Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Xsonic XTone Pro 6447 CZK  -17% 
XSonic XTone Pro je profesionální a víceúčelové vysoce výkonné mobilní zvukové rozhraní pro kytaru, basu a zpěv. Rozhraní je dokonalým nástrojem k ovládání nové generace kytarového softwaru a efektových aplikací, jako jsou BIAS Amp, BIAS FX, JamUp, Revalver nebo GE Labs. Vynikající zvukový výkon rozhraní XTone Pro vám poskytne nejlepší zážitek při používání těchto aplikací s ultravysokou vzorkovací frekvencí 192 kHz, optimalizovanou latencí a dynamickým rozsahem. Rozhraní má dva zvukové vstupní kanály, jeden pro kytaru nebo basu (levý kanál, INL) a druhý pro mikrofon (pravý kanál, INR). Vstupní kanál mikrofonu má knoflík nastavení gainu až 50 dB a přepínatelné fantomové napájení 48V. Paralelní zpracování umožňuje hudebníkům zpívat a hrát současně! Se šesti samostatnými nožními spínači, vstupem a výstupem MIDI a vstupem expression pedálu má rozhraní plnou kontrolu nad vaší hrou. Pedál XTone Pro lze napájet buď z USB připojení, nebo z volitelného 9V DC zdroje, což usnadňuje integraci rozhraní do všech možných nastavení. Profesionální akcelerační technologie 'XSpeed' nabízí absolutně nejnižší možnou latenci na trhu.
Linkový výstup (Line-Out) : 1
Fantomové napájení : Ano
Typ : Desktop
Předzosilovače : 1
Mikrofonní vstup : Ano
USB verze : 2.0
Vstupy nástroje : 1
Linkové vstupy : 1
Vstupy : MIDI
Výstupy : MIDI
Balení obsahuje : USB kabel
Délka (cm) : 12.9
MIDI rozhraní : Ano
Frekvenční rozsah : 10 Hz - 20 kHz
S/PDIF : Ne
ADAT : Ne
Vstupy : Jack 6,3 mm
Frekvenční rozsah : 10 Hz - 22 kHz
Výška (cm) : 5.4
Sluchátkový výstup : Ano
Ovládání : Hlasitost
Výstupy : Stereo Headphone Jack 3,5mm
Výstupy : XLR
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Vstupy : USB Type B
Výstupy : Mono Jack 6,3 mm
Šířka (cm) : 9.8
Země původu : Čína
Hmotnost : 355 g
Varianta : XTone Pro
Balení obsahuje : Adaptér
Počet kanálů : 2
Ovládání : Preamp Gain
USB : Ano
Rozhraní : USB B

Universal Audio Volt 1 3091 CZK  -12% 
UAD vytvořili Volt 1 pro zpěváky, skladatele, kytaristy a podcastery, kteří chtějí jednoduše nahrávat zvuk ve studiové kvalitě. Připojte přímo k počítači Mac, PC, iPad nebo iPhone a Volt se ihned objeví - připraven zachytit vaši inspiraci profesionálním studiovým tónem díky Universal Audio. Nahrajte svůj hlas nebo kytaru s bohatým a plným zvukem v režimu Vintage Mic Preamp. Produkujte se základní sadou zvukového a hudebního softwaru od společností Ableton, Melodyne, Virtual Drummer, Marshall, Ampeg a dalších. Postavte své domácí studio pomocí stylového rozhraní, které vydrží roky domácího a mobilního nahrávání. Volt 1 od týmu, který vám přinesl rozhraní Apollo, nabízí vynikající kvalitu studiového zvuku s větším počtem znaků a tónů jako jakékoliv jiné rozhraní USB ve své třídě. Jen málo zvuků se dá srovnat s vintage lampovým předzesilovačem Universal Audio 610, který používali na nahrávání umělci od Ray Charlese po Van Halena. Volt 1 vám nabízí bohatý a plný zvuk tohoto klasického UA mikrofonního / linkového / nástrojového předzesilovače díky vestavěným obvodům emulace elektronky, exkluzivně pro UA. Některé zvukové rozhraní vám zablokují náhodné zvukové aplikace. Ne Volt. Namísto toho sestavili balík seriózních nástrojů hudební produkce, virtuálních nástrojů a doplňků od nejlepších v tomto odvětví. Volt 1 vám nabízí jednoduché zvukové propojení 1 vstup / 2 výstupy. Stačí připojit mikrofon nebo nástroj k přednímu panelu. Poté připojte reproduktory nebo sluchátka a sledujte zvuk bez zpoždění. S Voltem budete rychle a profesionálně tvořit. Nahrávání na cestách? Připojte Volt 1 ke svému iPadu nebo iPhonu a můžete jednoduše vytvářet beaty a sample, nahrávat zkoušky své kapely a upravovat skladby kdekoli.
Výstupy : Monitor OUT
Varianta : Volt 1
Šířka (cm) : 18.0
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Vstupy : MIC/Line
Hmotnost : 0,9 kg
Země původu : Čína
Kompatibilita : Mac
Kompatibilní s : Windows
Předzosilovače : 1
Počet kanálů : 1
Vstupy nástroje : 1
Mikrofonní vstup : 1
Linkové vstupy : 1
USB verze : 2.0
Délka (cm) : 20.0
Vstupy : MIDI IN
Balení obsahuje : Software
Výstupy : MIDI OUT
Sluchátkový výstup : Ano
MP3 / linkový vstup : Ano
USB : Ano
Fantomové napájení : Ano
MIDI rozhraní : Ano
Výška (cm) : 10.0
Typ : Audio Interface
Kompatibilita : PC
Balení obsahuje : Kabel USB-C
Výstupy : Konektor pro sluchátka 6,3 mm TRS
Rozhraní : USB-C
Konektor typu A : USB-C
Typ : USB
Napájení : USB
Napájení : Adaptér
Balení obsahuje : Manuál
S/PDIF : Ne
LAN : Ne
Word Clock : Ne
ADAT : Ne
Adaptér součástí : Ne
Kompatibilní s : iOS
Balení obsahuje : Ableton Live Lite
Kompatibilita : iPhone

PRIMARE I25 Prisma 80336 CZK  -11% 
I25 Prisma kombinuje moduly D/A převodníku DM35 a síťového přehrávače SM35 Prisma s oceněnou platformou modulárního integrovaného zesilovače I25, která obsahuje technologii zesílení UFPD 2 o výkonu 100 W na kanál, aby vytvořila mimořádně všestranné řídicí a výkonové centrum. Modulární integrovaný zesilovač I25 Prisma je nejnovější iterací nyní ikonických integrovaných zesilovačů Primare a mezi prvními, které používají nový napájecí systém UFPD 2. I25 Prisma poskytuje 100 W při 8 ohmech absolutně lineárního zesílení UFPD 2 v celé slyšitelné šířce pásma a poskytuje přirozeně rychlý, čistý a svižný zvuk. DM35 je plně vybavený D/A převodník umožňující konverzi až do PCM 768kHz/32bit a DSD 256. I25 Prisma pokračuje v tradici Primare v poskytování úžasného výkonu kompaktních a elegantních integrovaných zesilovačů. Kromě AirPlay 2, Bluetooth®, Roon Ready a Spotify Connect® má Prisma vestavěný Chromecast. Produkty Primare vyzařují charakteristické znaky skandinávského designu – jednoduchý, elegantní vzhled s přístupnou a snadno pochopitelnou funkčností.
