Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Elizabeth Arden Visible Difference, 125 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Elizabeth Arden Visible Difference . Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej odstraňuje odumřelé kožní buňky vyhlazuje a zjemňuje pleť účinně pleť regeneruje Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti očí.

Collistar Attivi Puri Glycolic Acid, 30 ml, Enzymatické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Collistar Attivi Puri Glycolic Acid. Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej redukuje nedokonalosti pleti účinně pleť regeneruje vyhlazuje a zjemňuje pleť zbavuje černých teček a přebytečného mazu Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte podle potřeby.

Polaar Ice Pure, 50 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Pro účinnou exfoliaci předcházející vzniku neokonalostí pleti nemusíte chodit do kosmetického salonu. Pleťový peeling Polaar Ice Pure se o ni postará v pohodlí vašeho domova. Nejen že odstraní odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti, ale také zbaví pleť nečistot a celkově ji vyhladí. Vlastnosti: odstraňuje odumřelé kožní buňky vyhlazuje a zjemňuje pleť redukuje nedokonalosti pleti Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně.

Delia Cosmetics Plant Essence, 200 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Pro účinnou exfoliaci předcházející vzniku neokonalostí pleti nemusíte chodit do kosmetického salonu. Pleťový peeling Delia Cosmetics Plant Essence se o ni postará v pohodlí vašeho domova. Nejen že odstraní odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti, ale také zbaví pleť nečistot a celkově ji vyhladí. Vlastnosti: odstraňuje odumřelé kožní buňky vyhlazuje a zjemňuje pleť zbavuje černých teček a přebytečného mazu Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně.

Darphin L'Institut Youth Resurfacing Peel, 30 ml, Chemické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Darphin L'Institut Youth Resurfacing Peel . Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: rozjasňuje a sjednocuje pleť stahuje rozšířené póry lze použít i pro citlivou pleť

Kiehl's Dermatologist Solutions Nightly Refining Micro-Peel Concentrate, 30 ml, Pleťové peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Kiehl's Dermatologist Solutions Nightly Refining Micro-Peel Concentrate. Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: rozjasňuje a sjednocuje pleť vyhlazuje a zjemňuje pleť účinně pleť regeneruje Jak používat: Používejte podle potřeby.

MartiDerm Essentials, 50 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling MartiDerm Essentials . Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: vyhlazuje a zjemňuje pleť odstraňuje odumřelé kožní buňky důkladně myje a čistí celý obličej Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti očí. Používejte 1–3× týdně.

Juvena Pure Cleansing, 90 g, Mechanické peelingy pro ženy, Díky svému hloubkovému působení a exfoliačním účinkům pomůže předcházet vzniku nedokonalostí pleti čisticí peeling Juvena Pure Cleansing . Nejen že zbaví pleť veškerých nečistot, ale odstraní i odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti. Vlastnosti: odstraňuje odumřelé kožní buňky rozjasňuje a sjednocuje pleť vyhlazuje a zjemňuje pleť lze použít i pro citlivou pleť Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou.

Bliss Jelly Glow Peel, 120 ml, Pleťové peelingy pro ženy, Pro účinnou exfoliaci předcházející vzniku neokonalostí pleti nemusíte chodit do kosmetického salonu. Pleťový peeling Bliss Jelly Glow Peel se o ni postará v pohodlí vašeho domova. Nejen že odstraní odumřelé kožní buňky, které mají tendenci ucpávat póry, způsobovat černé tečky či mdlý tón a zašedlost pleti, ale také zbaví pleť nečistot a celkově ji vyhladí. Vlastnosti: vyhlazuje a zjemňuje pleť odstraňuje odumřelé kožní buňky nevysušuje pleť Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou.

Silk'n Dual LED Set, 1 ks, Světelná terapie pro ženy, Chcete změnit svůj přístup k péči o pleť a ke kosmetickému ošetření přidat i světelnou terapii? Nemusíte hned do kosmetického salonu, LED maska Silk'n Dual LED Set se postará o profesionální ošetření světlem v pohodlí vašeho domova. Na pleť bude účinkovat fotonové světlo z LED diod, které proniká hluboko dovnitř. A přesně tam taky bude kvalitu pleti neinvazivně a bezbolestně zlepšovat. Umožní vám tak posvítit si na celou řadu kožních problémů a přitom bezstarostně relaxovat. Užijte si obličejovou světelnou terapii, zlepšete vzhled své pleti a vytvořte si svůj malý osobní rituál krásy, na který se budete každý den těšit. Vlastnosti: pomáhá obnovovat kožní buňky zpevňuje kontury obličeje podporuje tvorbu kolagenu zlepšuje kvalitu pleti využívá účinky světelné terapie