Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Funkcia AutoTack umožňuje manipuláciu s plachtami, zatiaľ čo pilot vedie loď a AutoSeastate ju inteligentne udržiava v kurze pri zachovaní výkonu. Či už sa používa ako samostatný pilot alebo pomocou technológie SeaTalk / NMEA GPS, jasný podsvietený displej LCD a klávesnica s 6 tlačidlami robia týchto pilotov bezpečnými a ľahko ovládateľnými. Odporúčaný maximálny posun – 4,500 kg, napätie – 12 V, max. napäťové rozhranie – 10-16 V, prúd – 40 mA, váha – 1,53 kg, displej – 45 mm segmented LCD, pripojenie – NMEA0183 input/SeaTalk.

Země původu : Čína

Anténa vyrobená z nejlepších surovin sestává ze skleněné trubice odolné vůči vnějším podmínkám a chránícím vnitřní mosazné prvky. Je určena pro instalaci na vrchol stěžně, aby bylo dosaženo nejlepší výkonnost a pro instalaci na motorových člunech v různých svorkách. Ve spodní části je anténa vybavena závitovým kolíkem o průměru 5/8 ''x24, který lze přizpůsobit doplňkovým držákem. Kromě toho může být anténa vybavena novým kvalitním koaxiálním kabelem RG62 společnosti GLOMEX s nízkými ztrátami, který je nabízen v různých délkách. Specifikace: Délka - 1,2 m, frekvenční rozsah - 88 - 108 MHz, průměrné zesílení - 6 dB, odpor - 93 ohmů, hmotnost - 325 g.
Země původu : Čína

RAM sestava s kruhovým adaptérem s 1,5 " (3,81 cm) čepem s obdélníkovým úchytem 5 x 10 cm.
 
Kompatibilita:
 

Humminbird: Helix 7

 
O systému držáků RAM mount:
Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami. Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem. 
 
O RAM mount: Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost. Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky, invalidní vozíky, atd. Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.
Země původu : USA

Nerezová noha antény s fixační páčkou a rychlým zamykáním a univerzálním šroubovým závitem. Základní velikost 65 x 92 mm, vhodná pro antény VHF / GPS.
Země původu : Thajsko

Garmin echoMAP Plus 72sv 28890 CZK  -10% 
Kombo zařízení SONAR + GPS navigace. Nový echoMAP™ Plus 72sv je vybaven kvalitním 7'' palcovým dotykovým WQVGA displejem a nízkou spotřebou 15W. Plná kompatibilita s NMEA 2000 protokolem vám umožuje připojit přístroje ze série echoMAP™ Plus k množství kompatibilních senzorů, přístrojů a doplňkových zařízení - a tak můžete sledovat všechny důležité údaje jako je navigace, stav paliva, motor a info o počasí na jednom dispeji. Aktivní držiak- unikátní konstrukce umožňuje zařízení (displejová jednotka) odebrat ze stojanu bez nutnosti odpojování kabelů. Ty zůstávají ''zakotvené'' v držáku stojanu na palubě. echoMAP™ Plus 72sv spojuje kvalitní sonar a GPS navigátor (5Hz GPS / GLONASS) do jednoho zařízení. Obsahuje celosvětovou základní mapu (ze satelitních snímků). zařízení podporuje používání námořních map z edice BlueChart® g2/g2 vision. Dostupný výkon 500 W (RMS) s vestavěným CHIRP sonarem. Součástí balení zařízení je ultrazvuková sonda GT52HW-TM. echoMAP™ Plus 72sv má pogumovaný povrch a je kompletně vodotěsný.
Země původu : Čína

Motorola TLKR T62 Red 1590 CZK  -20% 
Vysílačky jsou skvělým pomocníkem na cestách. Jsou ideálním společníkem při kempování, na výletech, na pláži nebo festivalech a dalších různých akcí. Nastavení je jednoduché díky jednoduché funkci párování, ihned můžete mluvit s přáteli nebo s rodinou. Disponuje až 16 kanály, displejem LCD, funguje na vzdálenost až 8 km. Prosím, pozorně si přečtěte návod k použití.
Země původu : Čína
Barva : Červená

