Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Konig & Meyer 48240 12S 5084 CZK  -19% 
Racková skříňka s velikostí 12U. Disponuje robustní ocelovou konstrukcí s rovnými stranami. Šířka pro umístění rackových zařízení je klasických 19 ", hloubka skříňky je 430 mm. Rozměry: 525 x 429 x 594 mm, hmotnost: 10 kg. Vyrobeno v černém barevném provedení.
Země původu: Německo

Konig & Meyer 491/2 3S 3386 CZK  -24% 
Uzamykatelná přihrádka do racku s velikostí 3U. Disponuje ocelovou konstrukcí, masivními posuvnými částmi a hloubkou 390 mm. Hmotnost: 8,12 kg. Vyrobeno v barevném provedení: Black
Země původu: Německo

Originální přepravní gigbag pro trojhranné a čtyřhranné konstrukční díly ze série DT 33 a DT 34 značky Duratruss. Gig bag je vhodný pro přenášení jednoho kusu konstrukčního dílu s maximální délkou 1,5m a je vyroben z nylonu, který chrání konstrukční díl před nepříznivým vlivem počasí při přenosu. Samozřejmostí je kvalitní zip a dvojice pásů pro jednodušší přenos. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína

Sennheiser BT T100 1788 CZK  -18% 
Bluetooth audio vysílač společnosti Sennheiser. BT T100 s elegantním designem umožňuje připojení bezdrátových sluchátek ke zdroji zvuku. Zabezpečuje neomezenou svobodu pohybu při poslechu hudby nebo sledování filmů prostřednictvím sluchátek. Díky špičkové bezdrátové technologii poskytuje vysoce kvalitní zvuk a synchronizaci obrazu a zvuku při sledování vizuálních médií.

Napájení: USB
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ne

XVive U3C 4585 CZK  -16% 
Bezdrátový systém pro kondenzátorové mikrofony společnosti XVive. Systém umožňuje změnu kabelového kondenzátorového mikrofonu s XLR připojením na bezdrátový. Vybaven je fantomovým napájením - 12 V nebo 48 V. Vhodný je pro širokou škálu využití - nahrávací studio, divadlo, mluvené slovo, exteriér a podobně. Díky vysoce kvalitní technologii digitální konverze zvuku poskytuje autentický přenos hlasu.

Hmotnost: 190 g
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Země původu: Čína
Možná montáž do racku: Ne
Varianta: U3C
Napájení: USB a baterie
Typ baterie: Integrované
Typ baterie: Li-Ion
Provoz na baterie: Ano
Adaptér součástí: Ne

RockBoard MOD 4 - All-in-One bezdrátový systémový přijímač + patchbay pro pedalboardy nabízí snadno použitelné bezdrátové připojení mezi vaším nástrojem a pedalboardem, vybavený digitální bezdrátovou technologií, která poskytuje neuvěřitelnou kvalitu zvuku, jednoduchý postup nastavení a spolehlivé použití pro každého hudebníka. Bezdrátový systém pracuje v pásmu 2,4 GHz ISM pro neomezené celosvětové použití a nabízí plný frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz s latencí pouhých 5 ms. Modul patchbay je navržen tak, aby směřoval propojení zespodu vašeho pedalboardu dopředu, čímž vám poskytne centrální přístupový bod. TRS zásuvky A, B, C a D jsou zapojeny do pevných konektorů z přední strany MOD 4 do odpovídajících zásuvek na zadní straně.
Barva: Černá
Kompatibilní s: XVive U2
Varianta: Výhodný Muziker set
Přijímač: Ano
Vysílač/mikrofon: Ano
Systém: 2,4 GHz
Počet kanálů: 4
Externí anténa: Ano
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Napájení: Adaptér
Balení obsahuje: Přijímač
Balení obsahuje: Vysílač
Balení obsahuje: USB kabel

BOYA BY-WM8 Pro K2 3886 CZK  -27% 
Boya BY-WM8 Pro-K2 je vylepšený dvoukanálový bezdrátový mikrofonní systém UHFna zachytávání zvuku se dvěma předměty, je vybaven snadno čitelným LCD displejem, širokou přepínatelnou šířkou pásma RF,Ladění syntetizovány PLL a obvody digitálního kompandovania. Balíček je vhodný pro širokou škálu bezdrátových aplikací, jako jsou rozhovory,shromažďování elektronických zpráv (ENG), produkce elektronických polí (EFP), filmová produkce,obchodní a vzdělávací aplikace a další. Systém BY-WM8 Pro-K2 se skládá ze dvou vysílačů bodypack, přijímače připevněného na kameru,a dva všesměrové lavalierové mikrofony. Součástí tohoto systému je i adaptér na upevnění do boty,jeden výstupní kabel 1/8 "až XLR, jeden výstupní kabel 1/8 až 1/8", přenosné pouzdro. Přijímač je vybaven výstupními konektory pro mikrofon a sluchátka.Vysílač bodypack obsahuje konektor MIC a LINE IN.
Přijímač: Ano
Vysílač/mikrofon: Ano
Směrová charakteristika: Všesměrová
Systém: UHF
Frekvenční pásmo: 584 - 608 MHz
Frekvenční pásmo: 576 MHz -599 MHz
Frekvenční rozsah: 60 Hz - 15 kHz
Možná montáž do racku: Ne
MP3 / linkový vstup: Ano
Mikrofonní vstup: Ano
Barva: Černá
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: AA
Přepínač: Ano
Počet kanálů: 48
Balení obsahuje: Audio kábl
Země původu: Čína
Varianta: BY-WM8 Pro K2
Balení obsahuje: Pouzdro
Balení obsahuje: Lavalier Microphone
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Přijímač
Balení obsahuje: Vysílač
Typ: Audio
: Al/Mn

Saramonic Blink 500 B5 3486 CZK  -25% 
Saramonic Blink 500 B5 je neuvěřitelně kompaktní a lehký bezdrátový mikrofonní systém, který poskytuje profesionální bezdrátový zvuk a je navržen pro použití se smartphony s USB-C. Skládá se z vysílače se zabudovaným mikrofonem, profesionálního klopové mikrofonu a dvoukanálového přijímače RX Di, který se připojuje přímo k portu USB-C vašeho zařízení a na svou činnost nevyžaduje žádné baterie ani nabíjení.
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz
Frekvenční rozsah: 15 Hz - 18 kHz
Směrová charakteristika: Všesměrová
Systém: Digitální
Počet kanálů: 2
Barva: Černá
Provoz na baterie: Ano
Výdrž baterie: 6 h
Mikrofonní vstup: Ano
Napájení: Žádné, Pouze bateriový provoz
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Lavalier Microphone
Balení obsahuje: Protivětrná ochrana
Balení obsahuje: USB kabel
Typ baterie: Li-Ion
Typ kapsle: Kondenzátorový
Adaptér součástí: Ne
Varianta: Blink 500 B5
Typ: Audio
: Li-Ion
Frekvence: ISM 2,4 GHz

Malone UHF-450 Duo2 2487 CZK  -19% 
2-kanálový UHF bezdrátový mikrofonní set s přijímačem a dvěma náhlavními dynamickými mikrofony s bodypack vysílači. Přijímač má dva XLR mikrofonní vstupy, jeden 6,3mm jack AUX výstup a 2 porty pro antény. Přijímač mimo jiné zajišťuje i dlouhou výdrž baterií díky své energeticky úsporné konstrukci. Pracuje ve frekvencích 823 až 832 MHz a nabízí možnost regulace hlasitosti, mute, tlačítka pro nastavení frekvence, přepínač režimů, nebo LCD displej. Součástí balení jsou i šroubovací antény s podložkami. Bodypack, která slouží jako vysílače pro náhlavní mikrofony jsou napájeny dvojicí AA baterií (jsou součástí balení). Rozměry přijímače jsou 185 x 45 x 120 mm a hmotnost přibližně 390g.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér
: Al/Mn

Mackie OnyxGO Mic 2387 CZK  -17% 
OnyxGO | Mic je zcela samostatný bezdrátový mikrofonní systém pro váš smartfon. Stačí jej spárovat, připnout a můžete začít hrát. A s aplikací OnyxGO máte v kapse studio pro tvorbu mobilního obsahu.Aplikací ovladatelný OnyxGO | Mic je nejlepší způsob, jak nahrávat hlas přímo do smartfonu s úžasnou kvalitou zvuku, všestranností a ultrakompaktní velikostí. Stačí jej připnout, otevřít aplikaci OnyxGO, spárovat a jste připraveni na akci. Potřebujete video? Není problém. Ať už nahráváte podcast, živé vysílání, nebo potřebujete zvýšit svou kvalitu pro prakticky jakoukoli aplikaci, OnyxGO je zde proto, aby bylo neuvěřitelně snadné dostat čistý a skvěle znějící zvuk do vašich zařízení.
Typ: Clip-On
Vysílač/mikrofon: Ano
Přijímač: Ano
Systém: Digitální
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: Integrované
Směrová charakteristika: Všesměrová
Balení obsahuje: Nabíjecí kabel USB-C
Počet kanálů: 1
Barva: Černá
Země původu: Čína
Kompatibilní s: Android
Kompatibilní s: iOS
Kompatibilní s: Mobile Application
Doba přehrávání (hodiny): 5.0
Doba nabíjení (hodiny): 2.0
Šířka (cm): 2.8
Výška (cm): 4.8
Hloubka (cm): 1.5
Hmotnost (g): 10.0
Napájení: USB a baterie
Citlivost: -36 dB