Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
BOYA BY-XM6-S1 Mini 3979 CZK  -11% 
BY-XM6 Mini je pokročilý a všestranný 2,4GHz bezdrátový mikrofonní systém, který rozšiřuje úspěch klasické řady mikrofonů BY-XM6 s dalším zlepšením přenosnosti. S funkcemi ultra kompaktního a stabilního přenosu signálu zajišťuje, že lze zachytit a dodat křišťálově čistý zvuk. Vysílače se navíc po zapnutí dokážou automaticky spárovat s přijímačem a díky ultrakompaktnímu designu je lze jednoduše připnout na oblečení, aniž byste je cítili, což uživatelům poskytuje vysoce kvalitní zážitek z nahrávání, zejména při outdoorových aktivitách.
Barva: Černá
Typ baterie: Integrované;Li-Ion
Systém: Digitální
Napájení: Baterie
Balení obsahuje: Nabíjecí kabel;Audio kabel;Windshield
Kompatibilní s: Camcorder;Kamera;DSLR;Smartfón
Výdrž baterie: 4,5 h
Funkční vzdálenost (m): 100.0
Rádius (m): 100.0
Použití: Broadcast;Commercial and educational activities;Interview;Video Production;Nahrávání
Varianta: BY-XM6-S1 Mini
Frekvenční pásmo: ISM 2,4 GHz
Výstupy: Jack 3,5 mm;Konektor pro sluchátka 3,5 mm
Frekvenční rozsah: 35 Hz - 18 kHz
Počet kanálů: 2
Směrová charakteristika: Všesměrová
Typ displeje: OLED
Provoz na baterie: Ano
Typ: Vysílač;Přijímač
Displej: Ano
Přijímač: Ano
Přepínač: Ano
Vysílač/mikrofon: Ano
Mikrofon: Ano

BOYA BY-XM6-S2 Mini 5160 CZK  -10% 
BY-XM6 Mini je pokročilý a všestranný 2,4GHz bezdrátový mikrofonní systém, který rozšiřuje úspěch klasické řady mikrofonů BY-XM6 s dalším zlepšením přenosnosti. Díky funkcím ultrakompaktního, stabilního přenosu signálu a snímání dvou osob zajišťuje, že lze zachytit křišťálově čistý zvuk a umožňuje shromažďování a směšování zvuku spolu nebo do samostatného kanálu. Vysílače se navíc po zapnutí dokážou automaticky spárovat s přijímačem a díky ultrakompaktnímu designu je lze jednoduše připnout na oblečení, aniž byste je cítili, což uživatelům poskytuje vysoce kvalitní zážitek z nahrávání, zejména při outdoorových aktivitách.
Přijímač: Ano
Použití: Nahrávání;Video Production;Commercial and educational activities;Interview;Broadcast
Kompatibilní s: Smartfón;Kamera;DSLR;Camcorder
Balení obsahuje: Windshield;Audio kabel;Nabíjecí kabel
Typ: Přijímač;Vysílač
Přepínač: Ano
Mikrofon: Ano
Typ displeje: OLED
Displej: Ano
Vysílač/mikrofon: Ano
Směrová charakteristika: Všesměrová
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: Integrované;Li-Ion
Frekvenční rozsah: 35 Hz - 18 kHz
Napájení: Baterie
Varianta: BY-XM6-S2 Mini
Barva: Černá
Rádius (m): 100.0
Počet kanálů: 2
Funkční vzdálenost (m): 100.0
Systém: Digitální
Výstupy: Konektor pro sluchátka 3,5 mm;Jack 3,5 mm
Výdrž baterie: 4,5 h
Frekvenční pásmo: ISM 2,4 GHz

