Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Výsuvná obrazovka s úhlopříčkou 92" 16:9 Dodává se v elegantním bílém hliníkovém krytu čtvercového tvaru, který lze snadno namontovat na stěnu nebo strop a lze jej skrýt za vlastní kryt.Může být také použit v zasedacích místnostech, třídách nebo jiných prostorách, kde není k dispozici prázdná stěna nebo stěny nejsou rovné.Matná bílá tkanina ze skleněných vlákenVysoce kvalitní a odolný materiál obrazovky sestávající ze čtyř vrstev a jako hlavní nosnou vrstvu obsahuje špičková skleněná vlákna. Vyznačuje se vysokou odolností vůči teplotě, ohni, vlhkosti, deformaci a roztahování. Celkový materiál je také odolný vůči plísním a bez zakřivení. Vnější povrch je pokryt mikrotečkami z PVC, které pomáhají vytvářet a odrážet nejlepší možný obraz se širokým a jednotným pozorovacím úhlem 160 stupňů.Hliníkový rámPevný a robustní design, vyrobený z jediné konstrukce z extrudované hliníkové slitiny, výrazně zvyšuje strukturální integritu, díky čemuž je obrazovka pevnější a poskytuje plynulejší provoz.Neomezené polohováníJednoduše uzamkněte obrazovku v libovolné poloze. Jednoduše potáhněte obrazovku dolů a podržte ji tři sekundy a samouzamykací mechanismus se aktivuje.Certifikovaný ISF materiál obrazovkyCertifikace ISF poskytuje špičkový výkon, který vám poskytuje přesné barvy a kontrast. To znamená, že materiál obrazovky si zachová stejné vyvážení barev RGB (červená-zelená-modrá), jaké pochází z projektoru, s minimálním zkreslením. Umožní vám vychutnat si filmy přesně tak, jak to zamýšlel režisér.*Pro dosažení nejlepších výsledků bude nutné, aby byl váš projektor kalibrován ISF, abyste si mohli vychutnat co nejpřesnější reprodukci barev v závislosti na prostředí.
Typ: Roletové
Rozměr: 16:9
Montážní systém: Zeď
Šířka (cm): 203.0
Výška (cm): 114.5
Hmotnost netto (kg): 11.3
Barva: Bílá
Země původu: Čína
Úhlopříčka: 92"
Montážní systém: Střecha
Viditelná plocha ( mm ): 2030 x 1145
Šířka rámu: 50 mm
Materiál: Sklolaminát
Rám: Hliník
Barva rámu: Černá
Balení obsahuje: Manuál
Sledovací úhel: 160°

Prémiová snadno ovladatelná obrazovka s elektrickým motorem, kterou lze ovládat pomocí IR dálkového ovladače nebo automaticky pomocí 12V spouště nebo RS232. Dodává se v elegantním bílém hliníkovém krytu.Dodává se s pohyblivými "L" držáky a dá se jednoduše namontovat přímo na zeď nebo strop pro domácí i firemní použití. Má také možnost zavěšení na strop. Skvělé pro místnosti s vysokými stropy, jako jsou kostely.Vysoce kvalitní odolný materiál obrazovky sestávající ze čtyř vrstev a jako hlavní nosnou vrstvu obsahuje špičková skleněná vlákna. Vyznačuje se vysokou odolností vůči teplotě, ohni, vlhkosti, deformaci a roztahování. Celkový materiál je také odolný vůči plísním a zakřivením. Vnější povrch je pokryt mikrotečkami z PVC, které pomáhají vytvářet a odrážet nejlepší možný obraz se širokým a jednotným pozorovacím úhlem 160 stupňů. Látka je certifikována světoznámou nadací Image Science Foundation pro její vynikající vlastnosti. Pevná a robustní konstrukce, vyrobená z extrudované hliníkové slitiny, výrazně zvyšuje strukturální integritu, díky čemuž je obrazovka pevnější a poskytuje plynulejší provoz.
Rozměr: 16:9
Barva rámu: Černá
Barva: Bílá
Země původu: Čína
Hloubka (cm): 10.8
Úhlopříčka: 106"
Výška (cm): 11.3
Montážní systém: Zeď
Montážní systém: Střecha
Balení obsahuje: Dálkový ovladač
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Adaptér
Napájení: Adaptér
Typ: Elektronický
Hmotnost netto (kg): 14.2
Šířka (cm): 259.0
Šířka rámu: 55 mm
Materiál: Sklolaminát
Sledovací úhel: 160°
Rám: Hliník
Viditelná plocha ( mm ): 2340 x 1320

