Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
iCON Cube Pro ProDrive III 2289 CZK  -11% 
Audio USB převodník poskytuje kvalitní audio vstup a výstup. Nahrávání v 24-Bit 192kHz 4-In/4-Out. DAC: Dynamický rozsah: 114 dB, ADC: Dynamický rozsah: 114 dB. 4 × 4 analogové I/O plné duplexní nahrávání a přehrávání. 4 analogové vstupy a 4 analogové výstupy prostřednictvím 1/4 ''TRS konektorů. Master ovládání hlasitosti na předním panelu. 1 výstup pro sluchátka s individuálním ovládáním hlasitosti. K dispozici VST pluginy - ProDriverVST. Podporuje DirectSound, WDM a ASIO2.0. Kompatibilní s operačním systémem Mac OS a Windows. Plně duplexní, simultánní záznam/přehrávání. + 5VDC konektor napájení pro externí napájení při používání se systémem iOS. Robustní hliníková konstrukce.
Kompatibilní s : macOS
USB verze : 2.0
USB : Ano
Balení obsahuje : USB kabel
ADAT : Ne
Analogové vstupy : 4
Analogové výstupy : 4
Vstupy nástroje : 4
Linkové vstupy : 4
Linkový výstup (Line-Out) : 4
Balení obsahuje : Manuál
Kompatibilní s : Windows
Sluchátkový výstup : Ano
Kompatibilní s : iOS
Předzosilovače : Ne
Počet kanálů : 4
Ovládání : HP Filter
Typ : Desktop
Ovládání : Master
Mikrofonní vstup : Ne
S/PDIF : Ne
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
MIDI rozhraní : Ne
Fantomové napájení : Ne
Země původu : Čína
Možná montáž do racku : Ne
Rozhraní : USB B

Aune X8 Stříbrná 5688 CZK  -19% 
X8 je DAC série Aune X. Využívá technologii FPGA vyvinutou společností Aune a podporuje hudební soubory až do formátu PCM768 / DSD512. OP zesilovač je zaměnitelný a nabízí výběr sedmi režimů filtru. Je to DAC Purley zaměřený na kvalitu zvuku. Model X8 podporuje hudební soubory až do DSD512 a PCM768k. Uspokojuje váš požadavek na vysoký resoulution. X8 je možné připojit k počítači přes USB jako externí DAC, který výrazně zlepšuje kvalitu zvuku a poté jej lze připojit k dvojici aktivních reproduktorů a vytvořit HiFi audio systém nebo k sluchátkovémi zesilovaču (např. Aune X7s) a vytvořit HiFi sluchátkový systém. Model X8 je možné připojit k X5S 6th Aniversary Edition prostřednictvím koaxiálního adaptéru a vytvořit tak Hi-Fi audio systém, který přímo dekóduje 384k a DoP128 BEZ počítače. X8 je možné připojit k Iphone / Android telefonu / přenosnému hudebnímu přehrávači přes USB výstup. Zlepšení kvality zvuku je okamžité. Po šesti úpravách optimalizace zapojení je periferní obvod X8 kompatibilní se všemi druhy duálních operačních zesilovačů. Mohou se plně zobrazit různé charakteristiky duálních operačních zesilovačů. X8 má pevný i variabilní výstup předzesilovače, který využívá analogový potenciometr, což mu umožňuje být buď zdrojem zvuku nebo předzesilovačem pro aktivní reproduktory. Operační zesilovač v dolní části je možné zaměnit s množstvím duálních operačních zesilovačů, aby zvuk získal různé barvy. Existuje sedm režimů filtrování, ze kterých si můžete vybrat. Každý vám dá jinou "příchuť". Mezinárodní vydání je vybaveno vysoce kvalitním zdrojem napájení s velmi nízkým zvukovým zvlněním.
Hloubka (cm) : 17.1
Počet kanálů : 7
WiFi : Ne
Vstupy : Coaxial
Adaptér součástí : Ano
DA Převodník : Ano
Vstupy : Optická
Výstupy : RCA
Vzorkovací frekvence : 768 kHz / 32 bit
Napájení : Adaptér
Barva podle výrobce : Stříbrná
Barva : Stříbrná
Analogové vstupy : Ne
ADAT : Ne
Šířka (cm) : 14.5
Vstupy : USB
AES/EBU : Ne
Sluchátkový výstup : Ne
Země původu : Čína
S/PDIF : Ne
Výška (cm) : 4.5
Analogové výstupy : Ano
Provoz na baterie : Ne
AD Převodník : Ne
Displej : Ne

Aune X1s GT Bluetooth 6787 CZK  -12% 
Série X1 byla vytvořena již v roce 2008. Po vydání první generace přitáhla inovativní kombinace USB DAC a vysokovýkonného sluchátkového zesilovače značnou pozornost na celém světě a dodnes je neustále dobře přijímána. Nový X1s GT přidal technologii hodin a plně diskrétní vyvážený sluchátkový zesilovač. Je předurčen stát se milníkem série. S počítačem může X1s GT podporovat až 32 bit/786k DSD512. Přehrávejte hudební soubory ve vysokém rozlišení nebo hudbu z online knihovny Apple Music HiFi. Okamžitě získáte zážitek s vysokou věrností. Nechte jej využít volný potenciál vašich sluchátek/aktivních reproduktorů. Digitální hudební přehrávač X5s 8th Anniversary Edition, X1s GT - kombo podporuje až PCM384k a DSD128. Zapojte sluchátka nebo aktivní reproduktory. Užijte si jemný malý audio systém. Smartphone/Pad spolu s X1s GT se okamžitě změní na centrum streamování médií na úrovni mastertape. Aune X1s GT Bluetooth Edition s čipem Qualcomm Bluetooth 5.1 lze snadno připojit k mobilnímu telefonu a přijímat vysoce kvalitní zvukové soubory z online hudebních knihoven. Zvláštností na tom je, že rámce bluetooth DAC používají technologii PLL a hodiny s nízkým jitterem (buď interní hodiny X1 GT BT nebo externí hodiny) namísto původních hodin Bluetooth čipu. I přes Bluetooth to může znít tak dobře. Vylepšená verze klasického plně diskrétního obvodu sluchátkového zesilovače B1, 4 x 24 BJT, celkem 227 komponentů, kladné a 9V napájení, symetrický výstup. Potenciometr ALPS zaručuje nekomprimovanou dynamiku. Zažijte zábavu z manuálního ovládání. Všechno je ve vašich rukou.
Displej : Ne
Balení obsahuje : Adaptér
Šířka (cm) : 14.5
Výška (cm) : 14.5
Balení obsahuje : Manuál
ADAT : Ne
Hloubka (cm) : 17.5
AES/EBU : Ne
Varianta : Bluetooth
Výstupy : Coaxial S/PDIF
Pomer signál/šum : >120 dB
DA Převodník : Ano
Výstupy : Jack 6,3 mm
S/PDIF : Ano
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Bluetooth : Ano
Analogové vstupy : Ano
Analogové výstupy : Ano
Sluchátkový výstup : Ano
Vstupy : USB
Balení obsahuje : Adaptér 3,5 mm
Země původu : Čína
Vzorkovací frekvence : 768 kHz / 32 bit
Adaptér součástí : Ano
Vstupy : Optická
AD Převodník : Ne
Barva : Černá
Výstupy : Jack 4,4 mm
Napájení : Adaptér

