Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kvalitní čerpadlo SP 1 Dirt o průtoku 5 500 l/h je ideální volbou pro nenáročné zákazníky. Hodí se k odčerpávání vody ze zahradních sudů i okrasných jezírek. Jedním pohybem snadno k němu připojíte také 1 1/4" hadici pro odvod vody. Čerpadlo si poradí i se znečištěnou vodou s částicemi do velikosti 20 mm. K výrobku je možné dokoupit také předfiltr pro ochranu čerpadla před většími nečistotami či větvemi. Dlouhou životnost přístroje zaručuje také kvalitní keramické těsnění, které se využívá v profesionálním odvětví. Při registraci zařízení na našem webu vám navíc zdarma prodloužíme záruku na 5 let. Čerpadlo nabízí režim manuálního a automatického provozu. V automatickém režimu řídí chod přístroje plovákový spínač, který reaguje na aktuální výšku vodní hladiny. Tím také chrání čerpadlo před chodem na sucho. A díky možnosti připojení plovákového spínače lze čerpadlo provozovat i při nízké hladině vody až do zbytkové hladiny 25 milimetrů.

Ponorné čerpadlo SP 9.000 Flat s plochým sáním spolehlivě pomáhá s odčerpáváním čisté nebo mírně znečištěné vody s částicemi nečistot až do 5 milimetrů. S výkonem až 9 000 l/h se ideálně hodí k vypouštění malých bazénů nebo sklepů, které byly zaplaveny vniknutím spodní vody nebo netěsností z pračky. Robustní těsnění kluzného kroužku zaručuje mimořádně dlouhou životnost. Na přání je k dispozici prodloužená záruka na pět let. Plovákový spínač zapíná a vypíná čerpadlo v závislosti na hladině vody, čímž také zabraňuje chodu nasucho. Díky fixačnímu nástavci pro plovák lze také udržovat v nepřetržitém provozu i při nízké hladině vody. SP 9.000 Flat je také vybaven skládacími podpěrnými nožičkami, které umožňují větší kapacitu po rozložení. Po sklopení podpěrných nožiček se ponorné čerpadlo na čistou vodu spustí při hladině vody již od 7 milimetrů a dokonce nepřetržitě pumpuje, dokud hladina vody neklesne na 1 milimetr. Hadice 1", 1 1/4" a 1 1/2" lze rychle a jednoduše připojit pomocí připojovacího závitu Quick Connect.

SP 22.000 Dirt je nejvýkonnější ponorné čerpadlo na znečištěnou vodu od Kärcheru. S výkonem až 22 000 l/h je ideální pro zvláště náročné odvodňovací úkoly, jako jsou velká zahradní jezírka, zatopené sklepy nebo stavební jámy. Čerpadlo si poradí s částicemi nečistot do velikosti 30 mm. Pokud by větší částice nečistot mohly způsobit ucpání, lze integrovaný předfiltr z nerezové oceli stáhnout dolů a chránit tak oběžné kolo čerpadla. Těsnění s kluzným kroužkem, které se také používá u řady Professional, zajišťuje mimořádně dlouhou životnost. Nechybí dokonce ani možnost prodloužení záruky na pět let. Plovákový spínač umožňuje další praktické funkce: Automaticky zapíná a vypíná čerpadlo v závislosti na hladině vody, zabraňuje chodu nasucho a lze upravit jeho výšku. Lze jej také zajistit tak, aby se ponorné čerpadlo při nepřetržitém provozu odčerpávalo až do hloubky 35 mm. Připojovací závit Quick Connect také umožňuje rychlé a jednoduché připojení hadic 1", 1 1/4" a 1 1/2".

Praktické ponorné čerpadlo SP 5 Dirt se nezalekne ani špinavé vody. Hravě si poradí s vodou zanesenou odpadem do velikosti 20 mm. Pro sání silněji znečištěné vody doporučujeme přikoupit předfiltr, který ochrání přístroj před ucpáním. Zařízení za hodinu přečerpá až 9 500 l vody, proto se hodí k odsávání větších nádrží či zatopených prostor. Dlouhou životnost čerpadla zaručuje prvotřídní keramické těsnění. K přístroji také zdarma nabízíme prodlouženou záruku 5 let – stačí si jej po koupi zaregistrovat. Zařízení nabízí dva režimy provozu. V manuálním režimu zvládne čerpadlo snížit hladinu vody až na 25 mm. Automatický režim pak řídí výškově nastavitelný plovákový spínač, který zapíná a vypíná přístroj podle úrovně hladiny. K zařízení lze také snadno připojit 1 1/4" hadici pro odvod vody.

Spolehlivé ponorné čerpadlo SP 6 Flat Inox značky Kärcher za hodinu odčerpá až 14 000 l vody. Zvládá provoz v čisté i lehce znečištěné vodě (nečistoty max. do 5 mm), proto se skvěle hodí pro odčerpávání bazénů či drenážních šachet. A poradí si i s vytopeným sklepem. K čerpadlu snadno připojíte hadice o průměru 1", 1 1/4" nebo 1 1/2" pouhým nacvaknutím. Zařízení chrání před ucpáním kvalitní předfiltr z nerez oceli, který je součástí dodávky. Dlouhou životnost přístroje garantuje nerezový plášť a prvotřídní keramické těsnění, které se využívá především v profesionálním odvětví. K čerpadlu navíc zdarma nabízíme prodlouženou záruku 5 let – stačí si přístroj zaregistrovat na našem webu. Čerpadlo nabízí manuální a automatický režim – mód snadno změníte pootočením spínače. V automatickém režimu řídí chod zařízení precizní hladinový snímač s plynule nastavitelným senzorem. V manuálním režimu může být čerpadlo nastaveno na trvalý provoz. Díky sklopným nožičkám sepne už při 7 mm vody a sníží její hladinu až na 1 mm – efekt čerstvě vytřené podlahy. Zbytkovou vodu stačí jen setřít mopem do sucha.

S průtokem až 11.000 litrů za hodinu není pro ponorné čerpadlo SP 11.000 Dirt žádný problém rychle odčerpat vodu z vodních nádrží a zahradních jezírek. Spolehlivě odčerpá čistou i špinavou vodu obsahující částice nečistot až do průměru 20 mm. Volitelně je k dispozici také předfiltr pro ochranu oběžného kola čerpadla v případě ještě větších částic nečistot. Ponorné čerpadlo na špinavou vodu je také vybaveno plovákovým spínačem, který čerpadlo zapíná a vypíná v závislosti na hladině vody, čímž také zabraňuje chodu nasucho. Plovákový spínač lze upevnit tak, aby bylo možné čerpadlo používat i při nízké hladině vody až do hloubky zbytkové vody 25 mm. Další doplňky: Robustní těsnění s kluzným kroužkem pro extra dlouhou životnost, možné prodloužení záruky na pět let a připojovací závit Quick Connect pro rychlé připojení hadic 1", 1 1/4" a 1 1/2".