Výstupy : IR out
Vzorkovací frekvence : 32 bits
Počet kanálů : 5
Výstupy : Coaxial
Země původu : Švédsko
Balení obsahuje : Baterie
Vstupy : USB
Pomer signál/šum : 100 dB
Výška (cm) : 10.6
ADAT : Ne
AES/EBU : Ne
Sluchátkový výstup : Ne
Balení obsahuje : Manuál
Výstupy : Reproduktor OUT
Výstupy : Trigger OUT
Šířka (cm) : 43.0
Vstupy : RS232
Hloubka (cm) : 42.0
Analogové vstupy : Ano
Balení obsahuje : Trigger Cable
Ethernet : Ano
Displej : Ano
DA Převodník : Ano
Analogové výstupy : Ano
WiFi : Ano
Bluetooth : Ano
Barva : Černá
Vzorkovací frekvence : 768 kHz
AD Převodník : Ano
Vstupy : Optická
Napájení : 240V
Frekvenční rozsah : 20 Hz - 20 kHz
Výstupy : Banana
Vstupy : Coaxial
Balení obsahuje : IR Cable
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Typ : Hi-Fi
Vstupy : IR in
Balení obsahuje : Antenna
THD : < 0,5%
Balení obsahuje : Dálkový ovladač
Vstupy : RCA stereo Input
Výstupy : Stereo RCA
Vstupy : Ethernet

Sada Scarlett 2i2 Studio obsahuje nejuniverzálnější model zvukové karty produktové série Scarlett 3rd Gen, kondenzátorový mikrofon, studiová sluchátka a mikrofonní kabel. Set je určený hudebníkům a skladatelům napříč hudebními žánry, kterým prostřednictvím dvou kombinovaných vstupů nabízí možnost snadného simultánního nahrávání nástrojů a vokálů. Scarlett 2i2 je vybavena dvěma linkovými výstupy a sluchátkovým výstupem s odděleným ovládáním hlasitosti. Disponuje vysoce kvalitními AD/DA převodníky schopnými pracovat s rozlišením až 24-bit/192kHz nebo mikrofonními preampy s funkcí AIR mode pro simulaci legendárních předzesilovačů ISA. Nastupující třetí generace Scarlett vykazuje výrazně menší zkreslení a latenci, větší odstup signálu od šumu nebo větší headroom. Novinkou je konektivita prostřednictvím USB-C.Zvukové karty Focusrite Scarlett nyní zahrnují komplexně komplexní a výkonný balík pluginů v hodnotě více než 1 500 USD.Od 11. listopadu 2021 prichádza každé nové osvedčené rozhranie Scarlett s nepřekonatelnou škálou štúdiových nástrojů od některých z největších jmén v odborech.Rozšírenie Hitmaker – dostupné pro každého novoregistrovaného uživatele rozhraní – odpovídá tak, aby vám mohlo vytvářet záznamy okamžité. Toto jsou všechny nástroje, které potřebujete na psaní, produkci, mixování a mastering vaší hudby ve studiové kvalitě.
Balení obsahuje : Kabel XLR
Balení obsahuje : Mikrofon
Set : Ano
Software : Addictive Keys
Software : Splice (3-month subscribtion)
Ovládání : Gain
Napájení : USB
AES/EBU : Ne
Ovládání : Direct Monitoring
Software : Hitmaker Expansion Bundle
MIDI rozhraní : Ne
Rozhraní : USB-C
Software : Plug-in Collective access
Země původu : Čína
Možná montáž do racku : Ne
Adaptér součástí : Ne
Varianta : Scarlett 2i2 Studio 3rd Generation
ADAT : Ne
Software : Ableton Live 11 Lite
USB verze : 2.0
S/PDIF : Ne
Ovládání : Headphone
Software : Red 2
Software : Red 3
Word Clock : Ne
Balení obsahuje : Kabel USB-C
Linkový výstup (Line-Out) : 2
Počet kanálů : 2
Ethernet : Ne
Kompatibilní s : Windows
Fantomové napájení : Ano
Linkové vstupy : 2
Kompatibilní s : macOS
Vstupy nástroje : 2
USB : Ano
Balení obsahuje : Sluchátka
Balení obsahuje : Manuál
Předzosilovače : 2
Typ : Desktop
Mikrofonní vstup : 2
Sluchátkový výstup : Ano
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit

Hotone Jogg 2142 CZK  -9% 
Jogg je profesionální USB audio rozhraní nezávisle navrženo a vyrobeno společností Hotone. Nedávno byl nominován na 36. ročník TEC Awards (Technical Excellence & Creativity Awards) v kategorii Computer Audio Hardware. Je to poprvé, co byl čínský výrobce hardwaru zařazen do soutěže TEC Award.Používání Jogg je tak jednoduché jako používání běžného efektového pedálu: připojte vstup na pravou stranu a výstup na levou stranu, otáčením integrovaných knoflíků nastavte zesílení a výstupní hlasitost a stiskněte nožní spínač, abyste obešli/zapojili signál z USB rozhraní. Takže teď můžete na jevišti používat plugin efekty pomocí stompboxu.Design Jogg je založen na konceptu „jednoduchého, kompaktního a vysokého výkonu“. Jogg je USB rozhraní s designem 1 IN 2 OUT. Může se pochlubit vzorkovacími frekvencemi 44,1 kHz a 48 kHz. Inženýři Hotone navrhli nízkoenergetickou, vysoce výkonnou digitální platformu pro Jogg. To mu dává nekompromisní kvalitu zvuku a nízký poměr signálu k šumu pomocí 24-bitové analogově-digitální/digitálně-analogové konverze (AD/DA Conversion) k maximalizaci optimální kvality zvuku. Jogg funguje skvěle v nahrávacích studiích a také s mobilními telefony nebo tablety pro mobilní použití.
