Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Model WATERSNAKE T18 KAJAK je vyrobeny přímo pro lov ryb z kajaku. Díky speciální univerzální konzoli připevňujicí motor ke kajaku je možné tento motor připevnit na všechny modely kajaků. Část konzole je pevně připevněna na tělo kajaku a proto může být samotný motor namontován a během několika sekund. Nastavitelná konzole a dlouhá rukojeť motoru umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci s motorem při řízení. Motor WATERSNAKE T18 KAJAK  je ideální volba pro rybáře, kteří si chtějí užívat volnosti na vodě a zažít nové dimenze lovu ryb z kajaku.
 
Parametry:
 
Tah 18lbs Napětí 12 V 2 rychlosti (pomalu/rychle) přepínač režimu vpřed/vzad Délka nosné tyče 61cm Celková délka 84cm Prodloužená rukojeť Barva hlavy bílá Universální konzole pro snadné uchycení na kajak Veškeré součásti motoru vč. elektroinstalace jsou vodotěsně izolovány Dvoulistá vrtule Váha 3,5kg

Modernizovaný motor TRACER FWT54 TH je vybavena novou elegantní hlavou motoru a praktickou teleskopicky vysouvací rukojetí s výsuvem az 16cm. Motory TRACER mÁ pět rychlostí vpřed a dvě vzad a vyznačuje se silným tahem, který je podpořený mohutnou třílistou vrtulí a přitom vysoce ekonomickým provozem. Motor má precizní zpracování a při výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály. Hlavní hřídel vrtule je vyrobena z oceli, veškeré součástky motoru vč. elektroinstalace jsou vodotěsně izolovány. Motor má snadnou a rychlou instalaci na zrcadlo lodi a je možné ho různě polohovat a měnit hloubku ve které chcete mít vrtuli motoru.
 
Parametry:
 
Tah 54lbs Napětí 12 V 5 rychlostí vpřed 2 rychlosti vzad Délka nosné tyče 105cm Použití sladká voda Hřídel a hlavní noha motoru vyrovena z oceli Teleskopická rukojeť Kovový úchyt motoru Rychlý polohovací držák motoru Barva hlavy černá Barva montáže černá Vrtule tvarovaná proti zachycení ve vodní trávě Třílistá vrtule Váha 12,7kg

Motor se snadno ovládá, má 5 rychlostí dopředu a 3 dozadu. Je tichý a má nízkou spotřebu. Při úsporném ježdění vydržíte jezdit i 5 – 7 dní na jednu 100 A baterii, samozřejmě, při vyšším zatížení (vlny, delší vzdálenosti,…) ji vybijete za 2 až 4 dny. D54 má výborné zpracování, silnou třílistou vrtuli z pevného plastu (součástí balení je druhá náhradní vrtule!), nerezovou nohu o délce 91 cm, antikorozní úpravu, výsuvnou rukojeť a digitální číslicový displej, který informuje o stavu baterií. Na přívodním kabelu je umístěna přepěťová ochrana.
 
D54 váží 10,2 kg.

Nový model WATERSNAKE ADVANCE SWBL 95lbs je absolutní špička mezi silnými rybářskými elektromotory a síla motoru se dá srovnat se spalovacími motory o síle 2,2 hp. Speciálně vyrobený elektromotor v naší továrně s technologii BRUSHLESS pro naší modeloevou řadu ADVANCE zaručuje maximální poměr výkonu motoru a úspory energie. Motory ADVANCE jsou vybaveny plynulou regulací rychlosti vpřed a vzad, která je dalším prvkem k dosažení optimálního přenesení výkonu motoru na vrtuli a zachování maximální životnosti baterie. Motor ADVANCE je osazen moderní ovládací hlavou motoru, která má v sobě zabudovaný ukazatel stavu baterie a konektor USB pro připojení nabíječky např. pro mobilní telefon. Samotné řízení vám zpříjemní inovovaná, ergonomická rukojeť, která se skvěle drží a je teleskopická s výsuvem až 16cm.  Veškeré součástky motoru vč. elektroinstalace jsou vodotěsně izolovány. Motor má snadnou a rychlou instalaci na zrcadlo lodi a je možné ho různě polohovat a měnit hloubku ve které chcete mít vrtuli motoru.
Parametry:
Tah 95lbs/ přibližně 3 hp
BRUSHLESS technologie motoru
Napětí 24 V
Digitální ukazatel kapacity připojené baterie
USB konektor pro připojení např. nabíječky telefonu
Plynulá regulace rychlosti vpřed a vzad
Délka nosné tyče 106,7cm
Teleskopická rukojeť 16cm
Masivní úchyt motoru, montáž na zrcadlo lodi
Rychlý polohovací držák motoru
Vrtule tvarovaná proti zachycení ve vodní trávě
Třílistá vrtule
Doporučená kapacita baterie min 80-100 AH
Váha 12,2kg