Lumens DC-F80 Vizualizér 8490 CZK  -15% 
Kameru můžete použít k dokumentování, nebo například jako webkameru na vyučování, prezentovat učební materiály a komunikovat se studenty prostřednictvím flexibilních kloubů a paží na kameře. DC-F80 nabízí kvalitu obrazu 4K 30 snímků za sekundu s celkovým 30-násobným přiblížením. Dokáže předvádět detailní obrázky jakýchkoliv objektů v reálném čase. Stisknutím jednoho tlačítka pořídíte, nahrajete a otočíte obrázek pomocí intuitivního dotykového panelu, který vám bez problémů poskytne dokonalou kvalitu obrazu. Software Lumens Ladibug ™ 4K je vybaven funkcemi živé anotace, masky, reflektoru a nahrávání. Umožňuje snadno zaujmout publikum. Společnost Lumens nabízí na všechny výrobky záruční servis 5 let. Poskytuje vám nejlepší záruku ve světě ProAV.
Země původu: Čína
Barva: Červená
Barva: Černá
Rozlišení: 3840 x 2160
Adaptér součástí: Ano
Balení obsahuje: USB kabel
Provoz na baterie: Ne
Hmotnost netto (kg): 1.2
Napájení: USB
Šířka (cm): 30.6
Hloubka (cm): 14.0
Výška (cm): 37.3
USB: Ano
Montážní systém: Stolík
Vstupy: USB
Vstupy: HDMI
Bluetooth: Ne
WiFi: Ne

Acer B250i 15390 CZK  -9% 
100-palcový obraz čisté krásy v rozlišení 1080p Full HD vypadá tak skutečně, že budete přísahat, že se díváte z okna. Sdílejte nápady, ať jste kdekoli s tímto kompaktním, ultrapřenosným projektorem. Diskutujte o konceptech, přehrávejte videa a motivujte ostatní, když jste na cestách. Díky Waves MaxxAudio® si posluchači dopřejí pohlcující zážitek z prostorového zvuku. Tato technologie reprodukce a vylepšení zvuku byla vyvinuta předními světovými zvukovými inženýry, aby vyřešila specifická akustická omezení moderních zařízení. Zahrnutí pasivních zářičů zvyšuje kvalitu zvuku a sílu basových úrovní. Sledujte křišťálově čistý a živý obraz z dálky při denním světle nebo ve středně velkých až velkých místnostech s jasem až 1 200 lumenů. Vychutnejte si svůj obsah kdekoli – aniž byste si museli brát další reproduktor. Nastavte tón s plným, živým zvukem z vestavěného reproduktoru Bluetooth vylepšeného o Acer TrueHarmony a zajistěte, aby vaše filmy ožily, skladby měly větší hloubku a hry byly poutavější. Osvoboďte se od spleti kabelů s jednoduchými možnostmi bezdrátové projekce a designem bezdrátového dongle. Získejte okamžitě jasné obrázky klepnutím na tlačítko. Ušetřete čas nastavování a nastavování zaostřovacích kroužků, abyste rychle získali čisté obrázky pomocí funkce automatického zaostřování. Už se nemusíte starat o výdrž baterie – nabíjejte a promítejte z telefonu současně díky portu USB Type-C. Vychutnejte si dlouhotrvající a konzistentní jas se světelným zdrojem LED, který má 5x menší pokles jasu než model s lampou.
Adaptér součástí: Ano
Rozměr: 16:9
Podsvícení: LED
Provoz na baterie: Ne
Bluetooth: Ne
Barva: Černá
Země původu: Čína
Hloubka (cm): 20.4
Kontrast: 5000:1
Výška (cm): 7.8
Světelný tok: 1200 lm
Vstupy: HDMI
Vstupy: USB (A)
Vstupy: USB-C
Vstupy: Jack 3,5 mm
Maximální úhlopříčka (inch): 100.0
Maximální projekční vzdálenost: 2,7 m
Minimální úhlopříčka (inch): 18.5
Minimální projekční vzdálenost: 0,5 m
Montážní systém: Střecha
Hlučnost (dB): 26.0
Výstupy: Jack 3,5 mm
Výstupy: USB
Balení obsahuje: Adaptér
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Dálkový ovladač
Napájení: 220V
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozlišení: 1920 x 1200
Vestavěný reproduktor: Ano
Technologie: DLP
Typ: Projektor
USB: Ano
Hmotnost netto (kg): 1.45
Šířka (cm): 20.5
WiFi: Ne

