LactaMED zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla dodává dlouhodobý pocit svěžesti zamezuje množení bakterií intenzivně hydratuje Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Allegro Natura Organic, 250 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek Allegro Natura Organic zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla jemně voní intenzivně hydratuje Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Bambino Family Refreshing Intimate Hygiene Gel, 400 ml, Intimní péče v těhotenství a po porodu pro ženy, Přípravek Bambino Family Refreshing Intimate Hygiene Gel zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji redukuje podráždění a zarudnutí dodává dlouhodobý pocit svěžesti Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Maternea Mother Care, 200 ml, Intimní péče v těhotenství a po porodu pro ženy, Přípravek Maternea Mother Care zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji redukuje podráždění a zarudnutí nedráždí dodává dlouhodobý pocit svěžesti Složení: přípravek je hypoalergenní Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.

Menstruační kalíšek Feel Good s komfortním tvarováním se stopkou zajišťuje jednoduchou manipulaci. Kalíšky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu, který se plně přizpůsobí vašemu tělu. Sada obsahuje 2 velikosti kalíšku (15 ml a 20 ml). Doporučujeme zavádět s lubrikačním gelem na vodní bázi, který nepoškozuje materiál.

4Organic Probiotyk, 250 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek 4Organic Probiotyk zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla. Vlastnosti: jemně myje citlivé partie těla respektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje ji nedráždí dodává dlouhodobý pocit svěžesti Složení: přípravek je hypoalergenní bez parfemace veganský produkt Jak používat: Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte.