Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
SD karta Canvas React Plus značky Kingston poskytuje vysoce výkonné rychlosti, které jsou navrženy tak, aby fungovaly s profesionálními fotoaparáty, videi 4K/8K a fotografiemi ve vysokém rozlišení. Canvas React Plus SD, navržená podle nejnovějších standardů UHS-II a špičkových rychlostních tříd U3 a V90, vám umožňuje pořizovat sekvenční záběry s rychlostí záznamu až 260 MB/s. Využijte svoji kreativitu na maximum. S přenosovými rychlostmi až 300 MB/s vylepšete svůj postprodukční proces a s lehkostí zvládejte velké pracovní zatížení.
 

SD karta Canvas React Plus značky Kingston je nejvýkonnější SD karta pro tvůrce, kteří se věnují oblasti digitální filmové tvorby a profesionální fotografie.
Špičkové rychlosti pro podporu profesionálního používání fotoaparátu
Zachyťte vysokorychlostní záběry 4K/8K Ultra-HD bez vypadávání snímků
Špičkový výkon
Odolná
Obsahuje čtečku MobileLite Plus SD
Třída rychlosti videa UHS-II (V90)
300 MB/s čtení, 260 MB/s zápis
128 GB

Kapacita: 128 GB
Barva: Černá
Kompatibilní s: Kamera
Země původu: Taiwan
Rozhraní: U3
Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
Maximální rychlost zápisu: 260 MB/s
Slot pro paměťovou kartu: SDHC
Balení obsahuje: Čtečka
Rychlostní třída: Třída 10
: 128 GB

Kingston DataTraveler® Max je vysoce výkonný USB flash disk Type-C® využívající nejnovější standard USB 3.2 Gen 2 pro poskytování rekordních rychlostí čtení/zápisu až 1 000/900 MB/s. Jedinečné rýhované pouzdro, navržené pro přenosnost a pohodlí, chrání konektor, když se nepoužívá. DT Max poskytuje špičkový výkon a rozšířené kapacity až na 1 TB, což z něj činí ideální řešení pro přenos a ukládání velkých digitálních souborů, jako jsou HD fotografie, 4K/8K videa, hudba a další.
 

Pokročilý USB 3.2 Gen 2 Type-C® USB
Jedinečné rýhované pouzdro s poutkem na klíčenku
Rychlost čtení až 1 000 MB/s
1 TB

Kapacita: 1 TB
Barva: Černá
Konektor typu A: USB C
Země původu: Taiwan
Výška (mm): 9.02
Rozhraní: USB 3.2
Délka (mm): 82.17
Maximální rychlost čtení: 1000 MB/s
Maximální rychlost zápisu: 900 MB/s
Model: Data Traveler
Šířka (mm): 22.0
: 1 TB

Paměťová karta Micro SD značky ADATA s adaptérem, velikosti 32GB a rychlostní třídou Class 10, která vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Rychlost paměťové karty je 50MB/s. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako je mobilní telefon, digitální fotoaparát a kamerách s vysokým rozlišením. Paměťové karty se rozdělují do rychlostních tříd Class 2 ( minimální rychlost 2MB/s ), Class 4 ( minimální rychlost 4MB/s ), Class 6 ( minimální rychlost 6MB/s ), Class 10 ( minimální rychlost 10MB/s ). Znalost rychlostní třídy je velmi důležitá, pro správnou volbu při využití paměťové karty. Značka ADATA nabízí paměťové karty s adaptérem G2 read s rychlostí 50MB/s v několika velikostech, tento model disponuje solidní kapacitou 32GB, rychlostní třídou Class 10 ( rychlost je 50MB/s ). Velikost paměťové karty je měnší než poštovní známka 15 mm x 11 mm x 1 mm.

Paměťová karta Micro SDHC značky ADATA s adaptérem, velikosti 8GB a rychlostní třídou Class 4, která vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Rychlost paměťové karty je 14MB/s. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako je mobilní telefon, digitální fotoaparát a kamerách s vysokým rozlišením. Paměťové karty se rozdělují do rychlostních tříd Class 2 ( minimální rychlost 2MB/s ), Class 4 ( minimální rychlost 4MB/s ), Class 6 ( minimální rychlost 6MB/s ), Class 10 ( minimální rychlost 10MB/s ). Znalost rychlostní třídy je velmi důležitá, pro správnou volbu při využití paměťové karty. Značka ADATA nabízí paměťové karty s adaptérem G2 read s rychlostí 45MB/s v několika velikostech, tento model disponuje solidní kapacitou 8GB, rychlostní třídou Class 4 ( rychlost je 14MB/s ). Velikost paměťové karty je měnší než poštovní známka 15 mm x 11 mm x 1 mm.

Paměťová karta Micro SD značky TRANSCEND vám zaručí přenosové rychlosti. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty nebo kamery. Přenosové rychlosti splňují normu class 2, která zaručuje přenosové rychlosti pro plynulý záznam. Paměťové karty micro SD jsou jedním z nejmenších paměťových flash médií na světě. Dříve byly tyto paměťové karty označovány jako TransFlash, konstrukčně jsou micro SD totožné s kartou SD. Pouze jsou výrazně menší a podporují ochranu uložených dat. Karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření. Vlastnosti paměťové karty:

Paměťová karta Micro SDHC TRANSCEND vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty nebo kamery. Přenosové rychlosti splňují normu class 10, která zaručuje přenosové rychlosti pro plynulý záznam a přehrávání FullHD filmů, 3D a fotografií ve vysokém rozlišení. Karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření. Díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod. Vlastnosti paměťové karty:

Paměťová karta Micro SDHC TRANSCEND vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty nebo kamery. Přenosové rychlosti splňují normu class 10, která zaručuje přenosové rychlosti pro plynulý záznam a přehrávání FullHD filmů, 3D a fotografií ve vysokém rozlišení. Karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření. Díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod. Vlastnosti paměťové karty:

Paměťová karta ADATA SDXC 64GB UHS-I U3 V30S vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty nebo kamery. Paměťová karta ADATA SDXC 64GB v rychlostní třídě UHS-I, s rychlostí čtení až 95 MB/s a zápisem 90 MB/s, umožňuje rychlý přenos dat. Využijete jej při uložení videí nebo fotografií. Vaše vzpomínky při dokumentaci zůstanou v bezpečí. Vlastnosti paměťové karty:

USB 3.1 flash disk přináší vynikající výkon, rychlost čtení 420MB/s a rychlost zápisu 380MB/s. Moderní hliníkový design nabízí odolnost. USB disk je vybaven softwarem SanDisk SecureAccess, což přináší možnost ukládat zvolené soubory s ochranou heslem. Soubory bez hesla zůstanou přístupné na sdílení.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Maximální rychlost čtení: 420 MB/s
Maximální rychlost zápisu: 380 MB/s
Kapacita: 1 TB
Konektor typu A: USB A
Výška (mm): 21.0
Rozhraní: USB 3.1
Délka (mm): 71.0
Materiál: Kov
Model: Extreme PRO
Šířka (mm): 11.0
: 1 TB

Paměťová karta Micro SDHC značky SanDisk vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Díky adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využít jako klasickou SD kartu a použít ji do vašeho fotoaparátu, videokamery, notebooku apod. Karta je kompatibilní se všemi microSDHC a microSDXC zařízeními a s použitím adapteru se všemi SD/SDHC/SDXC zařízeními. Karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná. Vhodná pro moderní smartphone, tablety, ale také fotoaparáty, kamery či drony, vhodná také pro použití v extrémních podmínkách. Vlastnosti paměťové karty: