Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Paměťová karta Micro SDHC značky ADATA vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Kartu lze samozřejmě použít i v "obyčejných" SDHC zařízeních bez UHS-I, ovšem nedosáhne také přenosové rychlosti jako s přenosem UHS-I. Karta je díky své spolehlivosti a zejména rychlosti vhodná pro nasazení v tabletech, mobilních telefonech a jiných přístrojích, které tento formát karet využívají. Tato verze je navíc dodávána s adaptérem pro použití v přístrojích s větším formátem SDHC, takže tuto kartu využijete v mnoha jiných zařízeních. Vhodná pro moderní smartphone, tablety, ale také fotoaparáty, kamery či drony, vhodná také pro použití v extrémních podmínkách. Vlastnosti paměťové karty:

Paměťová karta Micro SD značky TRANSCEND vám zaručí přenosové rychlosti. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty nebo kamery. Přenosové rychlosti splňují normu class 2, která zaručuje přenosové rychlosti pro plynulý záznam. Paměťové karty micro SD jsou jedním z nejmenších paměťových flash médií na světě. Dříve byly tyto paměťové karty označovány jako TransFlash, konstrukčně jsou micro SD totožné s kartou SD. Pouze jsou výrazně menší a podporují ochranu uložených dat. Karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření. Vlastnosti paměťové karty:

MicroSD karta Canvas Select Plus Silný výkon, rychlost a odolnost MicroSD karta Canvas Select Plus od společnosti Kingston je kompatibilní se zařízeními Android a je navržena pro výkon s hodnocením A1. Nabízí zvýšenou rychlost a kapacitu pro rychlejší načítání aplikací a pořizování snímků a videí v několika kapacitách. Pro pořizování či vyvolávání fotografií s vysokým rozlišením nebo při natáčení a úpravách videí v rozlišení Full HD nabízí microSD karta Canvas Select Plus silný výkon, rychlost a odolnost. Odolnost karet Kingston Canvas byla prověřena v nejnáročnějších prostředích a podmínkách, abyste je mohli vzít kamkoli s důvěrou, že Vaše fotografie, videa a soubory budou v bezpečí. Dostupné s celoživotní zárukou. • Třída 10 UHS-I s rychlostí až 100 MB/s*

Potřebujete více místa na svém iPhone? IXpand Flash Drive Go je jednoduchý způsob, jak uvolnit paměť. Chraňte své vzpomínky pouhým připojením flash disku a automatickým zálohováním fotografií, videí a kontaktů. Když jsou soubory na flash disku, můžete je pomocí vysokorychlostního konektoru USB 3.0 rychle přesunout do počítače. Také můžete chránit soubory heslem napříč zařízeními a uchovat tak soubory v soukromí.
Země původu : Čína
Materiál : Kov
Konektor typu A : USB A
Šířka (mm) : 12.5
Barva : Šedá
Výška (mm) : 12.0
Kapacita : 256 GB
Model : iXpand Go
Délka (mm) : 53.0
Konektor typu B : Lightning
Maximální rychlost zápisu : 53 MB/s
Maximální rychlost čtení : 75 MB/s
Barva : Černá
Rozhraní : Lightning
Rozhraní : USB 3.0

Paměťová karta Micro SDXC značky ADATA vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty nebo kamery. Paměťová karta ADATA microSDXC 64GB v rychlostní třídě UHS-I, s rychlostí čtení až 85 MB/s a zápisem 20 MB/s, umožňuje rychlý přenos dat. Kvalifikace A1 pro ještě striktnější správu vašeho úložiště. Kapacitu 64GB využijete při uložení videí nebo fotografií. Vaše vzpomínky při dokumentaci zůstanou v bezpečí, díky odolnosti karty vůči vodě, nárazům či vibracím a dokonce i vůči rentgenovému záření.

Paměťové karty Verbatim Pro dodají profesionální výkon vyspělým kamerám a HD kamkordérům.
Rychlostní třída UHS 3 (U3) znamená, že můžete zaznamenávat video ve 4K ultra HD a Full HD a poté je rychle přenášet do počítače pro zobrazení a úpravy.
Vhodné pro videozáznam 4K ultra HD a kompatibilní se všemi zařízeními se slotem na paměťové karty SDHC/SDXC*.