ADAT : Ne
Provoz na baterie : Ne
Výška (cm) : 4.7
Rozhraní : USB-C
Výstupy : XLR
AES/EBU : Ne
Vstupy nástroje : Ano
S/PDIF : Ne
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
USB : Ano
Napájení : 9V
Počet kanálů : 1
AD Převodník : Ano
Analogové vstupy : Ano
Délka (cm) : 10.1
MADI : Ne
Vstupy : AUX IN
Vzorkovací frekvence : 48 kHz
Fantomové napájení : Ne
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
Výstupy : USB-C
Hmotnost : 220 g
Šířka (cm) : 5.8
Sluchátkový výstup : Ano
Napájení : Adaptér
MIDI rozhraní : Ne
Země původu : Čína
DA Převodník : Ano

Positive Grid RIFF 2202 CZK  -28% 
Doplňte své vybavení pomocí RIFF – plug & play mobilního a stolního audio rozhraní vytvořeného pro kytaristy, kytaristy.Proměňte svůj počítač nebo mobilní zařízení na plně nabitou kytarovou sestavu snů. Kytarové audio rozhraní RIFF je dodáváno s oceňovaným softwarem zesilovače a efektů BIAS FX 2. Navíc je perfektně spárován s jakýmkoli DAW nebo kytarovým softwarem, který se vám líbí. Hrajte, nahrávejte a cvičte na kytaře kdekoli.Velmi vizuální. Intuitivní ovládání. Robustní konstrukce. Každý centimetr RIFF je precizně navržen tak, aby se nejen dobře držel v rukou, ale byl také dostatečně odolný, aby vydržel cestu před sebou. Zrozen na cestování, RIFF je umístěn v ergonomickém, robustním kovovém těle z eloxovaného hliníku.Vytvořte perfektní tón pro cvičení, jamování a nahrávání pomocí intuitivního pedalboardu a přizpůsobení signálního řetězce spolu s více než 50 000 tóny dostupnými na ToneCloud.
Fantomové napájení : Ne
Hmotnost : 156 g
Ovládání : Tone Selector
Balení obsahuje : USB kabel
Barva podle výrobce : Black
Šířka (cm) : 5.86
Výška (cm) : 2.16
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm TRS
Rozhraní : USB-C
Napájení : USB-C
Ovládání : Input Gain
Vzorkovací frekvence : 96 kHz / 24 bit
AD Převodník : Ano
Ovládání : Blend
Typ : Audio Interface
Délka (cm) : 8.8
Počet vstupů : 1
Vstupy nástroje : 1
Ovládání : Output Level
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
Provoz na baterie : Ne
Výstupy : Jack 6,3 mm TRS
Mikrofonní vstup : Ne
Adaptér součástí : Ne

Behringer UFO 202 U-PHONO 528 CZK  -11% 
Kompaktní vysoce kvalitní zvukové rozhraní USB s vestavěným předzesilovačem phono. Rozhraní je vybaveno konvertory s vysokým rozlišením 48 kHz pro špičkovou kvalitu zvuku, zvukovým vstupem, který lze přepnout na zdroj vstupního signálu, stereofonním výstupem pro připojení a přehrávání zvukových souborů v počítači, stereofonním výstupem pro sluchátka s vyhrazeným ovládáním úrovně a portem USB který se také používá k napájení. Rozhraní funguje s počítači PC i Mac a nevyžaduje žádné nastavení ani ovladače. Extrémně nízká latence 2 vstupy / 2 výstupy 16Bit / 48 kHz. V ceně je masivní SW balík pro zpracování materiálu ze starých pásek a vinylů. Rozměry: 88 x 60 x 22 mm. Hmotnost: 120 g.
