Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zlatý doušek - Cordyceps je rozpustný kávovinový nápoj s houbou Cordyceps (až 5 %) . Jedná se o tradiční bezkofeinovou náhradu kávy nebo čaje.

BIO Zelený čaj Naturalis je speciální odrůda čaje " china sencha organic ". Díky své jemné chuti a příjemnému aroma patří k zákaznicky nejoblíbenějším jednodruhovým čajům.

BIO Bylinný čaj Naturalis (Prostě krásná) obsahuje řadu bylin, které se používaly a stále používají v tradiční medicíně ájurvéda. Směs "prostě krásná" byla vyvinuta speciálně pro ženy, které o sebe rády pečují a chtějí se udržovat v dobré kondici.

Základ BIO Vanilkového čaje Naturalis je čaj rooibos , který roste zejména v západním Kapsku (v Jižní Africe). Speciální přírodní vanilkové aroma dodává čaji nový rozměr chuti, kteří ocení zejména ti, kdo mají rádi výraznější a zároveň jemné vůně i chutě.

BABIO biočaj pro maminky je čaj pro kojící maminky v biokvalitě .

Matcha tea BIO Premium Japan je díky svým životadárným účinkům na lidské tělo nejcennější formou zeleného čaje .

Čaj Kurkuma, zázvor a citrónová tráva v bio kvalitě vás překvapí výraznou zemitou chutí, která je přirozeně bez teinu . Díky zázvoru vás čaj povzbudí a dodá energii.

Porcovaný bylinný čaj ochucený, aromatizovaný.Složení: rooibos, jablko do 2 %, ibišek do 2 %, šípek do 2 %, pomerančová kůra do 2 % s příchutí meruňky a broskveNávod k přípravě: 1 sáček na 250ml šálek, zalít vodou 100°C, louhovat 3-5 minut.Doba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obale.Skladování: Skladujte v suchu.Dodavatel: Mix-Tee s.r.o.

Porcovaný bylinný čaj.Návod k přípravě: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 100°C, louhovat 3-5 minut.Složení: zelený čaj, šípek, kari list, skořice a česnek.Doba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obale.Skladování: Skladujte v suchu.Dodavatel: Mix-Tee s.r.o.

Porcovaný bylinný čaj.Návod k přípravě: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 100°C, louhovat 3-5 minut.Složení: koriandr, máta peprná, citronová tráva, jalovcové bobule, zázvor, kurkuma, kardamom a černý pepř.Doba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obale.Skladování: Skladujte v suchu.Dodavatel: Mix-Tee s.r.o.