Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hama DIR3300SBT 5374 CZK  -4% 
Model DIR3300SBT tvoří kombinaci digitálního a internetového rádia pro příjem FM, DAB, DAB + a internetového signálu. Koaxiální reproduktory jsou zárukou bohatého a kvalitního zvuku. Díky dvoupásmovému připojení 2.4 GHz a 5 GHz rádio vždy vysílá a přijímá signál přes nejlepší dostupnou frekvenci. Rádio je vybaveno konektorem F, který umožňuje vyměnit aktuální anténu za jinou v případě nedostatečné kvality příjmu. Technologie Bluetooth nabízí možnost streamování hudby přímo ze smartphonu, tabletu či počítače a rádio také podporuje aplikaci Spotify. DIR3300SBT disponuje USB-A zásuvkou pro nabíjení externích zařízení jako například smartphony či tablety, kterými lze rádio také pohodlně ovládat na dálku prostřednictvím aplikace. Intenzita podsvícení se díky senzoru vždy automaticky přizpůsobuje aktuálním světelným podmínkám, takže 2,8 palcový barevný displej neoslepuje a je dokonale čitelný. Otočné ovládání slouží k vyhledávání stanic, které se dají jednoduše uložit a najít znovu bez hledání pomocí dvou tlačítek. Rádio nabízí i možnost budíku nastavitelného podle potřeby. Předností je stylový a praktický design s rozměry 24,5 x 15,5 x 15,5 cm. Součástí balení je napájecí zdroj, dálkový ovladač, dvě AAA mikrotužkové baterie, teleskopická anténa (FM/DAB) a průvodce rychlým nastavením.
 
Doplňující informace:

Wi-fi připojení
Ovládání mobilem prostřednictvím aplikace UNDOK
Funkce Sleep (časové vypnutí)
Funkce Snooze (odložené buzení)
DAB / DAB +: možnost příjmu regionálních stanic v digitální kvalitě, 20 předvoleb pro uložení stanic DAB / DAB + (Pokrytí DAB se může lišit podle regionu)
Internetové rádio: 20 pozic pro uložení oblíbených internetových radiostanic, 20 pozic pro uložen
Země původu: Čína

Profesionální rackový MP3/Bluetooth media přehrávač. Přehrávač komunikuje s médii pomocí USB připojení, SD nebo SDHC karty s kapacitou do 32GB (není součástí balení) nebo pomocí Bluetooth připojení. Přehrávač je vybaven štvorciou RCA vstupů a jedním 3,5mm AUX vstupem typu Jack a výstupy RCA, nesymetrický Jack 6,3 mm a symetrický XLR. Přední panel nabízí potenciometry pro volbu kanálu, separátní Volume pro hudbu s dvoupásmovým EQ a samostatný Volume pro mikrofonní vstup s dvoupásmovým EQ. Rozměry: 483 x 193 x 44mm, hmotnost: 1,7kg.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V

IMG Stage Line CD-230USB 9162 CZK  -10% 
Duální CD a MP3 přehrávač s USB 2.0 rozhraním a slotem pro SD/MMC karty společnosti IMG Stage Line. Přehrávač je vhodný pro DJ-e a umožňuje přímé připojení USB klíče.

Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Provoz na baterie: Ne

Tascam CD-200 7414 CZK  0% 
Tascam CD200, Profesionální přehrávač CD MP3 a WAV souborů, podpora CD TEXT a ID3 tagů, přehrávací módy Continue / Random / Program, Repeat All / Repeat Single módy, Index Search, shock / skip buffer, ± 12% pitch control, RCA nesymetrické linkové výstupy, RCA a S / PDIF výstupy, 1 / 4 "sluchátkový stereo výstup, 2U rack velikost, bezdrátový ovladač
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína

Tascam RC-20 5019 CZK  -5% 
RC-20 je dálkové ovládání pro přehrávání disků CD-500 / CD-500B CD a dalších podporovaných zařízení Tascam. Nabízí 20 velkých tlačítek pro přímé spuštění přehrávání až 20 skladeb, programových kroků nebo záznamů do seznamu skladeb na připojeném zařízení. Pokud je připojené zařízení v režimu přehrávání, který podporuje tuto funkci, tlačítko STOP / LOAD umožňuje zastavit přehrávání a načíst skladby. Připojení se provádí pomocí 3,9 metrového kabelu s 2,5 mm konektorem TRS. Indikátor se rozsvítí, když je zástrčka připojena ke kompatibilnímu přístroji a je napájeno tímto zařízením.Díky svému přehlednému rozložení a dostatečnému prostoru na označování pásků nad tlačítky je RC-20 ideální pro každou situaci, kde je třeba přehrát správnou skladbu ve správném čase, například v divadlech, na živých akcích nebo ve vysílacích stanicích (oznámení, znělky atd.), například.
Země původu: Čína