ESI U22 XT 1889 CZK  -12% 
USB audio rozhraní se zvukem v 24 bitovém rozlišení. Rozhraní nabízí dvojici analogových vstupů, stejně tak i dvojici analogových výstupů, mikrofonní předzesilovač s možností 48V phantom napájení, vstup s přepínačem Hi-Z určený pro elektrickou kytaru nebo baskytaru, sluchátkový výstup vysoké kvality a TRS Line Out konektor. Master Volume a ovládání hlasitosti pro monitoring se nachází přímo na předním panelu rozhraní. Součástí balení je i 8 stopový software Bitwig, který umožňuje nejen nahrávání ale i efektování a stříhání zvuku a funguje jako samostatná pracovní stanice pro vaše nahrávky. Rozměry: 17.5cm x 12.0cm x 4.5cmvlastnosti2 input / 2 output 24-bit / 96kHz USB 2.0 Full Speed 24-bit Audio Interface
microphone preamp with +48V phantom power support
Hi-Z instrument input with 1/4" connector
USB bus powered
max. 24bit/96kHz
line input with RCA connectors
line output with balanced 1/4" TRS connectors
headphone output with 1/4" connector
ADC with 102dB(a) dynamic range
DAC with 108dB(a) dynamic range
input / output monitoring controlled on front panel
master volume control on front panel
supports Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10 with ASIO 2.0, MME, WDM and DirectSound incl. DirectWIRE support
supports Mac OS X (10.7 and above) via the native CoreAudio USB audio driver from Apple (no driver install required)
includes license of Deckadance LE from Image-Line Software
includes Bitwig 8-Track digital audio workstation software
Ethernet : Ne
Varianta : U22 XT
Balení obsahuje : Zvuková karta
Vzorkovací frekvence : 96 kHz / 24 bit
Ovládání : Mix
Ovládání : Phantom
Kompatibilní s : Windows
USB : Ano
Linkové vstupy : 2
Linkový výstup (Line-Out) : 2
Sluchátkový výstup : Ano
Fantomové napájení : Ano
Země původu : Čína
Ovládání : Gain
Analogové vstupy : 2
Balení obsahuje : USB kabel
Analogové výstupy : 2
Počet výstupů : 2
Počet vstupů : 2
Kompatibilní s : macOS
Kompatibilita : Windows XP, Vista, 7, 8.1,10, Mac OS X
Word Clock : Ne
Typ : Desktop
Mikrofonní vstup : 1
AES/EBU : Ne
Adaptér součástí : Ne
ADAT : Ne
Možná montáž do racku : Ne
Vstupy nástroje : 1
Rozhraní : USB B
MIDI rozhraní : Ne
Počet kanálů : 1
Předzosilovače : 1
S/PDIF : Ne
USB verze : 2.0

FiiO BTA30 PRO 3389 CZK  -12% 
Představujeme vám zcela nový Bluetooth vysílač a přijímač s vysokým rozlišením od společnosti FiiO, BTA30 Pro. BTA30 Pro přichází jako přímý nástupce vysoce uznávaného vysílače BTA30 BT s prémiovým čipem ESS Sabre DAC, vysoce výkonným DSP čipem a mnoha novými funkcemi. Vytvořte si u vás doma komplexní desktopový Bluetooth systém s pokročilým BTA30 Pro ještě dnes!FiiO má na BTA30 Pro vysoce důvěryhodný Bluetooth procesorový čip CSR8675 od Qualcommu. BTA30 Pro poskytuje bezproblémový bezdrátový Bluetooth přenos s podporou kodeku LDAC s vysokým rozlišením ve fázi přenosu i příjmu. Zařízení nás skutečně osvobodí od břemene kabelů tím, že v oddělení vstupního signálu fungují bezdrátově.FiiO BTA30 Pro využívá výkon důvěryhodného DAC čipu ES9038Q2M od Sabre technologies. Jedná se o 32-bitový DAC čip, který poskytuje dekódování zvukového signálu ve vysokém rozlišení s maximální přesností a kvalitou. S BTA30 Pro a tímto prémiovým Sabre DAC čipem zažijete dekódování audio signálu ve vysokém rozlišení. Tento DAC je podporován nejnovějším XU208 USB přijímačem XMOS, který poskytuje podporu pro 32-bit/384 kHz a nativní podporu dekódování DSD512 přes USB připojení.BTA30 Pro může sloužit jako věrný stolní DAC převodník, pokud to požadujete. Podporuje nejen Bluetooth a USB jako vstupní porty, ale má také koaxiální a optické digitální vstupy SPDIF.FiiO BTA30 Pro podporuje funkci přemostění signálu. Umožňuje uživatelům současně přistupovat ke vstupním i výstupním funkcím. Aktivní režim zadávání lze snadno přepnout pouhým klepnutím na tlačítko Vstup.
Vstupy : Coaxial
Země původu : Čína
Vstupy : USB
Balení obsahuje : Manuál
Hloubka (cm) : 5.5
Barva : Černá
Balení obsahuje : USB kabel
DA Převodník : Ano
Výstupy : RCA
AD Převodník : Ne
Analogové vstupy : Ne
Bluetooth : Ano
Displej : Ne
Provoz na baterie : Ne
Výška (cm) : 2.58
Počet kanálů : 1
Vzorkovací frekvence : 384 kHz / 32 bit
S/PDIF : Ano
Šířka (cm) : 12.0
Analogové výstupy : Ano
Balení obsahuje : RCA kabel
Vstupy : Optical S/PDIF
Výstupy : Coaxial
Napájení : USB-C