Nový dvoupásmový bezdrátový rackový systém GLX-D+ obsahuje všestranný náhlavní mikrofon SM31 pro aplikace mluveného slova a half-rack přijímač GLXD4R+. Dokonalá kombinace automatického řízení frekvence s novou technologií Dual Band poskytuje spolehlivý a konzistentní výkon, zatímco lithium-iontové dobíjecí baterie Shure poskytují až 12 hodin používání. Hrajte bezdrátově bez komplikací. Balení obsahuje: 1 napájecí zdroj PS43 1 lithium-iontová nabíjecí baterie SB904 1 Vinylová taška na zip 1 Hardware pro montáž do racku
Počet kanálů: 11
Typ kapsle: Kondenzátorový
Vysílač/mikrofon: GLXD1 + SM31
Směrová charakteristika: Cardioid;Směrová
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Barva: Černá
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Balení obsahuje: Adaptér;Manuál;Mikrofon;Baterie;Vysílač;Držák do racku;Přijímač
Frekvence: 5,8 GHz;2,4 GHz
Přijímač: GLXD4Rack
Systém: Digitální
Varianta: GLXD14R+E/SM31-Z4
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz;5,8 GHz
Typ baterie: Li-Ion
Externí anténa: Ano
Možná montáž do racku: Ano
Typ: Bezdrátový systém
Adaptér součástí: Ano
Provoz na baterie: Ano

JBL Wireless Microphone 2299 CZK  -11% 
Teď je podium jenom vaše! Bezdrátové mikrofony JBL přináší zvuk JBL Original Pro Sound s krystalicky čistými vokály a neuvěřitelnými detaily. I při vysokých tónech bude váš hlas znít lépe než kdykoli předtím, bez zkreslení nebo zpoždění. Jednoduše připojte bezdrátový dvoukanálový přijímač k vašemu reproduktoru, zapněte mikrofony a jste připraveni zazářit. Mikrofony jsou napájeny lehce vyměnitelnými AA bateriemi, takže vaše hudební zábava může klidně pokračovat až do rána. Čas dát si duet? Zvuk z obou mikrofonů uslyšíte dokonale spojený z vašeho reproduktoru. Staňte se hvězdou večera!
USB: Ano
Typ: Vocal Microphone
Provoz na baterie: Ano
Set: Ano
Rozhraní: USB-C
Balení obsahuje: Přijímač;Kabel USB-C;Manuál
Výstupy: USB C
Frekvenční rozsah: 65 Hz - 15 kHz
Typ kapsle: Dynamický
Směrová charakteristika: Cardioid
Země původu: Čína
Detail baterie: Al/Mn
Hmotnost: 247 g

Vaxis ATOM 600 KV Kit 16893 CZK  -25% 
Dosah přenosu 600 stop a dlouhodobě stabilní streamování, ultra nízká latence 0,08s. Super kompatibilní s kamerou Komodo, exkluzivní přizpůsobení, červená certifikační autorizace. Monitorování v reálném čase přes APP & RX, inteligentní ventilátor pro regulaci teploty. Podporuje 13 kanálů s automatickým vyhledáváním a výběrem kanálů.
Balení obsahuje: Antenna;Manuál;USB kabel;Vysílač;Přijímač
Typ baterie: Integrované
Počet kanálů: 13
Detail baterie: Li-Ion
Barva: Černá
Rádius (m): 182.0
Země původu: Čína
Rozlišení videa: 1080p
Vstupy: HDMI;USB-C;SDI
Typ: Video;Přijímač;Vysílač
Typ displeje: OLED
WiFi: Ano
Vysílač/mikrofon: Ano
Přijímač: Ano
Frekvenční pásmo: US: 5.1-5.9 GHz
Externí anténa: Ano
Provoz na baterie: Ano
Displej: Ano
Kompatibilní s: RED KOMODO

