Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Studio Standard Stereo Reverb / effect procesor, FireWire, Ethernet, 96kHz, 32bit PCM series, Dva kanály XLR analog I / O, Dva kanály XLR digitál AES / EBU I / O -Konektory: dvě samice XLR - Impedance: 20k Ohm, symetrická -Vstupní úroveň: +4 DBu mode: +20 dBu max -10dBV mode: +8.2 dBu max Type IV mode: +26 dBu max
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Adaptér
Typ: Multieffect
Typ: Reverb
Typ: Digitální signálový procesor

Prémiový efektový modul Reverb s možností instalace do euroracku. Mercury 7 nabízí high endový reverb efekt pro všechny milovníky prostoru. O čistý zvuk se stará prémiový analogový obvod, efektový obvod má na starosti super kvalitní 24 bit AD / DA převodník s 32 bit DSP. Přední panel modulu je vybaven 6 potenciometry. Space Decay kontrolu délku ozvěn signálu, Mix míchá čistý a Efektovaný signál, Lo Frequency se stará o ekvalizaci nízkých frekvenci v efektových obvodu, Hi Frequency o nastavení odezvy výšek v reverbu. K dispozici je i potenciometr Modulate pro nastavení úrovně modulace a Pitch Vector, který nastavuje 6 módů pitch shifter efektu pro reverb. Efekt nabízí dvojici algorytmov - Ultraplate a Cathedra, jakož i funkci Swell s možností pitch shifting. Modul lze snadno instalovat do euroracku.
Země původu: USA
Adaptér součástí: Ne
Možná montáž do racku: Ano
Typ: Multieffect
Napájení: EURORACK

Meris 500 Series Ottobit 15590 CZK  -6% 
Prémiový efektový modul typu Bitcrusher / Sequencer / Pitch Shifter / Stutter vhodný pro instalaci do euroracku. Ottobit nabízí několik high endových efektů v jednom kompaktním balení. O čistý zvuk se stará prémiový analogový obvod, efektový obvod má na starosti super kvalitní 24 bit AD / DA převodník s 32 bit DSP. Přední panel modulu je vybaven velkým potenciometrem Sample Rate pro nastavení vzorkovací frekvence, ďalejpotenciometrom Bits pro nastavení bitové hloubky signálu, Trigger Depth pro nastavení hloubky efektu při triggrovanom zvuku, RingMod Freq pro nastavení frekvence ringmod efektu s možností inteligentního počítadla tóniny Pitch track. K dispozici jsou i potenciometry LFO Depth pro nastavení hloubky LFO a AM / FM, který míchá AM a FM signál. Samozřejmostí je i tlačítko pro Tap Tempo. Modul je jednoduše instalovatelný do euroracku.
Země původu: USA
Adaptér součástí: Ne
Možná montáž do racku: Ano
Typ: Bitcrusher
Typ: Sequencer
Typ: Pitch Shifter
Typ: Stutter
Typ: Multieffect
Napájení: EURORACK

JHS Pedals Pulp 'N' Peel 500 20190 CZK  -11% 
Pulp N Peel 500 je nejunikátnější kompresor série 500, který na trhu najdete. PNP 500, navržený tak, aby vdechl nový život nástrojům, bicím a vokálům, je kreativním nástrojem, po kterém znovu a znovu sáhnete. Díky skutečnému internímu mikrofonu využívajícímu THAT 1512 a výstupní sekci používající THAT 1646 nechybí uvnitř skutečná studiová energie.
Typ: Effect Module
Typ: Kompresor
Typ: Overdrive
Možná montáž do racku: Ano
Země původu: USA
Fantomové napájení: Ano
Ovládání: Preamp Volume
Ovládání: Master Volume
Ovládání: Distortion
Ovládání: Compression
Ovládání: EQ
Ovládání: Mix
Vstupy nástroje: Ano

Strymon Magneto 15090 CZK  4% 
Zvuky a režimyStrymon je průkopník moderního analogového tape echa v pedálové a modulové podobě. Vytvářejte různé zvuky nového druhu a posuňte modulární melodii na jiné úrovně.
Výkonný DSP umožňuje přístup k množství parametrů s plynulými přechody pro živé hraní. Vyberte si ze tří odlišných režimů Echo, Loop a Sample. K dispozici je i nezávislý reverb.
Zpětná vazba čtyř hlavStejně jako pedál Strymon Volante i Magneto využívá systém zpětné vazby se čtyřmi hlavami na nasycení jednotlivých kroků opakování pásky.
 
