Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Frekvenční startér, Označení typu: DE11, Jmenovité provozní napětí: Ue = 230 V AC, 1fázový, 240 V AC, 1fázový, Výstupní napětí při Ue: U2 = 230 V AC, 3fázový, 240 V AC, 3fázový, Síťové napětí (50/60Hz

Altivar Machine ATV12 je nabídka frekvenčních měničů pro komerční zařízení a jednoduché stroje. Pracuje při jmenovitém napájení až 0,75 kW / 1 hp a jmenovitém napětí od 200 V do 240 V AC. Je navržen s

Vysoce účinná technologie s magnetem NdFeb 65% účinnější než standardní elektromotor Voltový indikátor LED Chlazený vodou Ochrana proti vybité baterii Ochrana proti přehřátí Spouštění nízkého proudu Ochrana rotace Převodové stupně bez převodovky Jednoduchý uvolňovací hřídel s více úhly Rozšiřitelný hliníkový držák Nerezová ocel s dlouhou životností Černá hřídel ze silných vláken Celková délka: 115 cm Polykarbonátový 3-nožový podstavec Hliníkový kryt motoru

Po letech zkoumání, kdy a proč jiné trollingové motory selhávají, se pustil team vývojářů do práce, aby vytvořili zcela nový motor od začátku. O čtyři roky a 10 000 zkušebních hodin později představujeme nejtišší, nejspolehlivější a nejvýkonnější trollingový motor na trhu. Spolehlivý, robustní, snadno ovladatelný a vyrobený tak, aby vydržel opravdu mnoho- to je nový ultralehký motor Lowrance Ghost, který umožňuje rybářům pohybovat se na vodě rychleji tišeji a déle. 


Neuvěřitelný výkon


Přemisťujte se rychle a potichu z jedné strany řeky na druhou díky enormnímu výkonu tohoto motoru, který nabízí až o 25% větší výkon než jiné trollingové elektromotory. Již ve verzi V24 překonává svou rychlostí více jak 5 km/h konkurenční V36 motory. Motor Ghost také přináší o 60% vyšší efektivitu provozu, takže si můžete vychutnat nejlepší špičkovou rychlost a zrychlení, aniž byste museli obětovat životnost své baterie. Díky tomu tak budete moci na vodě strávit mnohem více času!


Tichý provoz


Tak tichý, že se budete chtít přesvědčit, zda běží. Díky nové, bezkartáčové technologii vám Ghost umožní plynulý a tichý pohyb po hladině. Oproti konkurenci je skoro dvojnásobně tišší. Ryby vás neuslyší


Sonar


Ghost je standardně dodáván se zabudovanou sondou HDI, která poskytuje to nejlepší z technologie Lowrance CHIRP a DownScan Imaging ™. Rybáři, kteří chtějí od sonaru ještě více, si mohou zvolit možnost přidání vysoce výkonné sondy Lowrance Active Imaging ™ s CHIRP, SideScan a DownScan Imaging technologií. Možnost volby sondy na sonaru tak poskytuje i větší komfort do budoucna – nebude potřeba kupovat nový elektromotor, ale pouze případně vyměnit sondu.


Celková integrace


Ovládejte svou loď, upravte její rychlost, nastavte navigaci nebo zakotvěte na svém aktuálním místě s plným ovládáním motoru prostřednictvím dotykové obrazovky HDS LIVE, HDS Carbon nebo Elite Ti2. Náš team profesionálních rybářů nás požádal, abychom vytvořili trollingový motor s plnou integrační schopností, včetně snadno ovladatelného pedálu, který by mohl sloužit jako rozšíření uživatelského rozhraní displeje.


A my jsme je vyslyšeli – motor Ghost jsme vybavili pedálem se snadno dostupnými klávesami pro rychlý přístup ke kotvě a režimu ovládání směru plavby, plus programovatelné klávesové zkratky, které mohou být použity pro uložení trasových bodů či jiného preferovaného nastavení. Samozřejmostí je možnost dokoupení dálkového ovládání.


