Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Shanling M6 Pro 32 GB 19281 CZK  -1% 
O krok vpřed od úspěšného digitálního zvukového přehrávače M6 představuje společnost Shanling inovovaný model M6 Pro s vylepšeným designem a zvukovými prvky. Tato nová verze má větší výkon, více připojení a elegantnější design. Vyzbrojený certifikací Hi-Res Audio a Hi-Res Wireless Audio má zvukový přehrávač M6 Pro své místo na čele nabídky Hi-Res audio přehrávačů společnosti Shanling. Shanling vylepšil duální DAC na prémiový DAC AKM AK4497EQ. S touto novou generací DAC je Shanling schopen posunout kvalitu zvuku M6 Pro výrazně nad všechny ostatní předchozí výtvory. Spolu s exkluzivně navrženým plně vyváženým štvokanálovým zesilovačem poskytuje M6 Pro ještě výkonnější výstup při dosahování vynikajících měření a lépe znějící hudby. Výkonný Shanling M6 Pro obsahuje osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 430 v kombinaci s 4G RAM a 32G ROM, aby byl zajištěn rychlý a hladký chod systému. Abyste se ujistili, že máte dostatek místa pro vaši hudbu, podporuje M6 Pro karty microSD až do 2 TB.
Vstup na SD : Ano
Napájení : USB-C
LAN : Ne
Provoz na baterie : Ano
Doba přehrávání (hodiny) : 13.0
USB : Ano
AUX IN : Ne
WiFi : Ano
DLNA : Ano
Kapacita : 32 GB
Slot pro paměťovou kartu : Micro SD
Mikrofonní vstup : Ne
Hmotnost : 244 g
Bluetooth : Ano
Barva : Černá
Varianta : M6 Pro
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Čína

Shanling M30 32 GB 75347 CZK  0% 
Shanling M30 je modulární zařízení, které je možné v průběhu času aktualizovat a přizpůsobit. Vysoce výkonný DAC / zesilovač kombinovaný se samostatným přehrávačem hudby. M30 chce být vaším zařízením typu vše v jednom s přístupem k různým streamovací službám (Tidal, Spotify, Qobuz a další). Plně napájen vlastními bateriemi zajišťuje čistotu a stabilitu pro nejlepší zvukový výkon.Při pohledu do jedinečného modulárního designu Shanling M30 je přehrávač vybaven technologiemi Tube i Solid-State. Pro Solid-state je M30 vybaven 2x zesilovacím modulem ADI ADA4610-2 + ​​4x Ti BUF634 a pro elektronkový výstup je M30 vybaven dvěma elektronkami Korg Nature 6P1. M30 nabízí tři režimy výstupu, Direct, Transport a Tube.M30 je založen na procesoru Qualcomm Snapdragon, jak je vidět na Shanling M8, s velkým 6-palcovým dotykovým HD displejem. Pro plynulé dekódování a vykreslování signálu je DAC vybaven dvěma čipy DAC AKM AK4497 Dual AKM a operačními zesilovači 2x Ti OPA1662. Podporuje dekódování signálu ve vysokém rozlišení s PCM až do 32-Bit / 384kHz a DSD512 nativní. Podporuje také převzorkování DSD, dekódování MQA a další.M30 je vybaven analogovým vstupem přes RCA, koaxiálním digitálním, optickým, 2x USB-A, USB-B a USB-C. Pro výstup na sluchátka: 4kolíkový XLR, 4,4 mm, 2,5 mm, 3,5 mm PRO vyvážený výstup a 6,35 mm / 3,5 mm jednostranný, vedle analogových výstupů RCA a XLR. Co se týče síťového připojení, k dispozici je ethernetový port a dvoupásmové WiFi, vedle možností Bluetooth s podporou LDAC, LHDC, aptX HD a dalších.
AUX IN : Ne
Země původu : Čína
Frekvenční rozsah : 20 Hz - 40 kHz
Barva : Černá
Typ baterie : Integrované
WiFi : Ano
USB : Ano
Provoz na baterie : Ano
Vstup na SD : Ano
LAN : Ano
DLNA : Ano
Bluetooth : Ano
Displej : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Mikrofonní vstup : Ne
Vestavěný reproduktor : Ne
Kapacita : 32 GB
Balení obsahuje : USB kabel
Napájení : USB
Hmotnost : 3000 g
Slot pro paměťovou kartu : Micro SD
Kapacita baterie : 16500 mAh

