Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
JTS SIEM-111/5 17042 CZK  -19% 
Bezdrátový monitorovací systém pro poloprofesionální a profesionální použití. Sestává z vysílače, opaskového přijímače a diskrétních In Ear sluchátek v barvě pleti. Pracuje v pásmu UHF v režimu Stereo, má k dispozici 64 volitelných kanálů. Všechny potřebné údaje jsou zobrazovány na přehledném LCD displeji. Dosah cca 100 m v nezastavěném prostoru, životnost baterie cca 8 hodin nepřetržitého provozu.
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Taiwan
Napájení : Adaptér

Profesionální sada bezdrátového systému zahrnující mikrofon typu lavalier, bezdrátový přijímač a bezdrátový vysílač. Poskytuje kamerám možnost nahrávání audio a video záznamů ve vynikající kvalitě. Disponuje výběrem 16 frekvenci sloužících pro bezproblémový provoz sady, a primontovatelný přijímač na kameru napájen pomocí odnímatelné dobíjecí lithium/ion baterie, která má vydrž až 12 hodin a je součástí produktu. Do bezdrátového přijímače je signál přenášen pomocí CB88 opaskového vysílače, který je napojen na všesměrový mikrofon Samson LM10 typu Lavalier. Mikrofon s vysílačem poskytuje výdrž až 8 hodin díky dvěma AA bateriím (nejsou součástí produktu). Vysílač disponuje také ovládáním Gain a tlačítkem Mute. Součástí CB88 je také kovový opaskový klip. Přijímač je kompatibilní s HD kamerovými rekordéry a DSLR kamerami, a disponuje IR synchronizací, 1/8'' výstupem s ovládáním Level, 1/8'' sluchátkovým monitorovacím výstupem s ovládáním Level a technologií Tone Key. Součástí produktu je i přenosné pouzdro.
Balení obsahuje : Kufr
Adaptér součástí : Ano
Balení obsahuje : Kabel XLR
Balení obsahuje : USB kabel
Systém : UHF
Balení obsahuje : Vysílač
Balení obsahuje : Přijímač
Napájení : Adaptér
Možná montáž do racku : Ne
Externí anténa : Ne
Frekvenční pásmo : 470 - 494 MHz
Balení obsahuje : Mikrofon
Frekvenční rozsah : 50 Hz - 15 kHz
Varianta : Lavalier
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Nabíječka
Balení obsahuje : Kabel

BS Acoustic KWM1900 BP 2342 CZK  -20% 
Bezdrátový UHF mikrofonní set. Tvoří ho vysílač malých rozměrů napájený 1x AA baterií s náhlavním a klopovým mikrofonem. Přijímač je malý napájen 1x AA baterií a zapojuje se pomocí konektoru Jack 6,3 mm přímo do aktivní reprosoustavy, nebo mix pultu. 16-kanálový systém. UHF 863.00 - 865.00 MHz. Automatické skenování frekvence. Dynamický rozsah> 100dB, harmonické zkreslení <0.5%. Dosah mikrofonu do 30m. Odstup signálu od šumu> 100dB. Výdrž mikrofonu na baterii 5 hodin. Frekv. rozsah (Hz): 40-15000 Hz.
Země původu : Čína
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ano

Sennheiser BT T100 1754 CZK  -18% 
Bluetooth audio vysílač společnosti Sennheiser. BT T100 s elegantním designem umožňuje připojení bezdrátových sluchátek ke zdroji zvuku. Zabezpečuje neomezenou svobodu pohybu při poslechu hudby nebo sledování filmů prostřednictvím sluchátek. Díky špičkové bezdrátové technologii poskytuje vysoce kvalitní zvuk a synchronizaci obrazu a zvuku při sledování vizuálních médií.

Napájení : USB
Provoz na baterie : Ne
Adaptér součástí : Ne

Prodipe UHF M850 DSP SOLO 3812 CZK  -20% 
Bezdrátový set je vybaven technologií digitálního signálního procesoru (DSP), set sestává z ručního mikrofonu UHF, přijímače s obrazovkou na zobrazení kanálů a snadno přístupného tlačítka ztlumení zvuku, osazené v kovovém těle.
Napájení : 240V
Systém : UHF
Typ baterie : AA
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ano
Barva : Černá
Balení obsahuje : Mikrofon
Typ kapsle : Dynamický
Přijímač : UHF Receiver
Varianta : Standard
Frekvenční rozsah : 50 Hz - 16 kHz
Balení obsahuje : Přijímač
Frekvenční pásmo : 630 - 655 Mhz
Vysílač/mikrofon : M850 DSP
Země původu : Čína
Směrová charakteristika : Směrová