Alecto FR300OE 2490 CZK  -10% 
Toto je jedna z nejkompletnějších sad vysílaček od společnosti Alecto. Tam, kde má většina vysílaček dosah, který se pohybuje mezi 3 a 7 kilometry, je FR300 pro ostatní charakteristická tím, že má dosah až 10 kilometrů. Dále je vysílačka FR300 vybavena ovládáním VOX. Žádné problémy s tlačítky: mluvte do mikrofonu a vysílačka se automaticky zapne.FR300 má 16 kanálů plus 38 CTCSS kódů. CTCSS (Continuous Tone Controlled Squelch System) je systém redukce hluku. Umožňuje sdílet rádiový kanál s více uživateli bez rušení. Při přenosu přes vysílačku se odešle neslyšitelný kód. Jen když se tónový kód odesílajícího sluchátka shoduje s tónovým kódem přijímajícího sluchátka, přijímající sluchátko zobrazí signál. Tím se zabrání tomu, aby vás vyrušilo jiné vysílací zařízení, které komunikuje na stejném kanálu.Vysílačka FR300 je ideální pro outdoorové sportovce obecně a nadšence vodních sportů. Chystáte se tedy s kamarádem veslovat, surfovat, rybařit, na vodní lyžování či kánoe a hledáte vhodnou vysílačku? Pak je FR300 vaše volba! Je vodotěsná podle standardu IPX7. To znamená, že vysílačka je nastavena tak, aby odolala stříkající vodě, dešti nebo sněhu, sprchování a dokonce i náhodnému vystavení vodě do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.Pokud náhodou spadnete s vysílačkou do vody, není to žádný problém. Vznáší se na hladině a v kombinaci s její výraznou oranžovou barvou usnadňuje opětovné nalezení. Nakonec je FR300 vybavena baterkou, která začne blikat signálem SOS hned, jak dopadnete na vodu.Vysílačka FR300 se dodává s nabíjecími bateriemi a nabíjecí stanicí. S touto sadou od Alecto si vyberete vysoce kvalitní produkt za atraktivní cenu.
Vstavaný blesk : Ano
Voděodolnost : IP67
Balení obsahuje : Manuál
Výška (cm) : 20.5
Balení obsahuje : Adaptér
Počet kanálů : 16
Šířka (cm) : 6.0
Hloubka (cm) : 6.0
Rádius (m) : 10000.0
Balení obsahuje : Dobíjecí stanice
Barva : Oranžová
Země původu : Čína

Glomex Deck fairlead 740 CZK  -15% 
Palubní přechodka pro koaxiální kabely z nerezové oceli s ochranným kloboučkem z PVC.
Země původu : Čína

Windex SCOUT 50 je kombinací VHF antény a Windex. Toto jedinečné řešení umožňuje vysoce kvalitní přenos VHF a přesný monitoring větru. Windex Scout VHF 50 je nezbytností pro každého majitele jachty.
Země původu : Itálie

Alecto FR175BW 1490 CZK  -11% 
S vysílačkou Alecto FR175BW zažijete skvělý zážitek a spoustu zábavy. V kempu, o víkendech, během prázdnin nebo při sportech v přírodě, jako je snowboarding, rybaření, jízda na horském kole atp. Tato vysílačka je ideálním pomocníkem v každé situaci. Díky širokému dosahu ne méně než 7 kilometrů, vestavěné baterce a jednoduchému operačnímu systému je tato vysílačka tou správnou volbou pro každou příležitost. S těmito odolnými vnějšími vysílačkami budete moci zůstat ve vzájemném kontaktu při každé aktivitě a to zdarma. Tato souprava je kompaktní a má sponu na opasek. Vysílačky používají 8 kanálů a automaticky vyhledávají dostupné kanály. Je také velmi výhodné, že tuto soupravu lze používat bez použití rukou v kombinaci s náhlavní soupravou Alecto FRH-10. Díky tomu je používání vysílaček během jízdy legální a bezpečné. Důležitou vlastností tohoto setu je, že součástí balení jsou nabíjecí baterie. Součástí balení je i nabíjecí stanice pro nabíjení těchto vysílaček. Nákupem nových baterií můžete značně ušetřit. Tyto odolné venkovní vysílačky mají dlouhou pohotovostní dobu přibližně 24 hodin, takže je lze používat téměř celý den. Tato vysílačka je určitě vhodná ve tmě, protože má zabudovanou baterku. Ta je velmi užitečná při večerní navigaci v kempu. Kromě toho se snadno používá a tato souprava má všechny funkce, které byste od vysílačky očekávali.
Balení obsahuje : Adaptér
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Manuál
Rádius (m) : 7000.0
Hloubka (cm) : 3.5
Barva : Modrá
Balení obsahuje : Dobíjecí stanice
Šířka (cm) : 4.9
Počet kanálů : 8
Voděodolnost : Ne
Vstavaný blesk : Ano
Výška (cm) : 12.8