Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
L´Oréal Paris L´Or Highlighter Rozjasňovač pro ženy 3,6 g

Clarins My Clarins Shimmer Drops Rozjasňovač pro ženy 12,5 ml Odstín 01 Pinky Shine

Revolution Pro X Marilyn Monroe Rozjasňovač pro ženy 8 g Odstín Crystal

Makeup Revolution London DC™ X Makeup Revolution Dangerous Love Rozjasňovač pro ženy 12 g

Objevte nový krémový rozjasňovač.Přišel váš okamžik zazářit. Tento krémový, zlatý rozjasňovač dodává pokožce teplou, letní záři, zatímco bio aloe a bambucké máslo pokožku vyživují a chrání. Naneste Blur Luminosity po aplikácii Beauty and Body Blur pro dokonalý, bezchybný vzhled nebo samostatně pro okamžité prozáření vaši pleti i těla.

SEPHORA COLLECTION představuje nový  rozjasňující pudr na tvář pro okamžitě zářivou pleť! Pro jaký typ líčení? Tento nový r ozjasňující pudr značky SEPHORA COLLECTION je k dispozici ve dvou odstínech, a dokáže se tak přizpůsobit různým typům pokožky. Jeho neviditelná a neuvěřitelně hedvábná textura zahalí pleť do jemného třpytu, který odráží světlo a nechá zazářit vaši krásu! V čem je rozdíl? - Jeho jemný třpyt s jedinečným zrcadlovým efektem odráží světlo a obličej se krásně projasní. - Jeho textura je dostatečně jemná k tomu, aby vytvořila krytí bez pocitu zatížení. - Přizpůsobí se přesně vaší pleti a jedinečně ji prozáří.

Kolekce ultra rozjasňujících pudrů Ambient™ Strobe Lighting Powder navržených pro modelování obličeje s pomocí světla pro dosažení sofistikované a přirozené záře. Pudr se stroboskopickým efektem Ambient™ obsahuje průhlednou bázi prodchnutou perleťovými mikročástečkami o různých rozměrech a s odlišnou mírou lámání světla pro vytvoření přirozeného rozjasnění; nezanechává těžký metalický výsledný vzhled.

Rozjasněte pleť kde chcete, kdy chcete. Rozjasňovač Killawatt Freestyle Highlighter se zrodil, aby odrážel každou vaši náladu svou škálou rozjasňujících mono i duo rozjasňovačů. S dávkou barvy oslavující pleť se odstíny Killawatt pohybují od jemné denní záře po bláznivě intenzivní odstíny, které byly navrženy pro všechny tóny pleti. Na rozdíl od vašeho každodenního rozjasňovače udržuje Killawatt vaši pleť rozjasněnou i po západu slunce díky svému lehkému dlouhodržícímu složení - tento krémově-pudrový hybrid, který na pleti okamžitě taje, se roztírá téměř bez jakékoli námahy. A další vítězství: je nabitý super jemným leskem pro ultra hladkou, krémovou texturu. Pro neskutečnou zář je Killawatt’s vaším spojencem pro rozjasnění obličeje, očí, rtů, klíčních kostí… doslova jakékoli oblasti, které toužíte dodat dotek světla.

Objevte nový rozjasňovač, který je oslavou seriálového hitu "Bridgerton".Zachyťte světlo na své tváři s tímto nebeským rozjasňovačem inspirovaným seriálovým hitem "Bridgerton" z produkce Shondalandu a Netflixu. Tento krystalický gelový pudr, který je na dotek krémový, ale po nanesení jemný jako hedvábí, viditelně vyzařuje světlo a zároveň vytváří vyhlazující závoj pro vícerozměrný lesk.

Vyjádřete se s tímto multifunkčním rozjasňovačem z limitované edice. Transparentní duhové složení s částečkami žlutého a růžového zlata dodává pleti svěží a růžový lesk. Jedinečné lehké složení se rozplývá na pleti, aniž by vytvářelo těžkou nebo lepivou vrstvu, a dodává krásný vzhled každé pleti. Dodává se s kompaktním zrcátkem pro snadné použití mimo domov! Chcete-li zachovat neporušený make-up, aplikujte produkt spíše přitlačováním než rozmazáváním. Rozjasňovač Empowered Face Gloss je bez parfemace a jeho vnější obal s certifikací FSC je recyklovatelný. Název odstínu: Glow Energy Popis odstínu: Průhledná zlatá