Astell&Kern SP2000T 256 GB 59472 CZK  -10% 
Astell&Kern, který zůstává věrný filozofii poskytování originálních zvukových zážitků bez kompromisů, se snaží navrhnout přenosné hudební přehrávače, které přesahují možnosti standardního přehrávacího zařízení, aby zvýšily požitek posluchače z hudby. SP2000T kombinuje konfiguraci OP AMP SP2000 – vrchol nejlepší audio technologie Astell&Kern – s nostalgickým vakuovým TUBE AMP, čímž dodává přenosnému přehrávači vintage pocit. A&ultima SP2000T je důmyslné nové řešení. Systém Triple Amp posouvá akustiku na novou úroveň. Vakuový elektronkový zesilovač je kompatibilní s 2,5 mm, 3,5 mm a 4,4 mm výstupními konektory. Vybaven ESS ES9068AS QUAD-DAC pro vyvážený, velmi detailní zvuk. TERATON ALPHA - špičkové zvukové řešení od Astell&Kern. Funkce ReplayGain pro udržení konzistentních úrovní přehrávání mezi skladbami. Dvoupásmová podpora Wi-Fi pro nepřerušované bezdrátové připojení a vylepšenou kompatibilitu. Vnitřní mechanický design pro minimalizaci šumu.
Kapacita : 256 GB
Slot pro paměťovou kartu : Micro SD
Materiál ozvučnice : Hliník
Typ displeje : FHD
Bluetooth : Ne
Napájení : USB a baterie
Balení obsahuje : Manuál
Kapacita baterie : 4200 mAh
Podporované formáty : OGG
Výstupy : Jack 3,5 mm
Kompatibilní s : Windows
Doba přehrávání (hodiny) : 9.0
Typ displeje : Touchscreen
Podporované formáty : AAC
Kompatibilní s : macOS
Podporované formáty : FLAC
Podporované formáty : MP3
Podporované formáty : DSF
Podporované formáty : APE
THD : 0.0003%
Podporované formáty : WAV
Výstupy : 2,5 mm Jack
Podporované formáty : AIFF
Typ baterie : Li-Pol
Typ : Hi-Fi
Podporované formáty : DFF
Displej : Ano
Provoz na baterie : Ano
WiFi : Ano
Hmotnost : 309 g
Vestavěný reproduktor : Ne
USB : Ano
Barva : Černá
Země původu : Čína
Doba nabíjení (hodiny) : 3.5
Podporované formáty : WMA
Výstupy : Jack 4,4 mm
Podporované formáty : ALAC
Typ : Media Player

FiiO M17 45305 CZK  -3% 
Chytrý stolní přehrávač M17 je zcela novou kapitolou digitálních audio přehrávačů FiiO. Jeho D/A převodník pro stolní počítače, zesílení, napájecí zdroj atd. mu dávají výstupní výkon a kvalitu zvuku, aby mohl konkurovat a možná dokonce předčí vysoce uznávané stolní systémy – ale v přenosném balení. Nechte M17 předefinovat, co je možné s přenosnými audio přehrávači. Každý levý a pravý zvukový kanál obsahuje 8kanálový vlajkový DAC ES9038PRO stolní třídy. To znamená, že každý zvukový kanál má 8 paralelních výstupů sečtených dohromady pro vynikající rozlišení a minimální zkreslení pro extrémně čistou reprodukci zvuku. U M17 hraje důležitou roli také zesílení na úrovni stolního počítače. FiiO a THX společně vyvinuly exkluzivní THX AAA-788+, vylepšenou verzi původního operačního zesilovače. Ve srovnání s originálem je výstupní výkon zvýšen o 225 % až na 3000 mW na kanál s nižší výstupní impedancí – což umožňuje bez námahy napájet všechny druhy sluchátek. Při napájení z baterie jsou k dispozici 4 úrovně napájení: nízký, střední, vysoký a režim pro sluchátka. V režimu stejnosměrného proudu je odemčeno zesílení vylepšeného režimu přes sluchátka se skutečně desktopovou úrovní zesílení. Ve vyváženém výstupu může zisk dosáhnout až 16 dB – což umožňuje M17 snadno ovládat většinu sluchátek. M17 obsahuje dva napájecí zdroje – bateriový zdroj a zdroj napájený externím stejnosměrným napájením. Bateriové napájení umožňuje používat M17 v situacích, kdy není přístup k elektrické zásuvce. Při stejnosměrném napájení se napětí v analogovém obvodu zvýší o 35 % až na 11,5 V ve srovnání s napájením z baterie; a baterie zůstává zdravá, protože se v tomto režimu nepoužívá.Díky své větší velikosti nabízí M17 řadu možností připojení, které umožňují mnoho různých případů pohodlného použití:
• 6,35 mm sluchátkový výstup• 4,4 mm vyvážený výstup pro sluchátka / vyvážený linkový výstup• 2,5 mm vyvážený sluchátkový výstup• 3,5mm výstup na sluchátka/linkový výstup• RCA koaxiální port: koaxiální vstup a výstup• Port USB 3.0 - Podporuje režimy USB Host a Zařízení, lze jej použít pro vysokorychlostní přenosy dat a rychlé nabíjení• Port USB 2.0 – Podporuje režim USB Host, který umožňuje připojení externích DAC nebo úložiště pevného disku
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Balení obsahuje : Stojan
Balení obsahuje : Adaptér
Podporované formáty : AIFF
Podporované formáty : DXD
Podporované formáty : DSD
Podporované formáty : WMA
Slot pro paměťovou kartu : Micro SD
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm
Výstupy : Konektor pro sluchátka 6,3mm
Typ baterie : Integrované
Výstupy : Jack 4,4 mm
Barva : Černá
Balení obsahuje : Ochranný kryt
Balení obsahuje : Nabíjecí kabel USB
Země původu : Čína
Podporované formáty : FLAC
Podporované formáty : APE
Výstupy : RCA
Výstupy : 2,5 mm Jack
Paměť : 64 GB
Doba přehrávání (hodiny) : 10.0
Kapacita baterie : 9200 mAh
Typ : Media Player
Adaptér součástí : Ano
USB : Ano
Bluetooth : Ano
Podporované formáty : WAV
Vstup na SD : Ano
Provoz na baterie : Ano
Displej : Ano
Doba nabíjení (hodiny) : 4.5

