Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Oxalis Dlouhý život 50 g 108 CZK  -28% 
Třapatka přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu. Heřmánek přispívá k duševnímu zdraví. Oves přispívá k detoxikaci. Levandule přispívá k relaxaci - spánku.

Matcha tea BIO Premium Japan je díky svým životadárným účinkům na lidské tělo nejcennější formou zeleného čaje .

Dárková sada pyramidek. Vánoční figurky na stromeček obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Čaje jsou zabaleny v praktický pyramidkách, které se dají zavěsit na vánoční stromeček.

Porcovaný aromatizovaný bylinný čaj.Návod k přípravě: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 100°C, louhovat 3-5 minut.Složení: moringa, zázvor, přírodní aroma (zázvor).Doba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obale.Skladování: Skladujte v suchu.Dodavatel: Mix-Tee s.r.o.

Čaj dokáže zahřát jak tělo, tak smysly a orientální řada vzdává hold právě jeho schopnosti navodit uvolnění a pohodu. Orient Caramel Dream snoubí kvalitní černý čaj plné chuti se sladkou chutí karamelu.Složení: černý čaj, přírodní aroma karamelu.Návod k přípravě: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 100°C, louhovat 3-5 minut.Doba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obalu.Skladování: Skladujte v suchu a temnu.Dodavatel: Mix-Tee s.r.o.

Čaj dokáže zahřát jak tělo, tak smysly a orientální řada vzdává hold právě jeho schopnosti navodit uvolnění a pohodu. Osvěžující zelený čaj Young Hyson Maroccan Mint s lahodnou mátou. Dodá energii po celý den a pročistí chuťovou paletu před každým chodem. Zelený čaj aromatizovaný s ochucujícími částmi rostlin (kousky ovoce), sypaný.Složení: zelený čaj Young Hyson, máta 7 %, aroma marocké máty.Návod k přípravě: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 80°C, louhovat 2-3 minut.Doba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obalu.Skladování: Skladujte v suchu a temnu.Dodavatel: Mix-Tee s.r.o.

BIO Černý čaj Naturalis je speciální odrůda čaje " Rwanda OP RUKERI ", který se vyskytuje v Jižní Africe. Jedná se o jedinečnou odrůdu čaje , která vyniká svou vůní, chutí i kvalitou. Černý čaj je nejznámější a nejoblíbenější druh čaje. Kvůli obsahu kofeinu je velmi oblíbenou a zdravější alternativou ranní kávy.

Zlatý doušek - Cordyceps je rozpustný kávovinový nápoj s houbou Cordyceps (až 5 %) . Jedná se o tradiční bezkofeinovou náhradu kávy nebo čaje.

Aby tento významný den získal ještě více na důležitosti, přináší tento čaj ceremonii do narozeninové snídaně. Osvěžující a jemná chuť lipového květu, bezu černého a listu ostružiny dostane oslavence do sváteční nálady po celý zbytek dne.Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat.Složení: ostružina list bio, lípa květ bio, černý bez květ bio, máta okrouhlolistá bio, verbena citronová bio, šalvěj bio, slunečnice okvětní plátky bio, chrpa květ bioDoba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obale.Skladování: Skladujte v suchu.Dodavatel: Sonnentor s.r.o.

Z kopřivy se dá připravit lahodný čaj, který se velmi dobře hodí k jarnímu období a díky svým pročišťujícím účinkům může být použit k vnitřní očistě. Kopřiva je žahavý porost a daří se jí v půdách bohatých na živiny. Dorůstá až do výšky jednoho metru. Na listech a stoncích se nacházejí žahavá vlákna, jejichž špičky se při doteku ulomí a způsobí na kůži svědivé a pálivé vyrážky.Návod k přípravě: čajovou lžičku na šálek (cca 200 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat. Složení: kopřivaDoba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obale.Skladování: Skladujte v suchu.Dodavatel: Sonnentor s.r.o.