Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Náhradní výměnné čepele – SATRA S-B18SK4Určeno pro ulamovací nože, tzv. „ulamováky“. Dodáváno v uzavíratelném plastovém pouzdře. Technické parametry:- sada 10 kusů- délka: 100 mm- šířka: 18 mm- tloušťka: 0,5 mm

Náhradní čepele pro odlamovací nůž – ASTA A-SP18CČepele jsou uloženy v plastovém boxu s uzavíráním. Technické parametry:- sada 10 kusů- šířka: 18 mm- tloušťka: 0,5 mm

Náhradní škrabací nože (čepele) – ASTA J9AGSBDOstré břity – žiletky s univerzálním využitím – např. pro odřezávání těsnění, tmelů a lepidel z autoskel při jejich výměně apod. Určeno jako příslušenství pro škrabku ASTA J9AGS39 Technické parametry:- Obsah balení: 10× žiletka- Šířka: 40 mm

Kovový odlamovací nůž, tzv. odlamovák (či ulamovák) – ASTA A-18CUTČepel šířky 18 mm, možno odlamovat po částech, se snadným vysouváním a zajišťováním. Jednoduchá výměna čepelí. Použití např. k ořezávání koberců („kobercový nůž“), tapet, kabelů a drátů, tenčích plastů apod. Dodáváno s jedním kusem čepele, sadu náhradních je možné dokoupit zvlášť.

Náhradní plátky pro mini-pilku E020101.Balené po 10 kusech v plastovém válcovitém pouzdře.Objednávejte po 10 ks, např. 20x E020103 = 20 ks náhradních plátků.

Jednostranný pilový plátek na řezání železaCelková délka: 300 mmTloušťka: 0,65 mmVýška: 13 mmPočet zubů: 24Tvrdost zubů: 64 +/- 1 HRCPilový list na kov řady HSS FLEXIBLE, vyrobený z vysoce legované rychlořezné oceli HSS (High Speed Steel). Zuby mají vlnovitý rozvod. Plátek je určen k řezání houževnatých, obtížně dělitelných ocelí, barevných kovů a plastů. Díky speciálnímu tepelnému zpracování (oblast zubů je zakalená, nad nimi je pásmo s postupně se snižující tvrdostí) je plátek mimořádně ohebný. Je určen pro vysoká řezný výkon.

Pilový plátek 25/300 mm kov, oboustraný

Náhradní plátky pro pilku E115122 a -123.Balené po 10 kusech v plastovém válcovitém pouzdře.

Výměnná čepel rovná pro škrabky, šířka 16 mm – JONNESWAY MKS27-16.Určeno jako náhradní díl či příslušenství pro sadu nožů JONNESWAY MKS27.Používá se např. pro odstraňování těsnění při vyřezávání autoskel, oškrabávání tmelů, zbytků lepidel apod. Snadno se upevňuje do držáku – rukojeti.

Výměnná čepel pro škrabky, rovná, šířka 2 cm – JONNESWAY MKS27-20.Určeno jako náhradní díl či příslušenství pro sadu nožů JONNESWAY MKS27.Používá se např. pro odstraňování těsnění při vyřezávání autoskel, oškrabávání tmelů, zbytků lepidel apod. Ideální pro větší plochy díky širokému záběru. Snadno se upevňuje do držáku – rukojeti.