Tascam CD-200SB 13353 CZK  -3% 
Profesionální, rackový CD přehrávač ze série CD-200 s velikostí 2U. Nabízí prvotřídní CD jednotku 5020B vyznačující se tichým chodem, dlouhou životností a mechanismem schockproof zabraňujícím přerušení přehrávání při otřesech.
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V
Země původu: Čína

Madison Melody-Plus Black 3100 CZK  -2% 
Kompaktní aktivní hifi systém. Moderní design dokonale zapadne do každého interiéru. Obsahuje CD/USB/MP3 přehrávač s Bluetooth 3.0 připojením, DAB+ a FM rádio přijímač. Stereo linkový AUX vstup (2x RCA), stereo linkový REC výstup (2x RCA) a výstup na sluchátka (jack3,5mm). Basreflexová ozvučnice je osazena dvojicí 4" širokopásmových reproduktorů. K systému je dodáváno IR dálkové ovládání a síťový napájecí adaptér.

Rozsah FM rádia: 87,5 - 108 MHz
Rozsah DAB+ rádia: 174 - 240 MHz
Bluetooth frekvence:  2,402 - 2,480 GHz
Odstup signál/šum: ≥75dB

Barva: Černá
Hloubka (mm): 254.0
Výška (mm): 136.0
Typ: CD přehrávač;Radio
Frekvenční rozsah: 70 Hz - 20 kHz
Balení obsahuje: Manuál;Adaptér;Dálkový ovladač
Výkon (Watt): 12.0
Země původu: Čína
Napájení: Adaptér
Repro: 4"
Šířka (mm): 440.0
Barva podle výrobce: Black
Výkon: 12 W
Rádio: DAB+;FM
Hmotnost: 4,8 kg
Provoz na baterie: Ne
CD-R/RW: Ano
Adaptér součástí: Ano
Bluetooth: Ano
USB: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
AUX IN: Ano

Pioneer Dj XDJ-700 19884 CZK  0% 
Profesionální a kompaktní digitální Dj player. XDJ-700 rekordbox je digitální player vybaven velkým 7 "dotykovým displejem, který výrazně usnadňuje práci s ovládáním a samotný výběr skladeb v menu. Kromě toho je XDJ-700 vybavený funkcemi Auto Loop a Hot Cue, kvantizací, funkcí Beat Sync pro synchronizaci tempa a slip Mode. Mezi další funkce patří přímé sledování zvukové vlny na displeji s 5násobným zoomem, beat odpočítávání s délkou až 64 barů, Key Analysis indicator, který vyhledá skladby začínající ve stejné tónině jako právě hrající skladba a Active Loop - funkce, která spustí aktivní loop na konci skladby aby zabránila nechtěnému dohrávání skladby v nesprávném okamžiku. XDJ - 700 podporuje funkci pro DJ Link, která umožňuje zapojení až 4 playerů nebo laptopů pomocí LAN kabelu. Samozřejmostí je i přehrávání hudby pomocí bezdrátového připojení WiFi. Rozměry: 238 x 308 x 106 mm, 79mm s odpojeným stojanem. Hmotnost: 2kg.
Hmotnost: 2 kg
Podporované formáty: AAC, AIFF, MP3, WAV
Napájení: 240V
Země původu: Čína
USB to Device: Ano
Adaptér součástí: Ano
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
CD-R/RW: Ne

Kenwood CR-M10DAB-H 1917 CZK  -8% 
Stolní hudební přehrávač CR-M10DAB-H značky Kenwood v antracitové barvě. Stylový přehrávač přináší jedinečný audio zážitek díky vynikající kvalitě zvuku. Nabízí rádio s podporou FM a DAB+ vysílání s přednastavením uložení až 20 stanic a možnost přehrávání hudby prostřednictvím Bluetooth technologie. Disponuje AUX vstupem pro připojení analogových zdrojů a 3,5 mm jackem pro sluchátka. Výhodou jsou praktické hodiny, jakož i možnost nastavení budíku nebo časovače. Síťové napájení lze nahradit čtyřmi AA bateriemi.
Země původu: Čína

Zvýhodněný set s příslušenstvím je navržen tak, aby všechny výrobky tvořily spolu dokonalou harmonii. Koupí setu zároveň ušetříš, protože je levnější než jednotlivé produkty samostatně. Hlavní obrázek setu je ilustrační.
Balení obsahuje: Protiprachový kryt
Nabízená konfigurace: Set s obalem
Podporované formáty: AAC, AIFF, MP3, WAV
Země původu: Čína
Hmotnost: 2 kg
Adaptér součástí: Ano
CD-R/RW: Ne
Set: Ano
Napájení: Adaptér
USB to Device: Ano