Na vytvoření celého hlavního šasi z jednoho kusu leteckého hliníku, s komplexním vlnitým vzorem na bocích, byly použity přesné CNC stroje, vše v elegantní titanově šedé povrchové úpravě. Přidání skleněných panelů na přední, zadní a horní část přehrávače dodává čistý a hladký vzhled.Shanling M7 obsahuje technologii MQA, která vám umožňuje přehrávat zvukové soubory a streamy MQA, přičemž poskytuje zvuk původní hlavní nahrávky.„MQA“ nebo „MQA Studio“ znamená, že produkt dekóduje a přehrává stream nebo soubor MQA, a označuje původ, aby se zajistilo, že zvuk bude identický se zvukem zdrojového materiálu. „MOA Studio“ znamená, že se přehrává soubor MQA Studio, který byl buď schválen ve studiu umělcem/producentem, nebo byl ověřen vlastníkem autorských práv. Více informací naleznete na stránce mqa.co.uk.Shanling M7 přichází s krásným 5-palcovým LCD panelem od Sharp, který nabízí 5-palcové rozlišení Full HD, úžasné barvy a skvělé pozorovací úhly. Zapadá do designu „plovoucí obrazovky“ předního panelu, což poskytuje lepší uživatelský zážitek.Plně vyvážený 4-kanálový obvod zesilovače je založen na architektuře zesilovače Shanling OP + BUF. Navrženo pro vynikající kvalitu zvuku s nulovým nežádoucím šumem. I/V stupeň vyvinutý firmou Shanling se skládá z vysoce přesných tenkovrstvých rezistorů, tantulum-polymerových kondenzátorů Panasonic, operačního zesilovače MUSES8920, operačního zesilovače TI-OPA2211, regulátoru napětí ESS ES9311 a vysokorychlostní vyrovnávací paměti Ti-BUF634A.Dva japonské KDS aktivní krystalové oscilátory a Shanling algoritmus poskytují lepší přesnost a vyšší výkon při dekódování PCM nebo DSD dat až do 32bit/768kHz a DSD 512.
Podporované formáty : LDAC
Kapacita baterie : 7000 mAh
Velikost displeje : 5"
Barva podle výrobce : Silver
Kapacita : 128 GB
Typ baterie : Integrované
Typ : Media Player
Slot pro paměťovou kartu : Micro SD
Doba přehrávání (hodiny) : 10.0
Frekvenční rozsah : 20 Hz - 40 kHz
Hmotnost : 312 g
Podporované formáty : LHDC
Barva : Šedá
AUX IN : Ne
LAN : Ne
Mikrofonní vstup : Ne
Adaptér součástí : Ne
THD : 0,0007%
Napájení : USB-C
Vestavěný reproduktor : Ne
Procesor : Qualcomm Snapdragon 665
Země původu : Čína
Operační systém : Android 10
Podporované formáty : SBC
Velikost operační paměti : 8 GB
Typ displeje : Touchscreen
Podporované formáty : APTx-HD
Vzorkovací frekvence : 786 kHz / 32 bit
Podporované formáty : APTx
Provoz na baterie : Ano
Displej : Ano
Vstup na SD : Ano
WiFi : Ano
DLNA : Ano
Bluetooth : Ano
USB : Ano