Sennheiser EK 100 G4-G 6850 CZK  -20% 
Výkonný bezdrátový přijímač pro kameru s hliníkovou konstrukcí. Přijímač s nízkou hmotností je vhodný pro bezdrátový systém Evolution ze série G4 100P. Přináší ideální řešení pro žurnalistiku, dokumentaristiku a práci se zvukem a videem. Přijímač nabízí vynikající kvalitu zvuku, odolnou konstrukci, snadnou a rychlou obsluhu. Dosah: do 100 m. Životnost baterie: 8 h. Balení obsahuje: přijímač EK 100 G4, 2 AA baterie, montážní adaptér CA 2, kabel s 3,5 mm jack konektorem CL 1, kabel s XLR - 3,5 mm jack konektorem CL 100, manuál. Rozměr: 82 x 64 x 24 mm. Hmotnost: 160 g. Frekvence: 566 - 608 MHz
Balení obsahuje : AA baterie
Frekvenční pásmo : G: 566-608 MHz
Balení obsahuje : Manuál
Systém : UHF
Napájení : Žádné, Pouze bateriový provoz
Balení obsahuje : Kabel
Balení obsahuje : Kabel XLR
Typ : Přijímač
Vysílač/mikrofon : Ne
Typ baterie : AA
Země původu : Německo
Přijímač : EK 100 G4
Balení obsahuje : Adaptér
Adaptér součástí : Ne
Externí anténa : Ne
Provoz na baterie : Ano

Monacor ATS-20T 2538 CZK  -20% 
16-kanálový digitální vysílací systém s frekvencí 863 - 865 MHz. Je vhodný pro turistických průvodců a pro jiné aplikace, které vyžadují distribuování audio signálu do jednoho nebo více přijímačů. Nabízí vysokou odolnost vůči rušení díky digitálnímu přenosu, vysoký provozní rozsah, optimalizovaný frekvenční rozsah pro hlasové aplikace a možnost provozu až 4 různých kanálů bez rušení. 16-kanálový miniaturní vysílač pro provoz mikrofonu a linkového audio signálu. Je dodáván s elektretovým klopovým mikrofonem. Zařízení je vybaveno mikrofonním vstupem/audio linkovým vstupem 3,5 mm jack s automatickou detekcí v závislosti na konfiguraci mono/stereo, LCD pro indikaci kanálu a stavu baterie a tlačítkem Mute. Kromě toho disponuje Micro USB napájecím konektorem pro ATS-12CB, ATS-35CB nebo USB nabíječku. Zařízení se dodává se šňůrkou a je napájeno integrovanou dobíjecí lithiovou baterií.
Typ : Vysílač
Počet kanálů : 16
Země původu : Taiwan
Typ baterie : Li-Ion 3,7 V DC
Typ baterie : Integrované
Provoz na baterie : Ano
Hmotnost : 37 g
Baterie v balení : Ano
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka
Barva : Černá
MP3 / linkový vstup : Ano
Frekvenční rozsah : 863 MHz - 865 MHz
Napájení : Žádné, Pouze bateriový provoz
Adaptér součástí : Ne
Vysílač/mikrofon : Ano
Možná montáž do racku : Ne

BOYA BY-XM6-K1 3420 CZK  -25% 
BOYA BY-XM6-K1, 2,4 GHz Adaptive Frequency Hopping je bezdrátový mikrofonní systém, který se skládá z jednoho vysílače, jednoho přijímače a nabíjecího pouzdra. Je to perfektní systém pro zachycení zvuku a zároveň poskytuje řešení pro vlogování pro jednu osobu, živé vysílání, rozhovor, nahrávání atp.BY-XM6 K1 využívá pokročilou technologii bezdrátového přenosu signálu Adaptive Frequency Hopping (AFH), díky které se mikrofon automaticky vyhne částem narušené skokové frekvence, aby bylo dosaženo stabilního přenosu signálu v rozsahu až 100 m (328 stop) bez překážek. Díky vysoce kvalitní kapsli, obvodu pro zpracování signálu s poměrem signál/šum nad 84 dB, jakož i s mírou zkreslení menší než 0,1%, mikrofon zachycuje a zároveň poskytuje vysoce kvalitní, čistý a nízkošumový zvuk.Díky jasnému a snadno čitelnému OLED displeji na vysílači a přijímači mohou uživatelé přesně nastavit přenos signálu. Kromě toho je vysílač také navržen s vestavěným všesměrovým mikrofonem, takže uživatelé mohou vysílač připnout na košili nebo límec nebo připojit klopový mikrofon do konektoru MIC IN na vysílači pro zachycení zvuku. Navíc je tato souprava vybavena 3,5 mm zvukovým kabelem TRS-TRS i 3,5 mm zvukovým kabelem TRS-TRRS. Takže může dobře fungovat s vaší DSLR nebo digitálním fotoaparátem, smartfonem nebo počítačem atp.BY-XM6 K1 je vybaven přenosným, ale výkonným nabíjecím pouzdrem, díky kterému jej lze snadno přenášet. Díky vestavěné výkonné baterii umožňuje nabíjecí pouzdro plné nabití přijímače i vysílače současně bez potřeby jakéhokoli kabelu. Kromě toho indikátor napájení na nabíjecím pouzdře umožňuje snadnou kontrolu kapacity baterie a stavu nabíjení.
Typ baterie : Li-Ion
Kompatibilní s : Kamera
Směrová charakteristika : Všesměrová
Barva : Černá
Hmotnost (g) : 152.0
Kompatibilní s : PC
Výstupy : Jack 3,5 mm
Země původu : Čína
Kompatibilní s : DSLR
Frekvenční pásmo : ISM 2,4 GHz
Typ displeje : OLED
Výška (cm) : 3.5
Provoz na baterie : Ano
Displej : Ano
Mikrofonní vstup : Ano
Typ : Přijímač
Přijímač : Ano
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm
Hloubka (cm) : 9.6
Šířka (cm) : 9.6
Přepínač : Ano
Vstupy : Jack 3,5 mm
Vysílač/mikrofon : Ano
Varianta : BY-XM6-K1
Rádius (m) : 100.0
Počet kanálů : 1
Balení obsahuje : Manuál
Adaptér součástí : Ne
Externí anténa : Ne
Balení obsahuje : Nabíjecí kabel
WiFi : Ne
Balení obsahuje : Charging Box
Frekvenční rozsah : 50 Hz - 18 kHz
Systém : Digitální
Kompatibilní s : Smartphone
Kompatibilní s : Tablety
Výdrž baterie : 7 h