Frekvenční startér, Označení typu: DE11, Jmenovité provozní napětí: Ue = 230 V AC, 1fázový, 240 V AC, 1fázový, Výstupní napětí při Ue: U2 = 230 V AC, 3fázový, 240 V AC, 3fázový, Síťové napětí (50/60Hz): ULN = 200 (-10%) - 240 (+10%) V, Jmenovitý pracovní proud při přetížení 150 %: Ie = 7 A, Upozornění: Jmenovitý provozní proud při spínací frekvenci 16 kHz a teplotě prostředí +50 °C, Upozornění: Cyklus přetížení po 60 s každých 600 s, Přiřazený jmenovitý výkon motora Upozornění: pro normální čtyřpólové třífázové asynchronní motory s vnitřním a vnějším chlazením s počtem otáček 1500 min-1 při 50 Hz nebo 1800 min-1 při 60 Hz, Cyklus přetížení po 60 s každých 600 s, při 230 V, 50 Hz, Přiřazený jmenovitý výkon motora Přetížení 150 %: P = 1.5 kW, Přetížení 150 %: IM = 6.3 A, Přiřazený jmenovitý výkon motora Upozornění: při 220 - 240 V, 60 Hz, Přiřazený jmenovitý výkon motora Přetížení 150 %: P = 2 HP, Přiřazený jmenovitý výkon motora Přetížení 150 %: IM = 6.8 A, Stupeň krytí: IP20/NEMA 0, Rozhraní/provozní sběrnice (integrovaná): OP-Bus (RS485)/Modbus RTU, CANopen®, Konstrukční velikost: FS1, Normy a ustanovení: Všeobecné požadavky: ČSN EN 61800-2, Požadavky EMC: ČSN EN 61800-3, Požadavky na bezpečnost: ČSN EN 61800-5-1

Altivar Machine ATV12 je nabídka frekvenčních měničů pro komerční zařízení a jednoduché stroje. Pracuje při jmenovitém napájení až 0,75 kW / 1 hp a jmenovitém napětí od 200 V do 240 V AC. Je navržen s chladičem pro normální prostředí a skříní chlazenou ventilátorem. Má pokročilé PID a funkce pro zachycení za běhu, základní kabeláž a snadné nastavení řízení motoru. Na základě potřeb jej lze dodávat bez chladiče, s vestavěným EMC filtrem nebo jako standardní verze. Frekvenční měnič Altivar 12 standardně integruje komunikační protokol Modbus. Tento stroj Altivar Machine ATV12 je určen pro jednoduché aplikace, v průmyslových, komerčních strojích a HVAC strojích, jako jsou dopravníky, čerpadla, extraktory, přístupové bariéry a závody. Odpovídá IEC, UL a dalším mezinárodním normám. Kompatibilita softwaru SoMove umožňuje šetřit a přenášet konfigurace na náhradní jednotku, čímž snižuje prostoje při údržbě. Nabízí optimalizovanou aplikaci napájení a momentu pro ventilaci a čerpadla, což umožňuje až 30% úspory energie.

Na rozdíl od benzinového závěsného motoru je motor SPIRIT 1.0 PLUS bez emisí a podstatně tišší. Hluk motoru nepřevyšuje 55 dB, a proto je téměř nehlučný. Neslyšíte žádné bzučení ani vrčení. Motor SPIRIT 1.0 PLUS se vyznačuje vylepšenou konstrukcí motoru bez převodovky s jednoduchým ovládáním a nízkou spotřebou. Disponuje variabilním ovládáním rychlostí vpřed a vzad. Jeho dlouhou životnost zajišťuje robustní konstrukce a ochrana proti korozi a slané vodě. Pro připojení k externím akumulátorům 48 V je vybaven nerezovými konektory.
Výhody:

ukazatel stavu akumulátoru
vysoká odolnost a pevnost
velmi tichý chod
nízká spotřeba
minimální přenos tepla
spolehlivé závěsné upevnění s možností vyklopení 

Standardní výbava:

informační digitální displej
lodní šroub z tvrzeného plastu
výtrhová pojistka

Ukazatel stavu baterie:

Displej vás informuje o aktuálním napětí, výkonu a zbývající kapacitě akumulátoru.

Motor bez převodovky:

Elektromotor Spirit používá vodou chlazený, bezuhlíkový motor s vysokou účinností. Díky absenci převodovky v případě kontaktu motoru se dnem nebo jiným předmětem, motor rozpozná změnu krouticího momentu a sníží nebo úplně vypne motor.

Závěs pro připevnění motoru:

Spolehlivější než konvenční řešení. Materiál, z něhož je vyroben je odolný vůči namáhání a deformacím způsobeným teplem a UV zářením.

