Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tołpa Dermo Face Physio Mikrobiom, 60 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Pleťový peeling Tołpa Dermo Face Physio Mikrobiom čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji. Vlastnosti: odstraňuje odumřelé kožní buňky čistí ucpané póry lze použít i pro citlivou pleť Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně.

Tołpa Dermo Face Sebio, 195 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Pleťový peeling Tołpa Dermo Face Sebio čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji. Vlastnosti: odstraňuje odumřelé kožní buňky redukuje nedokonalosti pleti stahuje rozšířené póry zbavuje černých teček a přebytečného mazu Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně.

Apivita Express Beauty Bilberry, 2 x 8 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Pleťový peeling Apivita Express Beauty Bilberry čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej odstraňuje odumřelé kožní buňky rozjasňuje a sjednocuje pleť Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně. Vyhněte se oblasti očí.

Tołpa Authentic, 150 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Pleťový peeling Tołpa Authentic čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej lze použít i pro citlivou pleť odstraňuje odumřelé kožní buňky Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti očí.

Rowenta Anti-Ageing LV2020F0, , Speciální péče pro ženy, Posuňte pravidelnou péči o svou pleť na novou úroveň. Přístroj Rowenta Anti-Ageing LV2020F0 umožňuje masáž obličeje a podpoří tak vitalitu a přirozenou krásu pleti. Vlastnosti: jemně masíruje tvář pomáhá obnovovat kožní buňky zpevňuje kontury obličeje přispívá k lepšímu prokrvení pleti využívá účinky světelné terapie podporuje vstřebávání kosmetických přípravků

Tołpa Masking, 2x5 ml, Krémové masky pro ženy, Pleťová maska Tołpa Masking bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni. Vlastnosti: vyhlazuje a zjemňuje pleť rozjasňuje a sjednocuje pleť stahuje rozšířené póry odstraňuje odumřelé kožní buňky celkově zkrášluje vzhled pleti Jak používat: Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku důkladně smyjte vlažnou vodou.

BeautyRelax Brightlips, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax Brightlips se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: jemně masíruje tvář zlepšuje kvalitu pleti podporuje vstřebávání kosmetických přípravků přispívá k lepšímu prokrvení pleti

BeautyRelax iLift Smart, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax iLift Smart se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: jemně masíruje tvář zlepšuje kvalitu pleti podporuje vstřebávání kosmetických přípravků přispívá k lepšímu prokrvení pleti využívá účinky světelné terapie

REN Radiance, 150 ml, Enzymatické peelingy pro ženy, Pleťový peeling REN Radiance čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji. Vlastnosti: důkladně myje a čistí celý obličej odstraňuje odumřelé kožní buňky redukuje nedokonalosti pleti vyhlazuje a zjemňuje pleť rozjasňuje a sjednocuje pleť Jak používat: Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Používejte 1–3× týdně.

Jayjun Okra Phyto Mucin, 60 ks, Mechanické peelingy pro ženy, Pleťový peeling Jayjun Okra Phyto Mucin čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji. Vlastnosti: odstraňuje odumřelé kožní buňky důkladně myje a čistí celý obličej vyhlazuje a zjemňuje pleť rozjasňuje a sjednocuje pleť Jak používat: Jemnými tahy tamponkem po obličeji ošetřete předem vyčištěnou pleť. Použijte strukturovanou stranu tamponku. Poté tamponek otočte a využijte druhou stranu pro odstranění zbývajících nečistot. Po vyjmutí tamponku z krabičky vždy pevně uzavřete víčko, abyste se ujistili, že zbývající tamponky zůstanou vlhké a čisté.