Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Golden Age Project EQ-73 10193 CZK  -1% 
Jednokanálový 3-pásmový ekvalizér ve vintage stylu, který používá okruh třídy A. podobný okruhu v EQ sekci v klasickém modulu Neve 1073, akorát bez vysokofrekvenčního filtru. Jeho zvuková charakteristika je teplá, poutavá, příjemná a hudební. Operuje s přidanými frekvencemi a jeho střední frekvenční pásmo používá dva induktory, přičemž vyšší hodnota toho druhého se používá pro dvě nejnižší frekvence, 160 Hz a 240 Hz, k dosažení vhodné odezvy. Ekvalizér má stupňové frekvenční řízení, které nabízí široký výběr frekvencí od 20 Hz do 24 kHz. Pásma s nízkou a vysokou frekvencí jsou regálové a střední frekvenční pásmo je zvonkového charakteru. Rozsah řízení je +/- 15 dB pro dva spodní pásma a +/- 18 dB pro pásmo s vysokou frekvencí. Každé ze tří pásem je vybaveno samostatným bypass přepínačem. Ekvalizér byl navržen pro použití s ​​jedním z GAP modelů, předzesilovačem PRE-73, který je vybaven Insert konektorem. Může být použit i s mnoha dalšími jednotkami, které mají vstupní konektor s nízkou úrovní. Mezi další součásti patří tantalový kondenzátor v signálové dráze, konektor TRS pro vstupní a výstupní připojení a volitelný spínač pozemního zdvihu. Ekvalizér používá externí napájení, aby se zabránilo interakci se zvukovým obvodem. 230 V napájecí adaptér je součástí balení.
Typ: Ekvalizér;Předzesilovač
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína
Napájení: 240V

dbx AFS2 10593 CZK  0% 
Procesor pro redukci zpětné vazby, který je vylepšeným modelem prodávaného AFS224 od společnosti DBX, s intuitivní funkcí Wizard, LCD displejem a redesignovaným modulem Advanced Feedback Supression. Procesor nabízí až 24 nastavitelných frekvenčních filtrů pro každý kanál, vybrané módy, live filtr a další přednastavené filtry (Speech/Music Low, Med a High), nezávislé stereo nebo duální zpracování kanálů XLR a TRS vstupy a výstupy.
Typ: Feedback Destroyer
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína

dbx 215S 4365 CZK  -3% 
Grafický ekvalizér. * Duální 15 pásmové, 1 / 3 oktávových Constant Q frekvenční pásma * Přepínatelný boost / cut v rozsahu ± 6 nebo 12dB * Přepínač obchádzača předního panelu * ± 12dB vstupní rozsah gainu * XLR a TRS vstupy a výstupy * Vnitřní prstencový transformátor * Frekvenční odezva <10Hz do> 50kHz * Dynamický rozsah více než 112dB
Typ: Boost (Zesílení);Ekvalizér
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano

Golden Age Project EQ-81 9652 CZK  0% 
Jednokanálový 4-pásmový ekvalizér ve vintage stylu, se středovými frekvencemi vytvořenými induktorem, který používá okruh třídy AB. podobný okruhu v EQ sekci v klasickém modulu Neve 1081, akorát bez vysokofrekvenčního a nízkofrekvenčního filtru. Jeho zvuková charakteristika je teplá, poutavá, příjemná a hudební. Má stupňové frekvenční řízení, které nabízí široký výběr frekvencí od 33 Hz do 15 kHz. Pásma s nízkou a vysokou frekvencí jsou přepínatelné mezi regálovými a zvonkovými, zatímco střední frekvenční pásma jsou zvonkového charakteru s přepínatelným Hi Q nastavením. Rozsah řízení je +/- 18 dB. Každé ze čtyř pásem může být zvlášť přepnuto do režimu off. Ekvalizér nebyl navržen pro samostatné použití, ale pro použití s ​​jedním z GAP predzosilňovacích modelů vybaveným Insert konektorem. Může být také použit i s mnoha dalšími jednotkami, které mají vstupní nevyvážený konektor s nízkou úrovní (kolem -18 dBu do -10 dBu). Mezi další součásti patří tantalový kondenzátor v signálové dráze, konektor TRS pro vstupní a výstupní připojení a volitelný spínač pozemního zdvihu. Ekvalizér používá externí napájení, aby se zabránilo interakci se zvukovým obvodem. 230 V napájecí adaptér je součástí balení.
Typ: Ekvalizér
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano

Klark Teknik EQP-KT 6961 CZK  -5% 
2-pásmový ekvalizér s jedním kanálem založen na klasickém Pultec EQP-1A společnosti Klark Teknik. Ekvalizér třídy A obsahuje diskrétní obvody pro maximální integritu signálu, prémiové elektronky 12AX7 a 12AU7, zabudované vstupní a výstupní transformátory Midas, přepínač režimu frekvenčního pásma se 7 pozicemi, nezávislé ovládání boost a cut a variabilní ovládání šířky pásma pro tvarování zvuku. Sekce ekvalizéru je založena na bázi induktoru. Funkce Bypass umožňuje srovnání charakteru zvuku A/B. K dispozici jsou transformer balanced vstupy a výstupy. Zařízení nabízí odolnou 2U konstrukci pro umístění v rackovém obalu a univerzální napájení s automatickým přepínáním.