 Technické parametry:

Příkon: 1 000 W
Hnací výkon: 500 W
Srovnatelný výkon spalovacího motoru: 3 HP
Statický tah: 66 Ibs
Akumulátor Lithium Polymer: 1276 Wh
Nominální proud: 20,8 A
Délka nohy: 24,6″ / S
Celková hmotnost: 19,3 kg
Hmotnost bez akumulátoru: 10,6 kg
Hmotnost baterie: 8,7 kg
Max. otáčky: 1 200 ot/min
Ovládání: ruční
Řízení: ruční
Trim: manuální
Palubní počítač: ano
Plynulý akcelerátor: ano

Doba provozu na 1x akumulátor 1 276 Wh V závislosti na typu lodi, hmotnosti nákladu, povětrnostních podmínkách.

Poloviční plyn: Rychlost 5,5 km/h, Dojezd 27,5 km, Výdrž akumulátorů 5:00 hodin
Plný plyn: Rychlost 9,2 km/h, Dojezd 10,6 km, Výdrž akumulátorů 1:15 hodin

Snadná instalace a bezproblémový chod motoru zajišťují kvalitní použité materiály, které oceníte nejen ve sladké, ale také ve slané vodě. Tento model je vybaven náklopnou rukojetí až do úhlu 45° pro jednodušší manipulaci s nafukovacím člunem či lodí.
Elektromotory Maxima disponují nízkou spotřebu a dlouhou výdrží ve vodě. Elektromotor se ovládá pomocí řídící tyče. Součástí balení jsou kvalitní bateriové svorky pro zajištění pevného připojení k baterii a minimalizaci ztráty výkonu. Připojovací kabely jsou vybaveny konektorem značky Anderson. V případě potřeby tak můžete motor pohodlně a rychle odpojit od baterie, aniž byste museli demontovat bateriové svorky. Díky Anderson konektoru můžete také k baterii velmi jednoduše připojit jiná zařízení, jako např. sonar či echolot.
Kompletní balení obsahuje: 

Lodní motor s náklopnou rukojetí
Třílistá vrtule s osičkou a motýlovou maticí
1,5 m dlouhé kabely s kontektorem Anderson
Bateriové svorky

Základní parametry elektromotoru:

Počet rychlostí vpřed: 5
Počet rychlostí vzad: 3
Dvoulistá vrtule
Teleskopická rukojeť
Rukojeť lze polohovat až do 45°
Odolná kompositová sklolaminátová řídící tyč
Odolný slané vodě
Ukazatel stavu baterie
Velmi tichý a ekonomický chod
Snadno nastavitelná hloubka a úhel ponoru
Hliníkový upínací a naklápěcí mechanismus motoru
Ekologický provoz bez spalin a splodin
Kvalitní bateriové svorky součástí balení
Připojovací kabely vybaveny Anderson konektorem

počet rychlostí vpřed / vzad variabilní tah motoru ( Lbs ) 55 maximální napětí (Volt) 12 hmotnost lodi ( kg ) 1150
Tento motor lze sklopit jednoručně, což je nesporná výhoda např. v rizikových situacích.
1. NASTAVITELNÉ UTAŽENÍ ŘÍZENÍ. Nová objímka umožňuje nastavit samosvornost řízení na potřebnou úroveň. Můžete jej zcela uvolnit, anebo řídící tyč zcela zablokovat. 2. RYCHLÝ ZÁMEK NASTAVENÍ HLOUBKY SPUŠTĚNÍ MOTORU. Potřebujete motor rychle spustit hlouběji nebo naopak vytáhnout? S Traxxisem to bude snadné. Již žádné otáčení kolíčkem. 3. NOVÁ KORMIDELNÍ PÁKA. Traxxis vám umožní nejen kormidelní páku naklopit (až o 45°) ale i povytáhnout (o 15cm), takže ji budete mít vždy po ruce. Páka má navíc novou, ergonomickou rukojeť. 4. KOMPOZITOVÁ ŘÍDÍCÍ TYČ (NOHA) S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU. Kompozitové tyče jsou pevnější než ocel, prakticky nezničitelné s tím, že po propružení se navracejí do původního tvaru. Žádná deformace, žádná koroze. Zaručeně. 5. STISKNI A VÍŠ. Zjištění aktuálního stavu nabití akumulátoru jedním tlačítkem.

Hřídel motoru - je z pružného kompozitního materiálu, který je účinnou ochranou proti poškození při nárazu do podvodní překážky. K motoru lze dokoupit plnohodnotné dálkové ovládání i-Pilot, umožňující další funkce:
 
Record A Track... záznam průjezdu bude uložen s funkcí i-Pilot do paměti CoPilot... loď lze díky tomuto zařízení ovládat z libovolného místa na lodi Cruise Control... tempomat s jehož pomocí bude mít vaše nástraha optimální rychlost
 
Volitelným příslušenstvím je i externí kompas, který po spárování s motorem přes rozhraní Bluetooth výrazně zpřesňuje pozici lodi.
 
Fotografie výrobku je ilustrační
 
PARAMETRY
tah motoru (lbs) 45 maximální napětí (V) 12 délka nohy motoru (cm) 137 hmotnost lodi (kg) 850 typ vrtule Power Prop