Konfigurovatelný pedál


Nakonfigurujte si pedál elektromotoru Ghost tak, aby vyhovoval vašim preferencím prostřednictvím programovatelných tlačítek jednotlivých zkratek a přepínače FlipSwitch, který umožňuje, aby byl trollingový motor ovládán z obou stran pedálu. Nožní pedál je vybaven LED indikátorem stavu baterie, klávesami pro rychlý přístup k ukotvení a režimu ovládání směru plavby a zvukovým indikátorem, který poskytuje zpětnou vazbu. Klávesové zkratky můžete naprogramovat tak, abyste rychle uložili trasový bod nebo spustili kotvu Power-Pole.


Snadné a tiché spouštění do vody


Elektromotor Ghost má dvojčinnou plynovou pístovou pružinu, která umožňuje velice tiché spuštění motoru. Právě tato pístová pružina hlavu motoru při spuštění zbrzdí tak, že ani dopad hlavy motoru na vodní hladinu není prakticky slyšet. Ani při vytahování není nutné s motorem dále manipulovat – ten se totiž při vytažení automaticky nastaví díky integrovanému stabilizátoru do ideální polohy pro usazení ve svém držáku.


Odolnost na prvním místě


Hlava i noha elektromotoru je vyrobena tak, aby absorbovala nárazy a minimalizovala tak jakékoliv riziko poškození. Hřídel motoru se jednoduše při nárazu odkloní a po nárazu se opět navrátí do původní pozice. Integrovaná stabilizační tyč snižuje poskakování lodi při jízdě na zčeřené vodě. Úchyt sonaru je vyroben z nerezového, ocelového lanka, jež zaručuje maximální odolnost proti přetrhnutí.


Snadný výběr


Elektromotor Lowrance nabízí tři varianty provedení. Díky tomu tak nemusíte složitě vybírat, který motor je pro Vás ten pravý. Všechny tři motory fungují při napětí 24V/36V, mají zabudovanou konfiguraci a sonar. Stačí si tak pouze vybrat délku nohy motoru.


Přední výhody elektromotoru LOWRANCE GHOST


Velice tichý provoz jak nad tak i pod vodou
Extrémně odolný proti jakémukoliv nárazu a nadměrnému užívání
3 roky garance
O 25% vyšší akcelerace a výkon
O více jak 60% efektivnější při provozu, díky čemuž snižuje spotřebu baterie
Snadné připojení k síti NMEA2000
Konfigurovatelný, snadno ovladatelný pedál
Podsvícený indikátor směru hlavy
Zabudovaná sonda HDI ( sonda Active Imaging 3-1 volitelná) – možnost snadné výměny

Parametry
počet rychlostí vpřed / vzad 5/3 tah motoru ( Lbs ) 40 maximální napětí (Volt) 12 délka nohy motoru (cm) 92 hmotnost lodi ( kg ) 850
Konzola k upevnění motoru na lodi: - je spolehlivější než standardní konstrukce. Materiál, z něhož je konzola vyrobena, je odolný vůči zátěži, ohybu a znehodnocení vlivem ultrafialového záření.
Hřídel motoru: - je z pružného kompozitního materálu, který je účinnou ochranou proti poškození při nárazu do podvodní překážky.
6 palcová teleskopická ergonomická kormidelní páka: - motor je vybaven patnácticentimetrovou teleskopickou kormidelní pákou, která usnadňuje řízení lodi.

Konzola k upevnění motoru na lodi: - je spolehlivější než standardní konstrukce. Materiál, z něhož je konzola vyrobena, je odolný vůči zátěži, ohybu a znehodnocení vlivem ultrafialového záření.
Hřídel motoru: - je z pružného kompozitního materálu, který je účinnou ochranou proti poškození při nárazu do podvodní překážky.
6 palcová teleskopická ergonomická kormidelní páka: - motor je vybaven patnácticentimetrovou teleskopickou kormidelní pákou, která usnadňuje řízení lodi.