Typ: Echo
Typ: Looper
Možná montáž do racku: Ano
Linkové vstupy: Ano
Linkový výstup (Line-Out): Ano
Ovládání: Rychlost
Ovládání: Pitch
Ovládání: Play
Ovládání: Low Cut
Ovládání: Tape Age
Ovládání: Wow & Flutter
Ovládání: Spring
Ovládání: Crinkle
Ovládání: Pan Control
Ovládání: Repeats
Ovládání: Tap
Ovládání: Wet
Ovládání: Mode
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ne
MIDI rozhraní: Ne
Země původu: USA
Vzorkovací frekvence: 96 kHz
Napájení: EURORACK
Balení obsahuje: Kabel
Balení obsahuje: Manuál

Micro Clock MKII od společnosti Black Lion Audio je externí generátor WordClock, který je vybaven křišťálovými oscilátory třetího řádu s velmi nízkým chvěním a obvodem paralelního buzení vysokého proudu navrženým na zvýšení množství požadovaných harmonii v spektrálním pásmu hodin. Ve snaze minimalizovat šum, který by mohl ovlivňovat signál, společnost upustila od nepotřebných periferních komponent, jako jsou světla nebo zobrazování frekvencí, a umístila jednotku do základního a odolného šasi, které poskytuje optimální RF stínění.
Napájení: 9V
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Adaptér
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Vzorkovací frekvence: 44.1 kHz
Vzorkovací frekvence: 192 kHz
Hmotnost (g): 340.0
Výstupy: Coaxial
Šířka (cm): 10.0
Hloubka (cm): 8.0
Provoz na baterie: Ne
S/PDIF: Ano

Micro Clock MKIII XB je velmi přesný generátor WordClock s pouze 0,6pS RMS chvěním na výstupech BNC. Může být použit jako hlavní WordClock generátor ve velkých produkčních nebo vysílacích zařízeních nebo na přetaktování digitálních mixpultů na živých vystoupeních. Jeho malý tvar má schopnost řídit až 300 m koaxiálního kabelu a je vhodný pro zlepšení kvality převodu zvukového rozhraní. Může synchronizovat všechny vaše digitální zařízení dohromady, i když je umístěno v různých místnostech nebo různých budovách.
Provoz na baterie: Ne
Hmotnost (g): 1000.0
Země původu: Čína
Vzorkovací frekvence: 44.1 kHz
Vzorkovací frekvence: 48 kHz
Vzorkovací frekvence: 88.2 kHz
Vzorkovací frekvence: 96 kHz
Vzorkovací frekvence: 176.4 kHz
Vzorkovací frekvence: 192 kHz
Vzorkovací frekvence: 352.8 kHz
Vzorkovací frekvence: 384 kHz
Výstupy: Coaxial
Balení obsahuje: Držák do racku
Balení obsahuje: Adaptér
Ovládání: On/Off
Výstupy: Optical S/PDIF
Výstupy: Coaxial S/PDIF
Šířka (cm): 16.5

