Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Obvod předzesilovače Eighteen není jen dalším klonem, ale originálním designem postaveným tak, aby vzdal hold nejklasičtějším návrhem, jaké byly kdy vyrobeny. Eighteen začíná vintage předzesilovačem se vstupním transformátorem Cinemag, který poskytuje krémovou, ale průbojnou odezvu a vlastním diskrétním operačním zesilovačem BLA1831, který nabízí nižší úroveň šumu podobnou moderním zařízením.
Fantomové napájení : Ano
Přepínač : On/Off
EQ : Ano
Počet kanálů : 1
Ovládání : Mid Bands
Ovládání : Attenuator
Země původu : Čína
Ovládání : Polarity
Typ : Předzesilovač
Hmotnost : 4 kg
Gain : 65 dB
Hloubka (mm) : 250.0
Ovládání : LPF
Ovládání : Low Frequency Trim
Ovládání : Boost (Zesílení)
Ovládání : HPF
Použití : Nahrávání
Vstupy : Balanced XLR
Ovládání : Output
Výstupy : Balanced XLR
Možná montáž do racku : Ano
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Napájení : 230V
Ovládání : High Frequency Trim
Ovládání : Mute
Adaptér součástí : Ne
Kompresor : Ne
Balení obsahuje : Manuál
Mikrofonní vstup : Ano
Ovládání : Vstup

Auteur DT je všestranný předzesilovač/DI box připravený vyhovět všem vašim potřebám při jednokanálovém nahrávání. Díky 60 dB Chicago console-style gainu a 1/4” a XLR vstupům Auteur DT přesně zachytí a vylepší vše, co do něj zapojíte: zvuk dobře vyladěného snaru – rezonanci a doznívání, kopák ve stylu 70. let atp. Přidejte teplo a texturu syntezátorům a pronikavý presence vokálům. Buďte si jisti – vše, co zapojíte do Auteur DT, bude znít lépe.Auteur DT existuje k tomu, aby zachytil každý kousek práce, který se dostane do vašich nahrávek... ve skutečnosti vylepšení zcela vytříbeného potenciálu vašeho konečného produktu je inspirací pro vše, co Black Lion Audio dělá.
Počet kanálů : 1
Balení obsahuje : Manuál
Výstupy : Line Balanced Jack 6,3mm TS
Mikrofonní vstup : Ano
Země původu : Čína
Délka (mm) : 320.0
Gain : 60 dB
Možná montáž do racku : Ne
Hloubka (mm) : 200.0
Výstup pro DI : Ano
Použití : Nahrávání
Typ : Předzesilovač
Napájení : Napájecí kabel
Výška (mm) : 140.0
Fantomové napájení : Ano
Vstupy : MIC IN
Ovládání : Pad
Ovládání : Phantom
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Typ : Analogový
Ovládání : Hlasitost

Akivní předzesilovač pro dynamické a stuhové mikrofony. CL-1 je aktivní předzesilovač, který se dokonale hodí pro použití s dynamickými nebo stuhová mikrofony a dodává jim až +25 dB super čistého zesílení. Právě proto přeměňuje i levnější mikrofony na profesionální znějící mikrofony vhodné pro vysílací nebo studiové využití. Samotný předzesilovač je napájen pouze pomocí phantom napájení z mixu a ten přeměňuje na extra dávku gainu, který okamžitě zesiluje pasivní signál z mikrofonů. Aktivní výstup na předzesilovači zajistí absolutní eliminaci problému se šumem nebo brum při použití dlouhých kabelů. CL-1 je model vhodný pro napájení jednoho mikrofonu.
Země původu : USA

Warm Audio BUS-COMP 17790 CZK  -5% 
2-kanálový stereofonní analogový VCA sběrnicový BUS-COMP procesor od Warm Audio založen na klasických obvodech, který je zárukou hedvábně hladkých tónů. BUS-COMP lze použít pro stereo mixy s bubny, bicími, akustickými kytarami, klaviaturou, klavíry, orchestrálními nástroji, jakož i mnoha dalšími. Stejně se dá používat i s mono zdroji. VCA sběrnicové procesory jsou oblíbené díky schopnosti jednoduchého ovládání dynamiky, ale také kvůli přidaným tónům a hloubce zvukového signálu i bez použití komprese. Výhodou jsou zabudovány prémiové CineMag transformátory vyrobené v USA.

Behringer CX3400 V2 3454 CZK  -6% 
Stereo 2-pásmový / 3-pásmový / mono 4-pásmový crossover CX3400 poskytuje špičkové oddělení vysokofrekvenční zvukové frekvence díky nejmodernějším obvodům, špičkovým komponentům a ultra nízkým šumům op amps a vyváženým I / O připojením. Mezi funkce CX3400 patří: limiter všech crossover výstupů pro optimální ochranu reproduktorů; nastavitelný Time Delay pro správné fázové zarovnání driverů; vyrovnání vysokofrekvenční (HF) horny pro kompenzaci konstantní směrovosti; a mono výstup "Low Sum" (pouze stereo režimy), který je ideální pro aplikace subwooferu.Když je zvukový systém správně naladěn, stává se výkonným, vyváženým a efektivním. Basový obsah je poutavý a těsný, vokály a nástroje jsou bohaté, ostré a dobře definované. Přesné zpracování signálu crossoveru CX3400 chrání kritické komponenty reproduktorů a zlepšuje celkovou účinnost systému. Všechny vstupní a výstupní připojení jsou vyvážené / nevyvážené XLR a jsou vybaveny 25 Hz nízkofrekvenčními filtry na ochranu nízkofrekvenčních driverů - navíc s přepínači Mute a Phase Invert, díky kterým je řešení problémů i s velkým systémem - prakticky bez námahy!CX3400 nabízí tři režimy provozu: 2-pásmový stereo, pro levý a pravý basový reproduktor a výškový reproduktor; 3-pásmové stereo, pro levé a pravé basy, středy a výšky; a 4-cestné mono, pro basy, nízké středy, vysoké středy a výšky. Přední panel modelu CX3400 je pro vaše pohodlí vybaven elegantní a snadno čitelnou LED matricí, takže na první pohled uvidíte, který provozní režim byl zvolen - a které ovládací prvky jsou aktuálně aktivní.
Sluchátkový výstup : Ne
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Napájení : 100V
Typ : Crossover
USB MIDI : Ne
Napájení : 240V
Možná montáž do racku : Ano
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Manuál
Počet výstupů : 6
Provoz na baterie : Ne
Vstupy nástroje : Ano
Linkové vstupy : Ne