ESI Neva Duo 1661 CZK  -16% 
Ať už se chystáte streamovat svůj příběh, vytvořit beat nebo skladbu, nebo dělat cokoli jiného - s Neva Duo jste připraveni okamžitě a tak jednoduše jako nikdy předtím.Zařízení Neva Duo, které přichází za mimořádně přijatelnou cenu, nabízí vynikající kvalitu zvuku, elegantní design a rozsáhlý softwarový balíček při zachování kompaktních rozměrů. Vybaven profesionálními předzesílenými mikrofonními a kytarovými vstupy, jakož i dvěma linkovými vstupy, nabízí vše, co potřebujete, abyste mohli ihned začít. Díky portu USB-C jej můžete snadno připojit k počítači nebo mobilnímu zařízení. Neva Duo se dodává s profesionálními ovladači ASIO včetně funkce DirectWIRE loopback a dalších, takže se můžete soustředit na svoji kreativitu.2 vstupy / 2 výstupy 24-bit / 192kHz audio rozhraní USB 3.1 s konektorem USB-C2x mikrofonní předzesilovač XLR s podporou fantomového napájení +48 V2x Hi-Z vstupy s 1/4" konektoremNapájení ze sběrnice USB (není potřebný další napájecí adaptér)linkový výstup se symetrickým/nesymetrickým 1/4" konektorem TRSsluchátkový výstup s 1/4" stereo konektorem a samostatným ovládáním hlasitostiADC s dynamickým rozsahem 97 dB(a)DAC s dynamickým rozsahem 107 dB(a)hardwarové monitorování přímého vstupu s nulovou latencí aktivováno přepínačemovládání hlasitosti hlavního výstupupodporuje Windows 10, Windows 11 s ASIO 2.0, MME, WDM a DirectSoundpodporuje systém macOS prostřednictvím nativního zvukového ovladače CoreAudio USB od společnosti Applestereo hardwarový zpětný kanál pro interní nahráváníobsahuje 8stopý DAW Bitwig Studioobsahuje licenci zvukového editoru Steinberg WaveLab LEspolupracuje s Cubasis LE od společnosti Steinberg pro iPhone / iPadobsahuje 3měsíční předplatné JackTrip Virtual Studiorozměry: 13 cm x 9 cm x 4 cm
Software : inTone 2 ESI Edition
Software : Wavelab LE
Vstupy : Jack/MIC Jack 6,3mm TRS
Varianta : Duo
Typ : Soundcard
MIDI rozhraní : Ne
Počet vstupů : 2
Vstupy : XLR
Software : Bitwig 8Track
Počet kanálů : 2
Předzosilovače : 2
USB verze : USB-C
Balení obsahuje : Manuál
Ovládání : Phantom
Délka (cm) : 9.0
S/PDIF : Ne
Typ : USB
Rozhraní : USB-C
Počet výstupů : 3
ADAT : Ne
AES/EBU : Ne
Word Clock : Ne
Software : Cubase LE
AD Převodník : Ano
DA Převodník : Ano
Vstupy nástroje : Ano
Sluchátkový výstup : Ano
Analogové výstupy : Ano
Linkové vstupy : Ano
Mikrofonní vstup : Ano
Provoz na baterie : Ne
Analogové vstupy : Ano
Balení obsahuje : Kabel USB-C
Kompatibilita : MS Windows
Ovládání : Direct
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Země původu : Čína
Výška (cm) : 4.0
Ovládání : Gain
Výstupy : Konektor pro sluchátka 6,3 mm TRS
USB : Ano
Ovládání : Master
Ethernet : Ne
Napájení : USB-C
MADI : Ne
Software : JackTrip Virtual Studio
Ovládání : Headphone
Fantomové napájení : Ano
Výstupy : Jack 6,3 mm TRS
Balení obsahuje : Kód pro software
Kompatibilita : macOS
Šířka (cm) : 13.0
Kompatibilita : iOS

Bespeco BMUSB300 840 CZK  -15% 
USB interface zabudovaný do kytarového kabelu s konektory USB na jedné straně a Jackem 6,33 mm na straně druhé.

