Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Jednokanálový, nízkonákladový mikrofonní předzesilovač ve vintage stylu, který využívá plně diskrétní signálovou cestu se třemi samostatnými Transformer: pro vyvážený mikrofonní vstup, pro linkový vstup a pro výstup. Jeho obvod je velmi podobný obvodu v klasické preamp sekci modulu Neve 1073 pro / EQ, a má příslušný zvukový charakter, který je teplý, poutavý, příjemný a melodický. Tento klasický zvuk bylo v průběhu let možné slyšet na množství nahrávek, je velmi univerzální a funguje velmi dobře s většinou zvukových zdrojů a ve většině žánrech. Předzesilovač nabízí maximální zesílení 80 dB na mikrofonní vstup a zesílení v rozsahu -20 až + 10 dB pro linkový vstup. K dispozici je také nástrojový vstup s vysokou impedancí. Předzesilovač je ideální pro téměř jakýkoli zdroj signálu, bez ohledu na to, zda se jedná o mikrofon s vysokou nebo nízkou citlivost (jako například pasivní páskový), syntezátor nebo zvukový modul nebo elektrickou kytaru či baskytaru. Vstupní impedanci mikrofonního vstupu lze přepínat mezi 300 a 1200 Ohm, což umožňuje jeho vliv na tón většiny mikrofonů. K dispozici je také přepínač fáze a jednoduchý 4-krokový LED měřič úrovně signálu. Výstupní ovladač úrovně umožňuje jemné vyladění zesílení a také přetížení hlavní zesilující fáze a následné snížení signálu na vhodnou úroveň před konečným výstupem. Nevyvážený vložený konektor (nominální úroveň asi 18 DBU) je přidán na zadní panel pro vložení dalších jednotek, jako například modelu GAP EQ-73, třípásmového EQ. 600 Ohm zakončovací odpor a propojovací byl také přidán na desku napájecího zdroje a je přístupný zevnitř jednotky. Napájecí adaptér 230V je součástí balení.
Země původu : Čína

Auteur MKII je předzesilovač, který obsahuje vysokorychlostní vstupní stupně, které zachycují mnoho detailů a nuansií, a výstupní stupně spojené s transformátorem, které dodávají příjemný nádech vintage zvuku. Dále obsahuje vstup Jack 6,3 mm, fantomové napájení, fázi a 13 dB pad. Je umístěn v šasi 1U, 1/2 racku a je možné jej spojit s druhou 1/2 rackové jednotkou pomocí přiložené spojovací desky. Předzesilovač má vylepšenou fázi zesílení, která vede k vyššímu zesílení, nižšímu šumu, nižšímu zkreslení a rozšířené frekvenční odezvě.
Adaptér součástí : Ne
Hmotnost : 900 g
Možná montáž do racku : Ano
Ovládání : Gain
Impedance : 600 Ohm
Použití : Nahrávání
Balení obsahuje : Manuál
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
Kompresor : Ne
Gain : 65 dB
Počet kanálů : 1
Ovládání : Phase Switch
Země původu : Čína
Typ : Předzesilovač
Frekvenční rozsah : 10 Hz - 30 kHz
Fantomové napájení : Ano
Ovládání : Pad

Obvod předzesilovače Eighteen není jen dalším klonem, ale originálním designem postaveným tak, aby vzdal hold nejklasičtějším návrhem, jaké byly kdy vyrobeny. Eighteen začíná vintage předzesilovačem se vstupním transformátorem Cinemag, který poskytuje krémovou, ale průbojnou odezvu a vlastním diskrétním operačním zesilovačem BLA1831, který nabízí nižší úroveň šumu podobnou moderním zařízením.
Použití : Nahrávání
Fantomové napájení : Ano
Přepínač : On/Off
Ovládání : High Frequency Trim
Typ : Předzesilovač
Adaptér součástí : Ne
Ovládání : Mute
Kompresor : Ne
Ovládání : Polarity
Ovládání : LPF
Gain : 65 dB
Hmotnost : 4 kg
Výstupy : Balanced XLR
Ovládání : Attenuator
Ovládání : HPF
EQ : Ano
Ovládání : Mid Bands
Počet kanálů : 1
Ovládání : Output
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Ovládání : Boost (Zesílení)
Hloubka (mm) : 250.0
Ovládání : Low Frequency Trim
Napájení : 230V
Možná montáž do racku : Ano
Vstupy : Balanced XLR
Balení obsahuje : Manuál
Země původu : Čína
Mikrofonní vstup : Ano
Ovládání : Vstup

