Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kvalitní čerpadlo SP 1 Dirt o průtoku 5 500 l/h je ideální volbou pro nenáročné zákazníky. Hodí se k odčerpávání vody ze zahradních sudů i okrasných jezírek. Jedním pohybem snadno k němu připojíte také 1 1/4" hadici pro odvod vody. Čerpadlo si poradí i se znečištěnou vodou s částicemi do velikosti 20 mm. K výrobku je možné dokoupit také předfiltr pro ochranu čerpadla před většími nečistotami či větvemi. Dlouhou životnost přístroje zaručuje také kvalitní keramické těsnění, které se využívá v profesionálním odvětví. Při registraci zařízení na našem webu vám navíc zdarma prodloužíme záruku na 5 let. Čerpadlo nabízí režim manuálního a automatického provozu. V automatickém režimu řídí chod přístroje plovákový spínač, který reaguje na aktuální výšku vodní hladiny. Tím také chrání čerpadlo před chodem na sucho. A díky možnosti připojení plovákového spínače lze čerpadlo provozovat i při nízké hladině vody až do zbytkové hladiny 25 milimetrů.

Kvalitní ponorné čerpadlo SP 2 Flat s průtokem 6000l/h se hodí k odsávání vody z bazénů či zatopených sklepů. Poradí si i s lehce znečištěnou vodou s částicemi menšími než 5 mm. Model SP 2 disponuje funkci plošného sání, která zajistí efekt dosucha vytřené podlahy (čerpadlo sníží úroveň hladiny až na 1 mm). K aktivaci funkce postačí sklopit nožky přístroje a čerpadlo spustí již od 7 mm hladiny vody. Čerpadlo nabízí také automatický režim, při němž řídí chod přístroje plovákový spínač. Ten zapíná a vypíná zařízení v závislosti na výšce hladiny vody a chrání jej také před provozem nasucho. Přístroj navíc snadno připojíte k 1 1/4" hadic pouhým nacvaknutím, která zajistí odvod tekutiny. Prvotřídní keramické těsnění, které se běžně používá v profesionálním odvětví, zaručuje dlouhou životnost přístroje. K čerpadlu navíc nabízíme prodlouženou záruku až 5 let – pro její získání si stačí zařízení zdarma zaregistrovat na našem webu.

Spolehlivé ponorné čerpadlo SP 3 o průtoku 7 000 l/h zajistí rychlé odčerpání vody z okrasných jezírek i sudů s dešťovou vodou. Snadno k němu připojíte také 1 1/4" hadici, a to pouhým zacvaknutím. Zařízení zvládá i provoz ve špinavé vodě s nečistotami o velikosti do 20 mm. Pro čerpání silně znečištěné vody doporučujeme přikoupit předfiltr, který přístroj ochrání před ucpáním větvemi a dalším odpadem. Životnost zařízení prodlužuje rovněž prvotřídní keramické těsnění. Za kvalitou výrobku si stojíme – proto vám po registraci přístroje zdarma prodloužíme záruku na 5 let. Čerpadlo nabízí manuální i automatický režim. Při automatickém provozu řídí chod přístroje plovákový spínač, který zapíná a vypíná zařízení v závislosti na výšce hladiny. Tím chrání čerpadlo před chodem na sucho. A díky možnosti připojení plovákového spínače lze čerpadlo provozovat i při nízké hladině vody až do zbytkové hladiny 25 milimetrů.

Praktické ponorné čerpadlo SP 5 Dirt se nezalekne ani špinavé vody. Hravě si poradí s vodou zanesenou odpadem do velikosti 20 mm. Pro sání silněji znečištěné vody doporučujeme přikoupit předfiltr, který ochrání přístroj před ucpáním. Zařízení za hodinu přečerpá až 9 500 l vody, proto se hodí k odsávání větších nádrží či zatopených prostor. Dlouhou životnost čerpadla zaručuje prvotřídní keramické těsnění. K přístroji také zdarma nabízíme prodlouženou záruku 5 let – stačí si jej po koupi zaregistrovat. Zařízení nabízí dva režimy provozu. V manuálním režimu zvládne čerpadlo snížit hladinu vody až na 25 mm. Automatický režim pak řídí výškově nastavitelný plovákový spínač, který zapíná a vypíná přístroj podle úrovně hladiny. K zařízení lze také snadno připojit 1 1/4" hadici pro odvod vody.