Klark Teknik DF1000 4690 CZK  -6% 
Skutečná krása DF1000 se skrývá pod jeho elegantním estetickým designem a uživatelsky přívětivým rozhraním. Uvnitř bije srdce opravdu profesionálního, dvoukanálového procesoru s automatickým potlačením zpětné vazby, který uvedl do života jeden z předních světových výrobců špičkové elektroniky signálových procesorů. Ultrarychlé a vysoce přesné algoritmy detekce zpětné vazby DF1000 okamžitě najdou kritické frekvence a aplikují až 32 filtrů na kanál pro eliminaci zpětné vazby. Ať vaše aplikace vyžaduje ochranu před zpětnou vazbou pro mluvené slovo, hudební vystoupení nebo obojí – DF1000 je ideálním řešením. Od konferenčních místností, přes koncertní sály až po bohoslužby, každé místo s živým zvukovým systémem bude těžit z bezprecedentního výkonu a hodnoty DF1000.
Typ : Dynamics Processor
Výstupy : 3-pin Euroblock
Hmotnost netto (kg) : 2.9
Vzorkovací frekvence : 48 kHz
Počet výstupů : 4
Vstupní impedance : 20 kOhm
Země původu : Čína
Vstupy : 3-pin Euroblock
Pomer signál/šum : 88 dB
Hloubka (mm) : 296.0
THD : 0.01%
Šířka (mm) : 483.0
Napájení : 100V - 240V
Výška (mm) : 50.0
Impedance : 50 Ohm
Vzorkovací frekvence : 24 bit
Mikrofonní vstup : Ano
Linkové vstupy : Ano
Vstupy nástroje : Ano
Linkový výstup (Line-Out) : Ano
Možná montáž do racku : Ano
Výstupy : XLR
Vstupy : XLR/TRS

Mono lampový mikrofonní a nástrojový předzesilovač s VU metrem, elektronka 12AX7, HPF, 48V Phantom, výjimečně široký frekvenční rozsah, vysokoimpedanční nástrojový vstup
Země původu : Čína
Fantomové napájení : Ano

Mikrofonní předzesilovač. Každý ze 4 Twin-Finity kanálů je vybaven true-bypass 1176 kompresí, včetně speciálně laděných nastavení fast a slow. Osm kanálů kvalitní 24-bitové A/D konverze. Volitelné vzorkovací frekvence do 192 kHz. Digitální výstup prostřednictvím dvojitého optického konektoru ADAT a AES/EBU DB-25 konektorů. 8 kanálový soft limiter (přepínatelný pro všechny kanály). 75 Ω BNC work clock I/O. 48 V phantom napájení.
Země původu : Čína

Gramofonový předzesilovač s kovovou konstrukcí, díky které chrání elektroniku před vibračním a elektromagnetickým rušením. Vybaven je speciálním IO s nízkou hladinou šumu a dvojitým mono obvodem s optimálně oddělenými kanály. Předzesilovač disponuje pozlacenými RCA konektory. Napájení stejnosměrným proudem s úsporným výkonem <1 watt. Vlastnosti: Zesílení a ekvalizace RIAA pro kazety MM. Kompaktní rozměr umožňuje instalaci v blízkosti přehrávače. Technické údaje: Vstupní impedance: 47K Ohm. Gain: 40 dB. Výstupní napětí: 500mV / 1kHz při 5mV / 1kHz. Vstup: RCA konektory. Výstup: RCA konektory. Napájecí zdroj: 18V / 500mA DC. Spotřeba energie: 20 mA DC. Rozměry Š x V x H: 107 x 30 x 75 mm. Hmotnost: 280 g.
THD : < 0.04%
Typ : Phono předzesilovač
Hmotnost : 280 g
Barva : Černá
Napájení : Adaptér
Šířka (cm) : 10.7
Bluetooth : Ne
Země původu : Česká republika
Vstupy : RCA
Balení obsahuje : Adaptér
Vstupní impedance : 47 kOhm
Barva podle výrobce : Černá
Výstupy : RCA
Adaptér součástí : Ano
Gain : 40 dB
Výška (cm) : 3.0
USB : Ne
Hloubka (cm) : 7.5

Electro Harmonix Iron Lung 3329 CZK  -5% 
Kytarový efekt představuje variantu pedálového vokodéru V256, je vybaven stejným algoritmem s vysokou kvalitou zvuku, množství klasických i moderních zvuků vokodérú, 24bitový, 256 pásem, ovládání pomocí potenciometrů Gender Bender, Tone, Mic Gain, mikrofonní XLR vstup, Input Jack, Output Jack, napájení adaptérem (součástí).
Provoz na baterie : Ne
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ano
Země původu : USA
Typ : Vocoder
True bypass : Ne