Mikrofonní předzesilovač. Nabízí 8 kanálů a je vhodný pro všechny audio rozhraní s funkcí ADAT. Nabízí možnost nahrávání přímo na disk a DAW. Všechny kanály posktytujú 24-bitový audio input / output při rychlosti 44.1 nebo 48 kHz. Jeho základ tvoří osm kvalitních mikrofonních předzesilovačů třídy A. Každý z kanálů má vlastní ovládání pro pad a phase a tlačítko pro low frequency roll-off, a má LED ukazatele pro monitorování levelu outputu.
Země původu : Čína

MIC300 je ideální pro studiové a live aplikace. Vyvážené ¼" TRS a pozlacené XLR vstupy a výstupy vám poskytují maximální flexibilitu v obou scénářích. Svou osobnost odvozuje od ručně vybrané elektronky 12AX7 s technologií UTC (ULTRA-TUBE circuitry) pro vynikající charakter elektronky a nízkou hlučnost. MIC300 je velmi vhodný pro použití se standardními digitálními rekordéry a zvukovými kartami, dodává signálům hřejivost, přítomnost a klasickou elektronkovou kompresi, která oživí vaše digitální stopy. MIC300 vám poskytuje kvalitu zvuku vintage elektronkového předzesilovače a špičkový DI box all-in-one – za zlomek toho, co by stál skutečný relic ze 60. let.
Počet kanálů : 1
Možná montáž do racku : Ne
Kompresor : Ano
USB : Ne
Výstupy : Balanced XLR
Výstup pro DI : Ne
Provoz na baterie : Ne
EQ : Ne
Ovládání : Pad
Ovládání : Gain
Použití : Nahrávání
Použití : Stage
Adaptér součástí : Ano
Typ : Předzesilovač
Napájení : Adaptér
Sluchátkový výstup : Ne
Použití : Studio
Vstupy : Unbalanced Jack 6.3 mm
Výstupy : Jack 6,3 mm TRS
Ovládání : Output Level
Země původu : Čína
Výška (mm) : 132.0
Mikrofonní vstup : Ano
MP3 / linkový vstup : Ano
Fantomové napájení : Ano
Impedance : 350 Ohm
Hloubka (mm) : 135.0
Gain : 60 dB
Vstupy : Balanced XLR
Hmotnost : 0,6 kg
Ovládání : Fáze
Délka (mm) : 61.0
Ovládání : Limiter
Ovládání : Phantom
Frekvenční rozsah : 10 Hz - 40 kHz
Impedance : 700 Ohm

Vysokonapěťový, duální transformátorový mikrofonní předzesilovač s vysokým gain-em (+71 dB), headroom-em, nízkým šumem a vynikajícími zvukovými vlastnostmi pro různé situace při nahrávání. Vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovač je jedním z nejdůležitějších prvků při dosažení plného a kvalitního zvuku při nahrávání. WA12-500 MKII je vybaven prémiovým transformátorem USA Cinemag na vstupech a výstupech a využívá 6-pinový obvod ve stylu 1731. 20 dB pad. Zařízení je vybaveno přepínačem Tone, jehož prostřednictvím lze změnit impedanci od 600 do 150 Ohm. Vyvážený vstup pro mikrofon s XLR konektorem. 2 Meg Ohm true Hi-Z vstup na předním panelu. Vyvážené výstupy s XLR a jack konektorem. Zařízení je vybaveno 48 V fantomovým napájením. LED indikace pro gain. Napájení prostřednictvím 24 V AC zdroje.
Země původu : Čína

Rackový, 1-kanálový mikrofónový predzosilňovač typu Solid State s možnosťou zosilnenia až - 71 dB. Určeny pre umiestneni do racku typu 500. Možnosť nastavenia Impedancie. Predzosilňovač je vybavený: Hipass filtrom, phantomovým napájaním 48V, parametrickým EQ, - 20 db pad switchom, otáčaním fáz, HPF, prepínateľnou výstupná úroveňou +4 / -10 dB, frekvenčným rozsahom 2 Hz - 200 kHz.
Země původu : Čína

