Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vysoce pevná černá páska izolačka 3M Scotchflex™ Tie-Wrap má na jedné straně očka, na druhé háčky - fixuje se převinutím přes sebe. Je určena pro svazování kabelů, hadic, trubic, zahradnictví apod. Je vhodná i do venkovního prostředí. Použití: z role ustřihnete požadovanou délku pásku (s krátkým přesahem), kterým pak snadno vytvoříte svazek. Rozebrání svazku je velmi snadné a pásek můžete znovu použít.

Elektrotechnická páska Scotch 700 je kvalitní, izolačka z PVC pro všeobecné účely. Má vynikající odolnost proti oděru, vlhkosti, zásadám, kyselinám a proměnným povětrnostním podmínkám (včetně slunečního světla). Je to páska z polyvinylchloridu (PVC), která má vysokou dielektrickou pevnost, je přizpůsobivá a poskytuje velmi dobrou mechanickou obranu s minimální objemovou hmotností. Základní elektrická izolace pro všechny vodiče a kabelové spojky a opravy.Svazování vodičů a kabelů. Pro vnitřní a venkovní aplikace při teplotách od -10°C do +80°C.

Teflonová těsnící páska 12 mm x 12 m x 0,075 mm, kvalitní páska vhodná pro těsnění všech plastových závitů Použití: Pro těsnění všech plastových závitů ventilů, postřikovačů a dalších armatur, kde se nepoužívají O-kroužky.

Značkový velmi kvalitní těsnící provázek LOCTITE pro těsnění závitů, 50 m (až 130 1/2"závitů) Použití: Pro těsnění všech plastových i mosazných závitů. V nabídce jsou provázky v délce 50 m (až 130 1/2" závitů). Ve srovnání s teflonovou páskou je výhodou možnost pootočení spojů zpět bez ukapávání vody.

Kabely a konektory > Kabelové příslušenství a konektory > Izolační pásky, folie, štítky

Izolační páska izolačka, se používá k izolaci mnoha druhů kabelů nebo žil uvnitř kabelu, které bývají barevně odlišeny. Z tohoto důvodu jsou také barevně odlišeny jednotlivé izolační pásky.

Pásky stahovací NEREZ, 150x4,6mm, 50ks

Pásky stahovací NEREZ, 250x4,6mm, 50ks

Pásky stahovací NEREZ, 350x4,6mm, 50ksHlavní přednosti:Vhodné do náročného prostředí, kde je potřeba zvýšené odolnosti vůči vysokým teplotám, korozi, agresivním chemickým látkám atd.  Technické parametry:rozměry: 350x4,6mmobsah balení: 50ksnormy: CEodolnost v tahu: 56kgteplotní rozsah použitelnosti: -60-300°Cprůměr smyčky: 3-90mm

Pásky stahovací NEREZ, 450x7,9mm, 50ksHlavní přednosti:Vhodné do náročného prostředí, kde je potřeba zvýšené odolnosti vůči vysokým teplotám, korozi, agresivním chemickým látkám atd.  Technické parametry:rozměry: 450x7,9mmobsah balení: 50ksmateriál: NEREZ  normy: CEodolnost v tahu: 114kgteplotní rozsah použitelnosti: -60-300°Cprůměr smyčky: 4-110mm