Rhino VX se vyznačuje optimalizovanou spotřebou elektrického proudu, což garantuje delší dobu provozu při stejné kapacitě baterie. Motor se řadí a řídí prostřednictvím teleskopicky vysunovacího kormidla s 5 rychlostmi vpřed a 2 vzad. Prostřednictvím stlačení knoflíku lze motor vyklopit směrem nahoru, hloubku ponoření vrtule do vody a také tuhost řízení je možné plynule nastavit. S displejem pro kontrolu stavu nabití baterie! Manipulace s motorem Rhino VX je celkově velmi jednoduchá, pohodlná a bezpečná. Tento závěsný elektromotor se stal spolehlivým partnerem tisíců rybářů lovících z lodí.

Vyklopení pomocí stisku tlačítka západky; libovolné nastavení ponoru vrtule ve vodě a stejně tak i tuhosti řízení.
Na belly boatu, nafukovacím člunu, kánoi, plachetnici, veslici a malé rybářské lodi.
Parametry: hmotnost 10,5 kg, 12 V, délka tyče 91 cm, tyč z ušlechtilé oceli, maximální hmotnost lodě 1 750 kg, tah 54 lb při maximálním výkonu 600 W.
Funkce: Teleskopické otáčecí kormidlo s pěti rychlostními stupni vpřed a dvěma vzad; hloubka ponoru je libovolně nastavitelná.
Brushed Motor: Spolehlivá a ověřená technologie s vysoce kvalitními uhlíkovými kartáči.
Lithium Battery Compatible: Vhodné pro použití lithiových akumulátorů.
Sail Boat Applicable: Elektromotor je ideálně použitelný v případě potřeby přesunu za bezvětří.
Info Display: Informace o provozním stavu je možné zobrazit na displeji.
Stainless Steel Shaft: Nerezová noha z ušlechtilé oceli.
Quick Adjust System: Nastavení správného sklonu motoru jednoduše pomocí stisknutí tlačítka.

Vlastníte-li motor Endura (což v doslovném překladu znamená odolný), můžete si být jisti jeho maximální trvanlivostí, efektivitou a spolehlivostí. Vyzkoušejte v praxi tento elektromotor a přesvědčíte se o tom, že Endura je to nejlepší, co na světě v dané třídě existuje Konzola k upevnění motoru na lodi: - je spolehlivější než standardní konstrukce. Materiál, z něhož je konzola vyrobena, je odolný vůči zátěži, ohybu a znehodnocení vlivem ultrafialového záření. Hřídel motoru: - je z pružného kompozitního materálu, který je účinnou ochranou proti poškození při nárazu do podvodní překážky. 6 palcová teleskopická ergonomická kormidelní páka: - motor je vybaven patnácticentimetrovou teleskopickou kormidelní pákou, která usnadňuje řízení lodi. 
Parametry
počet rychlostí vpřed / vzad variabilní tah motoru ( Lbs ) 45 maximální napětí (Volt) 12 délka nohy motoru (cm) 9

Tyto elektromotory, optimalizují odběr proudu v závislosti na aktuálním výkonu díky tomu jsou celkově velmi úsporné. Nabízejí 5 rychlostí vpřed a 3 rychlosti vzad. Řídící jednotka je vybavena výsuvnou rukojetí s pogumovaným úchytem a lze ji naklonit a aretovat v různých úhlech, což konkurenční značky moc nenabízejí, díky sklopení hlavy ušetříte místo, například v kufru auta atd.. Sklápění celého motoru je ovládáno praktickým dotykovým mechanismem. Na hlavě motoru je identifikátor stavu baterie. Tyto elektromotory jsou vhodné na menší lodě jako pramice, nafukovací čluny atp.
 

Výkon 55 lb
Max. napětí 12 V
Počet listů vrtule 3
Váha: 8 kg
540W

 

Firma haswing ukázala novinku roku 2017 ve své nabídce haswing 65 lb s maximilizerem, plynulý chod přidávání plynu (0-100%).  Indikátor stavu baterie. 3 listá vrtule a sklopná plynová páka.
 

12V
50A
Váha: 7,9 kg
Výkon: 600W
Tah: 65lb
Třílistá vrtule
Ukazatel stavu baterie 3x LED

 
(POZOR - na obrázku je jiný držák na uchycení k lodi- NENÍ KOVOVÝ-nízká váha)