Balení obsahuje : Manuál
Typ : Přenosný
Ethernet : Ne
Linkový výstup (Line-Out) : Ne
Linkové vstupy : Ne
Země původu : Čína
Vzorkovací frekvence : 48 kHz / 16 bit
Předzosilovače : Ne
Kompatibilní s : Windows
Vstupy nástroje : Ne
Analogové vstupy : 1
Počet kanálů : 1
Sluchátkový výstup : Ne
USB : Ano
Kompatibilní s : macOS
Mikrofonní vstup : Ne
S/PDIF : Ne
USB verze : 2.0
MIDI rozhraní : Ne
Rozhraní : USB
Analogové výstupy : Ne
Fantomové napájení : Ne
ADAT : Ne
Adaptér součástí : Ne
Možná montáž do racku : Ne

Tascam US-1x2HR 2878 CZK  -12% 
• Pokročilá verze našeho populárního modelu US-1x2 s ještě lepší kvalitou zvuku• Poskytuje dva zvukové vstupy a dva zvukové výstupy do počítače se systémem Windows nebo Mac nebo zařízení se systémem iOS• Rozlišení zvuku až 192 kHz / 24 bitů• USB Audio Compliance 2.0 pro připojení iOShardwarové vlastnosti• Jeden vstup pro mikrofon XLR s přepínatelným fantomovým napájením• Jeden 6,3mm TRS analogový vstup volitelný mezi úrovní linky (vyvážený) a nástrojem (nevyvážený, na přímé připojení kytary nebo basy)• Namísto předních vstupů je možné použít dva linkové vstupy s konektory RCA na zadní straně• Jeden vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovač Ultra-HDDA (High Definition Discrete Architecture) s nízkým šumem (EIN: -128 dBu)• Široký rozsah vstupního signálu, až 58 dB, ideální pro dynamické mikrofony• Stereofonní linkový výstup• Možnost přímého monitorování pro monitorování s nízkou latencí• Výstup pro sluchátka s výkonem 18 mW na kanál• Nezávislé ovladače úrovně pro linkový a sluchátkový výstup• USB napájení pro mobilní nahrávání• Robustní hliníkové tělosoftwarové funkce• Vlastní ovladač pro zařízení se systémem Windows zajišťuje stabilní provoz s nízkou latencí• Velikost vyrovnávací paměti pro Windows lze vybrat od 4 samplů, aby se usnadnilo záznamové prostředí s velmi nízkou latencí• Každý vstup lze jednotlivě zapnout / vypnout• Režim sledování je možné zvolit mezi stereo a mono• Funkce loopback umožňuje sloučení dvou zvukových kanálů z počítače se vstupními signály a následné odeslání tohoto mixu do streamovacímu nebo komunikačního softwaru.• Vstupní a počítačové signály lze zvolit mezi stereo a mono• Slider umožňuje upravit úroveň vysílání• Přepínatelný režim automatické úspory energie na snížení spotřeby baterie v přenosném počítači nebo tabletu při mobilním použití• K dispozici je funkce automatických aktualizací pro aktualizace softwaru, ovladačů a firmwaru (nové aktualizace lze nainstalovat stisknutím tlačítka)• Kompatibilní s hlavním softwarem DAW (Pro Tools, Live, Cubase, Studio One, GarageBand)• Spolu s produkty Cubase LE a CUBASE LE3, IK Multimedia SampleTank 4 SE a Antares Auto-Tune Unlimited (bezplatné 3-měsíční předplatné)• Kabel USB (typ C / typ A) je součástí balení
Ovládání : Vstup
Možná montáž do racku : Ne
Sluchátkový výstup : Ano
Ovládání : Gain
Šířka (cm) : 14.6
Napájení : USB
Výstupy : Unbalanced RCA
Vstupy : Unbalanced RCA
Výstupy : Stereo/Headphone Jack 6,3mm
Kompatibilní s : macOS
Frekvenční rozsah : 20 Hz - 20 kHz
Vstupy : XLR
Vstupy : Unbalanced Jack 6,3 mm TS
Délka (cm) : 12.0
Ovládání : Output
Linkový výstup (Line-Out) : 2
Počet výstupů : 2
Počet kanálů : 2
Linkové vstupy : 2
Počet vstupů : 2
Vstupy : Balanced Jack 6,3 mm TRS
Typ : Desktop
Země původu : Čína
Ethernet : Ne
Mikrofonní vstup : 1
Předzosilovače : 1
Vstupy nástroje : 1
Výstupy : USB C
Kompatibilní s : Windows
Balení obsahuje : Manuál
Ovládání : Headphone
S/PDIF : Ne
Hmotnost : 620 g
Rozhraní : USB B
Balení obsahuje : Software
AES/EBU : Ne
MIDI rozhraní : Ne
Balení obsahuje : USB kabel
Výška (cm) : 5.5
Word Clock : Ne
Varianta : US-1X2HR
Fantomové napájení : Ano
ADAT : Ne
Adaptér součástí : Ne
USB : Ano
USB verze : 2.0
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit

Solid State Logic SSL 2 4688 CZK  -12% 
Už 40 let se podílíme na pomáhání hudebníkům, producentům a technikům vytvářet úžasnou hudbu. Všechny tyto znalosti a zkušenosti jsou středem našich zvukových produktů. Jako další generace začínajících profesionálů v oblasti hudby a zvuku vám profesionální osobní studio SSL 2 nabízí nástroje a technologie, díky kterým bude vaše produkce vynikat z davu. SSL2 je 2-vstupní / 2-výstupní zvukové rozhraní USB-C s 2 x mikrofonními předzesilovači navrženými pomocí SSL. Legacy 4K - vylepšení analogové barvy, inspirované klasickými SSL konzolami, profesionální vysoceproudový výstup pro sluchátka, vyvážené výstupy pro monitor.

USB verze : 2.0
Počet kanálů : 2
Mikrofonní vstup : 2
USB : Ano
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Ovládání : Headphone
AES/EBU : Ne
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Fantomové napájení : Ano
Ethernet : Ne
Sluchátkový výstup : Ano
Ovládání : Output
ADAT : Ne
S/PDIF : Ne
Word Clock : Ne
Kompatibilní s : Windows
Software : 3rd Party Bundled Software
Země původu : Čína
MIDI rozhraní : Ne
Ovládání : Mix
Linkové vstupy : 2
Adaptér součástí : Ne
Linkový výstup (Line-Out) : 2
Vstupy nástroje : 2
Typ : Desktop
Kompatibilní s : macOS
Předzosilovače : 2
Balení obsahuje : Manuál
Rozhraní : USB-C
Balení obsahuje : USB kabel
Software : SSL Production Pack
Možná montáž do racku : Ne
Ovládání : Gain
Varianta : 2

Miniaturní externí zvuková karta (rozhraní) pro USB, linkové vstupy a výstupy na RCA (cinch), optický výstup TOSLINK, regulovatelný sluchátkový výstup jack 3,5 mm, nepotřebuje speciální ovladače - Kompatibilní přímo s Windows a Mac prostredíctvom ovladače ASIO pro WinXP. Pro montoring obsahuje 2 analogové vstupy a výstupy USB připojení, doknca i S / PDIF optický výstup.
Fantomové napájení : Ne
Adaptér součástí : Ano
Word Clock : Ne
S/PDIF : Ano
Typ : Přenosný
Balení obsahuje : Manuál
Sluchátkový výstup : Ano
Linkové vstupy : 2
Země původu : Čína
Kompatibilní s : Windows
Vzorkovací frekvence : 48 kHz / 16 bit
Napájení : Pouze USB
ADAT : Ne
Kompatibilní s : macOS
Rozhraní : USB
Mikrofonní vstup : Ne
Analogové výstupy : 2
Linkový výstup (Line-Out) : 2
MIDI rozhraní : Ne
AES/EBU : Ne
Ethernet : Ne
Ovládání : Hlasitost
Možná montáž do racku : Ne
USB verze : 1.1
Vstupy nástroje : Ne
Předzosilovače : Ne
USB : Ano
Analogové vstupy : 2
Počet kanálů : 1