TC Electronic TC1210-DT 2890 CZK  7% 
Spatial expander plug-in s hardware ovladačem. TC1210-DT přináší úpravu stereo obrazu a modulaci audio stop. Vychází z legendárního TC 1210 v moderním software/hardware provedení. Zařízení nabízí zvuk a všestrannost ikonického rackového efektu spolu s jedinečnými ovládacími prvky pro pohodlnou práci.
TC1210-DT umožňuje vytvoření originálního stereo obrazu. Obsahuje efekt Haas s vynikající dynamickou modulací, který vytváří široký a živý zvuk všech audio stop.
TC1210-DT disponuje organickými efekty a zároveň upravuje a moduluje ostatní efekty na jednotlivých signal chain-och. Nabízí dva nezávislé chorus-flanger efekty pro jemné úpravy, nebo úplnou modulaci zvuku.
Elegantní ovládací zařízení pro PC umožňuje snadné používání ikonických efektů s DAW software. Obsahuje intuitivní ovládací prvky pro maximální kontrolu nad zvukovým designem při hudební produkci.
TC1210-DT přináší legendární zvuk TC 1210 Spatial Expander + Stereo Chorus Flanger, který byl použit umělci jako je Eric Clapton, Aphex Twin a Alex Lifeson. Na základě původních schémat a pečlivých měření zachycuje TC1210-DT všechny detaily, včetně simulace analogových obvodů.
Díky zpracování zvuku prostřednictvím DAW lze nahrát jakýkoliv počet audio stop. Po připojení ovládací jednotky k počítači pomocí USB, poskytuje nastavení všech detailů efektu. Vytváří dokonalou synchronizaci hardware ovládání a plug-in software a vytváří moderní doplněk nahrávacího studia.
TC1210-DT je vhodný pro hudební produkci jakéhokoliv žánru a úpravu zvuku od smyčcových nástrojů, vokálů, bicích nástrojů, syntezátorů až po kytary. Výsledný zvuk skladeb při použití TC1210-DT během mixu zní skvěle i při přehrávání na mono zařízeních, jako jsou například mobilní telefony.
K dispozici jsou presety známých výrobců a zvukových inženýrů - Signature Presets. Jednotlivé režimy nabízejí jednoduché použití při nahrávání a mixování s využitím maximálního potenciálu zařízení a přednastaveného zvukového charakteru.
Kromě měření vstupního a výstupního signálu přímo na hardware rozhraní poskytuje TC1210-DT i inovativní “Sigma LFO meter”, který reflektuje modulaci a spolu s praktickými ovládacími prvky pomáhá při optimálním nastavení efektů.
TC1210-DT je stejně ideálním doplňkem ke jakékoli konzole, nebo mixpultu a podporuje všechny standardní moderní plug-in. To umožňuje plné využití automatizace pro DAW a práci s jakýmkoli audio software.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Adaptér
Možná montáž do racku: Ano
Typ: Multieffect

Eventide H9000 204390 CZK  -1% 
Multi-kanálový signálový procesor, který nabízí 8-násobně větší výkon než jeho předchůdce, model H8000, kompletní ovládací panel na přední straně a širokou škálu vstupů a výstupů, jakož i možnost fungování v síti. Je vybaven 4 čtyř-jádrovými procesory ARM, které slouží jako 16 DSP, a poskytuje 8 křišťálově čistých kanálů s analogovými audio vstupy a výstupy, jakož i konektivitu přes AES/EBU, ADAT a 16 USB audio kanálů. Nabízí také volitelné připojení k zvukovým sítím MADI, Dante, Ravenna a dalším. Tento multi-kanálový procesní výkon z něj dělá vhodnou platformu pro zpracování prostorového zvuku a zpracování více zvukových skladeb současně. Kromě toho nabízí toto zařízení koncept FX řetězců, který umožňuje uživatelům připojit libovolnou sadu čtyř efektů s flexibilním směrováním. FX řetězce mohou být vytvořeny tak, aby fungovaly jako hlasový kanál, kytarový ''pedal board'', modulární synth s efekty atd. Aplikace pro dálkové ovládání jednotky – emote – je k dispozici jako samostatná aplikace pro Mac a PC a jako plug-in pro ProTools, AU a VST. Tento model je možné ovládat pomocí ovládacích prvků na předním panelu a pomocí aplikace emote v podobě softwaru nebo DAW plug-inu.
Země původu: Čína
USB to Host: Ano
USB to Device: Ano
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Adaptér
Typ: Digitální signálový procesor
Typ: Multieffect
Balení obsahuje: Bolt
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Balení obsahuje: USB kabel
Balení obsahuje: WIFI dongle

TC Electronic TC2290-DT 4290 CZK  -6% 
VST s přibaleným stolním ovladačem vyrobené podle předlohy legendárního delay efektu TC2290. TC2290-DT představuje kompletní řešení pro vytváření autentických delay efektů, které vycházejí z originální předlohy. Přibalen stolní kontrolér dodává práci s VST plug-jiném realistický a přirozený pocit z vytváření delay a modulačních efektů. Samozřejmostí je přítomnost vstupů a výstupů, které pracují se zvukem ve vysokém rozlišení pro bezproblémové použití této efektové jednotky ve studiu. Kontroler je možné připojit k počítači pomocí USB konektoru. Rozměry: 43 x 109 x 135 mm. Hmotnost: 0,4 kg.
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Adaptér
Země původu: Čína
Typ: Multieffect