SP 7 Dirt je nejvýkonnější kalové čerpadlo značky Kärcher. Za hodinu přečerpá až 15 500 l vody – skvěle se tak hodí pro odsávání velkých nádrží, rozměrných jezírek či stavebních jam (do objemu 100 m³). K zařízení snadno připojíte také hadici o průměru 1", 1 1/4" nebo 1 1/2" pro rychlý odvod tekutiny. Čerpadlo si poradí i se znečištěnou vodou s částečkami do velikosti 30 mm. Před ucpáním větším odpadem jej chrání integrovaný nerezový předfiltr, který nasadíte jediným pohybem. Dlouhou životnost přístroje garantuje také kvalitní keramické těsnění. K čerpadlu navíc poskytujeme prodlouženou záruku 5 let – stačí si přístroj zdarma zaregistrovat na našem webu. Zařízení nabízí 2 módy provozu – manuální a automatický. V automatickém režimu řídí chod čerpadla precizní plovákový spínač, který přístroj spouští v závislosti na výšce vodní hladiny – plovák lze zafixovat do požadované výšky čerpání. V trvalém provozu zvládne čerpadlo odčerpat vodu až do 35 mm.

Spolehlivé ponorné čerpadlo SP 6 Flat Inox značky Kärcher za hodinu odčerpá až 14 000 l vody. Zvládá provoz v čisté i lehce znečištěné vodě (nečistoty max. do 5 mm), proto se skvěle hodí pro odčerpávání bazénů či drenážních šachet. A poradí si i s vytopeným sklepem. K čerpadlu snadno připojíte hadice o průměru 1", 1 1/4" nebo 1 1/2" pouhým nacvaknutím. Zařízení chrání před ucpáním kvalitní předfiltr z nerez oceli, který je součástí dodávky. Dlouhou životnost přístroje garantuje nerezový plášť a prvotřídní keramické těsnění, které se využívá především v profesionálním odvětví. K čerpadlu navíc zdarma nabízíme prodlouženou záruku 5 let – stačí si přístroj zaregistrovat na našem webu. Čerpadlo nabízí manuální a automatický režim – mód snadno změníte pootočením spínače. V automatickém režimu řídí chod zařízení precizní hladinový snímač s plynule nastavitelným senzorem. V manuálním režimu může být čerpadlo nastaveno na trvalý provoz. Díky sklopným nožičkám sepne už při 7 mm vody a sníží její hladinu až na 1 mm – efekt čerstvě vytřené podlahy. Zbytkovou vodu stačí jen setřít mopem do sucha.

Výkonné ponorné čerpadlo SP 7 Dirt Inox o průtoku 15 500 l/h hravě odčerpá i větší nádrže, okrasná jezírka – a dokonce i stavební jámy o obejmu až 100 m³. Poradí si také se znečištěnou vodou s částečkami do velikosti 30 mm. Při provozu ve špinavější vodě přístroj chrání před ucpáním integrovaný nerezový předfiltr, který nasadíte jediným pohybem. Zařízení sníží hladinu zbytkové vody až na 35 mm. Snadno k němu připojíte také 1", 1 1/4" nebo 1 1/2" hadici pro rychlý odvod tekutiny. Čerpadlo nabízí manuální a automatický režim, mezi kterými lehce přepnete pootočením spínače. V automatickém módu řídí zařízení hladinový senzor, který reguluje chod přístroje v závislosti na nastaveném výškovém senzoru. Jakmile výška vodní hladiny dosáhne pod úroveň senzoru, čerpadlo se vypne po 15 sekundách. Pokud voda opět dosáhne senzoru, čerpadlo se opět zapne. Dlouhou životnost čerpadla zaručuje nerezový plášť a prvotřídní keramické těsnění, které je známé především z profesionálního odvětví. Navíc vám na přístroj poskytneme prodlouženou záruku 5 let – stačí si jej zdarma zaregistrovat na našem webu.

Praktické čerpadlo SP 5 Dual si poradí i se znečištěnou vodou s částicemi do velikosti 20 mm, proto se hodí k odsávání vody ze sudů či okrasných jezírek. Mistrně zvládne také odčerpání bazénů a vodních rezervoárů – díky funkci plošného sání zanechá v nádrži maximálně 1 mm zbytkové hladiny vody. Mód sání jednoduše změníte přestavěním filtračního koše. Přístroj za hodinu přečerpá až 9500 l vody, takže se nezalekne ani náročnějších úkolů. K zařízení také snadno připojíte hadici o průměru 1 1/4" pro rychlé odvedení tekutiny pouhým nacvaknutím. Čerpadlo nabízí manuální a automatický režim provozu. V automatickém režimu řídí chod přístroje výškově nastavitelný plovákový spínač, který reguluje provoz přístroje v závislosti na výšce hladiny vody. Součástí čerpadla je kvalitní keramické těsnění, které zajišťuje dlouhou životnost přístroje. Zákazníkům navíc zdarma garantujeme prodlouženou záruku 5 let – stačí si zařízení zaregistrovat na našem webu.