Shanling M0 Pro Green 3590 CZK  0% 
Se dvěma kusy ESS ES9219C DAC/AMP bude M0 Pro schopen poskytnout lepší kvalitu zvuku a zvýšený výstupní výkon. Zvuk nejpřenosnějšího přehrávače bude ještě lepší!Aby využili vyváženého výstupu a zároveň zachovali celkovou velikost M0 Pro stejnou jako jeho předchůdce, byli kreativní a implementovali zcela nový typ 3,5 mm konektoru, který kombinuje single-ended a balanced připojení do jednoho. Dokonale funguje se všemi vašimi standardními 3,5mm single-end konektory a zároveň umožňuje správné vyvážené připojení prostřednictvím speciálního 5-kolíkového adaptéru 3,5mm až 4,4mm (Adaptér se prodává samostatně).Nezapomeňte na obousměrný Bluetooth, tak důležitý prvek originálu. M0 Pro nyní obsahuje vylepšený čip Bluetooth 5.0, který zajišťuje kompatibilitu s nejnovějšími sluchátky Bluetooth a zlepšuje konektivitu.
Podporované formáty : DXD
Kapacita baterie : 650 mAh
Vestavěný reproduktor : Ne
Země původu : Čína
Podporované formáty : SBC
Barva podle výrobce : Green
Displej : Ano
Vstup na SD : Ano
Bluetooth : Ano
Podporované formáty : DSD
Podporované formáty : APE
Hmotnost : 36 g
AUX IN : Ano
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ano
Balení obsahuje : Nabíjecí kabel USB
Podporované formáty : LDAC
Podporované formáty : AIFF
Podporované formáty : FLAC
Barva : Zelená
Doba přehrávání (hodiny) : 14.0
HD Audio : Ano
Podporované formáty : WAV
Podporované formáty : AAC
Typ : Media Player
Slot pro paměťovou kartu : Micro SD
Napájení : USB a baterie
Velikost displeje : 1.54"
Typ baterie : Integrované
Vzorkovací frekvence : 384 kHz / 32 bit
Podporované formáty : WMA
Výstupy : Jack 3,5 mm

iBasso DX200 64 GB 26415 CZK  -8% 
Prémiový digitální přehrávač. DX200 se může pochlubit vynikající kvalitou zvuku díky konverzi v kvalitě až do 32 bit 384 kHz, ale i širokou podporou digitálních audio formátů a rozsáhlou pamětí. Přehrávač je zasazen v pevné a lehké aluminiové konstrukci a je vybaven velkým podsvíceným dotykovým barevným displejem s rozlišením 768 x 1280 pixelů. O samotný zvuk se stará dvojice DAC čipů Sabre ES9028PRO. Mezi konektory je možné najít Mini Optical výstup a Mini Coaxial výstup, 2,5 mm výstup pro symetrický signál, 3,5 mm výstup a Line Out. Samozřejmostí je i podpora wifi a Bluetooth 4.0. Vestavěná 4400 mAh interní baterie je dobíjecí pomocí USB konektoru a o dokonale lineární nastavení hlasitosti se postará Volume ovladač s rozlišením 150 poloh. Přehrávač je vybaven slotem pro SD karty a interní pamětí 64 GB. Rozměry: 128.5L x 69 W x 19.5H mm. Hmotnost: 240 g. Barevné provedení: Black.
Design : Modern
Napájení : Pouze USB
Barva : Černá
Bluetooth : Ano
WiFi : Ano
DLNA : Ano
Provoz na baterie : Ano
USB : Ano
Slot pro paměťovou kartu : Ano
HD Audio : Ano
Adaptér součástí : Ne
AUX IN : Ne
Vestavěný reproduktor : Ne
Rádio : WLAN
Kapacita : 64 GB
Země původu : Čína
Slot pro paměťovou kartu : SD karta

