Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Atomos AtomX Sync ROW 7890 CZK  -1% 
Bezdrátová synchronizace časového kódu pomocí Bluetooth mezi fotoaparáty, zvukovými záznamovými, smartphony a dalšími podporovanými zařízeními pomocí bezdrátové synchronizace časového kódu UltraSYNC BLUE od společnosti Atomos. UltraSYNC BLUE je kompaktní jednotka, která poskytuje synchronizaci časového kódu a dokáže spárovat každý zdroj s Atomos AtomX SYNC pro prohlížení na monitoru Ninja V. Je vybaven jasným OLED displejem pro časový kód a informace o stavu.
BLUE poskytuje přesný časový rámec až pro šest kompatibilních zařízení Bluetooth až do vzdálenosti 32,8 'a automaticky detekuje a spáruje s podporovanými zařízeními. BLUE může také rozšířit rozsah synchronizace pomocí RF signálů a může se párovat s několika zařízeními BLUE, AtomX SYNC nebo jinými synchronizačními zařízeními s časovým kódem na dlouhý dosah až 656 '. Po synchronizaci BLUE se zařízením je do zaznamenaných souborů vložen časový kód, který lze rozpoznat pomocí standardního softwaru a NLE (nelineární editory).
Součástí balení je kabel USB Type-C na nabíjení BLUE, který je vybaven vestavěnou LiPo baterií s kapacitou 800 mAh, která vydrží přibližně 20 hodin.
Země původu : Čína
Varianta : Sync Blue Bundle
Kompatibilní s : Atomos Ninja V

Xgimi F063S Stojan 2390 CZK  -4% 
Stylový černý stojan využijete pro stabilní uchycení projektorů XGIMI Horizon / H2 / Halo, MoGo / Z4 a dalších s možností uchycení na stativový závit. Hlavici stojanu můžete naklopit až o 90° anebo ji otočit v rozsahu 360°. Díky své konstrukci a kvalitním materiálům se jedná o velmi stabilní oporu pro váš projektor. Designové provedení stojanu na podlahu XGIMI vkusně doplní jakýkoliv interiér. Stabilitu stojanu zaručuje podstavec s 30centimetrovým průměrem.

Nastavitelná výška stojanu ve dvou úrovních: 490 mm a 890 mm
Polohovatelná konzole na připevnění projektoru
Podstavec disponuje měkkou silikonovou rohoží proti posunu
Stojan na podlahu pro projektory lze umístit kamkoliv budete chtít
Součástí je klip pro přichycení kabelů projektoru k noze stojanu

Typ : Stojan
Barva : Černá
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Manuál
Kompatibilní s : Projektor

Slider je důležitou součástí makrografie, kdy se snímek zachycuje z veliké blízkosti. Makro kolejnicový slider vám poskytuje dodatečné upravení pozice po stabilizaci vaší kamery. S jeho jednoduchým ovládáním tak můžete snadno doopravit pozici pohledu kamery.Slider obsahuje dvě kolejnice pro pohyb do stran ale i dopředu a dozadu pro případné přiblížení.
Plynulý pohyb slideru na kolejnicích vám tak zaručuje, že budete moct nastavit pozici kamery přesně tak, jak potřebujete. Po nastavení pozice se kolejnice upevní na místě, díky čemuž se nemusíte bát, že by se slider jakkoli dále pohnul.
Vyroben z kvalitního hliníkového materiálu s 1/4" šrouby je slider kompatibilní s většinou digitálních a filmových SLR kamer. Slider má 2 standardní 1/4" závitové díry na spodní straně pro instalaci na stativy, trojnožky, stabilizátory a pod.

upravení pozice do čtyř směrů
plynulý pohyb
hliníkový materiál
kompatibilní s většinou digitálních a filmových SLR kamer
instalace doplňků a kamer pomocí 1/4" závitu
černá barva

Kompatibilní s : Kamera
Typ : Kolejnicový slider
Montážní Body : Bottom 1/4" Thread
Materiál : Aluminum
Země původu : Čína

Připevněte svůj monitor pomocí držáku na monitor AtomX 5″ / 7″. Držák je kompatibilní se sériemi Atomos Shinobi, Ninja V/V+, Ninja Flame a Inferno. Je vybaven rychloupínací deskou, jakož i funkcí otáčení o 360° a naklonění o 180°. ISO518- Standardní montáž na patku příslušenství.Tento držák monitoru není kompatibilní s Atomos Shogun 7.
Kompatibilita : Atomos
Uchycení : 1/4"

