Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Mikrofonní předzesilovač vhodný pro domácí nahrávání a malá studia, pro digitální, analogové nebo nahrávání přes počítač. Hybridní dizajn přidává teplo a hloubku a přitom zachovává vysokou kvalitu a nízkou úroveň ruchů. Primárně je určen pro mikrofony ale při správné impedanci je možné zapojení i jiných nástrojů. Disponuje USB vstupem a je kompatibilní se zařízeními Windows a MAC. Připojuje se pomocí XLR a 6,3 mm konektorů. Disponuje tlačítkem pro změnu fáze. Napájí se pomocí 48 V fantomového napájení nebo 9 V AC adaptéru. Impedance: 600 Ohm. Rozměry: 127 x 139 x 50 mm. Hmotnost: 680 g.
Země původu: Čína

Menší, do racku montovatelná verze populárního modelu PRE-73 z produkce Golden Age Project, mikrofonního předzesilovače ve vintage stylu, která využívá stejnou diskrétní elektroniku třídy A. bez integrovaného obvodu a s vyváženými vstupy a výstupy. Poskytuje přepínatelný rozsah zesílení od 20 do 70 dB, přepínatelné fantomové napájení a absolutní fázi, nástrojový vstup s vysokou impedancí pro jakýkoliv zvukový modul, elektrickou kytaru či basu, a jednoduchým signálním LED indikátorem. Výstupní ovladač úrovně umožňuje jemné vyladění zesílení a také přetížení hlavní zesilující fáze a následné snížení signálu na vhodnou úroveň před konečným výstupem. Předzesilovač dále nabízí kombinovaný XLR/TRS vstupní konektor a samostatné výstupní XLR a TRS konektory pro flexibilní připojení, jakož i vložený konektor pro připojení EQ a dalších jednotek. Obvodová deska je připravena pro vstupní transformátor Carnhill. Přístroj je napájen z externího zdroje napájení, což zabraňuje interakci s audio obvody a transformátory.
Země původu: Čína

Jednokanálový, nízkonákladový mikrofonní předzesilovač ve vintage stylu, který využívá plně diskrétní signálovou cestu se třemi samostatnými Transformer: pro vyvážený mikrofonní vstup, pro linkový vstup a pro výstup. Jeho obvod je velmi podobný obvodu v klasické preamp sekci modulu Neve 1073 pro / EQ, a má příslušný zvukový charakter, který je teplý, poutavý, příjemný a melodický. Tento klasický zvuk bylo v průběhu let možné slyšet na množství nahrávek, je velmi univerzální a funguje velmi dobře s většinou zvukových zdrojů a ve většině žánrech. Předzesilovač nabízí maximální zesílení 80 dB na mikrofonní vstup a zesílení v rozsahu -20 až + 10 dB pro linkový vstup. K dispozici je také nástrojový vstup s vysokou impedancí. Předzesilovač je ideální pro téměř jakýkoli zdroj signálu, bez ohledu na to, zda se jedná o mikrofon s vysokou nebo nízkou citlivost (jako například pasivní páskový), syntezátor nebo zvukový modul nebo elektrickou kytaru či baskytaru. Vstupní impedanci mikrofonního vstupu lze přepínat mezi 300 a 1200 Ohm, což umožňuje jeho vliv na tón většiny mikrofonů. K dispozici je také přepínač fáze a jednoduchý 4-krokový LED měřič úrovně signálu. Výstupní ovladač úrovně umožňuje jemné vyladění zesílení a také přetížení hlavní zesilující fáze a následné snížení signálu na vhodnou úroveň před konečným výstupem. Nevyvážený vložený konektor (nominální úroveň asi 18 DBU) je přidán na zadní panel pro vložení dalších jednotek, jako například modelu GAP EQ-73, třípásmového EQ. 600 Ohm zakončovací odpor a propojovací byl také přidán na desku napájecího zdroje a je přístupný zevnitř jednotky. Napájecí adaptér 230V je součástí balení.
Země původu: Čína

Při navrhování TB12 Tone Beast Black bylo naším cílem učinit cenově dostupný mikrofonní předzesilovač plný možností, aniž by byly ohroženy kvalitativní a konstrukční parametry, díky kterým je na tento typ předzesilovače vysoká poptávka.
Díky špičkovým transformátorom CineMag a několika samostatným signálovým trasám, nemá tento prezosilňovač v jeho cenové kategorii konkurenci. Bez problémů můžete Tone Beast protlačit do úplného zkreslení, tyto zvuky mohou znít velmi zajímavě na elektrickou kytaru, basu nebo cokoli jiného, co má zkreslený zvuk.

Fantomové napájení: Ano
Možná montáž do racku: Ano
Napájení: 240V
USB: Ne
Kompresor: Ne
Mikrofonní vstup: 2
MP3 / linkový vstup: Ano
Země původu: Čína

Butikový předzesilovač typu "Desert Island". Klasický původní model 1073 byl známý jako univerzální nástroj, který výborně pracoval se všemi druhy mikrofonů od kondenzátorových po dynamické a ribbon. WA73-EQ stejně spolehlivě pracuje se širokou škálou mikrofonů a je ideální pro situace při nahrávání vokálů, akustických a elektrických kytar, baskytary, bicích nástrojů a perkusí, orchestrů, klavírů a dokonce i jako nástroj pro tvarování tónů nebo nástroj na mix. S 80dB Gain, vyváženou cestou signálu Carnhill Transformer a univerzálním 3-pásmovým indukčním ekvalizérem je ideálním hardware pro nahrávání a mix.
Země původu: Čína
Fantomové napájení: Ano