Aune M1P BT 9032 CZK  0% 
Třetí generace série přenosných hudebních přehrávačů aune M1. S procesorem freescale 600M a hardwarovým dekódovacím rámcem dokáže podporovat dekódování 32bit/768k a DSD512. Využívá také algoritmus FPGA a technologii synchronizace hodin DAC. Verze Bluetooth podporuje HD Bluetooth přijímání a vysílání. M1p je přenosný hudební přehrávač na úrovni mastertape, který se zaměřuje výlučně na zvuk.Série M1 s hardwarovým dekódováním tentokrát překonala technologické potíže a dokáže podporovat 32bit/768k a DSD512. Zažijete více detailů a lepší kvalitu zvuku. Edice M1p Bluetooth je kombinací přehrávače a Bluetooth DAC se sluchátkovým zesilovačem. FPGA vysílá signály Bluetooth do DAC a část zesilovače má 3 výstupy pro sluchátka: 3,5 mm/4,4 mm/2,5 mm. Může fungovat jako vysoce kvalitní Bluetooth DAC se sluchátkovým zesilovačem. Vložte kartu microSD, přehrajte hudební soubory na úrovni mastertape a edice Bluetooth M1p může prostřednictvím vestavěného modulu CSR8675 přenášet signály Bluetooth s vysokým rozlišením do vašich Bluetooth sluchátek nebo reproduktorů (podporuje přenos aptX HD). Jedná se o mobilní audio centrum. M1p má výstup pro sluchátka 3,5 mm, vyvážený 2,5 mm a 4,4 mm. Uvnitř jsou čtyři nezávislé zesilovače. Má velkou sílu a širokou zvukovou kulisu. THD+N M1p dosáhlo -112dB a SNR 102dB. Vynikající specifikace jsou základem vynikajícího zvuku.
WiFi : Ne
Výstupy : Jack 2,5 mm
Provoz na baterie : Ano
Doba přehrávání (hodiny) : 6.0
Napájení : Baterie
Slot pro paměťovou kartu : Ano
Podporované formáty : FLAG
Barva : Černá
Podporované formáty : CUE
Podporované formáty : DSD
Výstupy : Jack 3,5 mm
Výstupy : Jack 4,4 mm
Displej : Ano
Hmotnost : 147 g
Balení obsahuje : Manuál
Vstup na SD : Ano
Podporované formáty : APE
Vzorkovací frekvence : 768 kHz / 32 bit
Velikost displeje : 2,4"
Bluetooth : Ano
Frekvenční rozsah : 20 Hz - 20 kHz
Země původu : Čína
Podporované formáty : WAV
Typ displeje : IPS
THD : 0,00021%
Balení obsahuje : Kabel USB-C

Lenco CD-400GY 2062 CZK  -1% 
Přenosný CD přehrávač Lenco CD-400 je kompaktní CD přehrávač, který si můžete jednoduše vzít s sebou. Zařízení lze použít k přehrávání MP3 a CD a je to i rádio! Můžete si předprogramovat 30 DAB+ stanic a 30 FM stanic. Zařízení je pogumované a chráněné před nárazy. Tento discman má funkci Dynamic Bass Boost, která poskytuje hřejivý zvuk. Baterie poskytuje až 8 hodin zábavy s MP3/CD a až 12 hodin přehrávání rádia. Dot-matrix displej spotřebuje minimum energie.
Kapacita baterie : 1000 mAh
Napájení : Baterie
Typ baterie : Integrované
Barva : Šedá
Země původu : Čína
Podporované formáty : MP3
Typ displeje : LCD
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm
Rádio : RDS
Podporované formáty : CD
Balení obsahuje : Manuál
Rádio : FM
Balení obsahuje : Sluchátka
Bluetooth : Ne
Typ : CD přehrávač
Provoz na baterie : Ano
Displej : Ano
Rádio : DAB+
Balení obsahuje : USB Adapter

Denver DMP-395B 1244 CZK  0% 
Přenosný CD přehrávač s automatickým spuštěním, antishock a vestavěnými reproduktory.

Přenosný CD/MP3 přehrávač s antishock a funkcí automatického obnovení
40s digitální ochrana proti otřesům u CD a 100s u MP3
Vestavěné reproduktory
Přehrává CD, CD-R, CD-RW a MP3 z CD
LCD displej
Funkce automatického obnovení/funkce opakování
Včetně stereo sluchátek

Typ baterie : AA
Typ displeje : LCD
Napájení : Baterie
Podporované formáty : MP3
Vestavěný reproduktor : Ano
Podporované formáty : CD
Barva : Černá
Displej : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm
Provoz na baterie : Ano
Balení obsahuje : Sluchátka
Typ : CD přehrávač
Bluetooth : Ne
Země původu : Čína