Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
La Roche-Posay Toleriane Teint, 5 g, Tvářenky pro ženy, Tvářenka La Roche-Posay Toleriane Teint dodá vaší pleti zdravý, svěží a přirozený vzhled. Vlastnosti: dodá tvářím zdravou barvu rozjasňuje zvýrazňuje rysy obličeje produkt je hypoalergenní Jak používat: Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.

theBalm Lou Manizer, 9,06 g, Oční stíny pro ženy, Tvářenka theBalm Lou Manizer dodá vaší pleti zdravý, svěží a přirozený vzhled. Vlastnosti: vytvoří přirozené líčení očí zvýrazňuje rysy obličeje dodá tvářím zdravou barvu zajišťuje třpytivý efekt snadno se používá dlouhotrvající výdrž Jak používat: Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů. Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.

theBalm Mama® Hot, 7 g, Oční stíny pro ženy, Produkt theBalm Mama® Hot vám umožní vystínovat víčka podle vašich představ a dodá každému líčení nový rozměr. Vlastnosti: rozjasňuje zvýrazňuje rysy obličeje dodá tvářím zdravou barvu Jak používat: Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů. Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.

theBalm Balm Desert, 6,6 g, Bronzery pro ženy, Tvářenka theBalm Balm Desert dodá vaší pleti zdravý, svěží a přirozený vzhled. Vlastnosti: dodá tvářím zdravou barvu dodává nádech opálení snadno se používá dodává tváři zdravý a svěží vzhled má dlouhotrvající výdrž Jak používat: Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.

theBalm Will Powder®, 10 g, Oční stíny pro ženy, Tvářenka theBalm Will Powder® dodá vaší pleti zdravý, svěží a přirozený vzhled. Vlastnosti: zvýrazňuje rysy obličeje rozjasňuje vytváří přirozený ruměnec snadno se nanáší pro denní i večerní líčení Jak používat: Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů. Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.

Lorac Color Source Buildable, 4 g, Tvářenky pro ženy, Tvářenka Lorac Color Source Buildable dodá vaší pleti zdravý, svěží a přirozený vzhled. Vlastnosti: má matný efekt vytváří přirozený ruměnec dodá tvářím zdravou barvu Jak používat: Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.

Lorac Color Source Buildable, 4 g, Tvářenky pro ženy, Tvářenka Lorac Color Source Buildable dodá vaší pleti zdravý, svěží a přirozený vzhled. Vlastnosti: má matný efekt vytváří přirozený ruměnec dodá tvářím zdravou barvu Jak používat: Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.

Anastasia Beverly Hills Stick, 9 g, Tvářenky pro ženy, Vlastnosti: zvýrazňuje rysy obličeje snadno se používá má matný efekt Složení: veganský produkt

Dekorativní kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tvářenky značky Clarins vám pomohou vytvořit dokonalý look. 

theBalm Lou Manizer Travel size, 2,7 g, Oční stíny pro ženy, Tvářenka theBalm Lou Manizer Travel size dodá vaší pleti zdravý, svěží a přirozený vzhled. Vlastnosti: vytvoří přirozené líčení očí zvýrazňuje rysy obličeje dodá tvářím zdravou barvu zajišťuje třpytivý efekt snadno se používá dlouhotrvající výdrž Jak používat: Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů. Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.