Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Jedná se o kvalitní výrobek v masivním, precizním zpracování, se silnou podložkou (adaptérem), na kterou se montují dekorační lišty i s možností ukončovací lišty.
Jednotlivé prvky systému dekoračních panelů jsou vyrobené z MDF a jsou v délce 2750 mm, avšak každý prvek má výrobní délku 2800 mm. Na každé straně je 25 mm okraj pro individuální ořez před instalací jako rezerva pro případ poškození dopravou.Dekorační panely (dekorační stěny) se upevňují na zeď jako designový prvek. Jedná se o svislé dekorační lišty, které tvoři 3D vzhled stěny a zároveň zlepšují akustiku místnosti. Instalace je možná několika způsoby - dekorační panel může být připevněn na zeď pomocí montážní lišty a adaptérů, nebo pouze pomocí montážní lišty. Dekorační panely jsou k dispozici v dekorech řady PREMIUM a ST CPL. Montážní lišty a dekorační lišty lze zkombinovat v různých dekorech, čímž docílíte výrazného vzhledu interiéru.
  • Adaptér délka, 2750 mm - množství v balení: 1 kus.
  • Ukončovací lišta, délka 2750 mm - množství v balení: 1 kus.
  • Dekorativní lišta + Montážní lišta, délka 2750 mm - množství v balení 3 sady.
    Dekorační lišty lze montovat přímo na stěnu bez Adaptéru.

Jednoduchý typ dekoračních panelů s tenkou podložkou (dekoračním panelem) s již nainstalovanými dekoračními lištami. Zde je výhodou jednoduchá montáž oproti menšímu výběru dekorů.
Dekorační lišty (panely, lamely) se montují na stěnu jako dekorativní prvek, což dodatečně výrazně zlepšuje akustiku místnosti.
Lamely vnesou do interiéru hřejivou atmosféru domácího interiéru. Díky podložce, na které jsou umístěny nástěnné lišty, zakryjete stávající stěnu.
Výrobek se skládá z panelu vyrobeného z lakované desky HDF a 3 kusů dekorační lišty trvale připevněné k panelu, což značně usnadňuje instalaci.
Dřevěné lamely jsou laminované ze třech stran!Díky tomu, že jsou nástěnné lamely ze 3 stran laminované, snadno vytvoříte prolamovanou dělicí stěnu! Díky laminaci jsou lamely odolnější proti poškození a vlhkosti.
Dekorativní panely v podobě vertikálních lamel jsou absolutním hitem v interiérovém designu a veřejných prostorech. Stěnové lišty jsou vyrobeny z MDF+ desky v bezespárovém systému v povrchu připomínající dřevo. Díky své struktuře působí lehce a elegantně.
Dřevěné MDF lamely nabízené naším obchodem dokonale zapadají do současných trendů dekorativního aranžování. Navíc se vyznačují dobrými tepelně izolačními a akustickými vlastnostmi. Velkou výhodou našich dekoračních lamel je jejich jednoduchá montáž.
JAK PANELY INSTALOVAT?Dřevěné lamely na HDF desce - snadná montáž:
Panely a lišty nařežte na délku, která vám vyhovuje.
Přebytek desky lze snadno odříznout tapetářským nožem.
Na zadní stranu panelů naneste montážní lepidlo ve tvaru písmene "S" nebo bodově a poté panel přilepte na stěnu. Podrobnosti o montáži, viz montážní návod.