* Rychlostní třída UHS 3 (U3) pro rychlý přenos souborů
* Vhodné pro videozáznam 4K ultra HD
* Odolné vůči vodě i otřesům
* Rychlost čtení: až 90 MB/s
* Rychlost zápisu: až 45 MB/s

Moderní a extrémně lehký USB FLASH DISK 4v1 s koncovkou APPLE LIGHTNING / MICRO USB / USB-C / USB 3.0 s interní pamětí 32GB, 64GB alebo 128GB. Ideální pro spolehlivé zálohování a přenášení data z jakéhokoliv zařázení. Díky 4 nejpoužívanějším koncovkám je možné stahovat a přenášet data opravdu ze všeho. Díky tomuto zařízení budete moci jednoduše přesouvat a kopírovat vaše fotky, hudbu, filmy a ostatní soubory mezi jakýmikoliv zařízeními Apple, Android, PC, Notebook...
Konektor typu A : USB A
Země původu : Čína
Konektor typu B : USB Micro
Konektor typu B : Lightning
Výška (mm) : 20.0
Šířka (mm) : 50.8
Délka (mm) : 50.8
Barva : Stříbrná
Kapacita : 64 GB
Maximální rychlost čtení : 100 MB/s
Materiál : Plast
Maximální rychlost zápisu : 26 MB/s
Rozhraní : USB 3.0
Konektor typu B : USB C

Paměťová karta Sandisk Ultra microSDHC 128GB s rychlostí čtení až 100 MB / s je ideální pro smartphony a tablety s operačním systémem Android. Využijte rychlejší stahování, vyšší kapacitu a lepší výkon k zachycení a uložení vysoce kvalitních snímků Full HD videa. Kapacita až 128 GB. Nahrávání videa Class 10 UHS-I. Aplikace SanDisk Memory Zone umožňuje snadné prohlížení, přístup a zálohování souborů z paměti telefonu na jednom místě, k dispozici je na Google Play. Karta je odolná vůči vodě, teplotám, rentgenovému záření a nárazům.
Kompatibilní s : Kamera
Slot pro paměťovou kartu : Micro SDXC
Varianta : GN6MN
Kapacita : 128 GB
Barva : Bílá
Rozhraní : UHS-I
Země původu : Čína
Kompatibilní s : Smartfón
Maximální rychlost čtení : 100 MB/s
Maximální rychlost zápisu : 40 MB/s
Typ : Micro SDXC
Rychlostní třída : Třída 10

Paměťový disk SanDisk Ultra Flair USB 3.0 přesouvá vaše soubory s rychlostí 150MB / s. Disk nabízí odolný a elegantní kovový design. Disk je vybaven ochranou heslem pro Vaše soubory. Kapacita: 256GB
Model : Ultra Flair
Výška (mm) : 6.6
Délka (mm) : 42.42
Rozhraní : USB 3.0
Kapacita : 256 GB
Země původu : Čína
Šířka (mm) : 13.21
Maximální rychlost čtení : 150 MB/s
Maximální rychlost zápisu : 10 MB/s
Materiál : Kov
Barva : Šedá
Konektor typu A : USB A
Materiál : Plast

Popis produktu

Paměťové karty microSDHC jsou momentálně jedny z nejmenších karet na trhu. Byly vytvořeny speciálně pro mobilní telefony, užívají velmi malé množství energie a tak zvyšují životnost baterií. Je možné je použít i v zařízeních GPS, MP3 přehrávačích, digitálních kamerách a zařízeních PDA.

Seznam kompatibilních přístrojů se každým dnem rozšiřuje – paměťové karty microSD společnosti Verbatim jsou kompatibilní se všemi přístroji, které mají vstup SDHC při použití spolu s adaptérem SD.

Všechny karty jsou založeny na nejnovější technologii správy autorských práv, která zajišťuje legální přenos digitálního vlastnictví (obrázků, filmů, hudby atd.) prostřednictvím počítačové sítě pro osobní využití.

Karty SD High Capacity (SDHC) jsou nové paměťové karty SD, které jsou založeny na specifikaci SDA 2.0 a dosahují kapacity přes 2 GB. Mezi výhody patří zvýšená kapacita a vyšší rychlost přenosu dat. Specifikace tříd rychlosti řadí karty do různých tříd podle výkonu a stanovuje metody jeho měření.

Logo microSDHC je obchodní značkou.

Ekologičtější výrobek. Obsahuje méně plastu.

Tento obal obsahuje průměrně o 90 % méně plastových materiálů než tomu bylo dříve.

Císlo soucásti: 44082
Kapacita: 16 GB
Rychlost zápisu: 10MB/Sec
Rychlost čtení: 10MB/Sec

Díky dodávanému adaptéru SD je možné karty microSDHC použít stejně jako standardní karty SD, takže jsou kompatibilní s větším počtem zařízení. Obrázky a data je nyní možné mezi fotoaparátem, počítačem a mobilním telefonem přenášet snadno.