Typ: Ekvalizér
Země původu: Čína

dbx 1215 9902 CZK  0% 
Grafický ekvalizér, Elektronicky vyvážené / nevyvážené vstup, Fader: 45 mm, Servo vyvážené / nevyvážené výstupy, RF filtrované vstupy a výstupy, XLR, barrier strip a 1 / 4 "TRS konektory, Rozsah gainu na vstupu od-12dB do +12 dB, 18dB na oktávu, 40Hz Besse low-cut filtr, Interní napájecí transformátor, Grafický EQ, Konstrukce: analogová, Počet kanálů: 2, Počet pásem: 15 (šířka - 2 / 3 Oct), Přepínatelný rozsah: + / - 6 dB a + / - 15 dB
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Typ: Ekvalizér
Adaptér součástí: Ano

Jednokanálový 31-pásmový ekvalizér. Tento grafický ekvalizér disponuje constant Q obvody s 3% přesností středové frekvence, 20 mm center detent posuvníkem, nastavitelným Boost/Cut rozsahem 6 db nebo 12 db, a nastavitelným High Pass a Low Pass filtrem. Frekvenční rozsah je 20 Hz až 20 kHz a spotřeba energie je 12 W. Zařízení nabízí řadu konfiguraci vstupů a výstupů pro zjednodušené používání a také možnost paralelního zapojení. Má XLR vyvážený vstup a výstup, 6,35 mm TRS vstup a výstup a nevyvážený RCA vstup a výstup. Rozměry: 44 x 483 x 216 mm. Hmotnost: 2,5 kg.
Napájení: 240V
Typ: Boost (Zesílení);Ekvalizér
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína

ART EQ355 Dual 31 Band EQ 8071 CZK  -2% 
Dvoukanálový 31-pásmový ekvalizér. Tento grafický ekvalizér disponuje constant Q obvody s 3% přesností středové frekvence, 20 mm center detent posuvníkem, nastavitelným Boost/Cut rozsahem 6 db nebo 12 db, a nastavitelným High Pass a Low Pass filtrem. Frekvenční rozsah je 20 Hz až 20 kHz a spotřeba energie je 22 W. Zařízení nabízí řadu konfiguraci vstupů a výstupů pro zjednodušené používání a také možnost paralelního zapojení. Má 2x XLR vyvážené vstupy a výstupy, 2x 6,35 mm TRS vstupy a výstupy a 2x nevyvážené RCA vstupy a výstupy. Rozměry: 89 x 483 x 216 mm. Hmotnost: 4,1 kg.
Typ: Boost (Zesílení);Ekvalizér
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V
Země původu: Čína

Ibanez PTEQ 3391 CZK  -2% 
Samostatná verze sekce 5pásmového ekvalizéru v předzesilovači Ibanez Pentatone. Přidání plynule měnitelného Q ovladače na každé pásmo, které umožňuje širší zvukovou škálu umožňuje ještě detailnější vytváření zvuku. Kromě toho napájecí obvod ±9V poskytuje velký prostor. Díky tomu je parametrický ekvalizér vhodný nejen pro elektrické kytary, ale i zařízení s vyšším výstupním signálem, jako jsou elektrické baskytary a klávesy. Master LEVEL control nastavuje celkovou úroveň signálu od -∞dB do +6dB.

Profesionální 15 pásmový stereo grafický ekvalizér určený pro studia a profesionální ozvučování živých vystoupení. Práce s ekvalizérem je snadná díky technologii FBQ, která automaticky detekuje problémové frekvence a okamžitě o nich podává informaci, díky čemuž je možné tyto frekvence v reálném čase upravovat. O zvuk se stará sada Ultra-low noise 4580 operačních zesilovačů, které zaručují profesionální zvukovou kvalitu. model FBQ1502HD nabízí i samostatný mono výstup pro subwoofer s nastavitelným frekvenčním crossoverem. o monitoring signálu se stará čtveřice LED indikátorů pro vstupní a výstupní signál. Samozřejmostí je i maximální flexibilita při napájení díky přepínači "Planet Earth", která přepíná napájení ze 100V na 240V.
Typ: Crossover;Redukce šumu;Ekvalizér
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína