Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Třífázový hybridní měnič GoodWe GW10K-ET přeměňuje ze solárních panelů získané stejnosměrné napětí na napětí střídavé. Nabízí třífázový nouzový výstup, připojení pro vysokonapěťovou baterii (BYD, GoodWe), 2 nezávislé MPP trackery, výstupní výkon 10 000 W AC a stupeň krytí IP65. Specifikace hybridního měniče GoodWe GW10K-ET GoodWe GW10K-ET můžete nakonfigurovat a spravovat pomocí bezplatné aplikace GoodWe PV Master. Přístroj odesílá data prostřednictvím integrované Wi-Fi na portál GoodWe SEMS, z něhož můžete svůj hybridní měnič taktéž spravovat. Součástí dodávky je třífázový Smartmeter se skládacími transformátory proudu. Hybridní měnič GW10K-ET poskytuje účinnost až 98,2%, přepěťovou ochranu AC a DC typu 2 a konektivitu: RS485 a CAN. K dispozici je také bezpotenciálový kontakt (SG Ready), který lze programovat přes zmíněnou aplikaci PV Master. Instalaci usnadní Push-in svorky pro komunikační rozhraní. Stav zařízení hlásí LED dioda na jeho přední straně. Stupeň ochrany IP65 znamená, že hybridní měnič GW10K-ET zcela odolá prachu a intenzivně tryskající vodě. Nabízíme i další vybavení pro zřízení fotovoltaického systému, tudíž si u nás můžete pořídit třeba solární panely, regulátory nabíjení, solární baterie nebo elektroměrové rozvaděče. Najdete u nás i bohatou nabídku kabelů. Rozměry třífázového hybridního měniče GoodWe GW10K-ET jsou 516 x 415 x 160 mm. Technické detaily třífázového hybridního měniče GoodWe 10K-ET Hybridní měnič GoodWe 10K-ET je určen pro maximální vstupní výkon 15 000 W a napětí MPP (Maximum Power Point) 200 až 850 V. Hmotnost přístroje činí 24 kg a provozní teplota -35 až +60°C. Měnič je chlazen pasivně. Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem. ##VIDEO:https://www.youtube.com/embed/6Nm1WX1SksY## Certifikáty výrobku Třífázový hybridní měnič GoodWe GW10K-ET 5-10kW splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti GoodWe Společnost GoodWe patří sice mezi mladší (založena byla roku 2010), ale zato rychle rostoucí firmy. Již roku 2019 zaznamenala 30 000 kusů prodaných střídačů měsíčně a její měniče se těší velké oblibě například v Anglii, Německu a Holandsku. GoodWe nabízí řešení pro komerční a střešní instalace a pro systémy ukládání energie.

Třífázový hybridní měnič GoodWe GW8K-ET přeměňuje ze solárních panelů získané stejnosměrné napětí na napětí střídavé. Nabízí třífázový nouzový výstup, připojení pro vysokonapěťovou baterii (BYD, GoodWe), 2 nezávislé MPP trackery, výstupní výkon 8 000 W AC a stupeň krytí IP65. Specifikace hybridního měniče GoodWe GW8K-ET GoodWe GW8K-ET můžete nakonfigurovat a spravovat pomocí bezplatné aplikace GoodWe PV Master. Přístroj odesílá data prostřednictvím integrované Wi-Fi na portál GoodWe SEMS, z něhož můžete svůj hybridní měnič taktéž spravovat. Součástí dodávky je třífázový Smartmeter se skládacími transformátory proudu. Hybridní měnič GW8K-ET poskytuje účinnost až 98,2%, přepěťovou ochranu AC a DC typu 2 a konektivitu: RS485 a CAN. K dispozici je také bezpotenciálový kontakt (SG Ready), který lze programovat přes zmíněnou aplikaci PV Master. Instalaci usnadní Push-in svorky pro komunikační rozhraní. Stav zařízení hlásí LED dioda na jeho přední straně. Stupeň ochrany IP65 znamená, že hybridní měnič GW8K-ET zcela odolá prachu a intenzivně tryskající vodě. Nabízíme i další vybavení pro zřízení fotovoltaického systému, tudíž si u nás můžete pořídit třeba solární panely, regulátory nabíjení, solární baterie nebo elektroměrové rozvaděče. Najdete u nás i bohatou nabídku kabelů. Rozměry třífázového hybridního měniče GoodWe GW8K-ET jsou 516 x 415 x 160 mm. Technické detaily třífázového hybridního měniče GW8K-ET Hybridní měnič GoodWe GW8K-ET je určen pro maximální vstupní výkon 9 600 W a napětí MPP (Maximum Power Point) 200 až 850 V. Hmotnost přístroje činí 24 kg a provozní teplota -35 až +60°C. Měnič je chlazen pasivně. Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem. ##VIDEO:https://www.youtube.com/embed/6Nm1WX1SksY## Certifikáty výrobku Třífázový hybridní měnič 8KW GW8K-ET splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti GoodWe Společnost GoodWe patří sice mezi mladší (založena byla roku 2010), ale zato rychle rostoucí firmy. Již roku 2019 zaznamenala 30 000 kusů prodaných střídačů měsíčně a její měniče se těší velké oblibě například v Anglii, Německu a Holandsku. GoodWe nabízí řešení pro komerční a střešní instalace a pro systémy ukládání energie.