AUDIX AP42 HT5 BG 35297 CZK  -9% 
Profesionální dvoukanálový bezdrátový systém s odolným kovovým páskovým vysílačem a kondenzátorovým náhlavním mikrofonem Audix HT5 s úzkým profilem. HT5 nabízí všesměrová charakteristiku, skvělý zvuk s vysokou citlivostí a umožňuje zachycení vokálů i ze vzdálenosti 5 až 7 cm. Je nadstandardně lehký, pohodlný a ideální pro živá vystoupení, prezentace nebo rozhlas. Přijímač nabízí přenos ve dvou frekvenčních pásmech: A = 522 MHz - 554 MHz a B = 554 MHz - 586 MHz. Kromě toho poskytuje přijímač i 106 přednastavených frekvencí pro rychlé, snadné a spolehlivé nastavení. Zařízení nabízí možnost nastavení automatického skenování volných frekvencí a synchronizaci na jedno stisknutí tlačítka. Opaskový vysílač poskytuje provozní dobu 14 hodin a je napájen 2 AA bateriemi. Rozměry přijímače jsou 405 x 206 x 44 mm a hmotnost 2kg.  Pro informace ohledně prodloužené záruky klikněte na http://audixusa.cz/prodlouzena-zaruka/ 
Napájení: Adaptér
Adaptér součástí: Ano
Detail baterie: Al/Mn
Země původu: Čína

Prodipe UHF B210 DSP SOLO 3239 CZK  -30% 
Bezdrátový mikrofonní systém PRODIPE. Vybaven technologií digitálního signálního procesoru (DSP). UHF B210 DSP SOLO se skládá z vysílače bodypack UHF a přijímače se zobrazením kanálu a snadno přístupným tlačítkem ztlumení v kovovém těle.
Země původu: Čína
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Typ baterie: AA
Barva: Černá
Frekvenční rozsah: 30 Hz - 20 kHz
Frekvenční pásmo: 630 - 680 Mhz
Balení obsahuje: Vysílač;Přijímač
Mikrofonní vstup: Ano
Přijímač: UHF Receiver
Varianta: Single Pack
Vysílač/mikrofon: UHF B210 DSP
Provoz na baterie: Ano

Shure RPW118 7290 CZK  -19% 
Bezdrátová mikrofonová hlava Beta 58A nahrazuje vložku, sestavu krytu a matnou mřížku pro bezdrátové mikrofony Beta 58A. Beta58A je dynamický vokální mikrofon, je extrémně robustní a nabízí maximální ochranu proti zpětné vazbě.
Kompatibilní s: Shure
Typ kapsle: Dynamický
Typ: Microphone Cartridge
Barva: Stříbrná
Směrová charakteristika: Superkardioidní