Adaptér součástí : Ne
Fantomové napájení : Ne
Napájení : Pouze USB
Předzosilovače : Ne
USB : Ano
Ovládání : Hlasitost
Ethernet : Ne
Mikrofonní vstup : Ne
Rozhraní : USB
MIDI rozhraní : Ne
Sluchátkový výstup : Ano
Analogové vstupy : 2
Analogové výstupy : 2
Linkový výstup (Line-Out) : 2
Word Clock : Ne
Počet kanálů : 1
Vstupy nástroje : Ne
Možná montáž do racku : Ne
Vzorkovací frekvence : 48 kHz / 16 bit
Linkové vstupy : Ne
S/PDIF : Ne
AES/EBU : Ne
Země původu : Čína
Kompatibilní s : Windows
USB verze : 1.1
Typ : Přenosný
Balení obsahuje : Manuál
ADAT : Ne
Kompatibilní s : macOS

Apogee Jam Plus 4610 CZK  -9% 
Profesionální rozhraní určené pro iPhone, iPad, Mac nebo Windows 10 počítače. Nabízí jednoduché zapojení pro elektrickou kytaru, basu, mikrofon, klávesnice nebo jakékoliv akustické zařízení se snímačem. Je ideální pro všechny hudebníky, ať už na cvičení, nahrávání, nebo na jammování. Nabízí diskrétní nástrojový předzesilovač třídy A, 96kHz / 24bit záznam s vysokým rozlišením, obvod PureDigital pro eliminaci šumu signálu, přepínání mezi čistým a overdrive signálem nebo funkci k minimalizaci zpoždění ve sluchátkách. Funguje bez baterie nebo externího napájení. Zařízení je vybaveno ovládáním gainu, microUSB a Lightning konektorem, výstupem pro sluchátka nebo reproduktory a nástrojovým vstupem. Součástí balení jsou USB kabely A a C, lightning kabel, návod a BIAS FX jam software.
MIDI rozhraní : Ne
Balení obsahuje : iOS Lightning Cable
Kompatibilní s : iOS
S/PDIF : Ne
Ovládání : Input Gain
Balení obsahuje : Kód pro software
AD Převodník : Ano
DA Převodník : Ano
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm TRS
Kompatibilní s : Windows
Rozhraní : Micro USB
Napájení : USB
Vstupy nástroje : Ano
Kompatibilní s : Všechny hlavní DAW
Počet kanálů : 2
Vzorkovací frekvence : 96 kHz
Provoz na baterie : Ne
Kompatibilní s : macOS
Balení obsahuje : USB kabel
Fantomové napájení : Ne
Balení obsahuje : Manuál
Vstupy : Micro USB
Typ : Headphone Amp
Ovládání : Blend
Vzorkovací frekvence : 24 bit
Mikrofonní vstup : Ne
Země původu : Čína
Analogové vstupy : Ne
Analogové výstupy : 1

Zachyťte svůj nejlepší výkon se zvukovým rozhraním Icon Pro Audio Platform U22 USB 3.0. Toto 24-bitové 2-In/2-Out audio rozhraní 96/192 kHz je navrženo tak, aby poskytovalo vynikající zvukovou kvalitu, nízkou hladinu šumu a ultra rychlé zpracování signálu v odolném, kompaktním a všestranném tvaru vyrobeném speciálně pro sérii Platform. Nahrajte dva zdroje zvuku najednou pomocí dvou vysoce kvalitních předzesilovačů, z nichž každý je vybaven individuálním zesílením, fantomovým napájením a indikátory úrovně LED, které vám pomohou vytočit zvuk.