PRE-73 PREMIER je jednokanálový mikrofonní, linkový a nástrojový předzesilovač ve vintage stylu. Signální cesta používá pouze diskrétní komponenty, jako jsou rezistory, kondenzátory a tranzistory. Vstup a výstup je vyvážený transformátorem pomocí dvou různých transformátorů, z nichž každý je optimalizován pro svůj účel. Tímto způsobem se vyráběly zvukové komponenty předtím, než byly k dispozici integrované obvody.Obvod použitý v PRE-73 PREMIER je obdobou předzesilovače v klasickém modulu 1073 s odpovídajícím zvukovým charakterem, který je teplý, poutavý, sladký a hudební. Tyto klasické charakteristiky byly v průběhu let slyšet na nespočetných nahrávkách a jedná se o všestranný zvuk, který velmi dobře funguje na většině zdrojů zvuku a ve většině žánrů. Podstata tohoto zvuku je nyní k dispozici za
Typ: Předzesilovač
Přepínač: Ano
Fantomové napájení: Ano
Napájení: Adaptér
Vstupy: Combo (XLR/Jack)
Výstupy: 6,3 mm Jack
Vstupy: 6,3mm Jack
Použití: Studio
Impedance: 300 Ohm
Kompresor: Ne
Sluchátkový výstup: Ne
USB: Ne
Mikrofonní vstup: Ano
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Manuál
Citlivost: 80 dB
Provoz na baterie: Ne
Gain: 80 dB

Black Lion Audio B173 mkII je jednokanálový předzesilovač s hřejivým krémovým zvukem ze 70. let, poskytuje moderní vzhled jednotky '73. Je vhodný na nahrávání vokálů, klávesových nástrojů, kytar, baskytar a dalších nástrojů. Poskytuje 1/2 rack velikost, s připojením XLR pro mikrofony a 6,3 mm Jackem pro line-level nebo Hi-Z nástroje. Výstupní připojení je řešeno 6,3mm TRS výstupem na zadní straně jednotky.
Typ: Předzesilovač
Použití: Studio
Použití: Nahrávání
Počet kanálů: 1
Možná montáž do racku: Ano
Kompresor: Ne
Fantomové napájení: Ano
Země původu: Čína
Hmotnost: 1,4 kg
Adaptér součástí: Ano
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Adaptér
Napájení: Adaptér
Ovládání: Gain
Ovládání: Output Level
Ovládání: On/Off
Ovládání: Phantom
Ovládání: Fáze
Vstupy: Balanced XLR
Vstupy: Jack 6,3 mm TRS
Výstupy: Balanced Jack 6,3mm TRS
Provoz na baterie: Ne

Vysokonapěťový, duální transformátorový mikrofonní předzesilovač s vysokým gain-em (+71 dB), headroom-em, nízkým šumem a vynikajícími zvukovými vlastnostmi pro různé situace při nahrávání. Vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovač je jedním z nejdůležitějších prvků při dosažení plného a kvalitního zvuku při nahrávání. WA12 MKII je vybaven prémiovým transformátorem USA Cinemag na vstupech a výstupech a využívá 6-pinový obvod ve stylu 1731. 20 dB pad. Zařízení je vybaveno přepínačem Tone, jehož prostřednictvím lze změnit impedanci od 600 do 150 Ohm. Vyvážený vstup pro mikrofon s XLR konektorem. 2 Meg Ohm true Hi-Z vstup na předním panelu. Vyvážené výstupy s XLR a jack konektorem. Zařízení je vybaveno 48 V fantomovým napájením. LED indikace pro gain. Napájení prostřednictvím 24 V AC zdroje.
Země původu: Čína

Akivní předzesilovač pro dynamické a stuhové mikrofony s vestavěným low-cut filtrem. CL-Z je aktivní předzesilovač, který se dokonale hodí pro použití s dynamickými, lampovými nebo stuhová mikrofony a dodává jim až +25 dB super čistého zesílení. Právě proto vylepšuje kvalitu zvuku při použití dlouhých kabelů nebo předzesilovačů, které při vyšších hodnotách gainu přidávají do signálu šum. CL-Z se umisťuje mezi mikrofon a mikrofonní předzesilovač. Samotný předzesilovač je napájen pouze pomocí phantom napájení z mixu a ten přeměňuje na extra dávku gainu, který okamžitě zesiluje pasivní signál z mikrofonů. Phantom napájení však není dále distribuovány do vstupu a proto si zařízení dokonale rozumí s dynamickými, stuhová ale i lampovými mikrofony.
Země původu: USA

Lampový předzesilovač pro mikrofony nebo zařízení s linkovým výstupním signálem. Předzesilovač je speciálně určen pro fungování s studiovými kondenzátorovými mikrofony. Předzesilovač je osazen elektronkou 12AX7 s technologií UTC pro měkký, hřejivý a přirozený zvuk. Přední panel zařízení je vybaven potenciometrem pro vstupní signál, potenciometrem pro ovládání výstupního signálu a tlačítky pro 20 dB PAD, 48V phantom napájení, Low Cut a tlačítkem pro otočení fáze. K dispozici je i rychlý a šikovný systém přepínání módů, který se okamžitě přizpůsobí vašim potřebám. K dispozici je 16 módů pro nahrávání různých nástrojů a vokálu, díky čemuž je nastavení předzesilovače jednoduché a intuitivní. Color: Black.
Země původu: Čína