Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zůstaňte nabiti, synchronizováni a ve spojení s tímto spolehlivým nabíjecím kabelem, který můžete používat doma, v autě nebo v kanceláři. Tyto USB-C™ kabely testovány tak, aby vydržely více než 8 000 ohybů, mají dlouhou životnost a budou fungovat s jakýmkoli standardním portem USB-A. Mají také certifikaci USB-IF pro bezpečný a bezproblémový výkon se všemi vašimi zařízeními.
Barva: Černá
Zalomení konektoru: Rovný - Rovný
Konektor typu A: USB A
Konektor typu B: USB C
Země původu: Čína
Délka: 2 m

Připojte svůj Blu-ray® přehrávač, herní konzoli nebo jiné HD zařízení k HDTV. Kabel Belkin HDMI® s ethernetovým přenosem je ideální pro připojení zařízení s podporou Wi-Fi k vašemu televizoru HDTV s připojením na internet pro streamování filmů, poslech hudby a prohlížení obsahu.
Barva: Černá
Konektor typu A: HDMI Male
Konektor typu B: HDMI Male
Země původu: Čína
Délka: 5 m
Materiál: Aluminum
Minimální délka (cm): 500.0
Rozlišení: 4K
Kvalita Přenosu: 4K

Datový kabel CellularLine pro mobilní telefony s konektorem Lightning, dokáže přenášet data z mobilních zařízení, které mají tento konektor do počítače.Výrobce Apple na rozdíl od většiny ostatních výrobců, kteří spoléhají na univerzální micro USB, používá u svých produktů proprietární Lightning port. Tento kvalitní datový kabel CellularLine s konektorem Lightning umožňuje rychlý přenos dat, je kompatibilní s technologií USB. Kabel má uznávanou mezinárodní certifikaci MFI. Kabel slouží k propojení mobilních zařízení Apple (mobilní telefon nebo tablet) s počítačem. Pokud máte vybitý telefon, lze tímto kabelem nabíjet váš telefon přímo z počítače nebo s adaptérem lze napájet rovnou ze sítě. Kompatibilita: všechny telefony s konektorem Lightning (např. Apple iPhone 4/5). Datový kabel USB s konektorem Lightning od výrobce CellularLine rychle, snadno a spolehlivě propojí váš telefon s počítačem a lze také použít k nabíjení telefonu. Vlastnosti:

Datový kabel z kolekce Disney Mickey s konektorem microUSB umožní například synchronizaci s počítačem, zálohování dat v telefonu, nahrávání nových písniček, stahování fotografií či využití mobilního telefonu jako modemu pro připojení k internetu. Vlastnosti: připojení pomocí rozhraní USB podporuje přenos dat a nabíjení rychlý přenos dat délka 1m vysoká kvalita provedení bezpečné nabíjení Barva: black/černá

USB kabel Cellularline představuje praktický doplněk pro synchronizaci dat i nabíjení zařízení s USB-C konektorem. Podporuje rychlé nabíjení Power Delivery a dokáže dobíjet baterii za kratší čas než klasické nabíjecí kabely. Prodloužená délka 2 m dosáhne i na vzdálenější zásuvky a umožní vám tak pohodlně používat váš telefon nebo tablet během nabíjení. Kabel poslouží stejně dobře i pro přenos dat s vaším PC nebo notebookem. Vlastnosti: datový a nabíjecí kabel konektory: USB - USB-C technologie rychlého nabíjení Power Delivery (PD) max. 60 W kompatibilní s Qualcomm a Adaptive Charging prodloužená délka 2 m Barva: bílá Kompatibilní: smartphony i tablety s USB-C

Datový kabel USB CellularLine pro přístroje Apple s konektorem 30-pin je plně kompatibilní s originálním. Kabel umožní například synchronizaci s počítačem, zálohování dat v telefonu, nahrávání nových písniček, stahování fotografií či využití mobilního telefonu jako modemu pro připojení k internetu.

USB kabel Cellularline představuje praktický doplněk pro synchronizaci dat i nabíjení zařízení s konektorem Lightning. Bezchybnou spolupráci se všemi Apple zařízeními zaručí certifikace MFI (made for iPhone, iPod, iPad). Délka 1 m zbytečně nepřekáží na stole a snadno se sbalí do brašny nebo do batohu. Vlastnosti: datový a nabíjecí kabel konektory: USB - Lightning MFI certifikace (made for iPhone, iPod, iPad) délka:1 m Barva: bílá Kompatibilní: Micro USB, Dock, Lightning (MFI certifikace), Mini USB, SGH M600

Datový a nabíjecí kabel CellularLine s microUSB konektorem a prodlouženou délkou 200 cm je ideální pro domácí použití. Jeho délku oceníte zejména na místech, která jsou ve větší vzdálenosti od zásuvky a můžete tak dobíjet smartphone nebo tablet třeba z pohodlí křesla nebo pohovky. MicroUSB konektor zajistí kompatibilitu s většinou dostupných zařízení.

Tactical USB nabíjecí kabel pro vaše hodinky Xiaomi Mi Band 4.

Celly kabel s USB-C konektorem na obou stranách je ideální pro dobíjení mobilních zařízení a také pro přenos dat. Moderní oboustranný konektor USB-C podporuje vysoký proud 3A, který je klíčový pro rychlonabíjení.