Prezentujte dokumenty (pouze ze zařízení se systémem iOS), obrázky a videa uložená ve vašem mobilním zařízení nebo notebooku bezdrátově na svém projektoru v rozlišení 4K UHD. Zrcadlite přesně to, co máte na svém notebooku nebo Macu, přímo na velké obrazovce. Ideální pro sdílení prezentací přímo z počítače, čímž se eliminují problémy a dodatečné náklady spojené s instalací dlouhých kabelů. Prohlížejte si fotografie uložené v zařízení přímo na projektoru nebo je promítejte bezdrátově. Ideální pro sdílení záběrů z dovolené s rodinou a přáteli. Streamujte video soubory uložené v zařízení přímo do projektoru nebo na displej bezdrátově. Přeměňte své mobilní zařízení na vizualizér. Okamžitě streamujte živé snímky z kamery do projektoru nebo displeje ze svého mobilního zařízení. Připojte dongle přímo k portu HDMI a napájejte zařízení přes napájecí port USB-A na projektoru nebo zobrazovacím zařízení. Nebo použijte externí USB napájecí adaptér.
Typ : Příslušenství
Kompatibilní s : Windows
Vstupy : Micro USB
Provoz na baterie : Ne
Bluetooth : Ne
Země původu : Čína
Balení obsahuje : USB kabel
Vhodné pro : Optoma Projector
Barva : Černá
Výstupy : HDMI
Balení obsahuje : Manuál
WiFi : Ano
Kompatibilní s : Android
Kompatibilní s : macOS
Balení obsahuje : HDMI Cable
Kompatibilní s : iOS

Xgimi C220B Držák 1290 CZK  -7% 
Stropní držák XGIMI slouží k upevnění projektoru v místnosti. Projektor lze upevnit v délce 36,5cm od stropu a lze jej naklánět v úhlu 35° do obou stran. Držák XGIMI unese projektor o hmotnosti až 8kg a díky duté hliníkové konstrukci můžete vnitřkem držáku vést potřebnou kabeláž.

Držák XGIMI slouží k upevnění projektoru ke stropu
Projektor lze naklánět o 35°
Nosnost XGIMI držáku dosahuje 8kg
Dutá konstrukce umožňuje nenápadné vedení kabelů

Materiál : Hliník
Balení obsahuje : Manuál
Barva : Stříbrná
Kompatibilní s : Projektor
Země původu : Čína
Typ : Držák

Tvrdé ochranné pouzdro vhodné pro digitální fotoaparát s objektivem. Dodává se s předřezanými pěnovými vložkami ve víku a hlavní přihrádce.Pevná, prachotěsná, vodotěsná (certifikace IP67)Pouzdro vyrobené z polypropylenuAutomatický kompenzační ventil tlaku vzduchuOdolává teplotám od -30°C do +80°CPogumovaná rukojeťStohovatelnéDvě oka na visící zámky
Typ : Kufr
Barva : Žlutá
Hmotnost (g) : 700.0
Šířka (mm) : 270.0
Balení obsahuje : Foam Pads
Hloubka (mm) : 215.0
Materiál : Polypropylen
Voděodolnost : Ano
Barva podle výrobce : Yellow
Výška (mm) : 105.0

Dokonalé ochranné pevné pouzdro pro profesionálního fotografa se spoustou prostoru pro vaše fotoaparáty, objektivy, blesky, baterie, paměťové karty a další příslušenství. Dodává se s předřezanými pěnovými vložkami ve víku a hlavní přihrádce.Pevná, prachotěsná, vodotěsná (certifikace IP67)Pouzdro vyrobené z polypropylenuAutomatický kompenzační ventil tlaku vzduchuOdolává teplotám od -30°C do +80°CPogumovaná rukojeťStohovatelnéDvě oka na visící zámky
Typ : Kufr
Hloubka (mm) : 365.0
Materiál : Polypropylen
Výška (mm) : 170.0
Země původu : Čína
Voděodolnost : Ano
Šířka (mm) : 470.0
Barva : Černá
Hmotnost (g) : 2900.0

Toto pevné pouzdro s teleskopickou rukojetí a kolečky s hladkým chodem nabízí mobilní ochranu pro veškeré vaše vybavení. Dodává se s vložkou s variabilními polstrovanými přepážkami.  Pevná, prachotěsná, vodotěsná (certifikace IP67)Pouzdro vyrobené z polypropylenuAutomatický kompenzační ventil tlaku vzduchuOdolává teplotám od -30°C do +80°CTeleskopická a pogumovaná rukojeťKolečka s hladkým chodemStohovatelnéDvě oka na visící zámky
Materiál : Polypropylen
Šířka (mm) : 610.0
Hloubka (mm) : 430.0
Země původu : Čína
Hmotnost (g) : 6800.0
Voděodolnost : Ano
Výška (mm) : 265.0
Barva : Černá
Typ : Kufr

Promyslet si třeba nejen koupi dronu, ale také pouzdra na dron. S prachotěsnými, voděodolnými a nárazuvzdornými pouzdry od B&W dopravíte svůj dron bezpečně na místo určení.extrémně pevné pouzdro vyrobené z polypropylenu (PP)certifikováno podle MIL-STD-810, STANAG 4280, DEF STAN 81-41 a ATA 300/UNletuschopné: automatický tlakový kompenzační ventiltrvanlivě teplotně stabilní od -30°C do +80°Cjmenovkastohovatelnédvě oka pro visící zámky (Ø 7,0 mm)pogumovaná rukojeťspeciálně vyvinuté zaskakovací zámky: pohodlné otevírání a zavírání pouzdra
Výška (mm) : 180.0
Hloubka (mm) : 325.0
Typ : Kufr
Šířka (mm) : 385.0
Země původu : Čína
Barva : Černá
Voděodolnost : Ano
Hmotnost (g) : 2680.0
Materiál : Polypropylen