Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Xgimi D183S Stojan 1791 CZK  5% 
Stylový stojan využijete pro stabilní uchycení projektorů XGIMI H2/H1/Z6/Z4/CC a dalších zařízení s možností uchycení na stativový závit. Samotný stojan XGIMI X-Desktop Pro je velice robustní a díky podstavci se můžete spolehnout na jeho stabilitu. Kulovou hlavu stojanu lze bez problémů naklopit o 12°.

Kloub stojanu XGIMI umožní naklopení projektoru
Kruhová základna zajistí dostatečnou stabilitu
Stojan je vhodný pro umístění na stůl
Využívá standardní dvojitý 1/4palcový závit
Do stojanu XGIMI X-Desktop Pro snadno uchytíte většinu zařízení

Barva: Stříbrná
Kompatibilní s: Projektor
Země původu: Čína
Materiál: Ocel
Balení obsahuje: Manuál
Typ: Stojan

Inovativní, odolný a patentovaný design – dvojité trojúhelníkové nohy zajišťují vyvážené a stabilní rozložení hmotnosti. Dvojitá stabilita stojanu pro různé potřeby nosnosti. Funguje jako stolní nebo podlahový stojan a zcela se otevře a roztáhne jedním potažením. Dlouhotrvající pevnost v elegantním designu, složená délka 34cm, díky čemuž je skladování a přeprava pohodlnější. 360° otáčení pro snadné panoramatické snímání a 45° úhel sklonu pro nastavení více pohledů. Maximální nosnost 5kg (s podporou), maximální délka 795mm.
Barva: Černá
Kompatibilní s: Projektor
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Manuál
Typ: Stojan
Materiál: Hliníková slitina

Prezentujte dokumenty (pouze ze zařízení se systémem iOS), obrázky a videa uložená ve vašem mobilním zařízení nebo notebooku bezdrátově na svém projektoru v rozlišení 4K UHD. Zrcadlite přesně to, co máte na svém notebooku nebo Macu, přímo na velké obrazovce. Ideální pro sdílení prezentací přímo z počítače, čímž se eliminují problémy a dodatečné náklady spojené s instalací dlouhých kabelů. Prohlížejte si fotografie uložené v zařízení přímo na projektoru nebo je promítejte bezdrátově. Ideální pro sdílení záběrů z dovolené s rodinou a přáteli. Streamujte video soubory uložené v zařízení přímo do projektoru nebo na displej bezdrátově. Přeměňte své mobilní zařízení na vizualizér. Okamžitě streamujte živé snímky z kamery do projektoru nebo displeje ze svého mobilního zařízení. Připojte dongle přímo k portu HDMI a napájejte zařízení přes napájecí port USB-A na projektoru nebo zobrazovacím zařízení. Nebo použijte externí USB napájecí adaptér.
Provoz na baterie: Ne
Bluetooth: Ne
Barva: Černá
Země původu: Čína
Vstupy: Micro USB
Výstupy: HDMI
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: HDMI Cable
Balení obsahuje: USB kabel
Typ: Příslušenství
WiFi: Ano
Kompatibilní s: iOS
Kompatibilní s: macOS
Kompatibilní s: Android
Kompatibilní s: Windows
Vhodné pro: Optoma Projector

Náhradní lampa pro model Strobe SP-1500 DMX MKII, Strobe 1500 analog SP-1500A, Strobe SP-1500 DMX.
Typ: Stroboscope
Země původu: Čína
Typ: Light

Stropní držák XGIMI slouží k upevnění projektoru v místnosti. Projektor lze upevnit v délce 36,5cm od stropu a lze jej naklánět v úhlu 35° do obou stran. Držák XGIMI unese projektor o hmotnosti až 8kg a díky duté hliníkové konstrukci můžete vnitřkem držáku vést potřebnou kabeláž.

Držák XGIMI slouží k upevnění projektoru ke stropu
Projektor lze naklánět o 35°
Nosnost XGIMI držáku dosahuje 8kg
Dutá konstrukce umožňuje nenápadné vedení kabelů

Barva: Stříbrná
Kompatibilní s: Projektor
Země původu: Čína
Materiál: Hliník
Balení obsahuje: Manuál
Typ: Držák