IPEVO DO-CAM Vizualizér 3490 CZK  -7% 
Přenosná 8MP USB dokumentová/webová kamera.Lehká a kompaktní kamera pro profesionální vizuální prezentace a komunikaci - snímání obrazu v reálném čase, konferenční hovor s webovou kamerou, dálkové studium, práce na dálku.Vynikající kvalita obrazu: DO-CAM je dodáván s 8MP obrazovým snímačem Sony CMOS pro výjimečný výkon při redukci šumu a reprodukci barev. Zachyťte podrobnosti svých materiálů v rozlišení Ultra HD až 3264 x 2448.2 v 1, dokumentová kamera a webová kamera: Otočením hlavy kamery DO-CAM můžete přepínat tam a zpět mezi sdílením dokumentů a komunikací „tváří v tvář“. Pomocí tlačítka převrácení budete mít vždy správnou orientaci obrazu.Protože je nejlehčí na trhu s hmotností 335g, je DO-CAM vhodný pro použití, skladování a přenášení. Všechny propojené části DO-CAM jsou plně nastavitelné, aby zachytily váš obsah v různých výškách, úhlech a polohách. Pro uložení připojeného kabelu je zabudován držák kabelu.Kompatibilita s UVC kamerou: DO-CAM je USB Plug & Play kompatibilní s MAC, PC a Chromebookem. Použitelný se softwarem Visualizer společnosti IPEVO a jakýmkoli dalším softwarem třetí strany podle vašeho výběru. Dostupné ve dvou barevných provedeních.8,0 megapixelůObjektiv s plně automatickým ostřenímUltra vysoké rozlišení až 3264 x 2448Živé snímání videa rychlostí až 30 fps (ve Full HD)
Barva: Šedá
Rozlišení: 3264 x 2448
Země původu: Čína
Hmotnost netto (kg): 0.335
Šířka (cm): 6.3
Hloubka (cm): 22.0
Výška (cm): 2.2
Bluetooth: Ne
WiFi: Ne
USB: Ano
Varianta: Standard
Výstupy: USB
Provoz na baterie: Ne
Montážní systém: Stolík
Balení obsahuje: Obal
Balení obsahuje: Elastický pásek
Napájení: USB

IPEVO VZ-X Vizualizér 8990 CZK  -11% 
VZ-X je nejuniverzálnější dokumentová kamera, která nabízí tři režimy připojení - Wi-Fi, HDMI a USB. Můžete jej použít s počítačem, zařízeními iOS / Android nebo přímo s Apple TV, televizorem, projektorem nebo monitorem.Kamera s rozlišením 8 MP v režimu WiFi a HDMI pořizuje snímky ve vysokém rozlišení (1920 x 1080) a téměř v 4K kvalitě v režimu USB (3264 x 2448). Nahrávání videa v HD (1920 x 1080 při 30 fps). Kompatibilní s počítači, zařízení iOS / Android, Apple TV, projektory, televizory nebo monitory. Připojte VZ-X bezdrátově k počítači (Mac / PC), zařízení iOS / Android (iPad / iPhone / Android Tablet / Android Phone) nebo Apple TV přes Wi-Fi a užívejte si svobodu streamování obrázků v reálném čase odkudkoli z místnosti - vše bez překážení drátů!VZ-X vám vydrží po celou dobu výuky nebo prezentace. Přeskočte potřebu počítače a streamujte obrázky v reálném čase přímo do svého televizoru, projektoru nebo monitoru pomocí připojení HDMI. Můžete jej použít s softwarem IPEVO Visualizer nebo jiným softwarem třetích stran, jako je Camtasia, OBS nebo Skype.
Země původu: Čína
Provoz na baterie: Ano
Barva: Modrá
Rozlišení: 3264 x 2448
Rozlišení: 1920 x 1080
Hmotnost netto (kg): 1.17
: Ano
WiFi: Ano
Bluetooth: Ne
USB: Ano
Montážní systém: Stolík
Doba přehrávání (hodiny): 12.0
Hloubka (cm): 11.6
Šířka (cm): 10.8
Výška (cm): 32.2
Napájení: USB a baterie
Výstupy: HDMI
Výstupy: USB

Optoma UHD35x 23990 CZK  -9% 
Ponořte se do světa Ultra HD her, živých sportovních přenosů, televizních pořadů a filmů. Bleskurychlý 4K UHD UHD35x s nízkou latencí poskytuje působivý obraz v kinematografické kvalitě, ultra nízké vstupní zpoždění 4,2 ms a vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz – ideální pro konkurenční výhodu při hraní her.Televizní a filmoví fanoušci si také mohou vychutnat vynikající barevnou hloubku, křišťálově čisté detaily a zářivý kontrast pro úžasně pohlcující zážitek.Tento stylový projektor nabitý nejnovějšími technologiemi a funkcemi se může pochlubit kompatibilitou s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a HLG, Full 3D a dvěma porty HDMI 2.0. Ideální k vychutnání si živé zábavy na velké obrazovce v jakémkoli obytném prostoru.
Adaptér součástí: Ano
Rozměr: 16:9
Podsvícení: LED
Provoz na baterie: Ne
Bluetooth: Ne
Barva: Bílá
Země původu: Čína
Hloubka (cm): 27.0
Kontrast: 1000000:1
Funkcionalita: 3D
Výška (cm): 11.8
Světelný tok: 3600 lm
Vstupy: HDMI
Životnost lampy: 15 000 h
Maximální úhlopříčka (inch): 300.0
Maximální projekční vzdálenost: 9,9 m
Minimální úhlopříčka (inch): 33.0
Minimální projekční vzdálenost: 1,21 m
Montážní systém: Stolík
Montážní systém: Střecha
Hlučnost (dB): 28.0
Výstupy: Jack 3,5 mm
Výstupy: USB
Výstupy: S/PDIF
Výstupy: RS232
Balení obsahuje: Dálkový ovladač
Balení obsahuje: Adaptér
Balení obsahuje: Manuál
Napájení: 220V
Výkon (Watt): 240.0
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozlišení: 4K
Vestavěný reproduktor: Ano
Technologie: DLP
Typ: Projektor
USB: Ano
Hmotnost netto (kg): 3.9
Šířka (cm): 31.5
WiFi: Ne

IPEVO VZ-R Vizualizér 6190 CZK  -11% 
Dokumentová kamera s dvojím režimem HDMI a USB: Přímé připojení prostřednictvím HDMI k televizoru, monitoru nebo projektoru a snadné připojení přes USB k počítači pomocí technologie plug and play. Funguje na počítačích Mac, Windows PC a Chromebooku. Je kompatibilní s různým softwarem třetích stran, jako Zoom, Skype, GoToMeeting, Microsoft Teams, nebo Google Hangouts. Slouží jako webová kamera pro videohovory. Rozlišení až 3264 x 2448 v režimu USB a až 1920 x 1080 v režimu HDMI. Maximální snímací oblast 10,6" x 18,9" (16:9) / 13,5" x 18,1" (4:3).Zvýšení výkonu: Rychlé zaostření, redukce šumu a vynikající reprodukce barev, kterou přináší obrazový snímač Sony CMOS a integrovaný systém Ambarella system-on-a-chip (SoC). LED světlo vám poskytuje další osvětlení pro zachycení materiálu ve slabě osvětlených prostředích.Použití i jako webkamera: VZ-R je kompatibilní s širokou škálou videokonferenčního softwaru třetích stran. Pomocí otočné hlavy a vícekloubového stojanu můžete zachytit různé výšky, úhly a polohy.Odolnost, přenositelnost a pohodlí: VZ-R je vybaven stojanem vyztuženým skleněnými vlákny (GVX-5H), který vám poskytuje zvýšenou odolnost a přenosnost pro každodenní použití. Dotyková integrovaná tlačítka umístěná na těle VZ-R vám umožní okamžitě upravovat obrázky v reálném čase.
Rozlišení: 3264 x 2448
Rozlišení: 1920 x 1080
Barva: Zelená
Země původu: Čína
Hmotnost netto (kg): 1.0
Šířka (cm): 7.8
Výška (cm): 29.0
Hloubka (cm): 4.0
: Ano
USB: Ano
Montážní systém: Stolík
Bluetooth: Ne
WiFi: Ne
Speciální vlastnosti: Light
Provoz na baterie: Ne
Napájení: USB
Výstupy: HDMI
Výstupy: USB

Optoma HD146X 15590 CZK  -9% 
Projektor Full HD 1080p HD146X je ideální pro sledování živých sportovních akcí, televizních programů nebo filmů kdykoliv během dne. Můžete dokonce připojit svou herní konzoli a hrát na ní hry s nízkou vstupní latencí. Tento jasný a všestranný projektor, který se pohodlně a snadno nastavuje, se také může pochlubit technologií Amazing Color, která poskytuje jasné a živé barvy.
S volitelnou taškou na přenášení například na sportovní akce, filmové večery nebo maratón her si ho můžete vzít sebou a dosáhnout tak nejlepší zážitek z velké obrazovky na jakémkoli místě s rovným povrchem.
Typ: Projektor
Země původu: Čína
Rozlišení: 1920 x 1080
Technologie: DLP
Hmotnost netto (kg): 2.8
Šířka (cm): 31.0
Hloubka (cm): 24.1
Výška (cm): 10.9
USB: Ano
Bluetooth: Ne
Minimální projekční vzdálenost: 1 m
Maximální projekční vzdálenost: 9,8 m
Minimální úhlopříčka (inch): 28.0
Maximální úhlopříčka (inch): 301.0
Montážní systém: Stolík
Montážní systém: Střecha
Rozměr: 16:9 native
Výkon (Watt): 240.0
Barva: Černá
Světelný tok: 3600 lm
Vstupy: HDMI
Výstupy: Jack 3,5 mm
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 220V
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Balení obsahuje: Manuál
Kontrast: 25000:1
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka

Optoma HD28e 18990 CZK  -10% 
Zažijte každý okamžik na velké obrazovce a ponořte se do živého sportu díky HD28e.
Pohodlný a snadno nastavitelný kompaktní projektor s vysokým jasem je ideální pro dobře osvětlené prostředí, takže si fanoušci sportu mohou vychutnat živé přenosy s rodinou nebo přáteli při zapnutém světle. Může se pochlubit úžasnou barevnou technologií a poskytuje milovníkům filmů přesnou věrnou reprodukci barev. Má také nízkou latenci vstupu - ideální pro hry, které se spoléhají na rychlé reakce.
Integrovaný reproduktor poskytuje zvuk a vstup HDMI umožňuje připojení k více zařízením, jako jsou set-top boxy, herní konzole a jiné HDMI zařízení. S volitelnou přenosnou taškou na sportovní události, filmové večery nebo maratón her si projektor můžete vzít kamkoliv, kde je rovný povrch.
Typ: Projektor
Minimální projekční vzdálenost: 1 m
Maximální projekční vzdálenost: 9,8 m
Minimální úhlopříčka (inch): 28.0
Maximální úhlopříčka (inch): 301.0
Rozlišení: 1920 x 1080
Montážní systém: Stolík
Montážní systém: Střecha
Rozměr: 16:9 native
Technologie: DLP
Světelný tok: 3800 lm
Výkon (Watt): 240.0
Funkcionalita: 3D
Země původu: Čína
Šířka (cm): 31.6
Hloubka (cm): 24.4
Výška (cm): 10.8
Vstupy: HDMI
USB: Ano
Napájení: 220V
Barva: Černá
Provoz na baterie: Ne
Výstupy: Jack 3,5 mm
Adaptér součástí: Ano
Bluetooth: Ne
Balení obsahuje: Dálkový ovladač
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Hlučnost (dB): 25.0
Kontrast: 30000:1