Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tento originální rohový regál FONG najde uplatnění v každé místnosti jako třeba v koupelně, jídelně, předsíni či dětském pokoji. Na jeho výrobu byla použita MDF v bílém provedení a lakovaný bambus v přírodním odstínu. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě tří polic.Barva:bílá / přírodní bambusMateriál:lakovaný bambus / MDFRozměry:šířka: 23 cmhloubka: 23 cmvýška: 77 cm
Hmotnost:3 kgDodáváno v demontu.,Tento originální rohový regál FONG najde uplatnění v každé místnosti jako třeba v koupelně, jídelně, předsíni či dětském pokoji. Na jeho výrobu byla použita MDF v bílém provedení a lakovaný bambus v přírodním odstínu. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě tří polic.Barva:bílá / přírodní bambusMateriál:lakovaný bambus / MDFRozměry:šířka: 23 cmhloubka: 23 cmvýška: 77 cm
Hmotnost:3 kgDodáváno v demontu.

Nakupte Blomus Nástěnný držák na víno Cioso už za 2350 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Blomus Regál na 12 lahví Pilare už za 2489 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Blomus Regál na 9 lahví Pilare už za 2350 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stojan na víno 12 lahví Blomus PILARE - černý už za 2489 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stojan na víno 9 lahví Blomus PILARE - černý už za 2350 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stojan na víno Umbra VINOLA - přírodní už za 1375 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Stojan na víno na 12 lahví Blomus PILARE - krémový už za 2489 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stojan na víno na 9 lahví Blomus PILARE - krémový už za 2350 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.