EW-DP poskytuje špičkový zvukový pracovní postup, který může nabídnout jen pokročilá digitální technologie a přenos UHF. Tento plně digitální bezdrátový mikrofonní systém UHF se vyznačuje zcela novým přenosným designem a bezkonkurenční kvalitou zvuku, který je určen pro filmaře, tvůrce obsahu a vysílatele. Srdcem EW-DP je kompaktní digitální přijímač, který poskytuje intuitivní uživatelské prostředí pro všechny. Synchronizace přes Bluetooth a ovládání systému prostřednictvím aplikace Smart Assist vám pomáhají šetřit čas a energii na natáčení. Přední displej OLED umožňuje snadnou navigaci v nabídce a inteligentní upozornění pomáhají při řešení problémů se systémem, když narazíte na problém. Magnetické a stohovatelné montážní konfigurace bezproblémově integrují přijímač do vaší kamerové sestavy, zatímco několik možností napájení je připraveno zvládnout dlouhé dny na místě.Pokud jde o bezdrátový přenos, UHF je standard, podle kterého se měří všechny ostatní bezdrátové zvukové systémy. Systém Evolution Wireless, který používají profesionálové na celém světě, pracuje ve spektru UHF a je známý svou spolehlivostí, flexibilitou a komplexním souborem funkcí. Pokud to zkombinujete se spektrální účinností a čistotou zvuku, kterou může nabídnout pouze digitální technologie, získáte EW-DP – náš nejpokročilejší bezdrátový zvukový systém pro video aplikace.Při vývoji systému EW-DP byla mimořádně důležitá ergonomie. Počínaje mechanickým designem bylo každé tlačítko, připojení a komponent promyšleno tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího uživatelského zážitku. Kromě toho je EW-DP prvním přenosným bezdrátovým systémem, který má magneticky stohovatelné přijímače s displejem OLED na přední straně. Tyto vlastnosti umožňují jednoduchou a flexibilní montáž přijímače a nabízejí optimální viditelnost bez ohledu na umístění, úhel nebo světlo. Různé možnosti napájení zahrnují primární články, lithium-iontové nabíjecí baterie a přímé napájení přes USB-C, což zaručuje klid během dlouhých hodin na scéně.EW-DP je bezdrátový systém, který řeší problémy za vás. Jak říká staré přísloví, mýlit se je lidské. Inteligentní upozornění poskytují návrhy na chyby, které se vyskytnou při nastavování nebo provozu systému EW-DP. Pokud se váš zvuk sekne, systém navrhne snížení zesílení. Pokud se vám vybíjí baterie, systém vás na to upozorní. Pokud se pokusíte pracovat na zablokované frekvenci, bude vám doporučeno, abyste vybrali jinou. Pokud váš vysílač a přijímač nejsou propojeny, budete vyzváni, abyste stiskli tlačítko synchronizace. A pokud talent omylem ztlumí svůj vysílač, budete na to upozorněni a budete mít možnost ztlumení na dálku vypnout. Tyto příručky mají velký význam, když zvuk není vaší jedinou zodpovědností.Aplikace Sennheiser Smart Assist poskytuje automatické nastavení, provoz a monitorování pomocí jakéhokoli zařízení se systémem iOS nebo Android přes Bluetooth. Automatická koordinace frekvencí vytváří spolehlivé bezdrátové připojení až pro 16 systémů, přičemž nejsou zapotřebí žádné odborné znalosti bezdrátového připojení. Vzdálený přístup k nastavením systému, ať už u kamery nebo na druhé straně místnosti, umožňuje rychlé a diskrétní úpravy za chodu. Najdete zde také centrum podpory s videonávody a podrobnými příručkami, které vám pomohou začít.
Externí anténa: Ano
Provoz na baterie: Ano
Balení obsahuje: Vysílač;Nabíjecí kabel USB-C;Montážní sada;Battery pack;Lavalier Microphone;3,5 mm Jack Audio Cable;Přijímač
Systém: UHF
Baterie v balení: Ano
Frekvenční rozsah: 50 Hz - 18 kHz;20 Hz - 20 kHz
Typ kapsle: Pre-polarized Condenser
Barva: Černá
Počet kanálů: 1
Možná montáž do racku: Ne
Citlivost: 134 dB
Napájení: Baterie
Směrová charakteristika: Všesměrová
Frekvence: R4-9: 552 - 607,8 Mhz
Typ baterie: Li-Ion;AA
Frekvenční pásmo: 552 - 607,8 MHz
Vysílač/mikrofon: EW-D SK
Přijímač: EW-DP
Šířka (cm): 8.6

RockBoard MOD 4 - All-in-One bezdrátový systémový přijímač + patchbay pro pedalboardy nabízí snadno použitelné bezdrátové připojení mezi vaším nástrojem a pedalboardem, vybavený digitální bezdrátovou technologií, která poskytuje neuvěřitelnou kvalitu zvuku, jednoduchý postup nastavení a spolehlivé použití pro každého hudebníka. Bezdrátový systém pracuje v pásmu 2,4 GHz ISM pro neomezené celosvětové použití a nabízí plný frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz s latencí pouhých 5 ms. Modul patchbay je navržen tak, aby směřoval propojení zespodu vašeho pedalboardu dopředu, čímž vám poskytne centrální přístupový bod. TRS zásuvky A, B, C a D jsou zapojeny do pevných konektorů z přední strany MOD 4 do odpovídajících zásuvek na zadní straně.
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Barva: Černá
Systém: 2,4 GHz
Počet kanálů: 4
Země původu: Čína
Přijímač: Ano
Balení obsahuje: USB kabel;Přijímač;Vysílač
Externí anténa: Ano
Adaptér součástí: Ano
Vysílač/mikrofon: Ano
Varianta: Výhodný Muziker set
Kompatibilní s: XVive U2
Napájení: Adaptér