Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kabely a konektory > Prodlužovací kabely, vidlice > Zásuvky a vidlice 400V

Stolní zásuvka BACHMANN 931.002 Twist 2 zásuvky 230V Díky své hloubce a flexibilnímu kabelovému vývodu (spodnímu či bočnímu) je TWIST tak kompaktní, že může být instalován do téměř všech typů stolů. Dokonce nepřekáží ani šuplíkům. Velmi malá instalační hloubka (cca 40 mm) Kompaktní rozměry (h x Ø: cca 42,5 x 115 mm) Prostorově úsporný Jednoduchá a rychlá instalace Vhodné pro dodatečnou montáž Nerezová ocel / matný chrom Nemá krytí proti tekoucí vodě, IP 20 ##VIDEO:https://www.youtube.com/embed/Wf4rRtSdGJk##  

Kabely a konektory > Prodlužovací kabely, vidlice > Zásuvky a vidlice na jiná napětí, adaptéry, redukce

výstup 4 x 2,5A/230V barva: bílá

Rozbočka výstup 2 x 2,5A/230V barva: bílá

CEE zásuvka vestavná přímá32A 4p (3P+PE) 400V (380 do 415V~) 6h IP44 frekvence: 50 a 60Hz kód barvy: červená RAL 3000 kontakty: nosič kontaktů je vyroben z polyamidu, kontakty jsou vyrobeny z mosazi maximální průřez vodiče: 10,0 mm2materiál krytu: polyamid způsob připojení: se šroubovými svorkami barva: víčko sklopné červené, kryt šedý rozměry: výška 90 mm, šířka 75 mm, hloubka 99 mm rozměr příruby: svisle 75 mm, vodorovně 75 mm rozteč montážních otvorů: vodorovně 60 mm, svisle 60 mm

Kabely a konektory > Prodlužovací kabely, vidlice > Zásuvky a vidlice 230V

Zásuvková jednotka je vhodná pro použití jak v kanceláři, tak v kuchyni. Má elegantní design a bude slušet jak vaší moderní kuchyňské lince, tak vašemu psacímu stolu. Instalace je jednoduchá. Stačí mít otvor o průměru 80mm a zespoda připevnit pojišťovacím kroužkem. Je vyrobena z hliníku v barvě nerezové oceli a disponuje kabelem o délce 2m. Zásuvka má dětskou pojistku. Instalovat lze do desky o tloušťce od16mm do 60mm.

Dlouhou životnost za prima cenu získáte s prodlužovací vidlicí 16A 5P/400 V IP44 D19 600 33 od společnosti ABB. Velikost proudu IEC je 16A a počet pólů se rovná 5. Stupeň krytí IP u červené vidlice je IP44. Šířka a výška vidlice je 62 mm, délka 145 mm. Vybírejte z kompletního sortimentu kabelových souborů a spojek včetně dalšího kabelového příslušenství na našem e-shopu. Nabízíme bohatou nabídku kabelů a konektorů, jako jsou kabely CYKY, CYSY nebo AYKY kabely. Prohlédněte si rovněž sortiment kabelů datových a  telefonních kabelů včetně flexošňůr a prodlužovaček. O společnosti ABB Součástí světové špičky ve světě elektromateriálu je nadnárodní skupina ABB. Česká divize se zaměřuje na zásuvky a vypínače ABB. Oblíbené jsou zásuvky a vypínače ABB Tango, kolekci funkčních vypínačů a zásuvek doplňují řady ABB Classic a ABB Swing. Vybírejte rovněž z originálních kolekcí ABB Decento, ABB Levit nebo Element.

Dokonalé spojení rychle a jednoduše!   šetřete čas jednoduchou montáží gumových vidlic a zásuvek s krytím minimálně IP 44   Dlouhá kabelová průchodka zajišťuje krytí IP 44 a vyšší Vidlice a zásuvka zajišťují dohromady krytí nejméně IP 44 Svorky pro připojení vodičů 2,5 mm2 v jedné rovině Jediný šroubek pro rozebrání celé vidlice nebo zásuvky Ergonomický tvar   Bloky zásuvek jsou odolné proti nárazům, pro použití na stavbách. Doporučený kabel 3x2,5 mm2. Záslepky pro dodržení krytí IP 44 v rozpojeném stavu.   Zásuvkový blok s kroužkem pro zavěšení   3 zásuvky 2P+T - 16A Rozměry: 174x105x57mm   V nabídce máme i další produkty oblíbené francouzské značky Legrand. Nepřehlédněte v našem sortimentu praktické zásuvky, nebo designové vypínače Legrand, ale i videotelefony nebo termostaty Legrand.