Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Plochý kabel AWG28 Barva: Šedá Počet žil: 10 Typ vodiče: Licna

Plochý kabel AWG28 Barva: Šedá Počet žil: 14 Typ vodiče: Licna

Plochý kabel AWG28 Barva: Šedá Počet žil: 40 Typ vodiče: Licna

Plochý kabel AWG28 Barva: Šedá Počet žil: 20 Typ vodiče: Licna

Průměr kabelu: 5.4mm Počet žil: 12 Průřez žíly lanka: 0.19mm Nestíněný: Ano

Průměr kabelu: 3.3mm Počet žil: 4 Průřez žíly lanka: 0.19mm Nestíněný: Ano

Průměr kabelu: 4.4mm Počet žil: 8 Průřez žíly lanka: 0.19mm Nestíněný: Ano

USB/MIDI převodníkový kabel typu Plug&Play, vybaven 5-pólovými DIN In/Out konektory. Nabízí LED indikaci režimu. Kabel je kompatibilní se všemi operačními systémy iOS Mac a Windows (Windows XP a výše).
~ Délka: 2 m
Konektor typu B: 5 DIN
Délka: 2 m
Země původu: Čína
Barva: Transparentní
Konektor typu A: USB A

Thunderbolt, známý superrychlými rychlostmi, schopností vysokého rozlišení a obrovským výkonem, prošel aktualizací. Přenáší data mezi zařízeními Thunderbolt 3 rychlostí až 40 Gb/s, tento kabel je proto ideální pro velké objemy dat a Ultra HD displeje. Podporuje také dodávku energie až do 100 wattů a dokáže propojit až šest zařízení Thunderbolt 3. Díky schopnosti velkého objemu dat je kabel Thunderbolt 3 40 Gbps ideální pro sledování videí ve vysokém rozlišení. Díky podpoře displejů Thunderbolt, 5K a Ultra HD je sdílení obsahu mezi obrazovkami jednoduché, bez kompromisů v kvalitě. Kabel Thunderbolt 3 představuje kompaktní řešení ideální pro připojení periferních zařízení Thunderbolt, jako jsou doky a pevné disky, přičemž se bezproblémově přizpůsobí jakémukoli pracovnímu prostředí. Balení obsahuje USB-C Thunderbolt 3 kabel.
Barva: Černá
Délka: 0,8 m
Země původu: Čína
Konektor typu B: USB C
Zalomení konektoru: Rovný - Rovný
Konektor typu A: USB C

Propojovací kabel Belkin USB-A na USB-C vám umožní nabíjet vaše zařízení USB-C a synchronizovat fotografie, hudbu a data do vašeho stávajícího notebooku. Zažijte přenosové rychlosti až 10 Gbps, až 20x rychleji než USB 2.0 (480Mbps), 12x rychleji než FireWire 800 a 2x rychleji než USB 3.0 (5Gbps). Budete ohromeni rozdílem, který učiní USB 3.1. Tento kabel USB-C podporuje výstupní výkon až 3 A pro nabíjení zařízení USB-C.
Délka: 0,9 m
Barva: Černá
Země původu: Čína
Konektor typu A: USB A
Konektor typu B: USB C
Zalomení konektoru: Rovný - Rovný