Spojením toho nejlepšího z klasického analogového designu UA s inteligentními moderními funkcemi a workflow vylepšeními je 4-710d nejflexibilnějším mikrofonním předzesilovačem UA.Díky čtyřem špičkovým mic/line předzesilovačům s jedinečným obvodem na tube/solid-state míchání tónů, jakož i klasické kompresi ve stylu 1176 na každém mikrofonním kanálu nabízí 4-710d také mnoho digitálních I/O pro rozšíření vašeho nastavení.Jádrem 4-710d jsou čtyři kanály mikrofonních předzesilovačů „Twin-Finity“ pro míchání tónů. Každý kanál nabízí 100% elektronkovou a 100% solid-state signálovou cestu, jakož i možnost nepřetržitého míchání mezi těmito dvěma obvody. Získáte tak množství textur – od krémové až po křupavou – a umožní vám nastavit dokonalé množství zrnitosti elektronky nebo solid-state lesku.Každý ze čtyř kanálů 4-710d obsahuje kompresi ve stylu true-bypass 1176, včetně speciálně vyladěných "fast" and "slow" nastavení. To umožňuje rychlé ladění za běhu pro posílení vokálů, vyladění basové kytary nebo pro přidání šumu a textury syntezátorem a trubkám.S osmi analogovými vstupy je 4-710d ideální pro rozšíření vašeho studia. Digitalizovaný pomocí ultra kvalitních 24-bitových A/D převodníků s volitelnou vzorkovací frekvencí až do 192 kHz, 4-710d se snadno připojuje k většině rozhraní pomocí duálních ADAT optických nebo AES/EBU DB-25 konektorů.
Země původu : USA

ULTRAVOICE UV1 je plnohodnotný channel strip se špičkovým mikrofonním předzesilovačem, všestrannými funkcemi zpracování zvuku a svobodnou volbou přehrát zpracovaný zvuk přes vyvážené analogové výstupy nebo jej přenést do interního rozhraní USB. ULTRAVOICE UV1 přichází s nejmodernějším mikrofonním předzesilovačem Midas s fantomovým napájením +48 V, velmi nízkým šumem, vysokým ziskem a audiofilskou kvalitou. Plná vzorkovací frekvence 192 kHz při jasném 24bitovém rozlišení vám vykouzlí úsměv na tváři při poslechu úžasně detailního zvuku, který získáte.
Výstupy : Konektor pro sluchátka 6,3mm
Výstup pro DI : Ne
Gain : 60 dB
Ovládání : Gain
Vstupy : XLR/TRS kombi
Přepínač : On/Off
MP3 / linkový vstup : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Mikrofonní vstup : Ano
Sluchátkový výstup : Ano
EQ : Ano
Kompresor : Ano
Výstupy : Jack 6,3 mm TRS
Použití : Studio
Adaptér součástí : Ano
Ovládání : Úroveň
Ovládání : High
Vstupy : Jack 6,3 mm TRS
Výška (mm) : 44.0
Ovládání : Ratio
Výstupy : Balanced XLR
Impedance : 200 Ohm
Ovládání : Threshold
Ovládání : Drive
Typ : Předzesilovač
Provoz na baterie : Ne
Frekvenční rozsah : 20 Hz - 20 kHz
Počet kanálů : 1
Hloubka (mm) : 150.0
Ovládání : Frequency
Hmotnost : 1,5 kg
Délka (mm) : 483.0
Použití : Nahrávání
Ovládání : Density
USB : Ano
Možná montáž do racku : Ano
Napájení : 240V
Výkon (Watt) : 15.0
Fantomové napájení : Ano
Země původu : Čína
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Ovládání : Mix
Ovládání : Low
Balení obsahuje : Napájecí kabel

Dvoukanálový konvertor linkového signálu. Toto zařízení umožňuje převod nesymetrického signálu na symetrický. Na předním panelu má 2 vyvážené XLR vstupy, 2 nevyvážené RCA vstupy a 2 potenciometry na nastavení výstupní úrovně. Na zadním panelu se nachází vypínač, 2 vyvážené XLR výstupy, 2 nevyvážené RCA výstupy a 3,175 mm mini-phone vstup a výstup. Součástí produktu je napájecí adaptér. Frekvenční odezva: 20 Hz až 20 kHz. Rozměry: 47 x 117 x 109 mm. Hmotnost: 0,5 kg.
Země původu : Čína