Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Studio Standard Stereo Reverb / effect procesor, FireWire, Ethernet, 96kHz, 32bit PCM series, Dva kanály XLR analog I / O, Dva kanály XLR digitál AES / EBU I / O -Konektory: dvě samice XLR - Impedance: 20k Ohm, symetrická -Vstupní úroveň: +4 DBu mode: +20 dBu max -10dBV mode: +8.2 dBu max Type IV mode: +26 dBu max
Adaptér součástí : Ne
Napájení : Adaptér
Typ : Multieffect

JHS Pedals Pulp 'N' Peel 500 20182 CZK  -11% 
Pulp N Peel 500 je nejunikátnější kompresor série 500, který na trhu najdete. PNP 500, navržený tak, aby vdechl nový život nástrojům, bicím a vokálům, je kreativním nástrojem, po kterém znovu a znovu sáhnete. Díky skutečnému internímu mikrofonu využívajícímu THAT 1512 a výstupní sekci používající THAT 1646 nechybí uvnitř skutečná studiová energie.
Země původu : USA
Ovládání : Mix
Ovládání : Preamp Volume
Ovládání : EQ
Vstupy nástroje : Ano
Ovládání : Distortion
Ovládání : Master Volume
Typ : Effect Module
Typ : Overdrive
Ovládání : Compression
Typ : Kompresor
Možná montáž do racku : Ano
Fantomové napájení : Ano

AMS RMX 16 32378 CZK  -11% 
AMS RMX16 byl prvním digitálním reverberátorom řízeným mikroprocesorem s plnou šířkou pásma a od osmdesátých let charakterizoval obrovské množství významných nahrávek. Od té doby zůstal základním kouskem jakéhokoliv respektu-hodného studia a tyto jednotky se dnes kvůli velké poptávce prodávají za značně velké sumy oproti původní době.Každý program byl od počátku navržen tak, aby byl nejen hudební, ale i implementoval matematické algoritmy, byl vyladěn tak, aby poskytoval co nejširší "sweet spot" nastavení pomocí tabulek parametrů grafů s interaktivně propojeným ovládáním.Nyní je k dispozici ve formátu série 500 a zvuk, který byl k dispozici pouze v předních studiích, je nyní k dispozici pro mnohem širší základnu uživatelů. Kromě 9 standardních programů je uživatelům RMX16 k dispozici 9 aftermarket programů prostřednictvím jedinečného dálkového ovladače. Těchto 9 dalších programů je součástí modulu digitálního reverbu AMS RMX 16 500 Series.
Ovládání : Effect Program
THD : 0,002%
Ovládání : In/Out
Možná montáž do racku : Ano
Ovládání : Pre
Šířka (cm) : 11.43
Ovládání : Mix
Vzorkovací frekvence : 48 kHz / 32 bit
Hloubka (cm) : 14.5
USB to Device : Ano
Ovládání : Decay
Ovládání : High
Typ : Reverb
Ovládání : Save
Hmotnost (g) : 840.0
Ovládání : Low
Ovládání : Program Down
Výška (cm) : 13.34
Země původu : Čína
Linkové vstupy : Ano
Linkový výstup (Line-Out) : Ano
Ovládání : Program Up

Butikový předzesilovač typu "Desert Island". Klasický původní model 1073 byl známý jako univerzální nástroj, který výborně pracoval se všemi druhy mikrofonů od kondenzátorových po dynamické a ribbon. WA73-EQ stejně spolehlivě pracuje se širokou škálou mikrofonů a je ideální pro situace při nahrávání vokálů, akustických a elektrických kytar, baskytary, bicích nástrojů a perkusí, orchestrů, klavírů a dokonce i jako nástroj pro tvarování tónů nebo nástroj na mix. S 80dB Gain, vyváženou cestou signálu Carnhill Transformer a univerzálním 3-pásmovým indukčním ekvalizérem je ideálním hardware pro nahrávání a mix.
Fantomové napájení : Ano
Země původu : Čína

Electro Harmonix Iron Lung 3389 CZK  -10% 
Kytarový efekt představuje variantu pedálového vokodéru V256, je vybaven stejným algoritmem s vysokou kvalitou zvuku, množství klasických i moderních zvuků vokodérú, 24-bitový, 256 pásem, ovládání pomocí potenciometrů Gender Bender, Tone, Mic Gain, mikrofonní XLR vstup, Input Jack, Output Jack, napájení adaptérem (součástí).
True bypass : Ne
Napájení : Adaptér
Typ : Vocoder
Země původu : USA
Provoz na baterie : Ne
Adaptér součástí : Ano