Lithiová baterie BMZ ESS Z je moderní bateriový systém se zabudovanými ochranami, balancéry a monitoringem. Využijete jej pro uložení energie získané prostřednictvím fotovoltaiky. Výrobce zaručuje kapacitu do 5000 plných cyklů a účinnost až 95%. Specifikace BMZ ESS Z úložiště 48 V/8,87 kWh LTWESS8 Li-Ion NCA (nikl kobalt aluminium) bateriový systém BMZ ESS Z je konstruován pro napětí 48 V, poskytuje kapacitu 162 Ah a použitelnou energii 8,87 kWh. Uplatní se jako součást fotovoltaických systémů v rodinných domech i průmyslu. Díky integrovanému BMS (Battery Management System) výrobce zaručuje bezproblémovou funkčnost po dobu 10 let při dodržení provozních parametrů. BMZ ESS Z je účinný a bezpečný systém skladování energie s vysokou hloubkou vybití 80% DOD (Depth od Discharge) a možností připojit až 12 modulů paralelně. Je vybaven relé stejnosměrného proudu a chemickou pojistkou vypnutí, nadproudovou pojistkou v každém článku, uzavřeným kovovým pláštěm a dalšími bezpečnostními prvky. Systém BMZ ESS Z je také zajištěn proti používání po hlubokém vybití či jiné chybě. Tento produkt lze zakoupit samostatně, nebo jako součást fotovoltaické sestavy Multiplus II – 3000/48 a 5000/48 s 1x či 2x baterií BMZ. Nabízíme i další vybavení pro zřízení fotovoltaického systému, tudíž si u nás kromě solárních panelů můžete pořídit například i síťové střídače, regulátory nabíjení nebo elektroměrové rozvaděče. Najdete u nás i bohatou nabídku kabelů. Rozměry lithiového akumulátoru BMZ ESS Z Li-Ion 48 V jsou 487 x 421 x 638 mm. Technické detaily Li-Ion baterie BMZ ESS Z 48 V/8,87 KWH Lithiový akumulátor BMZ ESS Z váží 98 kg. Teplota článků při vybíjení i nabíjení by se měla pohybovat mezi 2 až 45°C, doporučená teplota pro skladování je 10 až 25 °C. Připojení provedete přes CAN – SMA Ready. Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem. Certifikáty výrobku BMZ ESS Z ÚLOŽIŠTĚ 48 V/8,87 KWH splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti BMZ Německá společnost BMZ vyvíjí a vyrábí bateriové systémy, které využívají celosvětově známé značky. Nabízí přes 25 let zkušeností, které se kladně promítají do kvality jejích výrobků. Společnost BMZ si sama navrhuje a vyrábí všechny komponenty svých produktů, na čemž se podílí více než 230 specializovaných pracovníků. V její nabídce můžete nalézt bateriové systémy pro použití ve fotovoltaických systémech, průmyslu, zdravotnictví a podobně.

Hliníkový úchyt panelu, který se používá jako středový úchyt panelů. Zajišťuje optimální přídržnou sílu tvarovým stiskem v kritické okrajové části FV modulu.

Hliníkový nosník pod fotovoltaické panely. Díky své konstrukci vhodný pro uchycení na šikmých taškových, plechových, šindelových i rovných střechách.

Hliníkový úchyt panelu, který se používá jako krajní úchyt panelů k nosnému H profilu. Délka 50 mm, vhodný pro solární panely s výškou hrany 35 mm.

Černě eloxovaný hliníkový úchyt panelu, který se používá jako krajní úchyt panelů k nosnému H profilu. Délka 50 mm, vhodný pro solární panely s výškou hrany 35 mm.

Hák pro uchycení solárních (fotovoltaických) panelů na taškovou střechu. Je vhodný pro pálené a betonové tašky. Způsob instalace je závislý na skladbě střechy. Hák se skládá ze dvou částí, které jsou navzájem spojeny dvěma šrouby. Hák je možno rozšroubovat a plato otočit podle potřeby.

Hliníkový nosník pod fotovoltaické panely. Díky své konstrukci vhodný pro uchycení na šikmých taškových, plechových, šindelových i rovných střechách.

Hliníkový úchyt panelu, který se používá jako krajní úchyt panelů k nosnému H profilu. Vhodný pro solární panely s výškou hrany 41 mm.