Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Souprava karosářských samořezných šroubů a pružných matic, 170 kusů v plastové krabičce – ASTA A-TC017Speciální spotřební materiál, určený pro opravy karosérií aut a motorek. Používá se např. pro přimontování utržených – ulomených nárazníků, kapotáže apod.Dodáváno v plastové kazetě s přihrádkami – jednotlivé druhy zůstávají oddělené a nepomíchají se. Krabičku lze navíc po spotřebování původního obsahu používat dále. Sada obsahuje:Šrouby (vyrobeny ze železa):- 3x8 mm – 40 ks- 4x16 mm – 20 ks- 5x12 mm – 15 ks- 6x20 mm – 10 ksMatice (vyrobeny z manganové oceli):- 3 mm – 20 ks- 4 mm – 20 ks- 4 mm – 20 ks- 5 mm – 15 ks- 6 mm – 10 ks

Souprava karosářských samořezných šroubů a pružných matic GEKO G02923Speciální spotřební materiál pro opravy karosérií aut a motorek (např. přimontování utržených nárazníků, kapotáže apod.).Sada obsahuje:40x šroub M3 x 8 mm20x šroub M4 x 16 mm15x šroub M5 x 12 mm10x šroub M6 x 20 mm20x podložka M3 14x8mm20x podložka M3 18 x 11 mm20x podložka M4 16 x 11 mm20x podložka M5 20 x 12.5 mm20x podložka M6 22 x 12.5 mmDodáváno v plastové krabičce.

Samořezné šrouby do plechu „samořezky“, profil TORX (hvězda), rozměr 3,5x13 mm, černěný povrch, balení 100 kusů – DresselhausMateriál: nerezová ocel A2Vybaveno tzv. límcem pro lepší dosednutí na místo.Velikost udávána jako průměr x délka závitové části v milimetrech.Ideální spojovací materiál pro autoservis, dílnu, ale i domácnost a další místa.

Samořezné šrouby do plechu „samořezky“, profil TORX (hvězda), rozměr 3,9x16 mm, černěný povrch, balení 100 kusů – DresselhausMateriál: nerezová ocel A2Vybaveno tzv. límcem pro lepší dosednutí na místo.Velikost udávána jako průměr x délka závitové části v milimetrech.Ideální spojovací materiál pro autoservis, dílnu, ale i domácnost a další místa.

Samořezné šrouby do plechu „samořezky“, profil TORX (hvězda), rozměr 4,2x13 mm, černěný povrch, balení 100 kusů – DresselhausMateriál: nerezová ocel A2Vybaveno tzv. límcem pro lepší dosednutí na místo.Velikost udávána jako průměr x délka závitové části v milimetrech.Ideální spojovací materiál pro autoservis, dílnu, ale i domácnost a další místa.

Samořezné šrouby do plechu „samořezky“, profil TORX (hvězda), rozměr 4,8x25 mm, černěný povrch, balení 100 kusů – DresselhausMateriál: nerezová ocel A2Vybaveno tzv. límcem pro lepší dosednutí na místo.Velikost udávána jako průměr x délka závitové části v milimetrech.Ideální spojovací materiál pro autoservis, dílnu, ale i domácnost a další místa.

Samořezné šrouby do plechu „samořezky“, profil TORX (hvězda), černěný povrch, balení 100 kusů  – DresselhausMateriál: nerezová ocel A2K dispozici různé velikosti: vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje!Hlava šroubku je vždy vybavena tzv. límcem - dobře dosedne na místo.Velikost je vždy udávána jako průměr x délka závitové části v milimetrech.Ideální spojovací materiál pro autoservis, dílnu, ale i domácnost a další místa.

Pružné plechové matky (tzv. U-matice), pod samořezné šrouby do plechu, pozink, sada 100 kusů – DresselhausRozměry: 4,2x20x11 mmSpeciální druh matic, určený pro podložení samořezek do plechu (využití např. při opravách karosérií aut či motorek apod.).Galvanicky pozinkováno.Rozměry jsou udávány jako průměr otvoru x délka x šířka v milimetrech.

Pružné plechové matky (tzv. U-matice), pod samořezné šrouby do plechu, pozink, sada 100 kusů – DresselhausRozměry: 6,5x25,5x16,0 mmSpeciální druh matic, určený pro podložení samořezek do plechu (využití např. při opravách karosérií aut či motorek apod.).Galvanicky pozinkováno.Rozměry jsou udávány jako průměr otvoru x délka x šířka v milimetrech.

Pružné plechové matky (tzv. U-matice), pod samořezné šrouby do plechu, pozink, jednotné balení 100 kusů – DresselhausSpeciální druh matic, určený pro podložení samořezek do plechu (využití např. při opravách karosérií aut či motorek apod.).Galvanicky pozinkováno.Rozměry jsou udávány jako průměr otvoru x délka x šířka v milimetrech. Dodáváno ve dvou variantách – otevřené a uzavřené (vždy uváděno u konkrétního produktu).