Nux B-2 2048 CZK  -22% 
Digitální bezdrátový systém pro kytary a baskytary se čtyřmi přepínatelnými kanály. Systém B-2 sestává z ultra kompaktního a lehkého vysílače a přijímače s vestavěnou baterií a s digitálním přenosem signálu v pásmu 2,4 GHz. Operační pásmo zajišťuje plynulý a ničím nerušený přenos signálu v kvalitě 32 bit / 48 kHz s dynamickým rozpětím více než 110 dB, díky čemuž je zvuk dokonale přirozený. Zařízení je možné používat až 6 hodin kontinuálně, v ''Sleep'' módu slibuje vestavěná baterie životnost až 20 hodin na jedno nabití. Baterii j možné nabíjet pomocí přibaleného USB kabelu. Díky šikovnému systému spojování přijímače a vysílače je možné nabíjet obě zařízení společně z jednoho USB kabelu. Unikátní plochý design s otočným konektorem se dokonalep rispôsobí pro použití s kytarami typu ST, ale také s jinými tvary kytar a nikdy neprokáže při práci s vibrato systémem. Barevné provedení: White.
Napájení : USB
Typ baterie : Integrované
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ne
Balení obsahuje : USB kabel
Země původu : Čína

BOYA BY-XM6-S1 2734 CZK  -28% 
BOYA BY-XM6-S1, 2,4 GHz bezdrátový mikrofonní systém s adaptivní frekvencí, sestává z jednoho vysílače a jednoho přijímače. Je to dokonalé řešení pro zachytávání a poskytování zvuku pro vlogy pro jednu osobu, videa na YouTube, živé vysílání, nahrávání atp. • Kompatibilní s DSLR, bezzrcadlovkou, chytrým telefonem a počítačem. • Technologie bezdrátového přenosu signálu 2,4 GHz. • Hi-Fi a nízkošumový systém zpracování a přenosu zvuku. • Osazen snadno použitelným, živým a informativním OLED displejem. • Zabudovaný všesměrový mikrofon a klopový mikrofon na vysílači. • Výstupní konektor pro sluchátka na přijímači pro monitorování v reálném čase. • Stereo a mono výstupy jsou dostupné a přepínatelné na přijímači. • Vestavěné lithium-iontové baterie pro 6 hodin provozu. • Provozní dosah až 100 m, bez překážek.
Externí anténa : Ne
Balení obsahuje : Ochranné pouzdro
Rádius (m) : 100.0
Směrová charakteristika : Všesměrová
Balení obsahuje : Protivětrná ochrana
Výstupy : Jack 3,5 mm
Barva : Černá
Displej : Ano
Vstupy : Jack 3,5 mm
Balení obsahuje : USB kabel
Frekvenční pásmo : ISM 2,4 GHz
Systém : Digitální
Mikrofonní vstup : Ano
Výdrž baterie : 7 h
Provoz na baterie : Ano
Typ baterie : Integrované
Varianta : BY-XM6-S1
Typ displeje : OLED
Počet kanálů : 1
THD : <0.1%
Balení obsahuje : Audio kabel
Kompatibilní s : Kamera
Balení obsahuje : Lavalier Microphone
Přijímač : Ano
Země původu : Čína
Napájení : USB a baterie
Vysílač/mikrofon : Ano
Typ : Přijímač
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm
Typ baterie : Li-Ion
Frekvenční rozsah : 50 Hz - 18 kHz