Zesilovač určený k vyrovnávání stereo úrovně a impedance. Při připojování smartphonů, mobilních telefonů, tabletů a MP3 přehrávačů k zesilovači nebo mixážnímu pultu může dojít ke zkreslení signálu nebo ztrátě hlasitosti. SLA-35 dokáže díky správnému nastavení impedanci a gainu poskytnout lepší výsledný zvuk. Nabízí nastavitelný útlum až 1/10 (-20 dB) nebo 10 násobný zisk (+20 dB). Kromě toho je vybaven přepínáním impedance Hi/Lo, RCA a 3,5 mm stereo vstupy a výstupy a kovovou odolnou konstrukcí. Dodává se spolu s napájením.
Adaptér součástí : Ne
Napájení : Adaptér
MP3 / linkový vstup : Ano
Typ : Předzesilovač
Země původu : Čína
Provoz na baterie : Ne

VE-5 je kompaktní a snadno přenosný efektový procesor a Looper pro vokalisty. Díky praktickému "tabletop" designu jej můžete snadno připevnit na stojan mikrofonu. Barva: Bílá
Typ baterie : AA
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ne
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Země původu : Taiwan
Typ : Looper

Dvoukanálový mikrofonní předzesilovač v designu '73 style British. '73 -styl předzesilovače po desetiletí definovali zvuk pop/rockových nahrávek a stále jsou považovány za jedny z nejlepších vůbec. WA73 je butikový předzesilovač ''Desert Island''. Pracuje se všemi druhy mikrofonů od kondenzátorových až po dynamické a páskové mikrofony. Vhodný je pro nahrávání vokálů, akustických a elektrických kytar a baskytar, bicích nástrojů, perkusí, klavíru, dechových nástrojů a stejně jako nástroj na mix. UK made Carnhill transformátory. Ručně vynuté a montované. Gain 80 dB. Ovládání pro Tone, přepínání polarity. 48 V fantomové napájení. 4-polohový indukční hipass filtr - 50, 80, 160, 300 Hz. XLR mikrofonní vstup. Line vstup TRS. TS send/receive insert jack. Výstupy XLR a TRS. Direct in nástrojový vstup. Ovládání výstupu. LED kontrolka úrovně. Spínač uzemnění.
Země původu : Čína
Fantomové napájení : Ano

Automatický mikrofonní mixpult ze série CS je ideální řešení pro použití více mikrofonů, například v konferenčních místnostech, kostelích, nebo školách. Mixpult disponuje automatickým zapnutím a vypnutím signálu mikrofonu pro každý ze 4 kanálů. Toto inteligentní nastavení jednotlivých kanálů mikrofonu výrazně zlepšuje celkový zvuk, což vede k jasné a transparentní reprodukci a minimalizuje akustickou zpětnou vazbu. Mixpult nabízí 3 provozní režimy: auto mode, priority a 4/1-channel mixer. Pro připojení mikrofonů slouží 4 vstupy s balanced XLR konektory s možností přepnutí mic/line. Výstup s XLR konektorem stejně nabízí volbu mic/line. Každý ze vstupů disponuje LED diodou pro kontrolu signálu. Mixpult s kovovou konstrukcí je možné umístit do 19'' rack-u prostřednictvím montážního příslušenství, které je součástí balení. Vstup mikrofonu: 0.2 mV/4.7 kOhm. Linkový vstup: 60 mV/20 kOhm. Aux výstup: 1 V/200 Ohm. Frekvenční rozsah: 35 - 20000 Hz. THD: <0.06%. Poměr signálu a šumu: >70 dB. Fantomové napájení: +12 V. napájení prostřednictvím externího plug-in zdroje. Rozměr: 200 x 44 x 212 mm. Hmotnost: 1, 4 kg. Barva: Black
Země původu : Čína

48 V fantomové napájení určené pro 2 elektretové mikrofony, nebo mikrofonní vložky. Napájení: 230 V~ / 50 Hz / 10 VA, Konektory: 2 x XLR input (bal.) 2 x XLR output (bal.), Provozní teplota: 0 - 40 ° C, Rozměry: 180 x 50 x 145 mm, Hmotnost: 1,179 kg
Země původu : Taiwan