Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Elizabeth Arden Visible Difference, 125 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Elizabeth Arden Visible Difference . Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej odstraňuje odumřelé kožní buňky vyhlazuje a zjemňuje pleť účinně pleť regeneruje Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti očí.

Ziaja Sensitive, 60 ml, Enzymatické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Ziaja Sensitive . Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej vyhlazuje a zjemňuje pleť odstraňuje odumřelé kožní buňky lze použít i pro citlivou pleť Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti očí. Používejte 1–3× týdně.

Apivita Express Beauty Bilberry, 2 x 8 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Apivita Express Beauty Bilberry. Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej odstraňuje odumřelé kožní buňky rozjasňuje a sjednocuje pleť Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně. Vyhněte se oblasti očí.

Sisley Buff And Wash Facial Gel, 100 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Přírodní enzymy z ovocných kyselin využívá ke kožní exfoliaci pleťový peeling Sisley Buff And Wash Facial Gel . Šetrně, a přitom účinně odstraní z pleti nečistoty a odumřelé kožních buňky, což pomůže procesu obnovy a přispěje i k vyhlazení a barevnému sjednocení pleti. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej odstraňuje odumřelé kožní buňky rozjasňuje a sjednocuje pleť vyhlazuje a zjemňuje pleť Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně.

Biotherm Life Plankton Mild Creamy Peel, 150 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Biotherm Life Plankton Mild Creamy Peel. Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: účinně pleť regeneruje stahuje rozšířené póry rozjasňuje a sjednocuje pleť redukuje nedokonalosti pleti odstraňuje odumřelé kožní buňky nevysušuje pleť lze použít i pro citlivou pleť vyhlazuje a zjemňuje pleť Jak používat: Naneste na suchý obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti očí. Používejte 1–3× týdně.

MATIS Paris Caviar The Scrub, 50 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling MATIS Paris Caviar The Scrub. Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: rozjasňuje a sjednocuje pleť účinně pleť regeneruje odstraňuje odumřelé kožní buňky Jak používat: Naneste na suchý obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou.

Rowenta Anti-Ageing LV2020F0, Speciální péče o pleť pro ženy, Posuňte pravidelnou péči o svou pleť na novou úroveň. Přístroj Rowenta Anti-Ageing LV2020F0 umožňuje masáž obličeje a podpoří tak vitalitu a přirozenou krásu pleti. Vlastnosti: jemně masíruje tvář pomáhá obnovovat kožní buňky zpevňuje kontury obličeje přispívá k lepšímu prokrvení pleti využívá účinky světelné terapie podporuje vstřebávání kosmetických přípravků

Bielenda Water Balance, 7 g, Čištění pleti pro ženy, Přírodní enzymy z ovocných kyselin využívá ke kožní exfoliaci pleťový peeling Bielenda Water Balance . Šetrně, a přitom účinně odstraní z pleti nečistoty a odumřelé kožních buňky, což pomůže procesu obnovy a přispěje i k vyhlazení a barevnému sjednocení pleti. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej zbavuje černých teček a přebytečného mazu odstraňuje odumřelé kožní buňky Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně.

Comfort Zone Essential, 60 ml, Pleťové peelingy pro ženy, Přírodní enzymy z ovocných kyselin využívá ke kožní exfoliaci pleťový peeling Comfort Zone Essential . Šetrně, a přitom účinně odstraní z pleti nečistoty a odumřelé kožních buňky, což pomůže procesu obnovy a přispěje i k vyhlazení a barevnému sjednocení pleti. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej vyhlazuje a zjemňuje pleť odstraňuje odumřelé kožní buňky Složení: obsahuje minimálně 96 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte podle potřeby.

Juvena Pure Cleansing, 90 g, Mechanické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Juvena Pure Cleansing . Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: odstraňuje odumřelé kožní buňky rozjasňuje a sjednocuje pleť vyhlazuje a zjemňuje pleť lze použít i pro citlivou pleť Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou.