Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fusion MS-EL602 3835 CZK  2% 
Vodotěsné dvoupásmové reproduktory menších rozměrů MS-EL602 mají výškově nastavitelné tweetery a kompaktní soupravu koše s montážní hloubkou jen 41 mm umožňující snadnou a flexibilní instalaci. Vodotěsná konstrukce zaručuje, že reproduktory budou schopny odolávat vystavení mořskému prostředí. Mají maximální výkon 150 wattů. Jsou baleny s konzolovým drátem, montážními těsněními a montážními šrouby z nerezavějící oceli. Specifikace: Špičkový výkon - 150 W, velikost basového reproduktoru - 150 mm, Materiál kužele - polypropylen, Účinnost - 85 dB, Frekvenční odezva - 60 Hz - 22 kHz, Impedance - 4 Ohm, Typ tweeter - PEI.
Země původu : Čína

2-kanálový zesilovač určený pro použití na lodích s vysokým výkonem. Zesilovač nabízí výkon 400 W, možnost připojení dvou subwoofer reproduktorů a pár reproduktorů, nebo 4 reproduktorů (2 reproduktory paralelně pro každý kanál - 2 Ohm). Zesilovač je vybaven PCB plošnými spoji pro vysokou životnost a pozlacenými konektory pro kvalitní přenos signálu. Představuje dokonalý zesilovač pro stereo systémy na lodích.

Země původu : Čína

Čistý zvuk, čistá estetika, prvotřídnost. Navrženo pro vysoce kvalitní reprodukci zvuku s inovativní estetikou, poskytují vylepšenou akustiku v elegantním a minimalistickém designu, aby vyhovovaly nejnovějším trendům v designu lodí. Díky inteligentnímu montážnímu systému pro nenápadnou a snadnou instalaci jsou reproduktory série FM navrženy pro zapuštěnou montáž s nízkým profilem ne hrubším než 2,5 mm pro vynikající, vizuálně přitažlivý a téměř plochý povrch. Díky odolnosti proti povětrnostním vlivům IP65 a akreditaci True-Marine™ si můžete vychutnat vaše reproduktory sezónu za sezónou. Vlastnosti: Optimalizovaný reproduktor s plným rozsahem: Reproduktory série FM jsou akusticky optimalizované na výkon v námořním prostředí. Garantují odolnost a kvalitní reprodukci hudby i v nejextrémnějších podmínkách. Inovativní estetika designu: Série FM, navržena s nízkým profilem a téměř plochou instalací pro vizuálně přitažlivý povrch, doplní estetiku každé lodě. Non-Intrusive Mounting System: Série FM používá 'speaker nohy', které drží reproduktor na svém místě bez nutnosti vytváření jakýchkoliv otvorů pro šrouby. True-Marine™: Série FM, která je podrobena rozsáhlým testům na výkon v drsném mořském prostředí, má odolnost proti povětrnostním vlivům IP65 a akreditaci True-Marine. Navrženy tak, aby vyhovovaly normě ISO12216: Testováno podle mezinárodních standardů pro tlak a vodotěsnost. Série FM je navržena a vyrobena podle nejvyšších průmyslových standardů. Velikost reproduktoru 6,5 "Špičkový výkon 120 WRMS výkon 30 wattůÚčinnost (1 W / 1 M) 87 dBFrekvenční odezva 100 Hz - 18 kHzNominální impedance 4 ohmyDoporučený výkon zesilovače (RMS) 15 - 80 W / kanálTvar typu tweeterMateriál: Polypropylen s gumovým okrajemMontážní průměr 138 mm (5 - 7 / 16 ")Montážní hloubka 70 mm (2 - 3 / 4 ")Rozsah provozních teplot 0 až 50 ° C (32 až 122 ° F)Rozsah skladovacích teplot - 20 až 70 ° C (- 4 až 158 ° F)Odolnost proti vodě a prachu (krytí IP) IP65Rozměry reproduktorů: Délka x Výška x Hloubka Ø 153 mm x 67,1 mm (Ø 6 " x 2 - 5 / 8 ")
Země původu : Čína
Hloubka (mm) : 67.1
Průměr (mm) : 153.0
Barva : Bílá
Výkon : 120 W

Pečlivě vyvážený mix výjimečného mechanického designu a brilantního akustického inženýrství podporuje nový subwoofer Signature Series 3. Prvotriedne nízkofrekvenční basy, které dělají rozdíl mezi dobrým zvukovým systémem a skutečně nezapomenutelným zvukovým zážitkem.Tyto stylové subwoofery s elegantní navrhnutou klasickou mřížkou jsou podporovány s velkým průměrem kmitací cívky a 10 -palcovým polypropylénovým kuželem s vysokou pevností v tahu, který produkuje působivý vylepšený špičkový výkon 600 wattov. Prémiové nízké frekvence ještě nikdy nezneli tak dobře.
Výkon : 600 W
Barva : Bílá
Výkon RMS : 300 W
Frekvenční rozsah : 30 Hz - 2 kHz
Země původu : Čína
Průměr (mm) : 223.0
Hloubka (mm) : 133.0

Fusion MS-RA70N 10144 CZK
Mořský stereo systém značky Fusion obsahuje některé z nejnovějších námořních technologií s přidanou podporou pro Fusion-Link Lite přes ANT. Vlastnosti: A2DP audio streaming Bluetooth s dostupným dálkovým ovládáním aplikace Fusion-Link, několik zdrojů, včetně přehrávání USB MP3 a rádia AM / FM, vodotěsná čelní strana IPX7 s opticky vázaným LCD displejem, možností instalace s plochou nebo spodní montáží, 2 zónový systém , FUSION-Link NMEA 2000 připraven k připojení a ovládání z jakéhokoli podporovaného multifunkčního zařízení. Specifikace: Tuner - AM / FM s RDS (pokud je k dispozici), Tunerová oblast - USA, Australasia, Evropa a Japonsko, vícejazyčné uživatelské rozhraní - angličtina, francouzština, němčina, španělština, holandština a italština, Line Out - 1 x L + R Připojeno k zóně 1 (vyžaduje zesilování), pomocné vstupy - 1 x stereo RCA vstup (AUX), iPod / iPhone - Vyrobeno pro iPod a iPhone - podporuje pouze protokol IAP 2, Android Open Accessory (AOA) - Podpora Android je omezena na zařízení podporující protokol AOA, MS-DAB100A je potřebná pro podporu DAB, dostupná pouze v případě DAB a DAB +, displej - 128x64 monochromaticky opticky vázán LCD, aplikace Garmin SmartWatch přes ANT - VivoActive / HR, Fenix ​​3 / HR, Fenix ​​5 / s / X, Quatix 3, D2 Bravo / Titanium, Fronix Chronos, Forerunner 935 - aplikace FUSION-Link přes Garmin Connect IQ, Bluetooth - A2DP Bluetooth Audio Streaming s AVRCP, USB - 1 x USB konektor na zadní straně zařízení, podporuje nabí vání 1A, Audio Format USB - MP3, Odolnost proti vodě - IPX7.
Země původu : Čína

Přední vodeododolný, mechanicky otevíratelný kryt rádia, vyrobený z odolného UV stabilního plastu ABS. Univerzální pro standardní rádia - podle normy DIN (180x50mm).
Země původu : Itálie