Platform U22 je také dodáván s kompletním softwarem ProDriver, inovativním virtuálním mixpultem, plug-in hostem a softwarem pro směrování signálu. Bitwig Studio 8-Track DAW je také součástí tohoto balíčku a poskytuje vám všechny základní nástroje, které potřebujete ke spuštění vašeho osobního nahrávacího systému. Platform U22 je také plně kompatibilní s jinými ovládacími konzolami série Platform. Celkově tento výkonný balíček poskytuje efektivní, ekonomická a vysoce kvalitní řešení pro skládání, nahrávání, streamování, telekonference a mixování.
Platform U22, poháněný prvotřídními D/A a A/D převodníky, přesně zachycuje a přehrává vaše vokální a nástrojové výkony s vynikající ostrostí, čistotou a detaily. To vše umožňují kvalitní komponenty profesionální kvality a robustní a spolehlivá kvalita sestavy.
Ovládání : Gain
Vzorkovací frekvence : 96 kHz / 24 bit
Fantomové napájení : Ano
S/PDIF : Ne
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Počet vstupů : 3
MIDI rozhraní : Ano
MP3 / linkový vstup : Ne
USB verze : 3.0
Kompatibilní s : macOS
Sluchátkový výstup : Ano
Adaptér součástí : Ne
Analogové vstupy : 2
LAN : Ne
Ovládání : Master
Ethernet : Ne
Kompatibilní s : Windows
USB : Ano
Napájení : USB
Výstupy : Konektor pro sluchátka 6,3 mm TRS
Vstupy : Balanced XLR/Jack 6.3 mm TRS Combo
Ovládání : Hlasitost
Země původu : Čína
Počet kanálů : 2
Počet výstupů : 4
Rozhraní : USB B
Mikrofonní vstup : 2
Balení obsahuje : USB kabel
Linkové vstupy : 2
Linkový výstup (Line-Out) : 2
Předzosilovače : 2
Provoz na baterie : Ne
Možná montáž do racku : Ne
Vstupy nástroje : 2
Výstupy : Line OUT
Výstupy : MIDI OUT
Typ : Desktop
AES/EBU : Ne
ADAT : Ne
Balení obsahuje : Manuál
Analogové výstupy : 4

Vysoce kvalitní přenosné USB audio/MIDI rozhraní. Nabízí 6 vstupů, 6 výstupů a rozlišení až 192 kHz/24bit. Zařízení poskytuje vše potřebné k nahrávání a přehrávání zvuku včetně velkého množství špičkového softwaru. Kromě toho nabízí 4x LED In VU metr, 1x LED Out VU metr, direct monitoring, velký Volume ovladač, dva sluchátkové výstupy a možnost napájení přes USB 2.0. Součástí je i software MASCHINE Essential, REPLIKA, SOLID BUS COMP, MODPACK, MONARK, KOMPLETE START, TRAKTOR LE 3 a Ableton Live Lite.
Software : Ableton Live Lite 10, Maschine Essentials, Monark, Replica, Mod Pack, Solid Bus Comp, Traktor LE 3
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Vstupy nástroje : 2
Rozhraní : USB B
Země původu : Čína
Balení obsahuje : iZotope Elements Suite
Software : iZotope Elements Suite
Ovládání : Vstup
Ovládání : Output
Ovládání : Headphone
USB verze : 2.0
Kompatibilita : Windows 10, macOS 10.12, 10.13, 10.14
Předzosilovače : 2
Kompatibilní s : Windows
Počet kanálů : 4
Ovládání : Gain
Balení obsahuje : Manuál
Balení obsahuje : USB kabel
Sluchátkový výstup : Ano
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
USB : Ano
Hmotnost : 0,85 kg
Typ : Desktop
S/PDIF : Ano
Fantomové napájení : Ano
Varianta : Komplete Audio 6 MK2
MIDI rozhraní : Ano
Kompatibilní s : macOS
Linkové vstupy : 4
ADAT : Ne
AES/EBU : Ne
Ethernet : Ne
Mikrofonní vstup : 2
Adaptér součástí : Ne
Možná montáž do racku : Ne
Word Clock : Ne
Linkový výstup (Line-Out) : 4